Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

ANONIM

tlumaczyc sie niemam zamiaru...................

@ANONIM

A co ty yoda . I tez uważam ze jesteś nasłany jak można opisywać tak pięknie prace za granicą w której na czysto do polski możesz przywieźć trochę ponad 2000 zł

Barwil
@logiczny

Pytam ile odkładasz w Polsce? Aha spoko później powiesz...:P :P :P Niektórzy z Was w ogóle nie powinni wyjeżdżać, bo zabieracie miejsce normalnie funkcjonującym ludziom :)

@Barwil

Tu nie chodzi o to ile można odłożyć w Polsce tylko o to ze to jest poniżenie zarobić trochę ponad 700 euro na czysto i to w Niemczech jednej z najbogatszych gospodarek światowych Niemcy tyle dostają zapomogi jak nie pracują a Polak pojedzie tyrac za grosze sam kilka lat pracowałem w Niemczech wiec dobrze znam te realia na dłuższą metę zostaną tam tylko panny i kawalerowie bo owszem w Polsce są niższe zarobki ale jak prze pracujesz kolo 10 lat w szanującej Się Firmie To Dojdziesz Do Tego samego poziomu Zarobków I NIE Zostawiasz Rodziny A Tak Wrócisz Za Dwa Trzy Lata I Będziesz Zaczynać Od Najniższej Krajowej W Polsce Wiec przemyslcie czy w perspektywie długoterminowej wam się to opłaca

Barwil
@logiczny

Sluchaj prawie 8 lat pracuje w zakladzie, ktory przez ten czas dal mi 500 zl brutto, zaznaczam brutto podwyzki, wiec jak myslisz ile lat jeszcze minie zanim bede mial te 700 e? Mysle ze moge nie dozyc takiej chwili :-) Na te chwile placa tyle ile placa, a maja do tego prawo i nic nie poradzimy poki co. Ja mam rodzine i dla niej ten wyjazd i powiem Ci ze plany mam inne niz powrot do Polski i zaczynanie od najnizszej krajowej.

Paula

Witam jedzie ktoś 9 listopada, do Friedrichroda. przez bydgoszcz

Których wypowiedzi? To jakaś tajemnica, że nie można zadać pytania i uzyskać na nie odpowiedzi publicznie? Ktoś posiada licencję (kto?)?

ANONIM

Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku o kindergelt na pierwsze dziecko przysluguje 180euro na drugie czy tam trzecie 190euro ile sie na to czeka niemam pojecia ale jedno jest pewne od daty zlozenia papierow nawet czekajac 6 mieciecy to wszystko jest pozniej nadplacane. 1. Akty urodzen dzieci europejskie 2. Akt małżeństwa europejski 3. Zswiadczenie o zameldowaniu w polsce dzieci i zony 4. Zaswiadczenie moje o zameldowaniu na terenie niemiec 5. Zaswiadczenie o zatrudnieniu na terenie niemiec. 6. Kserokopia umowy najmu mieszkania. 7. Kserokopia ubezpieczen zdrowotnego i emerytalnego na terenie niemiec 8. Kserokopia dowodu osobistego swojego i zony 9. Zaswiadczenie o (nie) pobieraniu zasilku rodzinnego w polsce 10.kserokopia nadania nr podatkowego niemieckiego 11. Zaswiadczeniu o zatrudnieniu i zarobkach zony w polsce 12. kseokopia umowy o prace z work serwis.lub innego pracodawcy 13. Dodatkowe zasiwdczenie z urzedu stanu cywilnego (zaświadczenie dotyczące składu rodziny) Wszytkie dokumenty z polski lepiej przetłumaczyć na jezyk niemiecki przez tlumacza przysięgłego.

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
ANONIM

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK CZYTAM WIEKSZOŚĆ WYPOWIEDZI NA TYM FORUM CHCECIE WIEDZIEĆ CO I JAK JUŻ NIE RAZ PISAŁEM NA TYM FORUM TO MÓJ EMAIL anonimzforum@gmail.com PISZCIE NAPEWNO ZNAJDE CZAS JUŻ NIE JEDEN PISAŁ NA MÓJ EMAIL I TERAZ MA CAŁKIEM INNE WYOBRAŻENIA NA TEMAT TEGO WSZYSTKIEGO CO PISZECIE.

@ANONIM

A co ty za jeden jeśli myślisz że masz monopol na informowanie ludzi? Może podesłał cię Ziemowit żebyś wciskał ludziom jaka to świetna praca? Jak nie masz nic na sumieniu to pisz na forum jak wszyscy a nie siejesz konspirację.

Kolat

Wydaje mi się, że pracujesz po 8,5h (w tym jest to 0,5h przerwy bezpłatnej). A co do większej liczby godzin - to jest tam chyba 6 miesięczny system i na koniec marca i września są rozliczane godziny (wypłacane ewentualne nadgodziny/wydawane wolne za nadgodziny - lub dopracowania godzin) Raz na 3 m-ce jest premia 100 euro za brak L4. A zakwaterowanie wynosi ok. 230 euro/m-c wiec musisz to sobie odliczyć od tego 1000 euro. Co do dojazdów to nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało. A warunki zakwaterowania opisano wstępnie w mailu który wysłali - i ze zdjęć wynika że to coś w rodzaju hoteli pracowniczych (po 2 osoby w pokojach, wspólna kuchnia i łazienka). Ale ja bazuję na domysłach i informacjach z maila, więc jeśli ktoś ma konkretne informacje to proszę o rozjaśnienie tej kwestii ;)

...

