Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

kandydat

wypowiadają się zauważyłem tylko ludzie którzy byli na rozmowie w Łodzi,wiem że były rozmowy w Szczecinie i Katowicach a także w piątek z powrotem w Łodzi,Szczecin i Katowice nie są zainteresowani co sie dzieje? :)

Barwil

Dostal juz ktos pozytywna odpowiedz?

dami

Nie, nie wiem. Ja z racji tego, że mieszkam blisko byłem umówiony do Łodzi; wcześniej Anonim pisał o Katowicach, więc 2 miasta są już na pewno. Wydaje mi się, że te rekrutacje odbywają się w kilu większych miastach, tam gdzie Rhenus ma swoje oddziały

@dami

no ja wiem jeszcze o Szczecinie i jeszcze w piątek była Łodż bo był znajomy

kandydat

wie ktoś może ile osób potrzebują?

@kandydat

Z tego kojarzę, to przy aplikowaniu była informacja o 100 wakatach...ale czy i na ile to jest wiarygodne, to nie wiem. Zbliża się okres świąteczny, a więc czas wzmożonej pracy i być może potrzebują aż tylu pracowników

@dami

a nie wiesz w ilu miastach była rekrutacja ?

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
kandydat

witam też byłem na rozmowie w Łodzi i też czekam na tel,ciekawe kiedy się odezwą?

ANONIM

jak jestescie tez zainteresowani popisac bardziej na neutralnym gruncie piszcze na email anonimzforum@gmail.com

ANONIM

Niema rzeczy nie możliwych trzeba się tylko troszke w cierpliwośc uzbroić co do mieszkań z spółdzielni to są całkowicie puste mieszkania też takie wynajeliśmy tak jak większość naszych znajomych ale nie ma co się zrażać:-) można też prywanie od kogoś ale to sa nie pewne mieszkania pod względem umowy niewiadomo na jak długo dostanie się umowe a z spółdzielni fakt że puste ale można lata lata długie mieszkać wystarczy tylko wiadomo rachunki płacić.

ANONIM

zalezy od spółdzielni bo trzeba miec od 1 do 3 wyciagów z wypłat czyli około trzech miesięcy trzeba popracowac żeby sobie mieszkanko wynająć a po okresie świątecznym nie zwalniają to też zależy od tego czy dobrze wykonujemy powierzone nam zadania ale wiem z własnego doświadczenia że wystarczy robić to co do nas należy i bedzie ok:-)

@ANONIM

Dzięki za odpowiedź,byliśmy z koleżanką i kolegą na rozmowie z panem Ziemowitem i chcielibyśmy dostać tą prace i nie ukrywam że chcielibyśmy"pojść"na mieszkanie spółdzielcze

ANONIM

bym zapomniał P.Ziemowit wyjechał na dwa tygodnie do PL. na rozmowy kwalifikacyjne tak że w przyszłym tygodniu to niewiem. wiem ze teraz bedzie albo byl w Katowicach na rozmowach.

@ANONIM

A jak szybko mozna "uciec"z tego noclegu ktory jest zapewniony przez rhenus na wynajęte mieszkanie?i jeszcze jedno czy jak się skończy"sezon świąteczny"to nowych pracowników zwolnia?

ANONIM

tak napewno bo listopad i grudzień to jest czas przedswiąteczny i bedzie duzo pracy jak ktoś bedzie zaineteresowany moge sie zorientować i dam znać na forum:-) Pozdrawiam

lewy

Witam mam pytanie czy będą jeszcze organizowane rozmowy kwalifikacyjne w przyszłym tygodniu?

ANONIM

Witam wszystkich na forum odnośnie tego co jest napisane i co piszecie chce rozwiać wasze wątpliwości. Zaczynając od tego co pisze na temat że ktoś komuś narobił nadzieje i naobiecywał bóg wie czego żeby z nim do łóżka pójść to jest dla mnie śmieszne zasada jest prosta (jak (usunięte przez administratora) nie da to pies nie weżnie) proste jak dla mnie a wracajac do konkretów w firmie rhenus to moim zdaniem jest wszystko jak najbardziej w porządku pracuje już tam rok czasu zarobki to około 1020 euro na reke z tego trzeba mieszkanie zapłacić +- 250euro mozna też z zczasem coś swojego wynajac dochodzi jeszcze premia od 5 do 15% zależy na jakim sie dziale pracuje i co kwartał jezeli jestesmy dostępni nie chodzimy na chorobowe dochodzi jeszcze 100euro zakwaterowania ktore oferuje firma sa przystępne wiem bo znajomy mieszkał i miał bardzo ładne mieszkanie tak że mam nadzieje że wszyscy którzy to przeczytaja zastanowia sie zanim znow cos bez sensu napiszą pozdrawiam.P.s jak jest ktoś jeszcze czyms zainteresowany jezeli chodzi o prace w rhenus chetnie odpowiem w miare moich mozliwosci.

bezele

Następna osoba która uważa że wina leży tylko po stronie kobiet czysty kretynizm . PS jechać do niemiec za 1000 euro poracha postoje można się w Niemczech o łopate poopierac za 1500 euro plus jakieś 500 za cztery soboty

Barwil

Witam ja również byłem w Łodzi na rozmowie w sprawie pracy w Turyngii i myślę że warto spróbować. W tej chwili czekam na telefon po którym wszystko już będzie jasne :)

@Barwil

Ja też czekam na telefon Barwil - skąd jesteś? Z Łodzi albo okolic??

Jestem z Bydgoszczy.

@dami

Ja z moim partnerem również byliśmy na rozmowie w Łodzi i czekamy na odpowiedź

leo
@Doti

wiecie może kiedy mają dzwonić z odpowiedzią?

@leo

mówili że na początku tego tygodnia

dami_86
@leo

Byliście może na tej rozmowie 07.10 rano tak ok. 9.40??

@leo

Byliście może na tej rozmowie we wtorek 07.10 rano??

@Doti

Byliście może na tej rozmowie we wtorek 07.10 rano??

@Doti

mnie powiedziano, że odpowiedź będzie do piątku

Byliśmy 7.10 ale tak około godziny 11.00

@Doti

Aha. Pytam, bo razem ze mną na tej rozmowie była też para

@dami

dostał może ktoś odpowiedź?dajcie znać jak ktoś dostanie

@kandydat

Czekam z niecierpliwością na telefon, ale na razie niestety cisza w eterze Podłączam się do Kandydata - dajcie znać jak odezwą się z Rhenusa do kogoś

max

O co Cię pytai na tej rozmowie w Łodzi i jak przebiegała rozmowa ????

@max

To właściwie nie jest typowa rozmowa kwalifikacyjna. Pan Ziemowit który przyjechał z Niemiec pytał o typowe rzeczy z CV - wykształcenie, doświadczenie zawodowe itp., poza tym opowiadał o tym jak wygląda praca, o warunkach zakwaterowania, pokazał kilka zdjęć z magazynu i pytał czy na pewno chce się tam wyjechać i tyle

jaca

Witam,mam pytanie czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do magazynu rhenus w turyngii którą przeprowadza pan Ziemowit w Łodzi?Może ktoś był na takiej rozmowie

@jaca

tak, ja byłem na tej rozmowie w Łodzi

juzporozwodzie

Wszystko się zgadza ja żeby nie dobre imię moje i mojego dziecka od razu bym napisał który to kogucik poderwał mi byłą już żonę , pewnie na tym żerują panowie w tej firmie ze nic nie wypłynie bo wstyd ich żony tez siedzą cicho . Parę wpisów wcześniej ktoś napisał ze mąż zdradzał żonę która też tam pracuje co on sobie myślał to jest podwójne dno nie człowiek potraktował żonę jak najgorszego wroga pewnie uważa ja za nic powinna go wykastrować każdy sąd by ją uniewinnił

pracownica
@juzporozwodzie

Czy chodzi o małżeństwo ze Stepnicy?

przedsiębiorca

Moim zdaniem naganne jest podejście jednostki rządzącej w tym zakładzie pracy , przeczytaniu kilkunastu wpisów dziwie się jak ten oddział funkcjonuje przecież tam jest pewnie tylko garstka ludzi którzy muszą pracować żeby reszta mogła romansować Nie Wiem Jak WSPOLPRACOWNICY Się Na To Godzą żeby pracować za innych ? Niedopuszczalne zaniedbanie ze strony kierownictwa , współczuję dobrze pracującej części załogi

zdradzony

Nie ma opcji , mężowie mscijcie się ale nie od razu dowiedzcie się jak najwięcej o swoim przeciwniku to potrwa rok dwa a później zemsta jest slodsza pan brygadzista będzie cierpiał Zmiana nr telefonu mu nie pomoże wykańcza się psychicznie chłopak w końcu nie wytrzyma i zrobi coś głupiego a ja na to czekam. Także panowie zdradzeni spokojnie lepiej wykończyć po mału psychicznie delikwenta niż dać w ryj

polar

gdzie jest tyle kobiet to i wióry lecą :) .. zdrady są i kumoterstwo też jest, biedni ci mężowie co żyją w błogiej nie świadomości , ale jak to powiadają to nie mydło i nie wymydli się

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.