Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Oli

To co na B8 kierownik z dyrektorem wyprawiają to wola o pomstę do nieba.Jak wam nie wstyd po tym jakie ludziom daliście wypłaty!Jak możecie ludziom patrzeć wogole w oczy!To że nigdy nie szanowaliscie ludzi to wszyscy wiedzą ale żeby na święta rzucić same oklapy to jest naprawdę dramat.Moze jakiś właściciel tej firmy zajmie się w końcu nimi .Najwyższy czas aby te stanowiska były w rękach kompetentnych ludzi którzy podchodzą z szacunkiem do pracowników a nie patrzeć tylko gdzie ino by tu zabrać pracownikowi.

Domi1289
@Oli

Fajnie że się ludzie zmobilizowali, ale żeby ktoś nie (usunięte przez administratora) głosem w styczniu jak dla przykładu poleci jakaś głowa. A premię to się nie zdziwcie jak za styczeń dostaniecie 30zł albo nic. Na miejscu kierownika zabrałabym całość na trzy miesiące. Do spotkania trzeba mieć plan a nie jedna (usunięte przez administratora) krzyczy swoje druga swoje a trzecia, że jeszcze szafkę musiała (usunięte przez administratora). I bardzo dobrze, że ludzie przyszli w weekend! Jestem za, w dzisiejszych czasach mieć własne zdanie i umieć je pokazać to sztuka. Ciekawe czy osoby, które buntowały i straszyły innych, że mają nie przychodzić w weekend zapłacą im rachunki w styczniu. Poświęciliście swój weekend a kolejny ludzie będą się bić żeby przyjść i nadrobić finansowo to co oddali pod wpływem jednej Pani. Nikt nie pomyślał, że w niedalekiej przyszłości odbije się to na wszystkich pracownikach b8.

qw
@Domi1289

Dodam tylko że każdy ma swój rozum i mógł zdecydować czy pójdzie czy nie. Jedna osoba nie ma możliwości zdecydować za trzy zmiany!!! Chyba największą rolę odegrali tu liderzy i brygadziści. A co z tego wyjdzie to czas pokaże.

Widz
@qw

A Pani z przygotowki która wyzywała od (usunięte przez administratora) osoby które wpisały się na łikend powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności. (usunięte przez administratora)

@Domi1289

Dopóki nie pozbędziemy się tego (usunięte przez administratora) kierownictwa z b8 nic się nie zmieni i dalej ludzi będą mieć za nic.Jeszcze dziś spotkanie wielce z dyrektorem i gadki że trzeba plan zrobić do końca roku.Wiadome że będą teraz gonić bo na koniec roku kierownictwo dostaje po kilkadziesiąt tysięcy premi a pracownicy dostaną może po 100 złotych...

*****
@Bili

Każdy dział musi zrobić plan, chyba normalne.Przeniesc się na inny dział to zobaczysz dopiero jak może być cięzko.

Wacławek

Usuwanie komentarzy nie pomoże w zakończeniu problemu. Nie może być tak że dwie będą stały i się śmiały bo lider/materiałowa to nie szefostwo.A reszta ma robić za (usunięte przez administratora) i siedzieć cicho. Kierownicy opamiętać się za dużo zbędnych stanowisk i bezmyślnego rozdawania pieniędzy coś z tym zrobić.

Są - podwyżki idą, trzeba zredukować załogę.

B8

Kierownictwo nie panuje nad niczym na b8 nic nie mogą odkąd b8 powstało ten sam budżet na premie tylko wskaźniki w górę..

Xx
@B8

Budżet dostają dobry tylko niestety jest takie kierownictwo że cześć odsyłają spowrotem bo mają z tego dodatki im więcej zaoszczędza I (usunięte przez administratora) na ludziach tym lepsze mają premie dla siebie . Zresztą tam są tacy kierownicy że oni nigdy nie byli za tym żeby dać ludziom tylko zabrać.Wszyscy dobrze wiedzą że to są dwa największe (usunięte przez administratora) we firmie którzy nigdy nie mieli szacunku dla ludzi.

$
@Xx

Co za bzdury człowieku piszesz , Nikt pieniędzy nie odsyła pieniądze są dla nas, jestem brygadzistą to znam temat

Alojzy
@$

Kierownik odsyła a resztę daje brygadzista do podziału na ludzi.Wiec tego jaka była prawdziwa pula nie wiesz .Tyle tylko co wam przekażę..

@$

To jeszcze napisz ze podstawy Wy ustacie kto ile zostaje. Dostajecie pulę i nią dysponujecie między pracownikami komu ile dać.

Pracownicy produkcji muszą trzymać się razem, żeby cokolwiek wywalczyć ,inaczej nic z tego nie będzie ..ponoć nadgodzin za dużo normy nie wyrobione ..ciekawe jak norma po tym weekendzie bo na produkcję poszły ponoć osoby z magazynu co nie mają pojęcia o ręcznym...no to jest solidarność..

@pracownik

Zgadzam się trzeba się trzymać razem bo żaden zielony ani czerwony nam nie pomoże bo która osoba nie robiaca nic przez 8 godzin będzie stawać w obronie zwykłego pracownika..Zawsze się znajdą nie dobitki które choćby im płacili 10 zł za pracę w weekend to by tu przyszli...Za dużo nadgodzin niby to po co pozwalają chodzić jak mało roboty.A w listopadzie mimo to co tydzień sobota niedziela chodzili pytam się poco....

Ola

Wstyd wstyd.Świeta idą wiele wydatków a firma najgorsze wypłaty daje jakie były w tym roku.Przeciez to zero szacunku dla pracowników .Jak tak można?!

@

Tak to kolego niestety nie działa Premia jest dla pracownika A żebyś miał robotę to cała firma o to dba Ludzie myślcie trochę. Poziom wypowiedzi i wiedzy zerowy

@@

Przypuszczam że jesteś osobą która pracuje na takich ludzi jak ty skoro nie widzisz problemu.Ale niestety zwykli ludzie muszą robić na tych wszystkich czerwonych zielonych brygadzistów liderów zastępców liderów którzy nic nie robią banda nierobów którzy tylko się płatają bez celu po.tej firmie.Widac że im nie jest źle bo wczoraj i dziś chodzą z głupimi usmieszkami i głupie teksty że po co sie odzywac.Pewnie że po co skoro wy podostawilscie to co ludziom zabrali skoro tacy zadowoleni.

Szczupak

Zgadza się.Pozabierali nadgodziny i jeszcze poprzepisywali ludziom urlopy te co mieli między świętami na listopad bo im się wskaźnik nie zgadza i muszą kombinować. A co nas to obchodzi że im się wskaźniki nie zgadzają. Jak się pali pod (usunięte przez administratora) kierownika to robią różne rzeczy żeby tylko mieć premie za wyrobienie planu.Tylko szkoda że nikt pracownikowi nie podziękuje za to.Ale niestety tak to jest jak firmą zarządzają kompletnie nie nadający się do tego kierownicy to co się dziwić że jest kiepsko.Dziwie się ze żaden właściciel tego jeszcze nie zauważył ...

@George

Zgadza się. Kto to widział zeby tyle bylo zielonych i czerwonych. Siedza jak w barze,rozwaleni na stołkach. Na przerwy dalej chodzą po godzinie I to po dwie. Ja nie wiem kto narobił tyle daremnych stanowisk. A3 to juz wymiata wszystko

Borsuk

Święta prawda totalnie tego nie rozumie po co narobili tyle tych stanowisk.Po co lider jest skoro oni kompletnie nic nie robią przesiedzą 8 godzin na telefonie na laptopie na internecie a dostają pieniądze o wiele większe niż Ci co (usunięte przez administratora)przez 8 godzin.Polikwidowac te stanowiska to pieniądze będą dla ludzi.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
XYZ

Za te śmieszne wypłaty na święta dzieciom chyba trzeba będzie dać stare zabawki których nie pamiętają, a gdzie opłaty za wynajem mieszkania i inne rachunki domowe? A na wigilii przysłowiowo suchy chleb i woda

***

To się zwolnij jak ci nie pasuje, Pracuje na innym dziale i tu tez tak samo z pensjami nie tylko na B8,

Kk
@***

Nigdy w firmie nie będzie dobrze jak z takim podejściem ludzie będą. Jak nie pasuje to się zwolnij takie teksty to kierownicy dawno mówią. To pracuj za darmo.

kolega

zrozumcie w końcu....dają bony to muszą (usunięte przez administratora)na premiach....bilans musi sie zgadzać!!!!Tka jak ktoś tutaj napisał"dobrze to już było"i nie tylko w firmie

kolega

Widzę ,że nie rozumiesz mojej ironii w tym wpisie....wiem doskonale co bedzie w styczniu jak beda podwyżki....to samo co teraz....dojedzie do tego ,że w ogóle nie bedzie premii,soboty 50 % a i tak bedziemy pracować....

Obserwator

Dziś pan kierownik B8 robił spotkania odnośnie tej jałmużny którą dal pracownika.To jak on się tlumaczy to normalnie takie bzdury że szkoda słów. Stale jedna i ta sama śpiewka .Nie rozumiem dlaczego inni kierownicy szanują swoich pracowników tylko zawsze na B8 kierownik z dyrektorem tylko patrzą żeby zabrać na czym się tylko da.Jak się kończy miesiąc to gonią żeby tylko wyrobić wskaźnik by mieć do podziału między sobą premie miesięczne i kwartalne nawet nie potrafią dziękuję powiedzieć pracownika....

ByłZa3

Wypisują po części żale, po części paszkwile, a po części głupoty. Pomijając dwie ostatnie kwestie które nie powinny mieć tutaj miejsca to wylewanie żalów na forum że jest źle, że są klity i że jeden może więcej niż drugi, że papierosy, że dłuższe przerwy...etc. to wina ludzi zarządzających począwszy do brygadzistów i wyżej postawionych, na HR skończywszy że jest z jednej strony przyzwolenie na takie zachowanie, z drugiej strony brak zaufania do tych ludzi i do tego Że potrafią coś zmienić na lepsze.

Były pracownik a3

Za moich czasów już był kompletny brak organizacji ze strony brygadzistów i liderów a teraz to już jest kompletny młyn. Podpinanie koncesji do zlecenia lub chociaż informowanie o zmianach nie jest takie trudne ! Ale myślę czasem, że to jest dobry pretekst do ucinania premii.

Up

Kiedy ktoś zainteresuje się wymianą wody na hali? Wiele osób boli brzuch, woda jest najtańsza jaka może tylko być

O widzisz, a ktoś faktycznie zdradzał jej pochodzenie? I tak już całkiem poważnie to jeśli ludzie faktycznie borykają się z jakimiś skutkami ubocznymi po jej spożyciu to dlaczego nikt tego nigdzie nie zgłasza? (zamiast na forum rzecz jasna) do kogo zazwyczaj się idzie?

AA

Dlatego nikt nie zgłasza, ponieważ jak dojdzie do wyższych sfer to od razu ciebie zwolnią. Dlaczego np. osoby które chciały/proponowały założyć związki zawodowe, zostały zwolnione? Dlaczego osoby które narzekały jak np. dzisiaj robią drugą zmianę czyli 8 godzin, musieli przyjść do pracy rano czyli na pierwa (czyli zgodnie z kodeksem pracy) ne mieli 11 godzin wolnego. Mówiąc ze to niezgodne z kodeksem pracy. Zostały zwalniane. Następnie Też odnośnie kodeksu pracy. Jak ludziom każe sie iść na urlop bo np. nie było pracy ( a według kodeksu pracy pracodawca ma prawo , zarządzać tylko połową twojego urlopu) a wykorzystywali urlop cały. I jak ktoś mowił o zgłoszeniu to tez zwalniano. Mase jest przykładów. Poczawszy od wypadków, skończywszy na warunkach pracy, klimatyzacji, brudzie w niektorych miejscach, oraz zachowaniu się ludzi oraz wykonywaniu swoich czynności. I nie myśleniu co jest ważniejsze. Jak by zostało tyle rzeczy zgłoszone to mase osob by zostało dyscyplinarnie zwolnionych lub dostali wypowiedzenie ( że covid atakuje świat z Flinstonem) aby odprawy nie dostała ta osoba tak jak było tyle zwolnien podczs pandemi Covida ,bo duzo osob miało umów na stałe. I masz odpowiedz dlaczego mało kto zgłasza. Bo boją sie ludzie,że zostaną zwolnieni. Znam przypadek że kobieta została zwolniona (przez naszego cudownego Covida) a kobieta miała mieć (usunięte przez administratora) dziecka swojego. A ona jedna pracowała, bo męża nie miała. I nie miała za co nawet jej kupić sukienki na tą uroczystość. Cudowny Fideltronik. Cofamy się do czasów jak człowiek Afroamerykanin był traktowany jak (usunięte przez administratora) Tylko tym razem Afroamerykaninami są pracownicy.

Walduś
@AA

W którym miejscu Kodeks Pracy daje pracodawcy możliwość dysponowania jakąkolwiek częścią bieżącego urlopu wypoczynkowego pracownika?

@Walduś
@Walduś

Dokładnie, w samo sedno. Mnie zabrali 80% urlopu z powodu braku pracy w danym dniu. Trzeba się tym podzielić, gdzie trzeba. Niech się lepiej przyjrza swoim błędom, a nie analizują kto odbił buty,kto nie. I czemu odbijają pół godziny za minutę spóźnienia, albo wcześniejszego wyjścia.

A3 worker
@@Walduś

Co się czepiasz o minutę spóźnienia? Najwięcej do gadania mają ci co się spóźnią może raz w roku. Sprawa była wyjaśniana przez prezesa na zebraniu jakieś 7 lat temu. Spóźnienie lub wcześniejsze wyjście nie jest w porządku i sam powiedz co lepsze: robić aferę, zabrać premię, udzielić upomnienia, przeprowadzić rozmowę dyscyplinującą, czy po prostu w ciszy, bez afery, bez wskazywania palcem, bez roztrząsania sprawy, odrobić 30 minut w ramach pokuty? Ja się z prezesem zgadzam i sam pilnuję żeby odrobić co mam odrobić.

XYZ
@A3 worker

W każdym zakładzie pracy który szanuję prawa pracownika, odrabia się tyle ile ci brakuję do pełnego wymiaru dniówki. Odrabianie 30 minut za parę minut spóźnienia jest niezgodne z prawem i dziwię się, że nikt nie podjął się jeszcze tego tematu. Kara dla firmy byłaby dotkliwa :))

Philips
@A3 worker

A dlaczego niektórzy musza odrabiać to 30minut za kilka minut spóźnienia a innym pobłażają? wydaje mi się ze temu jest każdy wściekły.. można odrobić ale jak wszyscy to wszyscy, dlaczego nikt się nie zainteresuje osobami które całe zmiany przegadaja i na ich wskaźniki normy nikt nie zaglądnie a premie lepsze od tych co ciagle 12 robią bez większych przerw. Produkcja na philipsie chwilowo wzrasta 10,12 godzinne zmiany wiec może czas na premie kwartalne dla całej firmy? Dlaczego jedna hala ciagle premie kwartalne ma? Dlaczego jedni mogą dzwonić siedzieć na telefonie a innym ucinana jest premia za choćby nie zostanie na nadgodzinach?

KOLEŻANKA
@XYZ

Może za to być w regulaminie zakładu np.3 spóżnienia w miesiącu brak premii!

@KOLEŻANKA

Prócz zasady trzech spóźnień cos jeszcze może na nią wpływać, że zostanie pomniejszona / odebrana? Poza tym często ludzie się spóźniają? I czy to faktycznie przeszkadza innym ludziom już na początku w pracy?

Xyz345

Ten zakład schodzi na psy...... jeszcze ludzi straszą że zwolnią..... Tam tylko panoszą się Ci co maja szefostwo po rodzinie...

@Xyz345
@Xyz345

Nie wiem, czy to do końca tak to działa bo naszym nie przedłużają umów, a "obcokrajowcy" mają się wyśmienicie. Nie do pojęcia żeby np w Austrii rodowitego obywatela zwolnili,a Polak pracował w najlepsze. Od czego jest HR że pozwala na takie traktowanie swoich.

jaka zmiana?

Samowolka B8 MF.

Zastanawiajaca jest norma na montażu finalnym B8, gdyż Panie mają czas " trzy" razy wyjść na kawę, rozmawiać przez 20 minut z liderem przerywając tym samym swoją pracę na stanowisku, gdy brygadzista odejdzie od swojego biurka na przerwę, codziennie za każdym razem. Jest to nadgminna powtarzająca się sytuacja! Pytanie, czy Pan Kierownik coś z tym zrobi?.

Xd
@Samowolka B8 MF.

Z przyjemnością zapraszamy na MF i wyrobienie przynajmniej połowy tej normy bez rozmowy ????

XD
@Samowolka B8 MF.

Zarabiacie minimalną a jeszcze normy chcecie sobie podnieść ?XD

B8xd
@Samowolka B8 MF.

Ale po co ty się starasz? (usunięte przez administratora) żeby wyrobić normę za którą dostaniesz 200zl brutto? To lepiej wypić sobie 3 kawy odpocząć i dorobić po pracy :) Kierownictwo na b8 nie patrzy na faktycznie wykonywana prace tylko na ich wykresy i wskaźniki a no i oczywiście na czystość bo myślą że jak sprzątaczki posprzątają hale przed audytem to zakryje ich oszczędność i braki w umiejętnościach..

Adka
@B8xd

Braki w umiejętnościach? Możesz rozwinąć? Pisząc o oszczędnościach masz na myśli wypłaty, czy na czymś jeszcze firma oszczędza? Jak wypada kwestia benefitów np?

Byłypracownik

Wypłaty coraz gorsze a premie to jakaś kpina. Urlop wypisują gdy nie mają co z tobą zrobić. Zwolnienia długo letnich pracownikow. Oczywiście trzeba zrobić miejsce dla rodziny oraz przyjaciół. Zakład bądź obóz pracy nie do polecenia nawet dla najgorszego wroga. Za dużo tych zielonych i bordowych którym ewidentnie się nudzi.

@Byłypracownik

Niestety to prawda coraz gorzej tam jest ..Ludzi kompletnie nie szanuje się.. Fatalna kadra kierownicza dla których najważniejsze to żeby pracownik odbił fartuch i to właśnie takimi bzdurami się zajmują zamiast zająć się produkcją i tym by zapewnić pracę. Jedynie tym interesują się 2 dni przed końcem miesiąca jak gonią żeby obrót się zgadzał bo dostają za to premie ...

Hej

Zauważyłem, że w naszym zakładzie dyscyplina pracy, zwłaszcza wśród osób palących, zaczyna się pogarszać. Najpierw przerwa na papierosa 10 minut na palarni, potem 20 minut przysługującej przerwy na stołówce, a następnie kolejne 10 minut na papierosa. Tymczasem osoby niepalące są poszkodowane, ponieważ nie korzystają z tych dodatkowych przerw. Czas na zmiany w regulaminie. Może wprowadzenie ewidencjonowanych wyjść w pracy na palenie papierosów rozwiązałoby problem? W razie przekroczenia dostępnych 20 minut przerwy, pracownik byłby zobowiązany do odpracowania czasu poświęconego na palenie. Drogi Dziale HR, może pora wyjść z jakąś innowacją? Czemu nie przeprowadzicie ankiety wśród pracowników. Jestem przekonany, że niepalących jest znacznie więcej. Dlaczego mamy mieć mniej wolnego czasu niż osoby palące?

@Hej

Najgorzej to na nocnych zmianach...Nie mówiąc już o magazynierach którzy pół zmiany przesiedzą na palarni ..Co się zajdzie to ich nie ma...

xyz
@Hej

Już ten temat był poruszany, za dużo zielonych i bordowych ma ten nałóg więc palacze mają luzik w tej firmie.

Biały
@xyz

A ci zieloni I czerwoni to kto to niby jest? Pracują na chali produkcyjnej nie w biurze, wiec zasady ich powinny obowiązywać takie same jak wszystkich pozostałych na produkcji.

@Hej

A ktoś z pracowników zgłaszał takie zastrzeżenia co do tych przerw właśnie do HR? Może w hr nie widzą albo nie mają świadomości? Były inicjatywy od pracowników, aby te przerwy papierosowe był równe i dla palących i niepalących?

Oldpracownik
@Hej

Jak coś nie pasuje idź wyżej powiedz to w oczy w HR itd pisać każdy umie i się żalić .chcesz to idź sobie napić się wody w tym czasie co ktoś pali .to jest jak w wojsku kto pali ten ma przerwę krótka piłka .....????????????????

Tak, było to w HR, ale zawsze możesz zgłosić raz jeszcze.

Bonzo

Chyba to ruszyło panią M z Hr-u bo nie usuwają waszych komentarzy . Powinien być odbijanie i do systemu kto wchodzi kiedy i jak wychodzi. Problem z głowy.pozdro byczki

Hej
@Oldpracownik

Rozumiem, że każdy ma prawo do przerwy i że palenie jest jednym ze sposobów na jej spędzenie. Jednak moim zdaniem, problem polega na tym, że palący nadmiernie uciekają od pracy, dużo powyżej 20 przysługujących minut. Każde takie wyjście na palarnie zajmuje dużo czasu. Nie ma sensu porównywać tego do picia wody, które jest podstawową czynnością życiową człowieka i trwa tylko chwilę. Idąc Twoją logiką myślenia, gdyby każdy opuszczał stanowisko pracy "w tym czasie co ktoś pali", to w ciągu zmiany żadna norma nie została by wyrobiona. Co do Twojej sugestii, aby porozmawiać z działem HR, myślę, że czytają to forum i dobrze wiedzą, z jakimi problemami zmagają się pracownicy. Uważam też, że ważne jest dzielenie się swoimi obawami i pomysłami z innymi pracownikami, abyśmy mogli razem podyskutować nad poprawą naszego miejsca pracy. Każdy z pracowników powinien mieć takie same prawa, a palenie na pewno nie jest powodem do faworyzowania pod względem ilość wolnego czasu.

Tak
@Hej

Z doświadczenia wiem że osoby palaca idę na palarnie w momencie kiedy np maszyna testuje albo maja luźniejsza chwilę chyba lepiej jest się przejść i zapalić niż siedzieć i patrzeć się w ścianę albo w telefon.. jeśli ktoś chodzi regularnie na palarnie uciekając od pracy brygadziści szybko interweniują natomiast jeśli ktoś pracuje sumiennie i chodzi na fajke w wolnej chwili problem mają tylko osoby nie palące gorzej wykonujące swoje obowiązki które pieką cztery literki :)

Johny
@Tak

Najlepszym sposobem byłoby całkowity zakaz palenia we firmie jak to jest w wielu zakładach pracy które znam..Ale niestety najwięcej palących jest wśród kierowników i czerwonych więc nie ma takiej opcji...

Pracownik A3
@Johny

Pytanie czy ktoś by się stosował do tego zakazu????

Nie palący
@Tak

A skad tyle tych wolnych chwil macie??. Z doświadczenia wiem, ze gdy jest awaria lub jak tu piszesz luźniejsza chwila zaraz znajdują coś innego na ten czas. Więc nie pisz tu karmazonòw bo to jest śmieszne. Gdyby to nie było takie częste to nikt by się nie burzył. A zieloni nie gonią tylio swoich pupili. Reszta dostaję reprymendę. I o to chodzi tak naprawdę

@Hej

Niestety nikt z HR-u nie czyta wiadomości z GoWorku , tak jak kiedyś powiedziała pani Katarzyna R. Także trzeba iść do nich aby coś z tym zrobić. Informacja jest słuszna, bo wiele osób chodzi na papierosy czy to z biur czy z produkcji czy sprzątaczki. dodajac sobie wiele minut przerwy. Mnie tez to przeszkadza To pytanie ? Też mam zacząć palić ??

@pracownik

Lepiej nie zaczynaj! Podobno drogi interes. a co do HR i tego czy czytają czy nie, to to nie jest żadne oficjalne forum firmy a do tego anonimowe, no chyba, że ktoś tak jak ty wymienia tu kogoś innego z imienia i prawie nazwisla (co swoją droga jest troche nie fair, skoro sam się nie podpisujesz) Jak sie ma jakieś oficjalne zatrzeżenia to sie idzie jak dorosły i poważny człowiek i rozmawia twarzą w twarz.Byłem z innym tematem i załatwiłem co chciałem. A palacze jak już ktos tu napisał sami się tym paleniem wykończą. Pozdrawiam!

Bili

B8 ...tam to robią co chcą nikt nie panuje nad nimi...

@Bili

Święty spokój z goworkiem na B8 był, każdy robił co do niego należy z szacunkiem do siebie nawzajem, to przysłali odpad z Philipsa i zaczęło się. Na Philipsie spokój i radość z pozbycia się problematycznych i rozczeniowych- ludzi, a na B8 zaczął się ferment

Up
@Bili

Na wszystkich halach jedynie pupile robią co chcą bo się podlizują w całej firmie mało roboty ale nadgodziny trzeba robić gdzieniegdzie

Phillips
@Hej

Słyszałam ze na na jednej zmianie uwalili premię trzem osobą za kurzenie, najlepsze jest to ze brygadzista chodzi co godzinę i jest okej tak samo jak jeden z liderów gdzie tu sprawiedliwość???

B8 to porażka

Na b8 zawsze trafiały osoby, które coś (usunięte przez administratora)a niekoniecznie chciało sie ich zwalniać, więc nie udawajcie że to Philips wam takich podsyła, tam jest zbieranina takich osób. Oczywiście są też normalne osoby.

@B8 to porażka

Coś dziwnie nasiliły się te ataki na b8. No cóż, to B8 zawsze miało i mieć będzie robotę. Rozwija się w dodatku. Chyba komuś (usunięte przez administratora)i szkaluje ten dział. Tylko w jakim celu? Pomyślmy, poco ktoś chciałby przewrócić stolik na B8, poprzez pomawianie o brak dyscypliny, złe zarządzanie itp. hmm, Philips się kończy i nie ma nadgodzin, co nie? Pomyślmy...

Szczupak

Najlepsze w tym wszystkim jest to że ABB czy ma robotę czy nie ma to robią tydzień w tydzień soboty i niedziele a mistrzostwo to jak przychodzą ludzie w poniedziałek i narzekają że nie ma co robić bo wyrobione w weekend wszystko.....no ale nikt tego nie widzi z kierowników że tam nadgodziny są zupełnie besensowne....

Ciekawy

To chyba pierwsza i jedyna pozytywną opinia na temat kogoś z kadry rządzącej. Aż jestem ciekawy o kim mowa?

Marysia

Wszyscy zachwalają lidera, a nikt nie wspomni o tych dwóch słodziakach z sl22, którzy odwalają cała brudna robotę i nikt ich nie docenia.

Fitneska

Kto w firmie negocjował warunki kart multisport? W dużo mniejszych firmach w okolicy pracownicy dopłacają 70zł do Multisport Plus, tymczasem w tak "poważnej" firmie, mającej się za lidera w produkcji elektroniki w Europie Środkowo-Wschodniej dopłata pracownika wynosi 111zł a pracodawcy 28.96zł... mniej niż za pół litra wódki. Ciekawe kto przejada resztę socjalu... Śmiech na sali.

Borsuk
@Fitneska

Niestety ale w tej firmie tylko patrzą gdzie by tu zabrać za byle co a nie dać więc nie dziw się temu..A socjalu to nie ma praktycznie w ogóle..Każdemu pracownikowi się należy bo to są jego pieniądze a oni Ci dadzą z wielką łaską 200 zł bona na święta jeszcze jak za dużo nie zarabiasz..A co się dzieje z resztą naszych pieniędzy tego nikt nie wie dzieła się pewnie tam na górze między sobą na.konoec roku..

piekna pani

Witam. Kim jest facet który siedzi za drzwiami po lewej stronie od palarni?To jakiś analityk?informatyk?on tam siedzi 8 godzin jak przechodzę do szatni cały czas tam jest....

Ona
@piekna pani

To dlaczego tak czesto do szatni chodzisz?

Piękna pani
@Ona

Bo mam taki kaprys. ..hihi

Zadowolony

Magazyn B8 to samo zło ,kto tam wejdzie ten natychmiast zostaje potępiony , strzeżcie się ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.