Opinie o Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Jak długo czekaliście na odzew z Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.? Oddzwaniają zawsze?

KK Nowy wpis

Na jaka odpowiedź?Brałeś udział w rekrutacji ? Na stronie są kontakty bezpośrednie w zależności od rejonu ,warto tam zajrzeć

Czy w firmie Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

L Nowy wpis

Pracując przez dwa lata w tej firmie miałam szkolenia tylko w pierwszym dniu, kiedy zapoznałam się z materiałem. Jeżeli czego kolwiek chciałam się dowiedzieć to musiałam "upierdliwie dzwonić" lub poprostu rozmawiać z ludźmi z którymi pracowałam.

Kamila

Zdecydowanie nie polecam! Wypłaty teoretyczne powinny być do ostatniego dnia każdego miesiąca, w praktyce jest już kolejny miesiąc, a Pani tłumaczy się tym, że może będą do końca tygodnia ponieważ jej nie zapłacili. Dodam, że to nie pierwsza taka sytuacja. Ostatnio wypłatę dostała 15 dnia następnego miesiąca (czyli ponad 2 tygodnie po terminie). Na pewno tego tak nie zostawie i skarga ląduje w PIP.

Cezary

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Normalna firma, dobra robota !

Brałeś udział w rekrutacji do Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Jagoda

Mam serwis lata juz w firmie Presto i zawsze kasa wypłacana jest na czas . Zawsze ostatniego kazdego miesiaca, nigdy nie zdarzylo mi sie opoznienie .

Mała98

Absolutnie nie polecam! Pieniądze rzekomo miały wpłynąć na konto 30. A podobno 31 dopiero wysyłają wynagrodzenie - śmiechu warte! Dodam ze 1 wypada święto i przelew na pewno wtedy również nie dojdzie, wiec trzeba czekać kolejny dzień.. Pani Dorota z agencji jak się dzwoni to sama nie wie dlaczego takie opóźnienia, nawet nie potrafi wyjaśnić i przeprosić. Trzymajcie się z dala od tej firmy!

Abc
@Mała98

Dostała Pani przelew? Bo ja też czekam.

mała98
@Abc

tak dostałam z nieco opóźnieniem, na dodatek policzono mi o złotówke mniej na godzinie, dobrze ze juz to wyjaśniłam

Wtajemniczona

Fałszywi. Ignoranci. Pensja wpływa po 1 miesiącu. Trzeba wykłócać sie o każdy grosz, Zwalają winę na cb. Nie odpowiadają na telefony. Moje sugestie dla Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.: Zmieńcie ludzi i bądźie UCZCIWI. NIKT NIE CHCE PRACOWAĆ DLA CHAMSTWA. I BYC TRAKTOWANYM JAK JAKIEŚ POPYCHADŁO. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: BYĆ UCZCIWY> DOBIERAC ODPOWIEDNICH DORADCÓW HANDLOWYCH NP. ZAMIENIC PANA GRZEGORZA Z DECORY (ARBITON) N A KOGOŚ MNIEJ GOŁOSŁOWNEGO i BARDZIEJ UCZCIWEGO

Irek

Czy firma rekrutuje może ? Podpowiedzcie jakie zarobki i jaka atmosfera?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Dorota Nowak

Pracuję poprzez Presto już koło 8 miesięcy i szczerze polecam. Kasa zawsze na czas przed świętami podwyżka stawki godzinowej. Jedyny minus to brak biura w Trójmieście. Pozdrawiam serdecznie

Szkoda, że tak rzadko tu zaglądacie.Miałem nadzieję , że dowiem się coś o pracy w firmie

Lejd

Pani Kasia. Chamska wredna wyrafinowana. Nie polecam

Tamara

Czy zapomnieliście od tym wątku? Czy tak dobrze się tu pracuje?

Mała

Uważam, że jest to najlepsza agencja, w której pracowałam. Pracuję przez Presto w Tesco w Olsztynie od ponad roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Stawka wysoka jak na pracę na kasie bo ponad 13 zł na rękę. Pieniądze wypłacane na czas zawsze do 30. tylko raz była wypłata 31. Pani Kasia J. z agencji bardzo miła, zawsze odpowie na wszystkie pytania jak na początku dostawałam mało godzin porozmawiała z kierownictwem w mojej sprawie i natychmiast dostałam tyle godzin ile chciałam. Naprawdę świetna praca dla studentów, matek z dziećmi. Co tydzień piszesz w jakich dniach godzinach możesz pracować i pod to ustalają Ci grafik. Mocne 10/10

Amator

Czy agencja ma jakieś oferty? Na ich stronie nie ma żadnych??

