SHL Production Sp. z o.o.

Opinie o SHL Production Sp. z o.o.

MJ Nowy wpis

To tu audyty nigdy jakoś szczególnie nie były prowadzone skoro ktoś dopiero sugeruje by kogoś do nich zatrudnić? a w jakim zakresie samo HR działa w zakresie samych pracowników? Co należy do zakresu obowiązków na dziale?

Niedobry wujek Nowy wpis

Na magazynie zimno brak ogrzewania praca w przeciągu powinni w czasie przerwy dawać ciepłe posiłki gratis.

Jeszcze parę lat temu to firma jedna z lepszych w regionie. Aktualnie to tragedia. Warunki pracy: zapylenie, brud, zimno. Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) przymusowej. Zarobki, szkoda pisać. No i dyrekcja z naciskiem na dyrektor produkcji, poniżej krytyki. Absolutnie nie polecam nikomu kto szuka dobrej pracy z perspektywą rozwoju.

Zoja Nowy wpis

To co zaszło przez tych parę lat? głównie myślę o tych wskazanych warunkach, które w pewnym sensie można uznać za szkodliwe. To zapylenie na przykład kiedy się pojawiło? Co je powoduje?

Pracownik Nowy wpis
@Zoja

Proszę wyjść z cieplutkich biur na halę produkcyjną to się państwo powiecie o czym piszę. Odnośnie zmian przez tych parę lat. Drodzy państwo, jeżeli nie widzicie jakie zmiany się dokonały, to tylko świadczy o totalnym braku rozeznania na zmieniającym się dynamicznie rynku pracy. Świat poszedł do przodu, a państwa firma tkwi w miejscu od dobrych kilku a nawet kilkunastu lat. Jeżeli nadal państwo nie wiedzą o czym piszę, prosze zatrudnić profesjonalnych audytorów, którzy to dokładnie wskażą państwu obszary, które wymagają natychmiastowej poprawy.

NW

A o co konkretnie poszło? Podasz pytanie lub ten problem, który został poruszony? Może to jedna z zasad w firmie, o której warto bym wiedział, bo sam będę chyba aplikował. Jakie były pytania? I ta rozmowa to zawsze z Kierownikiem będzie?

Edzio
@NW

Są tam przyjęcia ??? i od kiedy ??? Ja pytałem o pracę w listopadzie i nie było ofert , z tego co się dowiedziałem to były zwolnienia

@Edzio

Drogi Edzio, do końca stycznia przyjęć pracowników nie przewidujemy, zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie są umieszczane aktualne oferty pracy.

Ktoś

Jeżeli się tam wybieracie to firma najgorsza jaka może być.Zarobki małe a atmosfera straszna

@NW

Człowieku pracowałem tam ponad rok i większość osob z kierownictwa i kierownik to nie mają pojęcia o robocie . Na rozmowie bajery itd a jak zacznie się praca to masz robić za 3 a jak przyjdzie do drugiej umowy to każdemu mówi że będzie na pewno zadowolony a podnosi 1zł brutto. Śmiech na sali.

OI
@SHL Production Sp. z o.o.

a to prawda, że były przewidywane rezygnacje ze współpracy? z jakich ostatecznych przyczyn? i czy nawet jeśli firma komuś podziękuje to ta osoba będzie mogła kiedyś wrócić jeśli będzie zapotrzebowanie?

Edzio
@SHL Production Sp. z o.o.

Witam Od kiedy można się spodziewać przyjęć w SHL Śledzę cały czas oferty pracy i żadnych nowych nie ma . Może są przyjęcia ale tylko przez firmę ?

GT

A te praktyki to warto robić? Mam na myśli postrzeganie spółki przez innych późniejszych pracodawców? Wiecie jakie są opinie w tym zakresie? I tak dodatkowo to było widać, że mistrz produkcji na spawalnie był potrzebny ze dwa miesiące temu. wiadomo jak się teraz zarabia na tym stanowisku? z opisu wynika, że do nadzoru ma się 350 osób…

NG

Temat sobót dalej nie został rozwiązany? Widziałem, że jedna pani o nie dopytywała. Jest teraz oferta dla technologa wyrobów spawanych. Nie widzę w opisie niczego o grafiku, jaki wiec jest? I czy tutaj tez wystąpią nadgodziny, o których pisali? Ile na nich można zarobić?

@NG

Aktualnie w shl to mało pracy , jeśli masz jakieś doświadczenie to odradzam pracy w tej firmie chyba że chcesz praktyki w papiery złapać.

Czy zdarzają się nadgodziny w SHL Production Sp. z o.o.?

Swojak

Tak czasem są Soboty

Honorata
@Swojak

Czasem czyli raz na miesiąc czy jeszcze rzadziej? Zastanawiam się z jakim wyprzedzeniem są w takim razie ogłaszane i przede wszystkim jak płacone? każdy wtedy musi przyjść?

Spawacz

Czasami tak ale bardzo rzadko to zależy od pracownika jeśli będzie orał za 3 i latał obok majstrów i kierownika to będzie miał częściej.

Ktoś

Dym,kurz,hałas.Ciasno .Ciężko przejść albo przejechać.Na detale po miesiąc się czeka. Z kasą słabo .Mimo że w sklepach wszystko drożeje tu wypłaty stoją w miejscu.Wózki mimo że awarie zgłaszane to i tak nie naprawiane .Brak parkingu i zadaszenia dla rowerów. Parking dla aut daleko. Na podwyżki kasy niema ale żeby namontować kamer to już kasa jest

@Ktoś

Witaj KTOŚ! Dziękujemy za Twój wpis. Chcielibyśmy, aby wpisy na forum były ZGODNE Z PRAWDĄ. Podwyżki w SHL Production są co rok, tzw. podwyżki grupowe, które już od połowy roku poprzedzającego są planowane i uzgadniane, łącznie z bonusami okresowymi. Od stycznia 2023 mieliśmy wzrost pensji o 500,00 zł brutto. Podwyżki indywidualne są przyznawane na podstawie oceny pracownika i w tym roku (który jeszcze trwa) było ich wyjątkowo dużo. Taki wpis wprowadza czytających w błąd i przedstawia nieprawdziwe informacje. Wszelkie awarie, również dotyczące wózków są zgłaszane do firm serwisowych, które mają 24 godziny na ich usunięcie (nie dotyczy zamawianych części zamiennych, na które się czeka od dostawców). Prosimy zatem, aby podawać konkretne informacje, a nie ogólne twierdzenia lub domniemania, które z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego. Każda konstruktywna krytyka jest cenna, gdyż może nam pomóc w poprawie tego, co nie funkcjonuje w pełni, dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Dziękujemy za to pytanie, jednak prosimy o wypowiedzi zgodne z rzeczywistością. Nie wiemy, czy jesteś jeszcze pracownikiem, czy już nie? Jeśli jesteś pracownikiem, to musisz wiedzieć, że remont hali produkcyjnej jest w trakcie realizacji i SHL Production inwestuje duże środki, aby poprawić zarówno estetykę, funkcjonalność jak i bezpieczeństwo w środowisku pracy. Większość pracowników to docenia. Zarówno odejścia jak i przyjęcia do pracy są naturalnym zjawiskiem, zwłaszcza na obecnym rynku pracy i stwierdzenie „masowo” zwyczajnie rozmija się z prawdą. Ponieważ jednak polemika z osobą z góry uprzedzoną, niechętną i odporną na argumenty jest bezcelowa, wątek zostanie zakończony. Pozdrawiamy.

pjero

witam ile jest dodatku ze prace na 3 zmiany ogolnie

Mariusz
@SHL Production Sp. z o.o.

witam praca na cnc tam jest na 3 zmiany ile dodatku jest miesiecznie za same zmiany. Da rade 10 tyś netto wyjać?

@Mariusz

Za dwa miesiące pracy przy kilku nadgodzinach tyle wyciągniesz. Dodatek nocny to ok. 300 zł brutto.

Spawacz

Pracowałem w paru zakładach jak również w shl i uważam i przestrzegam osoby zainteresowane pracą że na rozmowie z kierownikiem wszystko pięknie bajki opowiada ale już pierwszego dnia pracy zaczeła się szara rzeczywistość w skrócie powiem to najgorszy zakład w jakim pracowałem brak narzędzi najlepiej jakbyś sobie sam załatwił , kasa nie ta po pierwszej wypłacie, przyjmują na dane stanowisko a chcą żeby robić na paru i jeszcze niby płaca za godzinę pracy a chcą żebyś w 8 h normę robił która jest czasowo dużo zawyzona brak pochłaniaczy i wyciągów każdy co chodzi po hali oddycha dymem i kurzem który się unosi . W zimę zimno bo zima latem gorąco bo lato . BHP wogole nie ma . Szkoda dalej pisać i się denerwować.

Mm

Panie zatrudnione w firmie chodzą po hali pełnej latających opiłków i iskier że szlifowania i spawania ubrane w rajstopy gdzie tu jakieś bhp? Woda leje się na instalacje elektryczne pod którymi poruszają się pracownicy.

@Mm

Twoja opinia bardzo nas martwi i równocześnie zastanawia, ponieważ każdy pracownik SHL jest wyposażony w odpowiednie ubrania i sprzęt ochronny. Każdy z pracowników przed podjęciem zatrudnienia zostaje przeszkolony w zakresie BHP, również poinformowany o konieczności używania sprzętu ochronnego na hali produkcyjnej. Sprawy BHP są dla nas bardzo ważne, dlatego uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni na mail : rekrutacja@shlproduction.com i podanie konkretnych informacji, które pozwolą nam na podjęcie skutecznych działań, jeśli takowe okażą się konieczne. Pozdrawiamy

Ktoś specjalista praktyk

Nie polecam jeśli posiadasz unikalna wiedzę praktyczna. Zabiorą wiedzę i wyrzuca

Swojak
@Ktoś specjalista praktyk

Jak to Sami zabrali wiedzę?

Ktos
@Swojak

Nie zawsze uda sie tak pracować by nic nie ujawniać ze swojej wiedzy a zrobić robote. Czasami trzeba coś pwoiedzieć a najlepiej nikogo nie szkolić i nic nie mówić jak coś robisz ( jak zreszta w każdej pracy) bo za chwile cie (usunięte przez administratora) z roboty.

@Ktos

I sądzisz, że w tym przypadku może chodzić o zakres wiedzy a nie sam jej przekaz? Jaką konkretnie z zakresu tej wspomnianej praktyki miałeś wtedy na myśli a jaka jest wystarczająca, by się dostać i normalnie móc pracować?

JESTEM PRZYPADKIEM
@Ktos

ŻARTY SOBIE ROBISZ ?? Jestem w ogóle z innej branży, ale jako pracodawca świadczyłem usługi dla SHL i jestem tu przypadkiem. Akurat dla mnie pracownik który nie dzieli się swoją wiedza i chce ją zachować dla siebie jest bezwartościowy! Miałem już raz takiego i powiedziałem że nigdy więcej takiej osoby nie będę trzymał. Jeśli ktoś nie potrafi dzielić się wiedzą to na pewno w mojej firmie już miejsca nie będzie mieć. I życzę takim osobom, żeby nigdzie nie zagościły na dłużej. Akurat tej wiedzy ta osoba o której mówię powyżej nabyła z doświadczeniem w mojej firmie, ale nie chciała jej przekazać dalej. Było to problematyczne. Całe szczęści została zwolniona. Szkoda, bo mogła pracować dalej. Po za tym, że trzymała wiedzę tylko dla siebie była osobą ok.

Co jaki czas w SHL Production Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

W SHL nie ma podwyżek. Tylko te co związki wywalczą raz na jakiś czas. Zarobki dla nowych pracowników około 2800

Dariusz

2800 już na rękę? To nie są jakieś kokosy, a premie, chociaż jakieś do wypłaty można dostać? Czy nadgodzinami dorobić?

Robert

To w sumie nie tak źle skoro już na start 2800 :) A jak jeszcze zapewniają premię, to tym lepiej! Śmieciówka czy umowa o pracę na start? :)

@Robert

Zależy ale raczej Śmieciówka przez Agencję Pracy

@Swój

To trochę mój entuzjazm opadł. Nie da rady zatrudnić się bezpośrednio pod firmą z pominięciem agencji? Bo wiadomo, że przez pośredników jest ciężko coś więcej ugrać niż zlecenie. A mnie nie bardzo odpowiada taka forma zatrudnienia.

@Marek

Marek to już bezpośrednio w Kadrach ,jedni dostają tak a inni tak nie wiem czy proponują wybór?

Karol
@Marek

Najpierw przez agencje, a potem jak sie sprawdzisz to może przejdziesz pod firme

@Swój

Dzięki, że o tym napisałeś. Ciekawe na jakiej zasadzie kadry przydzielają umowy i decydują kogo przyjmą bezpośrednio pod firmę. A ty na jakiej jesteś umowie? Na czas określony?

Renata

Czyli dla nowego najniższa krajowa. Bo piszesz brutto, prawda? Ciekawe, ile Wam te związki załatwiły ostatnio. Choć ze stówę więcej będzie?

@Marek

Marek już na czas nieokreślony Mam

@Renata

Renata ile załatwili to załatwili dobre i to

wiem co mówię
@Marek

Oczywiście, że się da. Cały czas zatrudniają na umowy o pracę.

Dziabany

Podwyżka co 8 lat po 0,25 PLN, naprawdę zapytajcie starszych pracownikow

yeti
@Marek

Na czas określony mają pracownicy pracujący już dłużej ale i to nie wszyscy.

kosma
@Marek

Wiadomo ze przez agencje gorzej, ale próbuj inaczej.

Menedżer

A ile byś chciał na godzinę i co tak mało? Chciałabym Ci na zachętę dać 3 zł więcej do tego co miałeś w poprzednim zakładzie. No i jak pasuje?

Czesław
@yeti

Dłużej czyli ile? Po jakim czasie dają na czas nieokreślony?

Grzeegorz
@Menedżer

To Ja się piszę na taki uklad, tylko żeby nie było!

@Marek

W tym momencie ciężko bezpośrednio przez SHL . Zazwyczaj przez firmę zewnętrzną na śmieciówce

@Ktoś

Witamy! Dziękujemy za Twój wpis. SHL prowadzi obecnie rekrutacje na stanowiska: spawacz, operator cnc i kontroler jakości. Wszystkie wymagania dotyczące kandydatów są zamieszczone w ogłoszeniach na naszej stronie w zakładce praca: https://shlproduction.com/praca/. Zachęcamy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, w czasie której uzyska Pani/Pan odpowiedzi na wszystkie pytania oraz zobaczy miejsce pracy i omówi zakres obowiązków, który jest różny, w zależności od stanowiska. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia kandydata, dlatego omawiane jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

Ktos
@Dariusz

Tutaj są zwiazki zawodowe. One walczą o podwyzki. Czy są jednostkowe podwyżki to jak zawsze zalezy od polityki przełożonego, a tak to zwiazki coś negocjują. To praca ..tam nie ma kolegów. Za to jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jak za duzo pokażesz albo porównują cię z kimś innym to wylatujesz. Zawsze tak było w pracy. Pracodawca ma pewne wyobrażenie na temat pracy a pracownik swoje...jak sie do dogracie osobowościowo to jest do bani. Trzeba zawsze pamietac ze idzie sie do pracy tylko za kase i miec to w (usunięte przez administratora) Ja tez odmówiłem ostatnio pracy w kielcach gdzie dawali mi 1500zł mniej niż mam obecnie. A cieszyli sie ze mam szeroka wiedze wg CV. Teraz na każdą prace przy mojej wiedzy mówie duzą kasę ..albo zaczne mówić ze ok ale umawiamy sie na częśc mojego doświadczenia zawodowego i tyle.

Kkk

Na hali nie ma czym oddychać (usunięte przez administratora) jak cholera, nawet maseczka nie pomoże. Bodajże kierownicy zmiany w białych kaskach to w większości (usunięte przez administratora). Wystarczyła by porządna kontrola i produkcja zatrzymana, bo warunki naprawdę są opłakane kto pracuje ten wie.

@Kkk

a co można więcej napisać osobom, które jeszcze nie pracują? o co konkretnie z tą halą chodzi, czemu są problemy z oddychaniem? i komu takie rzeczy tutaj zgłaszacie tak właściwie, jak to ewentualnie zostało rozwiązane? co jeszcze jest tak opłakanego w tych warunkach niby?

P.

Pracowałem tutaj kiedyś... Jak sobie przypomnę jak wygląda hala to odechciewa mi się zjazdu do Polski :) Uciekajcie z tego (usunięte przez administratora) ludzie.

@P.

Coś z tą halą konkretnego było nie tak a Twoich czasów? jakiś nieporządek czy coś? wiadomo w razie czego czy obecnie o to tu dbają? kto to w sumie sprząta jest firma zewnętrzna?

Silver
@Alicja

Hala jest nieogrzewana, bez wyciągu spalin, sprzątają głównie pracownicy na polecenie przełożonych.

@Silver

widziałam właśnie jak pisałeś w innym wątku, że podobno gorszy stan niż poprzedni jest. Dorzuciłeś, że stawki są "do" 28 pln czyli ile zazwyczaj wychodzi? i ten poziom to jak długo się już utrzymuje?

Rychu
@Silver

Hala nieogrzewana.Jest bardzo zimno. Spaliny i kurz w powietrzu(Wygląda to jak mgła).Do tego ciągły hałas.

@Rychu

A dają chociaż na stopery do uszu? Ten hałas był jakoś konkretnie mierzony? Pytam, bo zastanawiam się nad rzeczywistą szkodliwością warunków. Kiedy ostatnio to zgłaszaliście do góry?

Alicja

Aha no dobra, na to sposobu na szybko nie znajdę... Czyli co musieliby tak naprawdę zrobić, żeby to poprawić? Jakiś remont czy coś? Ile by to kosztowało, że tego nie robią?

