Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

PIOTREK

Witam chciałbym aplikować na kierowcę kat. C może ktoś więcej opowiedzieć o pracy??

Gniew

Witam Serdecznie, co powiecie o pracy kierowcy kat. B ile zarabiają jak soboty? czy to warta praca poświęcenia. Skórcz.

Pawel

To ile sie zarabia na magazynie przy mnw -30st C?

Jepe

U was też takie chore akcje jak w Toruniu ?

Kiero
@Jepe

Chore, to znaczy jakie. Bo w tej firmie słabe akcje to standard

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Kockeee

W Sosnowcu jest ok, kasa nie wielka ale atmosfera wporzadku

Pawel

Czesc. Myslalem o zlozeniu cv do iglotex Lublin na stanowisko magazyniera. Jakie sa zarobki?

PH Alwin

Ale dało ładna wypłatę za styczeń pozdrawiam zadowolony PH iglotex oby tak dalej ale nic za darmo. ????

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji, najpierw online, potem osobiście. Ludzie, rozmowa Ok, ale pomimo kilkukrotnych zapewnień ze strony Rekruterów, że feedback będzie - jakikolwiek, oczywiście feedbacku brak. Dużo się pisze, czyta o rynku pracy, ale wciąż brak pewnej 'kultury rekrutacyjnej' w stosunku do kandydatów. Mają prawo wybrać kogo chcą i jak chcą, ale wydawałoby się, że takie firmy jak Iglotex powinny być profesjonalne w procesach rekrutacyjnych od początku do samego końca. Wręcz powinny promować pewne standardy. Przykre, że tak nie jest. Bardzo rozczarowywujące .... no cóż.

Lola

Widziałam ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw w Gdyni lub Skórczu. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Czy ktoś może więcej powiedzieć na temat tego stanowiska, zarobków?

Cep
@Lola

Daj sobie spokój chłopie

Lola
@Cep

rozwiniesz swoją wypowiedź?

Lol
@Lola

Chłopie zastanów sie 2 razy zanim aplikujesz. Ta firma to porażka.

Ale da sianko 8 tys netto będą swieta super pozdrawiam zadowolony PH

Kapelusz

Przedstawiciele mają najlepiej.

Rrrr
@PH Alwin

Chyba za 2 miesiace,u tych dziadów

PH Alwin

Ale da sianko znowu w styczniu jednak dobrze być pH w iglotex z (usunięte przez administratora) Ale nic za darmo.

Osama

Przedstawiciele mają najlepiej.

Werka

W Toruniu strajkowali i premię dostali

Jak wygląda ścieżka kariery w Iglotex S.A. Centrala? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dyrektor

Awans tylko jak masz nazwisko znane ludziom postawionym wyżej

Gal anonim
@Dyrektor

Albo robisz za przedłużacz jak co niektóry xd

Stefan

Jak wygląda kwestia uropów? Można wykorzystać cały urlop w ciągu danego roku?

PH alwin

Ale da kasy w tym miesiącu.

NIKS

Bardzo OK jest :)

Kazio

Na kierowcę. Pełna lodówka i bak w osobówce.

Toruń

Prześwietlcie górę z Torunia , nie usuwajcie .

zulu gula
@Toruń

Szczecin tak samo. I nie tylko górę.

Olsztyniak
@zulu gula

Wszędzie jak widać jest tak samo. Zarządzający oddziałami siedzą na tych stanowiskach od lat i garną do siebie ile mogą,ale jak widać wszystkim to pasuje.

Tyti
@Olsztyniak

Co najgorsze każdy wie , a nikt tego nie ruszy

Ph

Witam wszystkich Proszę o informację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy mazowieckie Ile wizyt dziennie Czy PH zbiera kasę Jaka podstawa netto Jaka premia max netto Czy auto można użytkować prywatnie (jakies limity) Czy Firma jest warta zachodu? Proszę o opinie ludzi którzy są lub byli PH w tej Firmie i mogą coś podpowiedzieć Dziękuję

Ktoś

Tak zbiera kasę 25 wizyt dziennie

Ktoś
@Ph

Auto można użytkować do ograniczonych limitów.

Hhhh
@Ktoś

Jakie to limity

Kaczka
@Ph

Daj sobie spokój... Szkoda Twojego czasu...

Rafi

Magazyn za tą fuszerkę która robi wieczne pomyłki przez co kierowcy mają ciągle braki przy dostawach proponuję 3/4 etatu chyba że będzie poprawa to cały.(usunięte przez administratora)

miętus
@Rafi

jak kierowcy będą sprawdzać towar przy dostawie do klienta to się wam braki skończą.

Jarek

Czytaj ze zrozumieniem człowieku

miętus
@Jarek

musisz być tym kierowcą co ma wiecznie braki ale lodówkę za to w domu pełną

Jarek

@Rafi

Jaka płacą taka praca

Mmm
@miętus

Dobre towar dojeżdża zamawia się u przedstawiciela ile ma być a ten jeszcze dorzuca takie naciaganie

Bil laden

Najlepiej na przedstawiciela kasy cały worek morzna zarobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala