Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Lear Jarosław

Pracowałeś w firmie Lear Jarosław i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sylvia - 2014-03-17 18:01:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chciałabym zacząć pracę i chciałabym wiedzieć jakie są zarobki i na czym polega praca
zdjecie uzytkownika
ola - 2014-06-15 18:42:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jest ok
zdjecie uzytkownika
Anonim pyta anonim - 2014-07-09 16:19:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Mało znajomych masz? Bo to głupie tutaj pytać, albo zadzwoń i się zapytaj u źródła :)
zdjecie uzytkownika
kinga - 2014-11-10 19:38:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [sylvia - 2014-03-17 18:01:08]:
praca w tym zakładzie jest koszmarem odradzam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Jarosław

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Lear Jarosław?
Zadaj pytanie
x