Opinie o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KRBP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRBP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRBP Sp. z o.o. w Wałbrzych

Elżbieta

Witam Wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych :) Z firmą KRBP jestem zwiazana od ok. trzech lat i powiem krótko bywały chwile lepsze i gorsze, ale co do Pana Łukasza to jakieś brednie i kłamliwe zarzuty. Znam Łukasza osobiście i wszyscy wiemy jak cenionym i oddanym był pracownikiem. Zawsze zajmował pierwsze miejsca za wyniki, osiągnięcia i fachowość. To przecież dzięki niemu m.in. nasza firma Temida budowała swój fundament i wdrażała pomysły, dzięki którym mogliśmy efektownie i profesjonalnie wykonywać swoją pracę. Łukasz to wspaniały młody człowiek i mimo tego, że był dla mnie dużą konkurencją to mam i nie tylko ja, ogromny szacunek. W firmie był nazywany jako drugi synuś Pana Prezesa :) Kim ty jesteś człowieku, że takie okropne kłamstwa tu wypisujesz ? Jeśli się okaże, że jesteś tym gościem, którego mam na myśli to bez względu na sympatię do Pana Leszka i Panią Katarzynę, odejdziemy z firmy bo to jakieś niestworzone rzeczy tu wypisaleś.

klientka

Miałam dwie sprawy w KRBP i jestem bardzo zadowolona z obsługi firmy a w szczególności Pana Pawła.Pozdrawiam całą firmę KRBP i Pana Pawła,proszę się nie martwić opiniami które piszą osoby,które nic nie zrobiły, tylko dużo mówią.

Przedstawiciel

Ja pracowałem z firmą, odszedłem i wróciłem , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Obecnie jest jakaś afera w Legnicy w jakiej firmie odszkodowaczej, nie wypłacali klientom kasy ;-((( a to odbija się na nas, bo już mi klienci mówili. Szkoda bo przed nami dużo pracy .

pan

Bzdura! Bałagan mają w tej kancelari i tyle-trzymali moją sprawę i nie wiedzieli co znią zrobić. jak przyjechałem to nie umieli nic powiedzieć. pół roku lezłao i nic. Musiałem skarge pisać do ich szefostwa.Innemu szkode tak trzymali ze mu termin minąl to mu oddali... Tylko ta szefowa sie zapowietrzała ze złości... ŻENADA!

Przedstawiciel Handlowy

Porażka! Brak umowy to wzbudza podejrzenia!Chca zatrudniać na czarno!Umowa dopiero jaksię wykażesz i sprawy sie pokończą czyli za jakies 2 lata!A ty sam inwestuj w biznes bo oni nawet ulotki ani plakatu nie dadzą!

żadne!szukaja naiwniaków

logo firmy Serwisant rowerowy
LionS

Jako klient nie podzielam poniższych opinii. Oddałem sprawę nie znając opinii w sieci. Gdy zapoznałem się z opiniami to się trochę wystraszyłem ale nie potrzebnie. Zaufałem w ciemno i jestem BARDZO miło zakoczony! Sprawa szybko się zakończyła i uzyskałem naprawdę dobre pieniądze - za skręcenie kręgów szyjnych 4572 zł. (na rękę po porąceniu 20%prowizji). Ludzie myślą, że mieli uraz i od razu TU będzie sypać kasą - nic bardziej mylnego. Ja współpracowałem z likwidatorem szkody, kancelaria wydzwaiała do mnie, doradzali...i się opłaciło. :) Gorąco polecam.

bambelbee

ja miałam sprawe w sadzie którą prowadziła pani gosia - szybko, dużo i po sprawie. :))) ale słyszałam że po 'skoku' prezesa to tam dziwne zeczy sie dzieją ://// szkoda firmy :((((

Bombardier

Mark - 2012-03-03 11:59:02 Ze względu na osz... i nie wypłacone wynagrodzenia rozwiązaliśmy współprace. Kła...: nie występuje żadne stałe zatrudnienie, śmieszne wynagrodzenie np. ( za 6 spraw komunikacyjnych 270zł), reprezentanci jak marionetki, brak profesjonalizmu, Klienci nie otrzymują odpowiedniego odszkodowania za wyrządzone im krzywdy, przy sprawach odrzuconych jest kłopot ze zwrotem złożonych dok., ciekawa idea programy który nie jest realizowany i odbiega od rzeczywistości. Zapis w um... prze (usunięte przez administratora) : "za aroganckie zachowanie" rozwiążą umowę i nie wypłacą należnego wynagrodzenia. Tzn??? Jako Klienci i byli współpracownicy NIE POLECAMY!!! Moje zdanie jest inne. ty wiesz swoje , a ja swoje. Zrobiłem swoje i zarobiłem tyle ile było ustalone , żadnej ściemy ;-))) a aaaa i klienci byli bardzo zadowoleni i dostałem flaszkę i wypiłem za zdrowie firmy i Pawła ---- ;-) Dziękuję za to ,że jestescie teraz częściej piję !!

Maconi

Wojtek - 2013-05-10 17:41:26 Też dostałem wezwanie do zus masakra nie dość że kasy nie wypłacili takiej jak powinni to teraz jeszcze człowieka ciągają .... Masakra...Jaka masakra , inni pisża iz nic mają ty co innego , to jest maskara , ja nic nie rozumem

Bolero

Dokładnie jest odwrotnie, zwiększyła się jakość obsługi , sprawy idą do sądu , a klienci są zadowoleni mimo ,że muszą dłużej czekać , bo tak to już jest ,że trwa to dłużej. Firma zaczęła robić błędy w sztuce medycznej , wypadki przy pracy ,czego Pani gosia i inni nie ruszali ..... każdy zrobi to co chce, a ja jestem zadowolony i zrabiam pozdro

Tralalalala

Przestańcie podjudzać innych , klienci otrzymują wypłaty terminowo , jest jakiś nowy system do rozliczeń ,który nalicza prowizje ...ale nie wiem jak tam się logować, co do prokuratury to bzdury......., a wiem więcej niż inni

Ja jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Dostałam należne odszkodowanie jako osoba poszkodowana w wypadku komunikacyjnym. Sprawa została załatwiona szybko i rzetelnie a współpraca z przedstawicielem firmy bardzo mi pomogła; szczerze polecam, a jeśli komuś się nudzi to wypisuje bzdury. Widac tacy przedstawiciele z Was, co nie potrafią załatwiac spraw tylko czekają na nie wiadomo jakie duże pieniądze!!!

Wojtek

były przedstawiaciel i klient

Banda [usunięte przez moderatora] i wytatuowanym pod oczami Pawełkiem na czele. Ci co jeszcze tam pr4acują to niech uciekają od tych przekrętów jak najszybciej. Prokuratura siedzi im na tyłku, ZUS już liczy pieniądze, które lada chwila będą musieli zwrócić, kolejka niezadowolonych klientów rośnie itp. Powinni sobie drzwi i szyby pancerne powstawiać w biurze bo za chwilę nie ogarną się od lawiny tych których puścili z torbami

babajaga

Czy wy tesz dostaliscie wezwania z zus ze "FIRMA" nie płaciła za nas składek? Co z tym zrobić? Sam mam teraz zapłacić czy co?!?!?!?!?!?!

brambo

długi czas pracowałem jako przedstawiciel. zgadzam sie z opiniom że obiecują a potem płacą połowę z połowy i jeszcze minus jakiś kawałek. jak obiecują 20 proc z tego co zarabia firma na sprawie to płacą na prawde troche ponad 5 proce na rekę. za czasóe pani gosi i jej kancelarii to wypłaty były co miesiac a sprawy szły ciągle do przodu. jak sie zmieniła kancelaria to wszystko staneło a jak wszystko staneło to ludzie przestali zarabiać i poodchodzili. kasy nie ma a szefowa wszystkich szefów wpadała coraz cześciej w szał. prezes jakby nieobecny-nie wiem czy on tam jeszcze jest. też życze wszystkim sukcesów w poszukiwaniu innej lepszej firmy.

Nowak

Witam wszystkich, miłej pracy życzę. Każdy ma to na co zasłużył ;-))))

anders

Haha...kółko wzajemnej adoracji...wszystkich pracowników ktoś wciągnął w ten śmieszny spór? Czy może to był ich obowiązek służbowy, żeby smarowali pozytywy? Żerujemy na tym, że nie ma pracy, co? Żałosne...szefowa wszystkich szefów...:/ a w realu też ma niewiele do powiedzenia-w zależności od skoku hormonów. Mimo wszystko życzę powodzenia i sukcesów, a pracownikom- cierpliwości w szukaniu lepszej pracy.

troll

Jak się nazywasz, może pogadamy w realu ??? WIEM ,ŻE MASZ PROBLEMY Z SAMYM sobą - podziel się z nami . Ktoś Ci pomoże ;-)))) Jak się jeszcze da;-(((( Nie pisz bzdur ..... weź się za siebie i nie obwiniaj innych za swoje problemy. pozdrawiam Wszystkich zadowolonych z współpracy z KRBP

WIelkie yo

W sumie to nie polecam , najpierw byłem klientem potem tam pracowałem itd. Zarobic sie nie da bo wszystko co zarobisz to wydasz na to żeby więcej zarobić i zarobki powiedzmy hmm jednak nie najlepsze mimo iż wszyscy twierdza ze to nie piramida wystarczy zobaczyć ze jednak żeby ktoś zarobił ktoś z dołu musi się narobić , wsparcie zerowe na pieniądze się czeka wiecznie jakieś problemy z rozliczeniami , wszystko ma byc zrobione o co prosi pani Gosia bądź pani Basia z biura ale jak się samemu o coś prosi to się czeka bardzo długooooo i najczęściej nie da się doczekać poza tym wieczne knucie obgadywanie za plecami to standard nie zdrowa konkurencja i dużo zachowań o których człowiek nawet nie pomyśli ciągłe gadanie że to nie piramida a na górze sami starzy amwayowcy itp

współpracownik

kiedyś takie epitety pisało się na ścianie w toalecie, teraz wystarczy anonimowo zrobić to w necie. smród jest identyczny. !!!!!! Panowie i Panie - trochę kultury

Zostaw merytoryczną opinię o KRBP Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRBP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KRBP Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRBP Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 2 lok. 5
    58-300 Wałbrzych