Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

stary iglokrakowiec

Zapomnialem o jeszcze jednym: W kwietniu zmienili system informatyczny ze złego na jeszcze gorszy. Skutkiem ubocznym jest to że podniesli ceny na większości produków od 5-10 procent. (usunięte przez administratora) Nic dziwnego że ludzie pouciekali

MM

Pracuje ktoś jako PH w Bielsku-Białej? Interesuje mnie opinia z pierwszej ręki...

Stary Iglokrakowiec
@MM

Nikt z PH nie pracuje dłużej niż 1,5 roku chociaż firma ma 20 lat. Sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego

MM
@Stary Iglokrakowiec

Nie znam tej firmy i właśnie nie wiem jakie są minusy. Mogę prosić o jakikolwiek konkret co jest nie tak?

Pph

Pracuję we Wrocławiu jako Ph. Ogólnie fajnie, pracuje po 10 godzin i mam spokój. Problem jest z magazynem. (usunięte przez administratora)

@Pph

tak to jest jak na magazynie praktycznie same leszcze :D

@były pracownik

Faktycznie 3/4 magazynierow mają problemy z czytaniem. Dla nich "1" i "5", to tyle samo.

ja umiem liczyć do 30
@Pph

Zgadza się, proszę za kryterium przyjmowania ludzi do pracy brać pod uwagę umiejętność liczenia do 10, ewentualnie 20.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Gnom

Co taka cisza,zaraz się zacznie niewolnicza praca.znowu sezon

jaro
@Gnom

A co z (usunięte przez administratora) w Smolcu?

bolek
@jaro

O Smolec to wy się nie martwcie drodzy byli pracownicy :)

@bolek

nikt się nie martwi ! pozdrawiamy przed sezonem , podobno 150 k kompletują 8 godzin hahaha

P.G
@były pracownik

Owszem jest to możliwe, lecz gastro na Warszawę łącznie z łososiem na sushi. W innym przypadku buahaha ... zapomnijcie :D

igloxi
@były pracownik

wyczuwam dużą tęsknotę skoro osoba tak bardzo jest (i chce być)na bieżąco z życiem firmy :)

robota w teori fajna ale w praktyce-(usunięte przez administratora) poszedłem z uprawnieniami na wózek widłowy i juz mi cierpna ręce od przerzucania frytek dziekuje

o co chodzi ?

Iglotex ............ hmmm Gdynia fajter przeminęło z wiatrem . aktualny dramat trwa dalej .....

welle

eins null neun

Byly pracownik

Nie ma sensu pisac tu opini poniewaz napiszesz nie korzystna opinie dla firmy ale zgodna z rzeczywistością to idrazu jest usunięta.

Gala

Jeżeli chodzi o Olsztyn to masz chyba słabe informacje,zawsze słyszę że to najlepszy oddział w Polsce. Najlepszy dyrektor, sprzedaż i ogólnie wszystko tam jest (usunięte przez administratora) robione.

Itaka
@Gala

Ale co , ale co ??? Co Olsztyn ??? Bardzo dobry oddział.. Super wyniki i rewelacyjny kierownik od gastronomii.

Ghbh

A pracuje ktoś z Was w Siedlach w Iglotex

Bass
@Ghbh

Nie wszyscy się zwolnili

Pomidor
@Bass

Czytam i już wiem: przecinki w zdaniu mają znaczenie...

jerzy

zupa grochówka z wędzonką po gotowaniu 50 minut ma twardy groch dziekuje

Fartuch
@jerzy

Zupa a może ty jajka gotowałeś 50 minut i dalej twarde były....haha

Iglotex S.A.
@jerzy

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.

ph obojętny

ooooo.... jaki news!!!! GRATULACJE!!!!!

observer

Wow, I have to admit that the reponse for glasses was very quick!!!!! hi hi hi

@observer

U english is very poor dude.use polish instead ok.see u

@Ogon, @On, usuwanie wpisów z tego forum nie jest normą. Do takich sytuacji, w których administrator decyduje się na archiwizację wpisów dochodzi tylko wtedy kiedy dodawane przez Was wpisy nie są zgodne z przepisami regulaminu. https://www.gowork.pl/regulamin Usunięciu podlegają te posty, które m.in. są obraźliwe, naruszają czyjeś dobre imię i zawierają wulgaryzmy. Na tym forum powinny znajdować się wyłącznie takie opinie, które merytorycznie opisują daną firmę jako pracodawcę.

Nieznajomy
@Karolina

Niestety muszę Cię zmartwić firma ta prowadzi taką politykę że można wykupić sobie pakiet w którym można moderować wszystkie opinie więc właściciel firmy o której np. źle piszą może za kwotę około 1.500zł/m-c wykupić pakiet i usuwać co chce. Pewnie usuną za chwilę to co napisałem ale może chociaż ktoś zobaczy dlaczego widać tylko te opinie które ktoś chce pokazać.

Dlaczego usuwane sa moje posty skoro sa zgodne z regulaminem? Prawda boli?

Nie polecam, duzo obiecują, lecz malo z tego wynika, (usunięte przez administratora)Lepiej poszukać czegoś innego. Juz lepiej do sklepu na kasę iść kasa podobna a nie zmarzniesz, i nie bedziesz ciagle pracowal na nocna zmianę jak to w iglotexie w bb

Ph 5,5

Pracuje jako PH juz jakis czas w Iglo. Na poczatku bylo ok. Nastepnie zaczely dochodzic aneksy do umow ktore teraz sa zawarte w umowie dla nowych praciwnikow. (usunięte przez administratora) Co do serwisu hmmm. Tak daremnego jeszcze w zadnej firmie nie widzialem i jest coraz gorzej a jescze nie bylo sezonu. (usunięte przez administratora) Jednym slowem Iglotex stal sie wielka korporacja co sprowadzi ich na dno.

Dlaczego cenzurujecie

@Ph 5,5

Chcecie aby lopisywac warunki oraz atmosfere panujaca w firmie, a gdy ktos to juz robi to cezurujecie

Pracus

Karolina czytałem opinie Pociesznego i nie było tam żadnych wulgaryzmów ,tylko trochę prawdy o firmie. Cenzura jak za komuny,mają czytać to co my chcemy.Brawo HR

Gośka

W biurze trzy zmiany 3-11,6-14,14-22.wstajesz do pracy o 1 ale babka uparcie twierdzi ze to nie nocna zmiana.dojazd wlasny.na rozmowie wypytują o wszystko,ale sami nie chcą nic powiedzieć, zwłaszcza na temat zarobków...nieporozumienie...brak slow...

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala