Opinie o Polstal

Nick Nowy wpis

Obsługa bardzo miła oraz towary zgodne z zamówieniami.

Czy w Polstal zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy w Polstal poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mario Nowy wpis

Wszystko zależy od stanowiska, i lokalizacji na jakie aplikujemy.

Na jakie zarobki może liczyć malarz-piaskarz?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polstal spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Teresa

te wspomniane nadgodziny to obecne jak często się zdarzają? I ile konkretnie są płatne? w firmie w razie czego jest jeszcze jakaś alternatywna opcja, żeby sobie coś więcej dorobić?

monter

pracowałem w Będzinie nie narzekałem na nic

Czy zdarzają się nadgodziny w Polstal?

Cisza

Zdarzają się nadgodziny i wyprzedzając kolejne pytanie zdarza się że są płatne. Resztę dopowiedz sobie sam...

@Cisza

Całkowita nieprawda! Nadgodziny, o ile się zdarzają zawsze są płatne!

Całkowita nieprawda! Nadgodziny, o ile się zdarzają zawsze są płatne!

A co adres firmy się zmienił?

Roland

@adam a pod jakim adresem ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Polstal?

adam

tak, rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane w firmie

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

nick

syw kila i mogila

Iwo

Tak dobrze się pracuje więc nie ma motywacji żeby korzystać z forum?

A co z zarobkami w Będzinie? Spawacze zarabiają godnie? Proszę o opinię

Natalia

@słaby mariusz nie można kupić kasowania komentarzy na stronie Gowork.pl. Kasowane są komentarze tylko te, które naruszają w jakikolwiek sposób regulamin serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin a inne nawet te negatywne na temat firmy Polstal zostają na stronie.

@słaby
@Natalia

co za bzdura . Ładnie Cie tam Krawiec uszył wszyscy wiem ze kasuja ! Nic dziwnego rotacja taka . A kartki Słaby dalej karze liczyc z ksera bo kryzys ?

@@słaby

Regulamin portalu zabrania podawania nazwisk osób pracujących w firmie, o której dyskutujemy. Jeżeli komentarz zawiera dane osobowe, administrator ma prawo go usunąć. Bardzo Cię proszę, żebyś zapoznał się z zasadami forum i przestrzegał ich w przyszłych wypowiedziach: https://www.gowork.pl/regulamin

Znający

Pracowałem tam kilka miesięcy w 2009 jako kierowca, wówczas małżonki owych prezesów były moimi prezesami. Mogę powiedzieć że gdyby nie kryzys finansowy to pracowałbym tam pewnie do dziś. Pozdro dla załogi, dziewczyn z biura no i Mirka, mam nadzieje że pamiętają o kogo chodzi...

Premium
@Znający

Żarty Ci się trzymają czy jak? Nie rób ludzi w balona. 2600 netto na zestawie plus podpisywanie diet bez wypłaty jest ok Tak!?

@Znający

Podawanie na forum imion osób zatrudnionych w firmie jest zabronione przez regulamin. Zakaz wynika z ochrony tożsamości i jego łamanie może skutkować usunięciem komentarza. Na wypadek wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Polstal to dobra firma i nie zmieni tego żaden hejt!!

słaby mariusz

hahaa tak jak kupisz sobie kasownie komentarzy :)

Natalia

@Cisza jeżeli nawiązujesz do usuwania wpisów, to zapoznaj się z regulaminem, który znajdziesz pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin Jest tam wyraźnie napisane, że administrator usuwa wpisy, które łamią regulamin i obrażają kogoś.

Natalia

@Kuba może skonstruuj jakieś konkretne pytanie odnośnie pracy w Polstal, wtedy jest większa szansa na odpowiedź. A możesz powiedzieć o jakie stanowisko się strasz w tej firmie? Widzę, że są oferty na specjalistę ds. handlu krajowego i zagranicznego http://polstal.pl/o-firmie/kariera Czy to chodzi o któreś z tych stanowisk?

Kuba

Jaki jest powód, że taka cisza panuje na wątku firmy Polstal? Firma ma się dobrze takie mam informacje ponieważ staram się do pracy. Chciałem dowiedzieć się coś więcej bezpośrednio od pracowników i mam nadzieję na to!!

Cisza
@Kuba

Nie panuje cisza. ..tylko krytyka jest delikatnie mówiąc cenzurowana. .. mówiąc krótko. ..możesz próbować ...ale jeśli nie spełnisz oczekiwań to firma rozstanie się z tobą bez żadnych sentymentów. ..bo łaska Pańska na pstrym koniu jeździ

Zostaw merytoryczną opinię o Polstal - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Polstal?

Zobacz opinie na temat firmy Polstal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.