Binder

Tarczyn

Opinie o Binder

Paweł 2012-03-02 16:44
Kasa-Osoby mające potencjał zostaja docenione
Produkcja-osoba kierująca działem ma doświadczenie produkcyjne lecz zerowe w kierowaniu zespołem
Prezes-wydaje mu się że wie , a nie wie wszyskiego co dzieje się w firmie choć chce nad wszystkim panować - nie wie co to delegowanie,a szkoda bo można by sie fajnie rozwijać
Przez brak konsekwencji pracujesz na stanowisku magazyniera ale pracujesz przy produkcji
marko 2012-03-14 15:11
Paweł - 2012-03-02 16:44:52

Kasa-Osoby mające potencjał zostaja docenione

A ile można tam zarobić w sezonie np. w wakacje? - tak na zwykłej produkcji - mieszkam w Tarczynie

Marek
Zostaw swoją opinię o Binder - Tarczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Binder