Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

adi

nie piszcie bzdur o zdradach tylko na temat!! macie pomoc forumowiczom/zainteresowanym a anie o glupotach dyskutowac nie mających połączenie z głównym tematem "co sądzicie o firmie rhenus?"

gość
@adi

Myślę że firme tworzą ludzie wiec pisząc o pracujacych tam ludziach rysuje nam się obraz firmy skoro pozwala na takie zażyłości wśród pracowników nie swiadczy to dobrze o firmie a przynajmiej o oddziale goleniowskim pozdrawiam

a

Bardzo ale to bardzo dziękuję,za tak wyczerpujący komentarz.Aplikowałam na stanowisko magazyniera do Rhenusa w Turyngii i dziś prawdopodobnie ktoś próbował się ze mną skontaktować w tej sprawie ale nie odebrałam i z ciekawości postanowiłam sprawdzić forum..i proszę!Pomógł mi Pan w podjęciu decyzji:)Pozdr.

maskonór
@a

Dzięki takim osobom które szanują siebie i swoją pracę może w końcu kierownictwo ruszy tyłki i weźmie się za swoich jurnych podwładnych bo to wstyd dla zakładu , tyle zdrad poracha

wesołek

Dobre ale chyba nie o to chodzi w tym forum kto gdzie komu pakuje hihi ale branża prawie się zgadza

była pracownica

Ddur chciałabym żebyś zauważył to iż nie obwiniam go za romans tylko opisałam jak mnie zwiódł po czym oszukał a wina owszem zawsze leży po środku tylko po prostu w porę się nie połapałam o co mu naprawdę chodziło , widzę że bronisz kolegi wiec pewnie też nie raz składałeś jakiejś kobiecie deklaracje bez pokrycia. Jeden warty drugiego i tyle w temacie

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
klara

nie wiem co powiedziec na temat tych wszystkich opinii,jestem w szoku bo sama tam pracuje i nie spotkałam sie z tymi opiniami o których piszecie... ludzie sa wyrozumiali i bardzo mili..... pozdro

była pracownica
@klara

No właśnie w tym żecz że niektóre osoby źle rozumieją takie miłe wręcz nie profesjonalne zachowanie ja sama wplatałam się w głupi romans bo mój brygadzista był miły , swoim zachowaniem omotał mnie okazało się że chciał się tylko zabawić oszukując mnie i swoją żonę teraz wiem jacy faceci potrafią być przebiegli w swoim zachowaniu jakbym podała nazwisko to byście nie uwierzyli że ten człowiek z małego miasteczka jest taki dwulicowy na obiecywał mi wszystkiego żeby się dobrać do majtek , jego żona nie wie wszystkiego co ze sobą robiliśmy ale ja dojrzewam powoli do tego żeby ją poinformować

byly
@była pracownica

zgadzam sie ale powinnas zrobic to juz dawno i poinformowac ja o wszystkim zeby dziewczyna wiedziala z kim spi ja na twoim miejscu zrobilabym juz to dawno jak by ktos tak zemna postapil radze ci nie czekaj chociasz tyle dlaniej zrob

EKO

Do "TeamVikaren Polska ". GRATULACJE profesjonalego poszukiwania pracowników. Chcecie do Prime Cargo sciągnąć degenaratów z fora internetowego?? Przecież wiadomo , że wypowiadają się tu ludzie, którzy zostali albo zwolnieni ( bo nie potrafią pracować ) albo osoby które mają problemy z swoim życiem ....Normalne osoby nie wyciągają brudów z życia prywatnego na forach!! Gratulacje stworzycie w Prime Cargo super team !! haha jak oni mogli wynająć takich amatorów do rekrutacji....

Chill
@EKO

Ja uważam jednak ze to w rhenusie rekrutacja przebiegała w ten sposób zeby na najniższe stanowiska osadzić osoby słabe psychicznie a na brygadzistów i wyżej osoby o silniejszych charakterach dlatego tyle afer np. We fiege nie ma zdrad przynajmniej o nich nie słychać pozdrawiam

haha
@Chill

oczywiście ze na brygadzistów i kierowników rekrutowano osoby o sinych charakterach- na takie stanowiska muszą być zrekrutowani właśnie tacy ludzie ! żeby zapanować nad zgrają ludzi trzeba być mocnym psychicznie. to wlasnie świadczy o dobrej rekrutacji w tej firmie. Jeżeli chodzi o pracowników magazynowych to twoja teoria jest śmieszna. Myślisz ze firma zatrudniła psychologa do zatrudniania magazynierów?? haha. Sama byłam rekrutowana i nikt mnie nie maglował pod względem psychologii - Raczej pod względem doświadczenia. A z tymi zdradami to już dajcie spokój. To nie wina przełożonych , że pracownicy się puszczają :) Co ma do tego brygadzista i kierownik jeśli pracownik sam szuka przygód i lubi się pruć jak stare gacie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.....

Chill
@haha

Ale jestes głupią osobą każda rekrutacja ma na celu sprawdzenie rownież cech psychologicznych przecież nikt wprost nie zapyta ciebie czy jestes silna psychicznie a ludzie rekrutujący sa szkoleni pod tym względem zeby wyłapywać osoby o odpowiednich predyspozycjach wiec psycholog nie potrzebny

byłem
@Chill

Amator to jest z pana Ziemo...,rozmowa kwalifikacyjna opóźniona o pół godziny,bez słowa przepraszam.Kandydat stawia się z dokumentami,uprawnieniami,itd.,a jaśnie pan z laptopem przed sobą pyta o sprawy,które zostały przesłane w CV.Na uwagę,że dane zostały wysłane firmie z rozbrajającą szczerością odpowiada,że nie ma bazy danych.Pytanie po co w ogóle przyjechał i fatygował ludzi.Zero kultury,dopóki pannie z biura zależało na umówieniu kandydatów na rozmowę była miła i pomocna,po fakcie zero kontaktu.Ogólnie dno i wodorosty.

maskonór
@haha

Wyczytałam z twojej opinii ze wina zdrad leży po stronie pracowników najniższego szczebla a brygadziści i kierownicy są niewinni, biedni oni tylko opuszczali gacie pewnie jeszcze niechcący a te głupie pracownice magazynowe wykorzystywały sytuacje żeby się przyssać . Daj spokój wydaje mi się ze to właśnie osoba na wyższym stanowisku powinna wykazać się większym profesjonalizmem niż szeregowy pracownik i nie powinna dopuszczać do sytuacji w której dobre imię firmy i innych uczciwie pracujących ludzi zostanie naruszone . A podobno pracują w rhenusie małżeństwa z których jedno zdradzało z koleżanką a z żony zrobili przygłupa .

serio

Frustratom nie radzącym sobie z własnym życiem mowie NIE. Zmieńcie forum. Jeżeli chodzi o pracę to jest ciężka, w lecie na hali jest gorąco i nie pozwalają wietrzyć do się kurzy. Urlop nie zawsze kiedy się chce ale tak jest wszędzie. Praca w soboty, kilka w roku w zamian za dzień wolny. Za parę sobót zapłacili w zeszłym roku. Pensja 1700-2000 zależnie od stażu i wyników do tego premia 15% zależnie od wyrobionej normy zwykle 80% premi.Z pozytywnych to umowa do 2017 a nie śmieciowa jak w Fiege i Prime Cargo, tam szukają głównie dorywczych. Jak ktoś pracował w innych i ma porównanie to nie jest tak źle.

haha
@serio

Serio, znam kilka zdradzonych osób wiec cie oświecę nie radzą sobie ciekawe jak ty byś sobie z tym poradził może bądź uprzejmy i oświeć tych zdradzonych co mają zrobić jak dla mnie jeśli przynosi im to ulgę niech piszą a ty powinieneś udać się na jakąś terapię bo ciężko u ciebie z empatią

oszukany przez wlasną miłość

witam wszystkich co chcą tam pojechać do pracy ostrzegam mężów i żony którzy kochaja swoje rodziny nie pozwólcie jechać tam swoim połówką bo nabawićie się tylko sercowych problemów i kłopotów z dziecmi ,kochalem swoja kobiete i kocham nadal (usunięte przez administratora)

Prac

Prawda o Rhenusie? Wykorzystywanie do ostatniej kropli potu. Na hali duszno, ale kierownictwo zabrania otwierać bram, bo ktoś coś zwinie. Dopiero, jak ktoś zasłabnie, wtedy łaskawie otworzą na chwilkę. Ewentualnie można otworzyć jak pada deszcz. Bo się wtedy nie kurzy. Paranoja. Związki między pracownikami też są. Żonaci z mężatkami i ogólnie w związkach. Ale co się dziwić, skoro 95% to kobiety. Tak jest w każdej firmie. Jeśli chodzi o pensję, to średnia na poziomie. Ale za taką kasę i za to wszystko co się tam dzieje, nie warto niszczyć sobie zdrowia. A i jeszcze najważniejsze: teraz są przyjęcia. Jak myślicie: po co? Ludzie idą na urlopy, więc musi być zastępstwo nowymi. Po 3 miesiącach, albo się ich zwolni, albo zostaną a wyrzuci się "starych" pracowników, którzy więcej zarabiają, niż młody, który przyjdzie na ich miejsce. Oszczędności wszędzie. Nadgodziny? Tak, ale za dni wolne. Nie opłaca się totalnie, a spróbuj odmówić to Cię zwolnią. (usunięte przez administratora) Nie polecam. Szukajcie czegoś innego. Pozdrawiam forumowiczów.

TeamVikaren Polska

Witam Forumowiczów, wszystkich zainteresowanych lepszymi warunkami pracy zapraszam do kontaktu z nami :) W połowie lipca rusza rekrutacja na stałych pracowników, jak i dorywczych w firmie Prime Cargo w Łozienicy.

lolo

Eusty, na stronie PUP Goleniów pojawiają się co jakiś czas oferty pracy

kasia

mam ptanie czy ktoś pracował w Rhenus w Niemczech?

Ar2ro

Widzę, że Rhenus w Sadach jest z innej bajki, niż te opisywane tutaj. Nie ma takich problemów, wszystko sprawnie działa i jest przyjazna atmosfera. Tylko płaca mogłaby być lepsza.

Nikt

Ddur masz racje, z tym ze ja domyślam sie o kogo chodzi narobił smrodu sobie kochance i swojej żonie która z nim pracuje jeśli to o niego chodzi moge sie mylić ale tak jakoś mi oni pasują do obrazka

Pani Nikt

Ja jeszcze nic nie słyszałam, firma nazywa się Prime Cargo i w ostatnim kwartale roku ma zostać uruchomiona ale czy pod ta nazwą nie wiem.

;P
@Pani Nikt

dziękuje.

czy ktoś wie może czy szukaja już ludzi do nowego zakładu obok rhenusa? czzymożna tam już aplikować CV?

Zdradzony

Masz racje dla mnie akurat wystarczy ze jeden brygadzista rozwalił moja rodzine , moge znieść to ze zona poszła z nim na całość bo głupia ale nie daruje gościowi za to ze przez ich zabawę zostało skrzywione psychicznie moje dziecko , dlatego odegram sie na gościu w odpowiednim momencie przekaże dowody zdrady jego rodzinie takze dziecku jak podrośnie zobaczymy jaki wtedy bedzie miał dobry ubaw bo wiem ze nikt z jego rodziny o niczym nie wie oprócz zony a ja moge poczekać nawet kilka lat jestem cierpliwy pozdrawiam pana brygadziste

Pani Nikt

Na tym forum nie ma możliwości podania rzetelnych informacji na temat pracy ponieważ natychmiast są usuwane przez administratora, no chyba że będzie się firmę wychwalać pod niebiosa! Tylko jakoś nie ma za co pochwalić a jak się pisze jak praca wygląda zaraz zostaje to usunięte. A afera romansowa została tu rozdmuchana do absurdalnych rozmiarów, oczywiście słyszało się o tym i owym ale to nie są jakieś nagminne przypadki i trudno na tej podstawie oceniać wszystkich.

Ciekawy

No właśnie jak pozniej wyrobić normy jak swędzą narządy

martinezo

a .. kurczę, coś mi się przypomniało, powiem Wam tylko tyle, że tam gdzie obecnie pracuję jest też dużo kobiet, tak samo jak w renusie, różnych .. młodych i starszych, ale zasada jest ta sama, gdzie jest drzewo to i wióry lecą bo zawsze znajdzie się jakiś lokalny rąbajło, który nie przepuści żadnej "sośnie" ;) .. taki to tam lokalny las ze szwecji zwany ikeja :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.