Zuzanna

@Kasia:)))rozumiem, że jesteś zadowolona ze współpracy z agencją. Chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń.

Kasia:)))

Agencja bardzo dobra - polecam. Pracuję tutaj długo, odpowiedzą Ci na wszystkie pytania. Zawsze wiesz za jaką stawkę pracujesz netto czy brutto i kiedy będzie wypłata. Nie mają nic do ukrycia. Osoby które piszą że nie wypłacają, to chyba myślą że dostaną wynagrodzenie tego samego dnia po zakończonej pracy, dlatego tak hejtują. Pozdrawiam :)

horsea

plusy plusami , ale nie możesz @kazik za to normalnie życia prowadzić jak większość ludzi na świecie

Asia

NIE POLECAM! RAZY MILION! FIRMA NIE WYPŁACA NALEŻNYCH PIENIĘDZY, PÓŁTOREJ MIESIĄCA JUŻ CZEKAM NA WYPŁATĘ! NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW, A JEŚLI JUŻ TO ZBYWAJĄ LUDZI WCISKAJĄC KITY O PROBLEMACH W UMOWIE CZY Z PRACODAWCĄ! NIE POLECAM NIE POLECAM! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM! JA NA PEWNO TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ! UWAŻAJĄ SIĘ ZA BEZKARNYCH! KARYGODNE, ŻE TA FIRMA JESZCZE FUNKCJONUJE!

Cast

Tak jak napisałam, to nie była pomyłka. To była pomyłka Pani, która podpisała ze mną umowę, przy stawce godzinowej i jeszcze do tego próbowała mi wmówić, że będzie okej, jeśli mi wypłaci mniej, niż gwarantuje mi umowa, była nieprzyjemna i agresywna, gdy zauważyłam błąd, a rozmawiałam z nią spokojnie, ponieważ a) nakazuje tego kultura b) byłam w tramwaju i nie mogłam nawet podnieść głosu. I zauważ, że była to praca w Mango, sklepie odzieżowym, a nie jako pracownik hali. Rozumiem, że Twoi znajomi pracowali i wszystko było okej, ale tutaj ewidentnie nie było okej ;)

Cast

Miałam okazję pracować przy wyprzedażach w okresie świątecznym w Mango w Krakowie za pośrednictwem Agencji Pracy Pesto Service. Generalnie proces podpisania umowy przeszedł sprawnie, szybko otrzymałam maila zwrotnego z potwierdzeniem, podpisaną przez agencję umową i regulaminem pracy, stawka na umowie zgadzała się z tą, która została zaproponowana w rozmowie telefonicznej. Jednak przy wypłacie wynagrodzenia dostałam przelew na mniejszą kwotę niż powinna być (dodatkowo, przelew został wykonany z opóźnieniem, ponieważ wynagrodzenie jest płatne do 30. dnia następnego miesiąca po wykonaniu pracy, a tutaj 30. dzień wypadał w weekend, a w poniedziałek dostałam smsa z prośbą o cierpliwość, że przelewy wyjdą LADA DZIEŃ). Wysłałam maila do firmy, z wyjaśnieniem, jak powinno być to nagrodzenie policzone, na co zadzwoniła do mnie koordynatorka i bardzo agresywnie i niegrzecznie powiedziała, że jeszcze nigdy jej się nie zdarzyło, aby dostawała TAKIE maile, że ja to sobie źle wyliczyłam, bo ją centrala w Warszawie skorygowała, że nie powinnam dostać 10 zł netto na godzinę, a 9 zł netto na godzinę. Na mój argument, że w umowie mam zapisane 12 zł brutto na godzinę odparła opryskliwie, że ona mi ze swoich nie wypłaci i jutro kieruje sprawę do centrali, bo ze mną nie będzie rozmawiać. Jakąś godzinę później dostałam smsa od niej, że Warszawa mi wypłąci różnicę. Rozumiem z tego, że pomyliłą się sporządzając dla mnie umowę i podała mi złą stawkę, a potem ta pani próbowała mnie wystraszyć swoją agresją i opryskliwością. Różnica została uregulowana, ale polecam kontrolować swoje przelane wynagrodzenie (jeśli nie samodzielnie licząc, to korzystając z kalkulatorów dostępnych na internecie), ponieważ jak widać w tym wypadku, można dać się wyrolować na wartość swojej dniówki. Nie polecam Pani koordynatorki zajmującej się pracą w Mango-Bonarka w Krakowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

Presto-Service Sp. z o.o. Sp. k.