Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Było minęło ????????

Brak szacunku dla pracownika, atmosfera jak na pogrzebie, nikt z nikim nie rozmawia. Bardzo duża rotacja, bardzo słabe benefity. (usunięte przez administratora) Nie jestem w stanie polecić tej firmy NIKOMU! Dzisiaj jesteś a jutro Ciebie nie ma. Spędziłem tam kilka lat życia i za nic nie chciałbym tam nadal pracować...

dawno temu
@Było minęło ????????

Podpisuje się pod tym obiema rękoma.Też spędziłem tam kilka lat i po zmianie pracy za zadna kàse nigdy bym tam nie wrócił.W sezonie wykorzystać,a po sezonie wypluć.(usunięte przez administratora)

Jaś

Ta firma to tragedia.(usunięte przez administratora)Oby w końcu zakończyła działalność.

Były sługa

Dlaczego komentarze są usuwane? Czy to nie jest forum niezależne? Czy nawet na Gowork firma nie zezwala na własne zdanie? Jakby powiedziała Pani dyrektor nie znająca podstaw Excela: "żenada" :D

T.T

S.T tam pracuje TO MUJ Tata fajna firma Moje sugestie dla Iglotex S.A. Centrala: Fajna firma

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Iga

Słaba firma. Duża rotacja, brak szacunku do pracowników, dzisiaj jesteś - jutro Cię nie ma. O dziwo zostawiają słabych i niekompetentnych. Nie wiem, czym się kierują. Osobiście na zarobki nie narzekalam,(usunięte przez administratora). Źle wspominam ten okres.

dawno
@Iga

Całkowicie się zgadzami,słaba firma i kadra zarządzająca.Wszędzie kolesiostwo i brak pomysłu .Nikt nikogo nie rozlicza za babole , wszystko jest zamiatane pod dywan.Malowanie trawy na zielono jak ktos ważny ma się pojawić.Strata czasu na tą firmę,zrozumiałam to za późno.

Krzysztof ze Swarzędza

13.Luty.2019 Kupiliśmy w Swarzędzkiej " Biedronce" - Pizzę -Papa Pedro. Po przygotowaniu jej zgodnie z instrukcją okazało się ze produkt nie nadaje sie do spożycia. Ciasto wogóle nie wyrobione a co najwyżej rozwałkowane Po upieczeniu było jak guma do żucia albo prezerwatywa. Więc obie pizze z żona wyrzuciliśmy do śmieci. Póżniej jest krzyk ze w Polsce marnuje sie tyle żywności ale jak mozna jeść takie produkty jak firmy Iglotex ????

@Krzysztof ze Swarzędza

Witamy, dziękujemy za zakup produktu. Przykro nam, że nie spełnił Pana oczekiwań. Zależy nam bardzo na zadowoleniu naszych konsumentów, dlatego też w celu rzetelnego wyjaśnienia sprawy, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem http://prostehistorie.com.pl/kontakt/ i opisanie sytuacji, jak też podanie numeru serii i partii produkcyjnej oraz daty przydatności do spożycia, które można odczytać z opakowania. Pozdrawiamy serdecznie, Iglotex SA.

Chętny

Chciałbym aplikować na magazyniera,jakie warunki ,atmosfera i osoby zarządzające

€£¥₩@#
@Chętny

Olsztyn omijać szerokim łukiem,na magazynie kolesiostwo,słaby kierownik i zmianowi.Nie polecam

Damian
@€£¥₩@#

Mógłbyś napisać nieco więcej na temat tego, jak wygląda praca na magazynie w firmie Iglotex? Nie napisałeś nic na temat warunków zatrudnienia oraz tego, czy od początku można liczyć na umowę o pracę? Są to ważne informacje, patrząc pod kątem zainteresowanych osób, więc zachęcam do odpowiedzi.

Franek

Witam, jak wygląda praca na magazynie?jakie jest kierownictwo magazynu?

Były
@Franek

Zależy gdzie ale praca głównie w mrozie do -21

@Były

Czy jesteś obecnie pracownikiem Iglotexu? Wspominasz o pracy w niskiej temperaturze. Jak wygląda kwestia zabezpieczenia pracownika przed skutkami tej temperatury? Czy osoby zatrudnione dostają specjalną odzież i przygotowanie do pracy?

Były
@Karolina

Pracownik dostaje komplet odzieży ocieplanej i buty,z adaptacją bywa różnie.

driver

Dlaczego została usunięta wiadomość o przeładowanych autach?

driver
@driver

Auta są codziennie przeładowane ale to jest norma premii też nie dostaniesz i te to jest norma

Ralph

Kupilem pierogi,lezaly w lodowce,a na drugi dzień chciałem je ugotować i co...wszystkie zlały się w jedno klejące ciasto. Wyrzuciłem..

