Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O w Tarnów

Aga

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierowniczka regionalna Pani E. to nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku. Zero kultury, arogancka i chamska. Nie nadaje się do pracy z ludźmi. Nawet zwierzęcia bym jej nie dała pod opiekę bo strach. Ciągłe uwagi, krytyka i krzyki. Nie szanuje ludzi. Nie polecam

Ewka
@Aga

brawo , ja dodam , że zamiast przedłużyć umowę kolejna na 3 lata dają na rok a obiecują co innego . Premia jest dzielona bardzo nie sprawiedliwie . Dobry pracownik dostanie bure a lizus premie za ładne oczy . Praca często bez dnia wolnego i z pretensjami , że ktoś chce odebrać swój urlop.

A.

Pracowałam przez dwa lata. Suche fakty: na umowie masz najniższą krajową, oraz premię wypłacaną według uznania pracodawcy. A w praktyce wygląda to tak: pracujesz w nadgodzinach ( bo nie ma chętnych do pracy w strusiniance), a w dniu wypłaty zaskoczenie, bo owszem wypłacili ci za nadgodziny, ale zabrali premię... Czyli pracowałaś ileś tam godzin za darmo! Kolejna rzecz z własnego doświadczenia: jeśli składasz wypowiedzenie i przychodzisz do pracy rzetelnie do końca, to nie licz na to, że wypłacą ci za niechorowanie te 250 brutto. Nie wypłacą; pozostawiam do analizy, czy warto w tej firmie być "fair". A poza tym... Pracujesz za dwie osoby, bo ciągle brakuje ludzi do pracy, kręcisz pizzę jak w pizzeri, czasami na zamówienie po kilka sztuk ( i nie za wynagrodzenie pizzeria!!! - wykorzystywanie, jaki pizzer przyszedłby kręcić pizzę za najniższą krajową), pot po tyłku się leje... A teraz jeśli chodzi o przepisy BHP; jak nie masz badań do pracy na wysokości to nie musisz wchodzić na drabinę, na najwyższe stopnie, a tu trzeba wymyć szyby... Nie robisz tego, to oczywiście zabiorą ci z premii. Grafiki układane przez osobę, która nie ma pojęcia o prawie pracy! Nie zachowane normy czasu wolnego na odpoczynek dla pracownika. Nie ma w nikim oparcia; kierowniczka regionalna A deleguje zadania, które nie należą do twoich obowiązków, a jeśli nie wykonasz, to po premii. Potrafi powiedzieć pracownikowi, że jeśli się sprzeciwi, to będzie dla niego suką. A w szefostwie żadnego oparcia nie ma. Mąż szefowej Łukasz mówi, że ma nadzieję iż kierowniczka regionalna A bierze z niego przykład, no więc o czy tu dalej dyskutować? Rączka rączkę myje... Nie polecam pracy w strusiniance. Strusinianka Kraków to patologia, wyzysk i najgorsze co może Was spotkać.

BX

Premia jest różna(usunięte przez administratora) A kto przyznaje? Tego nie wiadomo. Trochę zależy od regionalnej, trochę od szefostwa, ale tak naprawdę nie wiadomo od czyjego widzimisię czy ci dadzą, czy zabiorą... Ruletka, licz na łut szczęścia.

Kuba Nowy wpis

Chciałbym się dostać do pracy na sprzedawce. W poprzednim ogłoszeniu pisali o delegacjach. To sprzedawca jest czasem przenoszony na sklepy w innej lokalizacji? Zależałoby mi na pracy w jednym stałym miejscu. Napiszcie jak to wygląda.

Jak to teraz wygląda z pracą dla ekspedientki, można złożyć cv? Co prawda taki pracownik szukany był rok temu, ale może się uda. Tym bardziej, że szukano wielu kandydatów. System wynagrodzeń składa się z wielu rzeczy i nie wiem ile można wyjść teraz miesięcznie. Może ktoś podać ile dają samej premii za wyniki?

Jakub Nowy wpis

W sobotę rano zdecydowałem się na zakup pizzy w Strusiniance na Błoniach. Niestety, po otwarciu opakowania okazało się, że pizza była niedopieczona i surowe ciasto. Bardzo mnie to rozczarowało, ponieważ oczekiwałem smacznego posiłku, a otrzymałem niezadowalający produkt. Mam nadzieję, że firma podejmie kroki w celu poprawy jakości swoich produktów, ponieważ obecna sytuacja jest bardzo niezadowalająca.

Czym w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

BX

Strusinianko, naprawdę macie ludzi za (usunięte przez administratora) Myślicie że nie wiadomo kto zadaje to pytanie? I macie nadzieję, że uzyskacie od kogoś pozytywną opinię na temat własnej firmy??? Zapomnijcie, jeśli traktujecie pracowników jak (usunięte przez administratora) to nie liczcie na to, że ktoś wypowie się o was dobrze. Dno i dwa metry mułu.

@BX

A skąd takie info, że to firma zadaje sobie pytania? Akurat pytanie o jakieś dodatki czy zachęty do pracy to dość normalna sprawa, szczególnie jak szuka się tu pracy. Może kto,ś inny o tym opowie? Są jakieś benefity, szczególnie na start jakieś fajne dodatki, aby zachęcić ludzi do pracy tutaj? A i czy jest tu system poleceń, jak poleci się nowego pracownika to dostaje się jakiś dodatek finansowy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
@Pracodawca

Caly czas szukacie pracwonikow? A jak są chętni z doświadczeniem to nie zatrudniacie bo mają dzieci.. Czy tak od was odchodzą pracownicy?!

@@Pracodawca

Serio nie zatrudniają jak ktoś ma dzieci czy chodzi o coś innego? Na rozmowie pada pytanie czy ktoś ma dzieci i w jakim wieku? Może jak dzieci są nieco starsze to wtedy taka osoba ma szansę na pracę? Jak kogoś odrzucają to normalnie mówią, że to przez posiadanie rodziny?

Klient
@@Pracodawca

Miałem ostatnio przyjemność robić zakupy w strusiniance w Auchan nie podobało mi się zachowanie małej blondynki do koleżanki na kasie,tyle ludzi stoi w kolejce a ona krzyczy na koleżankę w takiej atmosferze nigdy bym nie mógł pracować ,brak szacunku do koleżanki jak również do klientów którzy stoją w kolejce i wszystko słyszą.

AA
@A.

Jeśli chodzi o premie to premia jest wypłacona w zależności od utargu sklepu i Twojego zaangażowania w pracy. Wiec taka lenia jakie zaangażowanie. Jeśli chodzi o wychodzenie na drabinę to zawsze kierowniczka się pyta czy ktoś da radę. Nigdy nie było do tego zmuszania bo ona zna przepisy BHP. A jeśli chodzi o branie przykładu z szefa to kierowniczka ma z kogo brać przykład bo Pan Łukasz dba objazdy detal jeśli chodzi o wygląd z sklepu. A jeśli chodzi o grafik to jak kierownik sklepu grafik układa to zawsze można zgłosić swoje ale jeśli się do niego ma i wtedy grafik można zmodyfikować. Kluczem do sukcesu jest komunikacja a nie gadanie za plecami. To jeśli taka patologia to czemu tam pracowałaś/pracowałeś przez 2 lata.? To w takim razie nie musiało być tam aż tak źle. Pozdrawiam i miłego dnia:)

@AA

No cóż, wszyscy którzy mieli wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie wiedzą że są równi i równiejsi, nie ma sprawiedliwego traktowania. A dlaczego wytrzymałam aż tyle? Bo ciągle z miesiąca na miesiąc miałam nadzieję że coś się zmieni na lepsze. Ale niestety jest coraz gorzej. Jeśli z ośmioosobowego zespołu w przeciągu dwóch miesięcy odchodzą trzy osoby, to mówi samo za siebie.Tak więc jeśli ktoś ma ochotę być jak parobek to proszę bardzo, powodzenia.

Aa
@A.

Premia jest uzależniona od utargu oraz zaangażowania pracownika w wykonywaną pracę. Jeśli chodzi o grafik to jak kierowniczka danego punktu go wykonuje to można zgłosić jakieś ale jeśli coś nie pasuje. I wszystko jest do zmiany. Tylko trzeba to komunikować w grupie i mówić to co nie pasuje a nie obsmarowywać kogoś za plecami. I z anonima w internecie. I jak było tak źle i była tak straszna (usunięte przez administratora) to co w tej w firmie robiłeś/robiłaś przez 2 lata. Jeśli chodzi o Pana Łukasza to dba o szczegóły i każdy najmniejszy element jeśli chodzi o sklep i kierowniczka tego pilnuje. Bo każdy sklep musi spełniać standardy, które ma firma. Pozdrawiam, i miłego dnia:)

@A.

jak tutaj jest z tymi nadgodzinami? dużo ich jest? i za pracę po godzinach ma się wyższą stawkę? są jakieś konsekwencje, jeżeli pracownik nie zostanie dłużej w pracy? czytam te komentarze i zastanawiam się, czy aplikować, czy nie...

A.

Ja swoją opinię na temat tej firmy wyraziłam. Jeśli decydujesz się na poniżanie i nieuczciwe traktowanie, to aplikuje.

@A.

Czyli te 250 zł, o którym tu mowa, to jest regularna comiesięczna premia frekwencyjna? I jak się nie bierze L4 na siebie lub na dziecko, to ją wypłacają? A jak bierze się normalny urlop, to wtedy liczą to jako brak 100% frekwencji w pracy?

AA.

Jak nie bierzesz L4, to wypłacają 250 brutto. Jak idziesz na urlop to też 250 wypłacają, ale pomniejszają premię uznaniową. A jak pracujesz na okresie wypowiedzenia i masz 100 % frekwencji, to nie dostajesz nic poza gołą podstawą.

@AA.

Cześć. A mnie tu ciekawi, ile taka premia uznaniowa wynosi? Znacie kwoty lub mniej więcej ile tego jest? Jeszcze dajcie znać, kto ją przyznaje? Jest to bezpośredni szef, czy szef całej firmy lub kadry??

@ Były Pracownik

Znana wszystkim pani kierowniczka ( Pani E) oczywiście wmawia sytuację, które nie miały miejsca i traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Praca sama w sobie nie była zła atmosfera była ok do czasu gdy się nie okazało , że mi obsmarowano (usunięte przez administratora) i nagrano głupot na mój temat . Gdy przyszłam do pracy okazalo się , że zostałam zwolniona i musiałam specialnie jechac , bo wieka pani E zapomniala zadzwonic ( czekalam na tel od niej 3 dni ) aż sama do niej poszłam.

Czy za tyle godzin pracy dostawaliście jakieś dodatki do pensji? Czy na innych sklepach regionalni są lepsi? Co do tego grożenia, to za jakie zachowanie można było podpaść?

B.

Premia była tylko w opisie do pracy. Za byle głupotę można było ją stracić. Grożenie, było dla niej forma rozrywki. Jeżeli stałeś chwilkę nic nie robiąc, groziła zwolnieniem, jeżeli nowy pracownik nie wyrabiał jej chorej normy po 2 tygodniach pracy, groziła zwolnieniem. Nie raz byłam świadkiem, jej rozsiewania plotek, które nastawiały inne, zdecydowanie starsze pracownice, przeciwko innym. Zastanówcie się, dlaczego ciagle szukają pracowników? Właśnie dlatego.

AA

Pracuje firmie od lat i nigdy nie spotkała się z zastraszaniem ani głębieniem czy ze strony szefostwa czy kierowniczki regionalnej. Wręcz przeciwnie dostawałam bardzo wiele cennych rad i porad. A to, że ktoś ma donośny głos nie oznacza, że krzyczy na kogoś czy zastrasza. A jeśli chodzi o kradzież to nie można kogoś bezpodstawnie oskarżać jak się go nie złapało za rękę. Znam kierowniczkę od lat i jest uczciwą i pracowitą osobą. I przede wszystkim odpowiednia na danym stanowisku.!!!! A premie się dostaje za dobrze wykonaną prace a nie stanie i rozmowy. A toksyczną osobą jest ten co swoich błędów nie widzi a wytyka innym. Wiec proszę się zastanowić nad swoim zachowaniem i postępowaniem a nie kłaść kłody pod nogi innym. A co do produktów i chleba to skoro pracowałaś/pracowałeś to wiesz, że produkty i chleb zawsze przychodzą rano a pieczywo jest zwracane pod koniec dnia. Wiec jak się do jakieś pracy nie dawało rady to trzeba siw do tego przyznać a nie wymyślać niestworzone historie.

Emila
@B.

To za co na przykład można stracić premię? Co nazywasz "głupotą"? Jeśli chodzi o to grożenie zwolnieniem... To czy kiedykolwiek faktycznie kogoś zwolniono? Jeśli nie, to znaczy, że tamte słowa były używane pod wpływem emocji... Daj znać, czy ta norma jest aż tak wysoka? Jeśli się ją przekroczy, to można liczyć na jakiś dodatek?

Natalia
@Aga

A oprócz tego co napisałaś masz jeszcze jakieś inne argumenty przez które nie polecasz pracy w tej firmie, czy wszystko to się kręci wokół tej jednej osoby?

Lola
@Aga

Wszysko dobrze napisane cała prawda o tej pani .Jeszcze dodam że w tej pracy nie można nawet na minutę stanąć od razu pytanie czy ci się nudzi a w tej pracy nie na czegoś takiego jak nuda .Grafiki to jakaś porażka a km e będąc na rozmowie pani przekazała że grafik to koncert życzeń .Tylko nie dodała dla kogo . .Pensja do wymagań to jest dno .Nie mówiąc o normalnej przerwie która Ci się należy najlepiej aby nie jeść nie pić nie rozmawiac i nie korzystać z toalety...NIE POLECAM NIKOMU

@Natalia

Praca jest ok. Ale kierowniczka oraz szefostwo pozostawiają wiele do życzenia. Brak kultury i traktowanie ludzi jak popychadło.

Natalia
@Lola

To jak wygląda taka przerwa w trakcie pracy? Ukrywacie się z jedzeniem po kątach? Czy jak to wygląda. Przecież każdy potrzebuje przerwy...

Karo
@Aga

Moim zdaniem ma za dużo obowiązków co bardzo sie na niej odbija, a większość dziewczyn niestety nie wykonuje swoich obowiązków jak nalezy przez.co jedna pracuje za wiele. Szczerze gdy jedna osoba ma ogarnąć tyle miejsc plus jeszcze stać na stoisku, wcale nie dziwie się że puszczają jej nerwy, winne jest szefostwo które wszystko ma gdzieś zostawiając jej na glowie obowiązki podczas gdy oni huśtają się po różnych krajach. Nieodpowiedzialnosć z ich strony i obarczanie jednego człowieka, który też ma granice.

Wika
@Karo

A czy wszyscy przechodzą szkolenia początkowo żeby wiedzieć co się od nich wymaga? Gdyby ta Pani się nie wyrobiła ze swoimi obowiązkami to może mieć tego konsekwencje? Może prosiła o zatrudnienie dodatkowych osób?

Ewka
@Aga

W tej firmie wykorzystywanie ludzi to codzienność, premie to rzadkość a jeśli już są to jest to śmieszna kwota, praca często po 14 godzin (w gemini). Kierowniczka regionalna to chodząca porażka, non stop niezadowolona, nie potrafi nawet odpowiedzieć pracownikowi dzień dobry. Wymagają by pracownik był uśmiechnięty natomiast patrząc na wypłatę nie ma się z czego cieszyć. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem gdyż jest to najzwyklejszy (usunięte przez administratora).

Sylwia
@123

Czyli mniej więcej co ile miesięcy można liczyć, że premia się pojawi? I ile dla ciebie to śmieszna kwota? Możesz podać jakąś przybliżoną sumę? Za co w ogóle, jeżeli już, przyznają premie?

@123

Pracuje się po 14 godzin dziennie? Czy bardziej chodzi o to, że niekiedy robi się tyle, bo są to nadgodziny? Jeśli tak, to czy są one wypłacane? W lepszej stawce niż normalnie? No i ile można zarobić - tak mniej więcej - za cały etat? Interesuje mnie praca w tej firmie

Bunia

Atmosfera w pracy toksyczna. Kierownictwo chamskie i ordynarne. Pracownicy z dłuższym stażem pracy (zwłaszcza Panie 50+) pomiatają jak jesteś nową osobą. Nie możesz o coś dopytać bo powinnaś to wiedzieć. Wyjść na przerwę też nie możesz. Niska pensja i ciągle niezadowolenie. Dzięki Wam „dorobiłam” się nerwicy .

