Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

yyyyy

gabrycha przestań bronić samą siebie, bo się tylko ośmieszasz!, lub robi to ktoś komu za to płacisz, innej opcji nie ma.

skórcz mięsni

Ja też to zauważyłem. Dziwna sprawa

zwanaQwą

herbatka nieaktualna. Do zobaczenia w zaświatach. Pomacham Panu z dołu.

coss

W Rzeszowie nowy ph pracował dokładnie 2h i powiedział dowidzenia to chyba rekord

driver
@coss

to o godzinę za długo zrobił sobie przerwę

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

peccatum

Przyjechał braciszek. Rozmowa z nim jest gorsza niż spowiedź w konfesjonale. Ale mi się oberwało za rozmowę i pożegnanie k.....wą

ppphhh

Właśnie wpłynęła wypłata idę na zwolnienie lekarskie niech inni za te grosze pracują

nowy

Prawda. Kompletny brak solidarności z innymi . Czyli chris rea road to hell tymi samochodami.

zal

Zal mi was panowie. Mylslałem ze łączy nas wspólna sprawa ale wynika ze dla was najważniejsze samochody .Zegnam

prosty

(usunięte przez administratora) nowe auto i pensja 2000 to was podnieca a konkursy zabrane bo proste nie wyrobione

alex

Być może niedługo okaże się to zbyteczne.....

nowy ph

czy słyszeliście coś że kaske za konkursy lodowe beda placic dopiero po realizacji marki własnej

nikt

Stwierdziłem że dzisiaj się zwolnię- bo mam już dosyć-zgłosiłem to szefowi-powiedział żebym przemyślał do poniedziałku-a co ja mam przemyśleć?

monster

hi hi ha ha

PecH

Tak hucznie ogłoszona strategia Iglotexu oraz akcja reklamowa (PROSTE HISTORIE), jest niczym innym jak próbą podjęcia działań w celu wydzielenia części biznesu, prawdopodobnie pod jego sprzedaż. Może to być także konsekwencja nie osiągnięcia zakładanych celów, w momencie budowy Grupy z udziałem funduszu inwestycyjnego.

do skórcz

kiedy w końcu złożycie pozew zbiorowy na te sz.ate gabriele gawrzyjał ze Skórcza za poniżanie i fałszywe osądzenie pracowników,kiedyś tam pracowałem, ale z jej powodu zwolniłem się i teraz mam lepszą pracę, wpisy na tym forum czytam 3 razy dziennie i zastanawiam się nad tym dlaczego niektóre wpisy na jej temat znikają po jednym dniu?, logiczne wytłumaczenie to tylko to że sama ja usuwa, bo wątpie by ktoś z pracowników tego zakłodu to robił, raczej nie miaŁby powodów, chyba że jakiś jej lizus. jak ty gabrycha to usuniesz to zniszc.e cie, po nocach mi sież już śnisz jako bezdomna pod mostem, więc pewnie taką zostaniesz!!!

sk
@do skórcz

Nie martw się kolego . Ta pani i inne osoby podobnej postury źle skończą. Już teraz na korytarzu mają dziwne odruchy świadczące o nie czystym i zgniłym sumieniu- jak w ogóle jeszcze go posiadają.

skócz1
@do skórcz

To coś niesamowitego.Pani ze skórcza i druga pani mają problemy z motoryką. Nie wiedziałem ze istnieje korelacja pomiędzy brakiem równowagi a nie czystym sumieniem.\\\chacha

niemiecka precyzja, hiszpański temperament, iglote

cieszcie się nieudolni ph. wkrótce dostaniecie nowe seaty, ale halo halo. Nie cieszcie się za bardzo. Nowe środki lokomocji będą obwarowane nowymi restrykcjami które mega w Was uderzą. Auto będzie służyło tylko i wyłącznie, powtarzam tylko i wyłącznie do przyjazdu do pracy, w rynek i koniec. Żadnego wożenia tyłka dzieci do przedszkola, zakupów z żoną itp. To jest dopiero firma. Prosta historia. Dno kompletne. A kiedy? Już wkrótce się dowiecie. Wiem co piszę.

PH
@niemiecka precyzja, hiszpański temperament, iglote

chyba z konkurencji jestes co? dostalem w ostatnim tygodniu auto i nikt mi problemów nie robi że mogę jeździć prywatnie baa nawet mi powiedziano ze autem może jeździć moja zona oczywiście ze mną bo auto jest na mnie zapisane i jestem za nie odpowiedzialny a przedszkole i dzieci tym bardziej bez żadnego zakazu- jest limit kilometrów ale tu wiadoma rzecz jak jeździsz służbowo to Ci nikt nic nie zarzuci jak limit przekroczysz ale jak prywatnie będziesz walić po 1000 km to problem i mogą Cię zawinąć na dywanik do wytłumaczenia. W końcu auto masz do roboty a nie do wożenia prywatnie swojej (usunięte przez administratora) Jak sumiennie pracujesz i nie marudzisz szukając co zrobić żeby zarobić to nawet i GPS w tym aucie Ci nie przeszkadza. Minus taki że to wolno jedzie na tym gazie ale ogólnie autko bardzo spoko.

ty parów...o
@niemiecka precyzja, hiszpański temperament, iglote

Weź się puknij w głowę i przestań siać panikę żal w d u p e cie sciska autem mało tego że nie ma żadnych obwarowań to dodatkowo może jeździć moja Żona limit kilometrów 4000 karta flotowa orlen myjnia w pakiecie czego więcej chcieć może odrzutowiec . Co do aut nie mam uwag . co do pensji i nowego systemu oczywiście mam uwagi ale nie będę prał brudów na tym forum . To mówiłem Ja Jarząbek Wacław :)

ph3

Proszę jeszcze trochę poczekać ze składaniem CV. Już niedługo zmieni się jego odbiorca.

ph3

Ale raczej nie dla pana gdyż my oczekujemy oferty na magazyniera. Wymyslając fikcyjne stanowiska aplikacji staje się pan smieszny. Rozumiem że boi się pan o swoja (usunięte przez administratora) i ma pan rację. Gdyby studiował pan prasę to by pan wiedział że Iglotex czekają przekształcenia własnościowe i jak przypuszczam tacy nieudacznicy jak pan na pewno nie będą pracować w tej firmie a tym bardziej aplikować

ph3

Ostania informacja dla pan. Jak pan doskonale wie w Polsce obowiązuje jedna podstawowa zasada-nowy właściciel nowa miotła która wszystkich wymiata. Radzę szukać już teraz pracy jeśli był pan wyżej niż magazynier

ph3

Nie ma co się podniecać i narzekać na to co jest. Trochę cierpliwości a zobaczycie że wszystko się zmieni. Wystarczy wierzyć i czekać. Zapewniam!

ła

To chyba jakaś paranoja ale muszę to zaakceptować że dzięki mnie ta osoba..... ja pie...rdole Ok G!

kierowca

a w Poznaniu fajna atmosfera cisza i spokój panowie bez napinania proszę naprawdę nie jest tak żle jak piszecie pozdrawiam

hehe
@kierowca

To chyba w każdym oddziale się wydarzyło. Taka nowa procedura :]

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala