Opinie o ABC Service w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ABC Service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABC Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Service w Wrocław

Sylwia Orzelek

Zarówno firma jak i jej „przedstawiciele” to ludzie bez sumienia, współczucia czy jakiejkolwiek ochrony dla swoich pracowników. Żadnej odzieży ochronnej w dobie pandemii czy do odśnieżania. Mamy na prawdę super pracowita panią u nas w bramie ale sposób, w jaki jest traktowana przez „przedstawicielkę” firmy abc, to porażka. Teraz kiedy liczba zachorowań dochodzi do prawie 15 tys dziennie, we Wrocławiu sytuacja się pogarsza..... nasza Pani sprzątająca nawet kombinezonu ochronnego nie dostała!!! 2 rodziny są na kwarantannie. Po telefonie do firmy abc okazało się, ze żaden z pracowników odzieży ochronnej nie dostaje. WSTYD I HAŃBA!!!! Jak tak można czyjeś zdrowie i życie narażać. Klatki schodowe są w takim stanie, ze raz w tygodniu można przychodzić. To nie jest szpital do cholery jasnej.

xxx
@Sylwia Orzelek

Na jaki grzyb tobie było odzież wieżysz ta pandemie nawet zachowań 200 nie było reszta to liczby a lekarze specjalnie wysyłali na testy i wpisywali Covid każdemu by dostać dodatek 40 tysięcy na miesiąc

Weteran

Jeśli chodzi o Wrocław to jedyna firma w której jest równośc szacunek dla pracowników nawet że strony przełożonych zawsze można się dogadać w każdej kwestii każdemu dopasowują jakiś obiekt na którym sobie da radę. Wypłata super nigdy 10tego zawsze na przełomie 6-9 każdego miesiąca. Polecam tym kto nie jest pewny.

Dusia

A o co głównie tutaj jest krytyka, słyszy się to bezpośrednio w twarz? Za dobre rzeczy są pochwały? Żadnych ludzi na żadnych stanowiskach się nie szanuje?

Anna Nowak

Moja córka pracuje już 9 rok w abc wrocław chwali sobie tenzakład pracy wypłatę ma co miesiąc między 6 a9 umowa o pracę bardzo mili kierownicy MB DB ubranie do pracy dostaje się nowe.Jezeli komuś w abc wroclaw nie podoba to proszę iść do solidugdzie wypłata jest co 3 miesiące co2 lata jest płacone wczasy pod gruszą aletylko na umowę o pracę. Natomiast na umowę zlecenie można sobie dorobić obiekty dają blisko miejsca zamieszkania .Polecam nie (usunięte przez administratora) tak jak solid .

@Krzysztof

To masz porównanie z tą tutaj firmą. Napiszesz jak ta firma ABC wypada na tle konkurencji i ile płacą?

S.J Nowy wpis

Firma abc super każdemu polecam tą firmę kiarownicwo z ochrony super pan D.B i M.B i również z osoby z grupy Z.H S.H M.N R.CH Z.W S.F J.K K.W wypłata jest na czas nawet przed czasem

Paula Nowy wpis
@S.J

Jak mowa o pracy w ochronie, to ja chętnie dowiem się czegoś więcej. Pytam o to, bo brat myśli o takiej pracy i liczymy na jakieś szczegóły. A co do samego stanowiska, taka praca jako ochroniarz, to ile zarabia? Fajnie, że kasa na czas, ale podstawowa pensja ile wynosi??

Firma szuka na olx kosiarza - konserwatora terenów zielonych. Do obowiązków należy koszenie, odchwaszczanie, przycinanie żywopłotów. Nie piszą tylko, czy sprzęt i odzież robocza jest dostarczana przez pracodawcę, czy trzeba przynosić własne. Ktoś może sprawdzał?

Aneta G. Nowy wpis

Pracuje w tej firmie parę miesięcy jestem zadowolona firma jest bardzo wporsqdku dba o pracowników kierownik pan Darek B. bardzo wporsqdku ludzki człowiek, ugodowy i wyrozumiały, wypłata zawsze na czas solidna firma

Urszula
@Anna Nowak

No to super, że wypłata jest na czas, bo to jest bardzo ważne. Wiesz może ile ta wypłata wynosi? Akurat myślę o wysłaniu cv i to dla mnie kluczowa kwestia.

@Anna Nowak

Umowa o pracę? Przecież nie dają?

@Bozena 45

No właśnie nie dają umowy o pracę. To jakiś feyk.

Iza
@Bozena 45

To na jakiej umowie się pracuje tutaj? Jakieś dodatki oprócz pensji są? I zastanawiam się też jak jest z urlopem? Płatny jest w 100%?

Wanda

Czyli też się nie zgadzasz z tą umową o pracę? Rozumiem, że umowa zlecenie, bo wyczytałam to w innych opiniach. A czy na jakichś wyższych stanowiskach już ta umowa o pracę obowiązuje? Ogólnie to możliwość awansu na wyższe stanowisko jest czy tylko rekrutacja zewnętrzna?

Krzysztof
@Anna Nowak

Co pani gada że solid tak płaci co 2 miesiące pracowałem w solidzie i wiem jak to firma płaci

@Krzysztof

Koordynator Pracowników

Rekrutowała mnie zastępca kierownika. Cała rozmowa przebiegała w miłej atmosferze . Zostałam poproszona o przedstawienie mojej osoby i omówieniu dotychczasowego zatrudnienia.

Czym zajmowałam się w poprzedniej pracy , co należało do moich obowiązków , dlaczego chcę zmienić pracę , jakiego wynagrodzenia oczekuje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Opera

Wypłata jest na czas nawet przed czasem ale nad godziny nie chcą płacić bo nie wiedzą jak to rozpisać a pracownika to nie powinno interesować to ich sprawa jak to mają rozpisać

@Opera

A jako wolne tych nadgodzin odebrać nie można za to? Moze chociaż tak można to rozwiązać? W ogole często jakieś nadgodziny się zdarzają czy sporadycznie raczej?

P
@Opera

Pracowałem nich i już nie będę pracował to są (usunięte przez administratora) kogoś do pracy chcia żeby szedł a nie ma na kogo rozpisać. Ja pracuję w innej firmie i jestem mega zadowolony żadnych pretensji więc już nie wrócę do abc Nie chcę unich robić wiecznie problem mają z nadgodz

Mania

Witam nie polecam firmy Abc serwis w Raciborzu (usunięte przez administratora) niby płatne od klatki a godziny przywożą produkty nie takie jakie mają być jestem osobą niepełnosprawną myśleli że jestem słabsza to można wykorzystać ale domyślam się że ucinają wypłaty mimo tego że bardzo dobrze sprzątasz pani wie o kim mówię P. Dorota.

@Mania

To jak w końcu pensja jest tu ustalona, jak rozumiem za sprzątanie? Ile wynosi stawka godzinowa, jeśli to ona obowiązuje i skąd podejrzenia o "ucinaniu" wypłat?

Sylwia Orzelek

xxx
@Sylwia Orzelek

lady828
@Weteran

Weteran - jesteś Właścicielem czy Kierownikiem?

@lady828

Pracownikiem z kwalifikacjami od 7 lat

Pracownik...
@Weteran

Kpisz sobie? Ludzie są jak woły robocze traktowani! 5-6 klatek schodowych bez windy, ogromny teren zewnętrzny, brak odpowiednich środków czystości, zapieprz ponad godziny za które nie chcą płacić..... niektórzy po 12-16 klatek sprzątają i nadal „pani kierowniczka” jest niezadowolona!! Firma ABC to totalna kpina z ludzi i lokatorów. Pieniądze biorą ze spółdzielni ale większość i tak w firmie zostaje. Ta firma koniecznie PIP musi się zająć!!!

Sylwia jońca
@Weteran

To jest prawda jedną z najlepszych firm polecam wypłaty nigdy na czas zawsze przed czasem i dopasują ci obiekt można się z kierownictwem dogadać i z grupą D.B lub M B polecam na 100procent

S.j
@Weteran

To jest prawda zawsze można się dogadać wypłata jest zawsze przed czasem

@Pracownik...

Chodzi o ochronę a nie o sprzątanie to są inny kierownik na sprzątaniu a inny na ochronie jest nie oceniać wszystkich jednakowo

To (usunięte przez administratora) .7 dni w tygodniu za 1900 na rękę

Irena
@Weteran

Witam, zgadzam się bo jest moja firma, w której pracuję.Pozdrawiam.

Irena
@Weteran

Witam, także polecam tą firmę. Szacunek do pracowników, wypłata na czas.Pozdrawiam.

Jakub

Niech Pani więcej napisze, w jaki sposób jest okazywany szacunek, jaką umowę firma zapewnia, jakie środki czystości i ile Pani płacą?

jasiu gosc
@Jakub

na jakie stanowisko aplikujesz

@Weteran

Dobre sobie, szacunku do pracownika żadnego a zwłaszcza przez Pana Narcyza! Wyzyskują ludzi jak się da miałam 12 klatek 4 piętrowe bez wind z terenem zewnętrznym i w zimie odśnieżanie a zarobek 1100 zł netto. I był sobie pewien kierownik który podrabiał podpisy, moją umowę sam podpisał. Tam pracują same stare trepy wojskowe.

1100 to najniższa krajowa na pół etatu więc na więcej liczyć nie mogłeś do rządu się zgłoś. Co do szacunku z tym zgodzić się mogę , bo norma to jest już się do tego przyzwyczailem. Jeśli teraz zmieniasz to skąd masz pewność że w innej nie będziesz miał też krytyki?

Ok czyli tutaj tylko na pół etatu można liczyć czy jak? Ktoś wcześniej pisał o nadgodzinach - rzeczywiście są jakieś nadgodziny? Jak one są płatne?

@Ania

Cały etat też jest 8h tylko zależy w którym miejscu i czy jest dostępne moja znajoma pracuje na 8h

Tomek z Wrocławia
@Sylwia jońca

Jońca i co ty pieprzysz kłamchucho przyjmuję firmie pracują sama czerwone pająki ubeki i firma tworzana dla emerytów i patologicznej środowiska brudasów i pijaków I dla żuli

Dusia

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w ABC Service?

Kama

Szczęśliwie udało mi się znaleźć ofertę na stronie w sekcji pracownicy administracyjni. I właśnie jest na pracownika administracji, do prowadzenia sekretariatu. I mowa o tym, że przyjmują niepełnosprawnych, czy któraś grupa wyklucza pracę tam?

Nico

Mam pytanie odnośnie godzin nadliczbowych.Firma oddaje je w postaci dni wolnych,czy wypłaca w gotówce?Chodzi mi o pracę w ochronie jako osoba niepełnosprawna.Z góry dziękuję za info.

@Nico

Pracy w ochronie nie powiem bo pracuję jako kto inny ale jako dodatkowe zawsze dostawałem w gotówce i potpis że odebrałem jeśli o to chodzi.

Nico
@Xxx

Ale była do tego jakaś umowa np.zlecenie?Chodzi mi o te dodatkowe godziny.Mam komornika i boję się,że nie dostanę tych pieniędzy.Dzięki za info

Danuta
@Xxx

A są jakoś lepiej płacone te nadgodziny?

Jolanta
@Nico

Tez mnie to ciekawi, dowiedziałeś się może czy jest ta umowa? :) No i w jaki sposób rozliczane są te nadgodziny, po normalnej stawce czy są liczone jakoś ekstra?

hiehie

1950 za 7 dni w tygodniu,nadgodziny ku chwale firmy

@hiehie

ku chwale firmy? czyli nie były płacone i do dziś tak miałoby wychodzić? można wprost z nich zrezygnować i czy często się trafiają?

Opera
@Nico

Nie płacą nadgodziny tylko dają wolne

szczera

pracowałam w tej firmie jako koordynator. Sama zrezygnowałam. To chore. Zatrudnia się z grupa inwalidzką, wiadomo darmowy pracownik , większość nie nadaje się do pracy ze względu na stan zdrowia a część pije i nie chce pracować co mnie nie dziwi za takie pieniądze. Zatrudnienia tylko na umowy zlecenia lub niepełne etaty. Zatrudnienie osób z grupą inwalidzką do takiej pracy powinno być zabronione. To jest patologia na którą nasz rząd pozwala. Co z tego że płacą terminowo... ale jakie pieniądze ? Tylko kierownicy oddziałów spijają śmietankę. Tak to wygląda w oddziale Łódź . Trzeba mieć naturę ekonoma aby zmuszać tych ludzi do tyrania za miskę ryżu bo ta praca jest ciężka .

Demogorgon
@szczera

Aplikowalam na stanowisko koordynatora ale po wpisach różnych osób widzę ,że jest nieciekawie . Jak długo pracowałaś jako koordynator . Na czym dokładnie polegala Twoja praca ? Jak z wynagrodzeniem i dodatkowymi premiami ?

@szczera

Zgadzam się z każdym słowem. Jestem obecnie pracownikiem abc

polak piotr

nie polecam oddzialu w raciborzu nie dosc ze sobie kierowniski pozwalaja za duzo to jeszcze chca sie klucic o wlasne godziny przerobione a jak juz ze pokazec ze ci wała ze uda zrobic to cie wywala z pracy

@polak piotr

o kierownictwo chodziło? zastanawiam się tylko nad przyczyną tego czemu mieliby komuś coś w godzinach zmieniać. oni na tym raczej nie zyskują, jak ktoś będzie miał mniej niż w rzeczywistości??

Chora

Dajcie spokój brak szacunku do ludzi wykorzystują na każdym kroku każą siedziec niewiadomo ile na święta nawet życzeń nie potrafią złożyć a już nie wspomnę o jakimś prezencie lub premi .

Grzegorz
@Chora

Czekaj, nie było żadnych premii na święta? Słabo... Co rok tak jest, czy tylko teraz się tak nie postarali?

