Opinie o FITFLEX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie FITFLEX Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FITFLEX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FITFLEX Sp. z o.o. w Warszawa

Arek Nowy wpis

Czy firma przestrzega kodeksu pracy?

natii Nowy wpis

fitflekx to firma która oszukuje ciężko pracujących ludzi nie wypłaca należytych pieniędzy oszukuje ludzi którzy chcieli zarobić trochę grosza nie polecam tej firmy wszyscy są mili a wiszą mi duże pieniądze jeśli chcecie być wykorzystywani i charować jak niewolnicy za marne grosze to zapraszam to tej firmy ale nie polecam ludzia którzy chcą cos zarobić. Po powrcie do Polski żadna nie odbierała telefonu koleżanki z którymi pracowałam też zostały tak samo jak ja oszukane i potraktowane jak ja.

Karolina Nowy wpis

@Studio Fitness, @Partner w Warszawy czy ktoś zgłaszał to? Czy może ktoś ma podobne doświadczenia jak użytkownicy i chciałby się podzielić? Zapewne na forum zajrzą osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu informacji o pracy w firmie FITFLEX Sp. z o.o.

Partner w Warszawy Nowy wpis

Szukam Firm, którym filflex zalega z płatnościami. Może razem łatwiej będzie coś wskórać.....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie FITFLEX Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Studio Fitness

Zgadza się. Firma FitFlex oszukuje użytkowników i partnerów. Jestem ich partnerem, nie wpuszczam klientów na zajęcia z powodu zadłuzenia firmy FitFlex. Nie płacą nam od kwietnia 2016 !!!!

LUKAS

Firma FITFLEX jest to firma nie wypłacalna !!! Jestem klientem tej firmy mam kartę FITFLEX od dwóch miesięcy. Zapłaciłem za karnet co miesiąc 125 zł. Od tygodnia czasu nie mam możliwości chodzenia na siłownię byłem w kilku miejscach gdzie ta karta obowiązywała. Dostałem informację, że firma FITFLEX nie rozliczyła się od co najmniej dwóch miesięcy z klubami. Z jednej strony zapłaciłem za coś za co nie mogę korzystać. Czuję się oszukany !!! Dzwoniłem kilka razy do FITFLEXU ale telefon nie odpowiada jest przepełniony wiadomościami albo wyłączony. Jest to sprawa która nadaje się do zgłoszenia na policję. Będę domagał się zwrotu pieniędzy albo podania gdzie mogę chodzić do klubów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHARKY

Faktycznie kilka misięcy temu mieli pewne problemy. Ale od niedawna współpracujemy bez zarzutów. Z tego co się dowiedziałem była jakaś reorganizacja u nich. Maja kilkatysięcy partnerów więc myślę, że niedlugo każdy dostanie co mu się należy. Za poprawe warunków daje bardzo dobry.

PARTNER Z KrAKOWA

Należy coś z tym zrobić!!! Nie płacą nam od poł roku, teraz nie odbierają tel i dostałam zwrot listu z info, że firma się wyprowadziła. SKANDAL

partner w Wawy

Zostały wyłączone telefony. Żaden nie odpowiada. Na maile nie odpowiadają. Zalegają z opłatami za wejścia użytkowników od co najmniej roku... Nie polecam.;(

janinka

no własnie, ale nie sądzicie, że to tylko przejściowe problemy? Wydaje mi się tez, ze fira już wszystko uregulowała jeśli chodzi o te płatności właśnie jednak.

desert

Ostatnio fitflex przestał płacić faktury ośrodkom sportowym i traci klientów... Czas zmienić na coś innego...

Partner z Wrocławia

Jako partner od kilku lat szczerze nie polecam współpracy z tą firmą. Zawsze płacą z opóźnieniem i to mimo kilku wezwań do zapłaty.

analityk

Firma FitFlex tłumacząc się swoją polityką finansową zmusza partnerów do podpisywania umów na mega zaniżone stawki. Są cyniczni i zainteresowani tylko i wyłącznie swoim interesem. Tania sprzedaż kart i drżenie żeby klienci mało korzystali z zajęć,. Teraz poprzez niska ofertę wchodzą dynamicznie na rynek, ale uważajcie bo zaniżone ceny w dłuższej perspektywie powodują straty. Jest dużo klientów którzy kupują karty żeby naprawdę korzystać z zajęć a firma FitFlex liczy na to że ludzie kupią i im się nie będzie chciało korzystać. Uwaga na drapieżcę, który sam głośno mówi o swojej polityce - krótkoterminowa!! no chyba że macie pracowników którym sama karta wystarczy zamiast ćwiczeń - hehehe. - Brak płynności w przyszłości to będzie równie dynamiczny odpływ obiektów.

@kic kic Jeżeli chodzi o szanowanie pracowników i ich praw to nie ma z tym najmniejszego problemu. Ponadto - wszystko można ustalić tak, aby obydwie strony (zarówno pracodawca jak i pracownik) były usatysfakcjonowane ze wzajemnej współpracy.

Firma aktualnie pnie się w niesamowitym tempie do przodu. Jak najbardziej polecam! ;)

Maciek_Wrocław

Co za bzdury! Ja zawsze dostaję wynagrodzenie za wejścia na czas! Obecnie mają wiele Klientów we Wrocławiu, nie ma co narzekać :)

viktoria

Mam dokładnie taką samą sytuacje ...nie polecam naciągacze

Mariusz

Firma nie płaci za zaległe faktury, do dnia dzisiejszego nie uregulowali płatności z 2013 roku. Nie reagują na wezwania, telefonicznie jesteśmy spychani do innych osób, które finalnie albo nie ma, albo nie odbierają telefonu, więc osobiście nie polecam.

ppp

Uwaga! Fitflex radykalnie obniża stawki dla swoich partnerów i zmusza ich do podpisywania nowych niekorzystnych umów ze wsteczną datą! Mają prolemy finansowe i ratują się stosując nieczyste zagrywki poniżej pasa. Nie dajcie się i skrażcie ich do sądu.

Kapiszon

Fakt coraz lepiej to wygląda zwłaszcza w stosunku do Benefita. Plusy: Dobra cena Dużo klubów w Warszawie Minusy: Mało obiektów w mniejszych miejscowościach

Zostaw merytoryczną opinię o FITFLEX Sp. z o.o. - Warszawa

FITFLEX Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa