Opinie o Grupa-Projekt Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grupa-Projekt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Grupa-Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa-Projekt Sp. z o.o. w Kraków

zakręconyJasiu

Jeżeli lubicie prace, w której występuje (usunięte przez administratora), bezpłatne nadgodziny, niekompetentni ludzie na swoich stanowiskach zdecydowanie polecam :)

@Rozczarowana

Dzięki za szczera opinię. Mogłabyś napisać jak wyglądały w rzeczywistości te różnice? Tzn. ile miałaś dostać, a ile naprawdę otrzymałaś? Chciałbym sobie to zobrazować. Czyli nic nie wyrównali ostatecznie? A coś z dodatków, żeby to "zrekompensować" było?

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Zdziś
@Rozczarowana

Reszta na umowie o dzieło to jest premia czy część postawy wypłaty? Czemu w taki sposób to rozdziel? Chodzi o podatki? Faktycznie to bardzo niekorzystne. Wszyscy pracownicy tak mają? Nawet na kierowniczych stanowiskach?

zakręconyJasiu

@zakręconyJasiu

Czemu bezpłatne nadgodziny? Jak tak to w ogóle po co je robić? Przymuszają żeby zostawać dużej za free czy można chociaż odebrać za to wolne?

Nadgodziny są rozliczane za pomocą premii uznaniowej czyli jeśli przełożony stwierdzi że nie wyrobiłeś się w terminie to pracowałeś charytatywnie. Czasami jednak zdarza się że coś tam wypłacą jednak po przeliczeniu na stawkę godzinową są to raczej śmieszne kwoty.

@Michał

A to w sytuacji, gdzie nie uda się dostać premii, można odebrać te godziny jako wolne? A gdy uda się dostać dodatkowe wynagrodzenie, to po przeliczeniu ile tak mniej więcej wychodzi na godzinę? Porównywalnie do normalnych godzin pracy? Czy mniej?

Rozczarowana Nowy wpis

Dzień dobry, Bardzo nie polecam pracy w Grupie-Projekt. Prezes nie rozróżnia brutto od netto więc można się zdziwić, że umawiamy się na daną kwotę a potem na przelewie połowę mniej. Następnie obiecuje, że wyrówna i tak aż się zwolniłam po 6-ciu miesiącach Tragedia. Podejście do kobiet tak jak we wcześniejszych wpisach, Tragedia. Myślałam, że takie firmy już nie istnieją.

Zainteresowany Nowy wpis

Zastanawiam się nad złożeniem CV, mają oferty na swojej stronie jednak mam kilka wątpliwości. Jak wygląda kwestia kadry, słyszałem że jest duża rotacja w tej firmie, i sporo osób z doświadczeniem odeszło. Jest się od kogo uczyć lub ew. wymieniać doświadczenie, tu pytanie do osób które pracowały? Jaka jest atmosfera między współpracownikami? Są jakieś premie za ilość projektów? Czy można robić projekty wewnętrze i zewnętrzne?

Mnie osobiście dziwi, że wymagania od asystenta projektanta są takie same, jak od projektanta (czytałem oferty w zakresie elektroenergetyki). Czy ktoś z ponad pięcioletnim doświadczeniem będzie asystował komuś z identycznym doświadczeniem za niższe (zapewne) pieniądze? Wyjaśnijcie mi ten fenomen, proszę.

procownik

Pomimo posiadanego doświadczenia musisz je udowodnić. W każdej pracy jest okres próbny. Ciężko jest zweryfikować Twoje umiejętności i chęci do pracy w procesie rekrutacji. Po około 3-6 msc. jeśli się sprawdzisz Twoje wynagrodzenie wzrośnie.

@
@procownik

Zazwyczaj negatywne opinie wstawiają osoby, które chciałyby mieć pracę lżejszą od powietrza....niestety żeby zarobić, trzeba się wykazać i pracować, a nie sprawiać pozory.....

Czy jest możliwość pracy w Grupa-Projekt Sp. z o.o. na część etatu?

Aplikowałeś na stanowisko ARCHITEKT - ATRAKCYJNE WARUNKI oferowane przez firmę Grupa-Projekt Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Na szczęśnie były pracownik

Serdecznie nie polecam. Atmosfera w pracy tragiczna. Właściciel i prezes w jednej osobie wymaga zwracania się do siebie "szefie". Jest krętaczem i despotą. Nie wywiązuje się z obietnic, manipuluje tak żeby osiągnąć dla siebie największy zysk i przy tym oszukać pracownika. W przypadku złożenia wypowiedzenia przepada cała wypracowana premia czasami za kilka miesięcy. Kompletny brak szacunku do pracowników, krzyki, groźby, przekleństwa to standard . Wynagrodzenie wypłacane na fikcyjne umowy lub "pod stołem". Właściciel zapomniał chyba że lata 90 dawno przeminęły. Nielegalne oprogramowanie na komputerach które się zawieszają. Po prostu tragedia. Nie poleciłbym tam pracy największemu wrogowi. Córka prezesa zgrywa wielką szefową a nie reprezentuje sobą kompletnie nic, sekretarka jest od niej 1000 razy bardziej kompetentna.

Zośka
@Na szczęśnie były pracownik

Dzięki za informacje, bo właściwie to biję się z myślami, czy złożenie cv na stanowisko asystentki kierownika budowy to dobry pomysł. Wymagań w ofercie firma wymieniła bardzo dużo, to samo jeśli chodzi o obowiązki. Ile liczą widełki nie podali.. czy chociaż dobrze się tu zarabia, uwzględniając tę część pensji wypłacaną pod stołem? Tak odnosząc się do tego co uważasz o szefostwie, i tym jego braku szacunku do pracownika, to wiesz może, jak dużą styczność ma się z szefem pracując na stanowisku asystentki kierownika? Może jednak w tym przypadku te kontakty sa ograniczone do minimum i warto zaaplikować?

Na szczęście były pracownik
@Zośka

Jeśli jesteś Kobietą to tym bardziej radze omijać szerokim łukiem. Zapomniałem wspomnieć, że właściciel jest ogromnym szowinistą. Kontakt z nim jest nieunikniony w firmie pracuje kilkanaście osób na krzyż, możliwe że obecnie nawet około 10. Obowiązków i wymagań będzie wiele a wynagrodzenie bardzo przeciętne. Jeśli podadzą Ci widełki to są one nieosiągalne. No chyba że porzucisz życie prywatne i przełożysz firmę ponad swoje szczęście i zdrowie. Warunkiem wypłacenia ewentualnej premii jest osiągnięcie ogromnych zysków przez właściciela, jego dobry humor i pewnie jeszcze kilka warunków trzeba spełnić. Będzie Ci udowadniał ze nie wywiązałaś się z ustaleń i dlatego fikcyjnej premii nie będzie. Na rynku jest wiele ofert. Odradzam tą firmę. Właściciel do przysłowiowy Janusz z lat 90. Dorobić się tam można tylko garba. Pieniądze są zarezerwowane tylko dal prezesa i jego Rodzinki. Wspomnę jeszcze jedno, kierownik budowy którego miałabyś być asystentką jest naprawdę przeciętny merytorycznie i totalnie podległy Panu Prezesowi.

Jakie są warunki zatrudnienia w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Rozczarowana

Dzień dobry, Warunki są bardzo złe, wypłaty nie są wypłacane na czas. Pracodawca podpisuje umowę na najniższą krajową a reszta wypłacana jest na umowę o dzieło co jest bardzo niekorzystne w przypadku L4 albo urlopu macierzyńskiego, budzisz się z przelewem od ZUS na 1600zł miesięcznie. Atmosfera w pracy od jakiegoś czasu jest tragiczna

Zdziś
@Rozczarowana

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

A.

Komputer i autocad. Nie zawsze chcą współpracować z tobą.

Damian

Ale żeś powiedział. A tak na poważnie to prócz komputera dają coś jeszcze? Można np. korzystać z samochodu służbowego?

Z.

Na komputerze oprogramowane jest w większości nielegalne. Autocad bez licencji, Windowsy bez licencji, pakiet Office również. O ile dobrze pamiętam to jakieś pół roku temu mieliśmy nawet w tej sprawie zamieszanie ponieważ Autodesk chciał odszkodowanie. Firma prywatna jakich dużo na rynku, dużo kombinacji (UoP od najniższej, reszta na fikcyjna umowę o dzieło lub wypłata do ręki).

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Jeśli ma Pan/Pani wykształcenie kierunkowe w zakresie energetyki - jak najbardziej są szanse Proszę przesłać swoje CV: sekretariat@grupa-projekt.pl

energetyk

Firma podpisuje z pracownikami nieuczciwe umowy. Pracodawca spisuje umowę o pracę na pensję minimalną. Kwota wynegocjowana na umowie jest wypłacana jako kwota minimalna i premia uznaniowa. Pracodawca wykorzystuje te zapisy do nakładania kar finansowych na pracownika.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grupa-Projekt Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Z takim pytaniem proszę udać się do kadr.

Były

Nieznośna atmosfera, bezpłatne nadgodziny, (usunięte przez administratora). Nie polecam.

@Były

A czy te nadgodziny często się zdarzają? Może są bezpłatne ale innego dnia się je odbiera? Wyjaśnij proszę dokładniej jak to jest. Interesuje mnie też temat tej nieznośnej atmosfery i zastanawiam się o co chodzi.

P
@Marta

Często, wręcz są wymagane. Szef nie dopuszcza odbierania nadgodzin. Oficjalne za nadgodziny wypłacane są premie ale zasady ich przyznawania są ustalane "na gębę" i często zmieniane.

@Marta

Pracuje tutaj kilka lat i nie zgodzę się z tym , że atmosfera jest nieznośna a premie czy nadgodziny rozliczane są regularnie

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Zdarzają się - jak wszędzie. Istnieje możliwość ich odbioru w inny dzień po wcześniejszym ustaleniu terminu z kierownikiem.

Niki

Podpowiecie mi czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega?

Wojtek

Grupa-Projekt to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może warto pogodzić się z faktem, że nie udało się dostać do pracy?

Student

Pojawiłem się na rozmowę rekrutacyjną, warunki jakie mi zaproponowano były śmieszne a nawet żenujące. Wynagrodzenie marne. Przełożeni którzy ze mną rozmawiali zatajali pewne informacje. Całe szczęście wychodząc z budynku byłem w stanie podsłuchać opinie pracowników na temat pracy. Nadgodziny to codzienność, są bezpłatne. Jak ktoś wychodzi punktualnie to krzywo się na niego patrzą. Mały przepływ informacji między kierownictwem a najniższymi pracownikami. Braki kadrowe. Kierownictwo przerzuca swoje obowiązki na podwładnych i to bardzo często. Trzeba jeździć w delegacje i być na nich do nocy, a przy okazji użerać się z ludźmi i urzędnikami. Nasłuchałem się i zrezygnowałem z oferty pracy. Kto teraz przyjdzie do takiej pracy jeszcze za tak śmieszne pieniądze. A uprawnienia można zrobić w korporacji lepiej płatnej o ponad 1000zl.

Jan

Na stronie internetowej Grupa-Projekt, znalazłem informację o aktualnych rekrutacjach. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie, mogą składać cv na poniższe stanowiska: projektant (dział – elektroenergetyka) asystent projektanta (dział – elektroenergetyka) elektromonter (dział – elektroenergetyka) Dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem: http://grupa-projekt.com.pl/kariera Czy ktoś z aktualnych pracowników zechciałby wypowiedzieć się odnośnie realiów na tych stanowiskach? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Eiger

Byłam na spotkaniu w tym tyg. praca na stanowisku spec.ds.obsługi klienta. Czytałam wcześniej o tej firmie negatywne opinie ale należę do tych osób, które samodzielnie muszą wszystko sprawdzić i stanowczo odradzam tą firmę. Praca na tym stanowisku polega na sprzedaży usług, które tak naprawdę są za darmo czyli wizytówka moja firma w google. Każdy może ją założyć bezpłatnie, zapytałam więc za co klient płaci 249zł bo taka jest cena, przy czym pan powiedział że cytuje ''jak firma ma potencjał i dochody to można powiedzieć za tą usługę więcej''. Pan z którym rozmawiałam już nie bardzo potrafił mi wytłumaczyć za co klient płaci, za pozycjonowanie nie bo to przez google adwords, niby za aktualizację danych i mapy w google ale to tak naprawdę każdy może sam zrobić. Dla mnie jest to oszustwo. Warunki umowa zlecenie podstawa 1530zł/netto + 20,00zł od każdej sprzedanej usługi.

Wiesio

Pracownicy w terenie super oprócz kierownika i jego wielkiego zastępcy ????.szef nie słowny nie wie co się dzieje z firmą cygani na każdym kroku.gdy się zwalniałem nie wypłacili mi całej wypłaty.nie polecam firmy chyba że ktoś ma stalowe nerwy

Majster
@Wiesio

Prawda, omijać szerokim łukiem

Jan

@anonymous, napisałbyś coś więcej w tej kwestii, o której wspominasz w swoim wpisie? Czy jest to zależne od aktualnej sytuacji w Grupa-Projekt? Proszę Cię o pozostawienie opinii na ten temat.

Pracodawca- właściciel Grupy Projekt nie opłaca składek do ZUS za swoich pracowników. Pracownicy są niemile zaskoczeni przy odbierani kart EKUS w NFZ - traktowani są jak bezrobotni.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa-Projekt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa-Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa-Projekt Sp. z o.o.?

Grupa-Projekt Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 34 ocen.

Grupa-Projekt Sp. z o.o.