Opinie o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ENPA Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ENPA Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPA Spółka z o.o. w Kraków

Czy pracował ktoś jako Spawacz w firmie ENPA Spółka z o.o.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Becialke
@Bbb

Tak to prawda to jest chore i nie tylko jka ktoś chce zjechać wcześniej ale jak wraca się w normalnym trybie to też potrącają. A jak chcecie zaświadczenie szczegółowe o zarobku to nawet urząd skarbowy nic z tego nie wie ???? skąd takie potrącenia

Szukają ślusarzy z umiejętnościami spawalniczymi, niby piszą o znajomości rysunku technicznego, a co z uprawnieniami, też ich wymagają? Podacie mi dokładnie co dla firmy znaczy atrakcyjne wynagrodzenie, bo z tego co czytam tutaj, to w 2022 roku płacili niewiele, 9 euro na godzinę.

Kandydat Nowy wpis

Witam jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat spawania zbiorników warunków na kwaterach i streścić jak wygląda współpraca z firmą ?

Ślusarz – spawacz co ile ma te zjazdy do kraju, jak to organizacyjnie wygląda? W ogłoszeniu samym to za wiele nie piszą a ja jeszcze się w sumie zastanawiam, czy wysyłać papiery do nich. Mam jeszcze dwie firmy do wyboru.

Krzychu

u nas dobre kwatery, spokojnie sie pracuje jak ktos zna sie na robocie.

Zofia
@Krzychu

No to super. A co możesz powiedzieć o zarobkach? Na jakie można tu liczyć?

Bbb
@Zofia

9e za godzinę a mówią z przy zatrudnię 9.50 e na miejace cie zawiozą a jak chcesz wrócić czy zjechać po kilku tyg to se sam musisz zapałacic 800 zl

Becialke Nowy wpis

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Urszula

Jak czytam teraz ogłoszenie na frezera CNC, to rozumiem to tak, że i umowa i aneks są po polsku, bo to polska umowa z polską firmą, która wysyła do pracy do Niemiec w tym wypadku. Ja bym się z kolei chciała dowiedzieć, jaka jest stawka, bo nie podają, a tu ktoś pisał o 9 EU, ale nie wspomniał na jakim stanowisku. A nie wierzę, że na obrabiarkach CNC się pracuje za tyle samo, co zwykły ślusarz :3

Aktualność
Zatrudnimy pracowników produkcji bez kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Regularne zjazdy do Polski

• Zakwaterowanie na koszt firmy

• Przejazdy firmowym busem (kwatera – budowa)

• Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

• Dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku przy pracy

• Ciągłość zatrudnienia - długoletnie projekty

• umowę o pracę + aneks do umowy, mówiący o oddelegowaniu pracownika za granicę

Oczekiwania:

• chęć do wykonywania zleconych zadań

• gotowość do pracy na zmiany

• sumienność oraz dokładność

• umiejętność pracy w zespole

• pełna sprawność fizyczna

Zadania:

• proste czynności przy produkcji elementów odlewniczych

• utrzymanie porządku

• przestrzeganie higieny zakładowej i BHP.

Prosimy o kontakt pod numerem: +49 176 206 44 682 lub +48 501 24 1 890 oraz +48 12 412 30 66
Bbb

Witam czy anek do. Umowy jest w języku polskim ?

Ziobro

Pracuje w enpie od kwietnia tego roku, pieniądze do tej pory na czas, zaliczki też mozna dostać, robota niedaleko kwatery. Jestem na razie zadowolony.

Zuzanna
@Ziobro

Czyli nie musisz dojeżdżać? Jak tak to super, a kwatera ogólnie jak?

Twardziel

Pracuje tam 3 lata, jest ok. Jak ktoś chce to da rade. Kwatery są do zaakceptowania, pieniądze na czas. Zdarzają sią czasami różne komplikacje, ale generalnie nie ma na co narzekac.

Beata
@Twardziel

Na jakie zarobki można liczyć ?

Tjw68
@Twardziel

Witam co spawacie w Holandii.

Twardziel
@Tjw68

my akurat zbiorniki wysokocisnieniowe, u innego klienta nadwozia do naczep

@Tjw68

Dzień dobry, zajmujemy się spawaniem zbiorników wysokociśnieniowych ze stali szlachetnej. Pozdrawiam

Spawacz

Witam. Ktoś się wypowie na temat pracy dla spawacz 141 w NL?

Zigi
@Spawacz

Pracuje na tym kontrakcie od 6 lat i jest w porządku. Miałem przerwę, ale wróciłem, bo tu praca jest stała, więc pewne pieniądze. Robimy 6 dni w tygodniu, kwatera prawie na miejscu. Trzeba tylko na Holdendrów uważać, bo patrzą na ręce, przynajmniej na początku, ale jak umiesz spawać rzeczywiści to nie ma problemu. Lubią mieć stałych pracowników.

Beata
@Zigi

Kontrakt jest w oparciu o umowę B2B? Zatrudnienie jest przez Polską czy Holenderską firmę ?

gołąbek

Pieniądze zawsze punktulanie, więc jest ok. Kwatera w porządku, z chłopakami można się dogadać, a robota jak każda inna.

Czy jest możliwość pracy w Enpa Sp. z o.o. na część etatu?

Witam, niestety nie mamy takiej możliwości. Pozdrawiam

Damian Tomasik

UWAGA (usunięte przez administratora) NIE WYPŁACILI MI 7DNI ZA URLOP A KSIĘGOWA SIĘ ŚMIEJE PRZEZ TELEFON JAK PROSZĘ O PIENIĄDZE

@Damian Tomasik

Panie D. zapomniał Pan wspomnieć, że nieusprawiedliwione nieobecności, których na krótki okres zatrudnienia było sporo, miał Pan wypłacane jako urlop, i uciekł Pan z kwarantanny, świadomie narażając wszystkie osoby jadące z przewoźnikiem do Polski, nie wspominając już o konsekwencjach, które z powodu Pana zachowania musieli ponieść pozostali koledzy.

Zygi 125

Jakie stawki dla monterów rusztowań?

Luka

Przestaliście być aktywni na wątku bo jest tak dobrze? Może jednak ktoś podzieli się opinią z nowymi chętnymi do pracy?

Helmut

Firma zdobyła już duże doświadczenie na tym bardzo trudnym rynku budowlanym i dobrze jest oceniana, do tego dobry pracodawca więc polecam.

Agnieszka

@lottomito, dlaczego masz takie podejrzenia? Ja nie współpracuję z Enpa Sp. z o.o.

Agnieszka

@lottomito, dlaczego tak myślisz?

lottomito
@Agnieszka

Dlaczego? Bo wiosna i jak poczytasz wpisy z wcześniejszych lat to właśnie w tym okresie biuro pisze opinie żeby podnieść ocenę firmy. Przyznam szczerze że Twój post też uznałem za wpis kogoś z biura bo nie zauważyłem pytajnika na końcu postu, który całkowicie zmienia sens tego wpisu.

lottomito

Znów polowanie na jeleni rozpoczęte. Biuro działa szukając naiwnych:)

Agnieszka

@pRACOWNIK bardzo dobrze to słyszeć. Pracownicy w firmie mają otwartą ścieżkę kariery?

pRACOWNIK

Pracuję w tej firmie od lat. Warunki pracy były ustalone z góry i tych się Szefowa zawsze trzyma. Każdy wie, na co się decyduje. Pensja jest zawsze wypłacana terminowo bez potrąceń, o których ta osoba pisze. Odnośnie bachorów i nianiek to nie wiem, bo nie pracowałem u Szefowej nigdy jako niania.... ha ha ha. A Ty? Na ten temat niech się może jakaś niania wypowie.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPA Spółka z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ENPA Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENPA Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPA Spółka z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPA Spółka z o.o.?

Kandydaci do pracy w ENPA Spółka z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPA Spółka z o.o.