Wypłata jest stała, płacą tylko za 150 godzin. Jak wyrobisz więcej, to możesz je sobie odebrać w formie wolnego dnia. Jak wyrobisz mniej- będziesz musiał je odrobić w wolny dzień.

@...

czyli jak, w tygodniu robisz 35 godzin? Jesli zrobisz wiecej- bo chyba tak raczej bywa? to dostajesz wolny dzien, ktory jest platny? Czyli nie ma opcji by zarobic wiecej niz 1000 euro na reke tak? Jedzenie, dojazdy do pracy... Jak warunki zakwaterowania, ile osob w pokoju i ogolne warunki jak- bo to cos w rodzaju hoteli pracowniczysz tak? Rzeczywiscie za zakwaterowanie juz nic nie odciagaja?

Rafał

9 listopada będę jechał z Płocka do Friedrichroda. Mam dwa wolne miejsca w aucie. Po drodze mogę kogoś zabrać. Mój email rafal_19741@gazeta.pl.

nick

Na ile czasu ta robota jest??

ed

Masz jakieś inne propozycje??

logiczny

Witam jeśli od 1000 euro odjąć koszty mieszkania , życia , to wychodzi ze jest to praca dla desperatów, języka też się nie nauczycie bo będziecie pracować w zamkniętej grupie polaków. Czyżby powrót przymusowych prac w Niemczech, odradzam ludziom którzy zostawią rodziny w Polsce bo nic im z tego nie wyjdzie dwóch domów z tej pensji i rodziny nie utrzymacie

ed

Forum zamilkło do następnej rekrutacji :)

Kolat

Witam :) Ja jade z Katowic 16.11.2014 do ośrodka JUGENDHAUS KLOSTERPARK, Reinhardsbrunn 7 , 99 894 Friedrichroda - miejsce pracy Hörselgau. Czy ktoś jedzie w tym terminie w to miejsce? I czy może ktoś udzielić mi jakiś informacji na temat pracy w tamtejszym zakładzie... Pozdrawiam :)

...

Odejmij od tego tysiąca koszt mieszkania, paliwa na dojazdy do pracy i jedzenia.

@...

Pracujesz tam? Wiesz ile co i jak w tamtej okolicy?

Tomasz

Wynagrodzenie brutto1.362,43Euro + Korzyści nieodpłatne (zakwaterowanie i/lub wyżywienie)0,00Euro = Wynagrodzenie brutto1.362,43Euro Podatek od wynagrodzeń :70,41 Euro Podatek na wyrównanie poziomu życia pomiędzy landami :0,00 Euro Razem podatków70,41Euro 9.8% udział w ubezpieczeniu emerytalnym:133,52 Euro 1.5% udział w ubezpieczeniu od bezrobocia:20,44 Euro 8.2% udział w ubezpieczeniu chorobowym (łącznie z 0,9% narzutem pracownika):111,72 Euro 1.225% udział w ubezpieczeniu opiekuńczym:16,69 Euro Kwota łączna składek na ubezpieczenia społeczne282,37Euro Wynagrodzenie netto:1.009,65 Euro 1000 Euro na reke ... hmmm

@Tomasz

Rozumie, ze taka stawka (1362,43 euro brutto)to przy 8 godzinach dziennie, gdy policza wtedy 7,5 godziny platnej bo przerwe odejma, ale jak jakies nadgodziny czy soboty to troche wiecej?? Wtedy jeszcze mozna myslec o wyjezdzie do tej roboty.

xyz
@nick

Wydaje mi się, że to jest stawka zryczałtowana, tzn. że nie ma żadnych dodatków za pracę w soboty i niedziele. Ewentualnie za nadgodziny może będzie wypłacany jakiś dodatek

Tomasz

W koncu wszystko jasne mail przyszedl ...

Tomasz

Witam. W koncu znalazlem ta strone. Dostalem propozycje pracy rekrutujacy prooonowal stawki jak i ogolnie rysowal propozycje dla nas pobory ale czy wiemy jakie one beda czy dostanjemy je w mailu czy dopiero na miejscu dowiemy sie ile dostaniemy naprawde. Czy jest tu jakis obecny procownik tej firmy?

gość

Ale wy bzdury piszecie. Myślicie że każą wam jechać tyle kilometrów tylko po to, żebyście sobie "zakład zwiedzili"? Martwcie się lepiej, gdzie będziecie mieszkać, bo będzie was o wiele więcej niż wolnych miejsc w ośrodku.

tej
@gość

obyś nie miał racji no chyba ze cie zwolnią

sg

A wyjazd którego masz planowany ? Ja też czekam właśnie na mailem od nich .

@sg

Planowany wyjazd 9 listopada. Pani Edyta telefonicznie zapewniała, że miejsce będzie... a życie pokaże.

ed

Jechać z Katowic będę samochodem. Na spotkanie też jestem chętny, tylko jak już przyjdzie jakiekolwiek potwierdzenie mailowe z Rhenusa. Kontakt mail-owy edgarek@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.