Suchy

Witam czy powiem ktos jakie wynagrodzenie i jaka atmosfera na stanowisku kierowca?

Xyz

Żadne, obowiązków tysiące a premia uwzględniona jest tylko w ogłoszeniu o prace. Śmiech na sali

dżulia

Nie polecam, nie dziwię się w ogóle ze cały czas mają braki w kadrze bo nikt kto chce być zdrowy psychicznie nie chce tam pracować, może rzeczywiście nie jest to najniższa krajowa ale to ile człowiek nerwów zje w tej robocie to jest masakra. Pani kierowniczka wiecznie nie zadowolona, zawsze jest zle. Nie pochwali nigdy. Szefostwo porażka, brak jakiejkolwiek empatii. Nie wspomnę o pracownikach, atmosfera na niektórych stoiskach jest nie do zniesienia. No i oczywiście ogrom obowiązkow jaki przypada na jedna osobe jest dla mnie nje do przyjęcia

Danuta
@dżulia

Któs zwracał uwagę na tą atmosferę? Jestem ciekawa czy rozmawia się tu o tego typu problemach żeby jakoś je rozwiązać i w rezultacie coś polepszyć? No i też ciekawe jak z tymi zarobkami, skoro nie najniższa krajowa, to ile macie ?

@Pracodawca

Pracowałam tam jakiś czas temu. Kierownictwo bez totalnych predyspozycji do prowadzenia takiej działalności. Cięcie kosztów na pracownikach, jedna osoba pracuje za minimum dwie osoby. Omijajcie prace w Tarnowskich strusiniankach szerokim łukiem!!!

@@Pracodawca

To jak obowiązków jest za dwóch, to czy wiąże się to z jakimiś długimi godzinami pracy? Czy jak to wygląda? I w jaki sposób tną koszty na pracownikach? Chodzi o brak premii?

Nie polecam pracy. Dawno nie spotkałam się z taką fałszywością i wywyższaniem się przez młode pracowniczki. Atmosfera była nie do zniesienia. Nowe osoby traktowane są jak pachołek , w większości do sprzątania.

Larysa

A na jakim etacie Ty pracowałaś? Co masz dokładnie na myśli pisząc, że Panie się wyżywają? To są kierowniczki, czy mają dłuższy staż pracy we firmie? Byłaś zadowolona chociaż z pensji?

Maja

Czy na posadzie Ekspedient / Ekspedientka oferują jakiś % od wyników sprzedażowych? Szukam info o tym, bo widziałam ogłoszenie i widełki płacowe 4000 - 4800 zł brutto miesięcznie. No ale czy są premie, bonusy właśnie za realizację celów sprzedażowych lub coś podobnego?

Klient

Muszę pochwalić organizacje i wygląd stoisk, bardzo dobrze zorganizowana praca, bogata oferta produktów, ciekawy asortyment inny od nudnego asortymentu konkurencji, estetyka i wygląd na wysokim poziomie. Przyjemny wystrój, uprzejme pracownice. Widać że procedury zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach od płatności kartą, opakowania, ekspozycja towaru, stoliki dla klientów oraz etykiety z cenami są dopracowane do perfekcji. Bardzo cieszy że jest to Polska firma i że można tak zorganizować działalność aby produkt był dobry, oferta bogata i ciekawa. Bardzo polecam tą firmę jako pozytywny przykład prowadzenia działalności.

Wiktoria

widziałam ostatnio ogłoszenie na sprzedawcę i się zastanawiam czy tutaj jest jakiś program do obsługi zamówień? pytam, bo w opisie jest tylko zamawianie to skąd ma się wiedzieć co ile i jak? jak organizacja pracy od tej strony wygląda?

adam90

Jako klient również nie polecam. Obsługa bardzo na siłę, chyba za karę tam są. Nie można kupić niewielkiej porcji, żeby spróbować czy produkty są dobre co jest absurdem bo trzeba kupić od razu większą porcję, żeby później wyrzucić jak nie będzie smakowało...

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O - Tarnów

• Jak się pracuje w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O

ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY STRUSINIANKA SP Z O O