@Ralph

Dziękujemy Panu za kontakt i zakup naszego produktu. Przykro nam, że nie spełnił on Pańskich oczekiwań. Bardzo zależy nam na doskonaleniu jakości naszych produktów i wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości naszych konsumentów, dlatego też uprzejmie prosimy o kontakt z nami poprzez formularz na stronie https://prostehistorie.com.pl/kontakt/ , podając dodatkowe informacje, takie jak: dokładną nazwę produktu, jego numer partii i datę przydatności do spożycia, opis problemu oraz Pański adresu e-mail do celów korespondencyjnych. Następnie niezwłocznie przekażemy sprawę do rozpatrzenia przez Dział Kontroli Jakości firmy Iglotex SA. Pozdrawiamy

Stasiek
@Iglotex S.A. Centrala

Mrożone pierogi należy przetrzymywać w zamrażarce i gotować je wkładając pojedyńczo do gotującej się osolonej wody. Skoro kolego trzymałeś je w lodówce rozmroziły się, skleiły i są po prostu bezużyteczne, do wyrzucenia. Pretensje miej do własnej mamy, że takiego gamonia urodziła... ale, nie przejmuj się.

Mirek
@Ralph

Ja kupiłem te nadziewane historię. Porażka. Ciasto jak z gumy. W środku brak nadzienia. Albo mało. Oszukują na jagodach. Jeśli ktoś to jadł to może się rozczarować. Więcej nie zakupię. Ciekawe co na to kupcy z sieci.

@Mirek

Stasiek
@Ralph

.. ynteligentnie baardzo ????

IWPA

Normalna firma. Handlowcy dobrze opłacani, jak wszędzie trzeba pracować. W logistyce w tym roku duże zmiany na lepsze w wynagrodzeniach. Firma ani się wyróżnia ani nie odtaje . W tym roku więcej zwolnień co powoduje nerwowość .Bardzo bogaty socjal ( karta multi sport prywatna opieka medyczna, dopłata do wczasów itp). Oczywiście różnie jest w różnym oddziale.Największy problem to infrastruktura. Za darmo nigdzie już nie płaca. Nie jestem bezkrytyczny ale jak ktoś pracował w kilku firmach to wie ,że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!:)

Zawiedziona

Witam, Chciałabym napisać i przestrzec wszystkich przed firm Iglotex. Jeśli zastanawiacie się czy warto podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w tej firmie to lepiej iść na kasę do biedronki. Zero poszanowania dla człowieka, ciągłe maile z krytyk z DW do wszystkich pod adresem osoby która rzekomo coś zawiniła. Praca od 6:00 rano do 17:00-18:00 w zależności gadzi trzeba jechać. Po powrocie do domu praca administracyjna do 3 godzin dziennie. I tak dzień w dzień. (usunięte przez administratora)

Borelioz

Iglotex lublin omijać szerokim łukiem..

Jak wygląda praca przedstawiciela w Bielsku B ile się zarabia i jakie auta dają?

Tomasz

Czy Ty się dobrze czujesz po co takie bzdury piszesz idiotka

szakira

To prawda ,że młody S w Gdyni z Triada tematy zaczął robić ?

??
@szakira

Jeśli to prawda to starego S dni są policzone.

(usunięte przez administratora)Jakies masz słabe informacje

Triada
@??

No pewnie że są policzone odlicza dni do emerytury

Arek1995
@szakira

To młody S jest w Triadzie czy nie? Bo ponoć śmiga po klientach i mówi ze pracuje dla Triady

Waldek

Masakra nie polecam szkoda czasu na szczegóły bo i tak usuna nie polecam nikomu

@Waldek

To właśnie szczegóły dotyczące zatrudnienia są tutaj najważniejsze. Wypowiadasz się na Opinii o Pracodawcach i to właśnie tutaj warto przedstawiać wszelkie aspekty dotyczące pracy. Nie do końca rozumiem, kto i co miałby usunąć? Jeśli mówisz o komentarzach, to usuwane mogą zostać wyłącznie te wpisy, które łamią regulamin GoWork.pl lub/i polskie prawo. https://www.gowork.pl/regulamin

Kandydatka

Jak to wygląda z pracą w biurze, w Dąbrowie ? Polecacie ?

Iglotex powinien pamiętać że firma to ludzie.Tylko nie tych co ciągną tylko do siebie i budują złą atmosferę.Może czas już zrobić z nimi porządek

stary
@Nowy

jesteś jedyny która prawi takie banialuki asie na ile ostatnich wpisów. Widocznie dobrze Ci tam gdzie śmierdzi.

nn

(usunięte przez administratora) Zarobki tragiczne , praca żadna , warunki czy to biuro czy magazyn okropne! Nie polecam tego miejsca.

Doświadczony

Mógłbym napisać lekturę tylko po co jak i tak ze strachu usuną ? Info dla nowych widzicie komentarze odpowiedzi udzielić musicie sobie sami czy warto

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala