Opinie o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie w Bristol

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Natalia w Tarnowie. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Pracy Natalia w Tarnowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie w Bristol

Florian Nowy wpis

Zastanawiam się czy istnieje jakiś powód, że przestaliście być tu aktywni na forum?

Antek Nowy wpis

Brak zastrzeżeń - dobry kontakt - dobra kasa - Polecam! :)

Barti Nowy wpis

Mój wyjazd od A do Z był organizowany przez tą agencję i złego słowa powiedzieć nie mogę. Kontakt dobry, kasa dobra..Pomoc ze strony agencji jako wsparcie "mentalne" to swoją drogą za co jestem bardzo wdzięczny. Reasumując - polecam..

Kinia Nowy wpis

Ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń. Tak jak się umawiałyśmy w Polsce - tak było w momencie kiedy wylądowałam. Pracowałam przez tą agencję 6 miesięcy i nie moge powiedzieć nic złego. Jak miałam problem to zawsze mogłam zadzwonić i otrzymać pomoc. Polecam

Stasiek

Ostrzegam przed agencja: Agencja Pracy Natalia Sp. z.o.o Rzemieślnicza 32, 33-113 Zgłobice Biuro : 33-100 Tarnów, ul. Nowy Świat 39/1 oraz ASAP RECRUITMENT SW LTD BRIDGWATER Somerset TA6 3ED The Agency Wymienione agencje nie gwarantują pracy nawet wtedy gdy jest podpisany kontrakt przez pracodawce i są spełnione wszystkie wymogi takie jak CV, skan dowodu , potwierdzenie wykupionego biletu lotniczego. Mój przypadek Miałem potisany przez pracodawce i przez siebie kontrakt o pracą na stanowisko tapicer z datą 22.08.2016 r. , przesłałany skan dowodu i wykupiony bilet lotniczy. Pani z agencji Natalia zapewniała mnie. że prace mam zapewnioną na 100% Tuż przed wyjazdę kiedy to poniosłem koszty podróży dostałem wiadomość, że pracodawca się wycofał. Zażądałem zwrotu poniesionych kosztów, niestety obie wymienione agencje milczą nie odpowiadają. Stanisław

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Natalia w Tarnowie - Bristol

Agencja Pracy Natalia w Tarnowie