@Grzegorz

Co rok zawsze z powodu inflacji na siłę tam pracuje bynajmniej na te marne pieniądze

@Gość

A nie myślałeś żeby poszukać czegoś lepiej płatnego?

Kieszeń

Wypłata jest na czas i nawet przed czasem ale dodatkowe pieniędzy nie ma bo nie mają jak tego rozpisać a co mnie to interesuje to ich problem

@Kieszeń

Ale robić nad godziny za darmo

@Kieszeń

Jak ktoś za choruje to oni chcą żeby pracownik przyszedł do pracy tylko za darmo

@Kieszeń

Za darmo umarło posiadasz L4 , nie przychodzisz to problem kierownika , że ma braki pracownika nie twój

@Kieszeń

Dodatkowe , dają to co jest , napisane umowie więc jak wiadomo , że nie ma dodatkowego , to nie robisz , za kogoś , a wywiązujesz , się z swojego obowiązku.

Danuta
@Gość

Ale to kierownik w tej firmie może robi jakieś większe problemy? :( I dlatego ludzie chodzą do pracy tutaj nawet chorzy...

@Danuta

Jakoś ja chory nie przychodze i kierownik nie robi problemów , a że moja durna znajomą z pracy sama się obciąża i sama z urlopów i chorobowych przychodzi to robi z siebie kozła ofiarnego

Czy pracownicy w ABC Service dogadują się między sobą?

I tak , i nie u mnie w hali zdarza się cisza przed burzą , która koleżanka szuka pretekstu do awantury plotek by zburzyć haos.

Xxx

Bynajmniej u mnie nie pracujemy w troje to jedna z kolezanek non stop wypomina mi i innej koleżance co było nawet 2 lata temu ciągle krytykuje , a sama źle robi swoją pracę Dwoje kierowników według mnie odeszło z jej powodu w krótkim czasie

ewa

Nie dość, że - jak widać z tych wpisów- firma wykorzystuje pracowników, to jeszcze zatrudnia krańcowo niekompetentnych, którzy zamiast "pielęgnować" zieleń, naprawdę bezpowrotnie niszczą drzewa. Skandal!

zbynek

Pracowałem jakiś czas temu na stanowisku administracyjnym. Warunki pracy marne, na umowie pensja poniżej minimalnej 1000zł plus premia tak żeby dobić powyżej minimalnej, szkoda ze nie powiedzieli o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej, pensje bardzo małe dodatkowo najlepiej jak pracownik posiada grupę ( chętnie na takiego wezmą jakiś sprzęt jeszcze) i bogate CV.. Żadnych Benefitów itp a w dzisiejszych czasach to raczej podstawa, szukają oszczędności gdzie się da, niestety najwięcej na ludziach którzy są filarem tej firmy. Odradzam pracę w tej firmie, jest dużo innych firm które dbają o pracownika.

Myrio
@zbynek

A ten kierowniczyna z Opola T.K pożal sie boże bawidamek dalej sieje zamęt.Szanowni właściciele jeżeli to czytacie to przyjedźcie i zróbcie tam pełną inwentaryzacje ,wazystko rozkradzione,zniszczone, a Pan Tomasz ma to w głębokim poważaniu,najważniejsze żeby wszystko u niego w domu było zrobione na czas ,firmowym sprzętem i pracownikami,którzy powinni zajmować się robotą,która przynosi zysk dla firmy.Natychmiasyiwy audyt w Opolu ,a Pana Tomasza to już tylko do kabaretu zapisać a nie zarządzać ludźmi,Mistrz exella i tych swoich tabelek,Facet jest stujka Panowie prezesi w tej firmie.Jezeli wam zależy to natychmiastowy audyt tam zrobić wszystkich maszyn i urządzeń,których już nigdy nikt więcej nie zobaczy.

(usunięte przez administratora) Po odejściu p. Kubickiego firme abc można porównać do zakładu karnego. 21 wiek, a tu jeden wielki wał. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony „kierownictwa”, brak odpowiednich przyrządów do pracy. Większość pracowników haruje jak (usunięte przez administratora) za 800-900 zł a na rejonie każą po kilka godzin dziennie siedzieć. To kwoty nie są zbliżone do najniższej krajowej w Polsce. Kierownictwo i administratorki siedzą w cieple, za komputerem za kilka tysięcy zł miesięcznie. UWAŻAJCIE NA FIRMĘ ABC… To jeden wielki przekręt!!

Zyta

Mam pytanie jak z wypłata bo moja córka nie dostała jeszcze kasy na konto a dziś 9 a ona jest bez wypłaty

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Service - Wrocław

• Jak się pracuje w ABC Service?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABC Service?

Kandydaci do pracy w ABC Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABC Service