Spawacz

SHL to nie miejsce dla ambitnych, chcących się rozwijać ludzi. Atmosfera w tej firmie jest bardzo zła. Kultura osobista kierownictwa to poziom rynsztok. Na oficjalnych zebraniach darcie mordy i przeklinanie. Wyśrubowane do granic możliwości normy wyrobieniowe i brak narzędzi do ich realizacji. Niejednokrotnie przez pół zmiany trzeba organizować swoje miejsce pracy, naprawiać sprzet, spawarkę itp. Na wydziale Haulotte, kontrolą jakości zajmują się ludzie bez uprawnień spawalniczych, którzy w życiu nic nie pospawali i to oni kontrolują pracę po spawaczach. Zdarzało się, że mieliśmy jedną szlifierkę na trzy stanowiska. W większości automaty spawalnicze to stary zdezelowany sprzęt, odzyskany z włoskich złomów, wyjęty prosto z krzaków i zarośli, reanimowany w Polsce. Tak samo maszyny CNC. Robot potrafi stanąć kilkanaście razy w ciągu zmiany a koordynator oczekuje wyrobienia normy. Rozgarnięci ludzie są karani nowymi obowiązkami a ludzie bez doświadczenia, ambicji, umiejętności i często nadużywający alkoholu są nagradzani stanowiskami, na których nie trzeba się przemęczać. Według władz zakładu i dużej części pracowników przyjście w weekend do pracy to nagroda i wyraz uznania dla pracownika. Jeśli chcecie zarobić w tej firmie dobrą pensję, jest na to tylko jeden sposób, wszystkie weekendy w miesiącu trzeba spędzić w pracy i zapomnieć o rodzinie i życiu prywatnym. Poziom zapylenia oraz hałasu przekracza wszelkie normy i granice rozsądku. Normy mierzone są w niedzielę, kiedy mało kto pracuje. Zadymienie w okresie zimowym jest takie, że nie widać końca hali a pył strzela w zębach. Temperatura na hali bez względu na porę roku to tragedia. W lato jest najgorzej, wielkie przeszklenia na zachodnią stronę powodują, że hala bardzo się nagrzewa. Zdarzają się omdlenia z przegrzania. BHP to fikcja, praktycznie nie istnieje, bo nie da się przestrzegać przepisów i dbać o swoje bezpieczeństwo, jednocześnie realizując normy wyrobieniowe. Inspektor BHP zamyka oczy jak idzie przez halę, ale za to jak przydarzy się wypadek, namawia żeby oświadczyć, że zdarzenie miało miejsce w drodze do pracy a nie na terenie zakładu. Część Mistrzów rozumie realia zakładu i nie wymaga od pracownika cudów, ale tylko garstka. Reszta to ludzie, których jedyną umiejętnością jest darcie mordy, z resztą mają świetny przykład od swoich przełożonych. Brak logiki we wszystkim, jeśli jesteś bezmózgiem i nie masz problemu z wykonywaniem bezsensownych poleceń, to ta praca jest dla Ciebie. Brak podwyżek, nowicjusze świeżo po kursie spawania dostają lepsze stawki niż pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Prysznice zlokalizowane nad magazynem są zarośnięte grzybem i pleśnią, ponad połowa po prostu nie działa, mają zatkane odpływy, ścieki kąpią przez sufit, do magazynu, biura i warsztatu utrzymania ruchu. Pracę w tej firmie polecam ludziom bez doświadczenia, którzy chcą się czegoś nauczyć, przed wyjazdem za granicę i takich właśnie osób przewija się przez tą firmę bardzo dużo. Należy uważać na starych wyjadaczy, bo niestety nie wszyscy są pomocni i godni zaufania.

@Spawacz

Dobrze napisane, ponadto z kulturą, której nie ma Dyrektor PD i jego (usunięte przez administratora) To było dla mnie najgorsze doświadczenie w moim życiu. Brak zasad zarządzania tylko prymitywne zachowania i słownictwo z rynsztoka . Warunki padłe. Ps. Ciekawe czy po wprowadzeniu przepisu o możliwości kontrolowania osób pod wpływem będzie można tez sprawdzić PD socjopata

Witam! Czy do firmy SHL łatwo się można dostać? Chodzi mi o to czy potrzebne jest doświadczenie?

Chetny

Widzę dużo ogłoszeń wyszło z firmy, jak sytuacja teraz na nowej hali lepiej/gorzej głównie chodzi mi o stanowisko spawacza, można coś więcej ugrać niż te 28 zł co w ogłoszeniu? Pozdrawiam

Silver
@Chetny

Hala w stanie jeszcze gorszym niż poprzednia choć zdawało się to niemożliwe, stawki na etacie w SHL do 28 zł brutto/h.

Marco

Witam. Czy znajdują tutaj obywatele Ukrainy zatrudnienie ? Jeśli tak to czy kobiety też dziękuję za odpowiedź

Chętny

Stanowisko operator CNC.Moze ktoś opinie wyrazić na temat pracy na tym stanowisku oraz jakie wyngarodzenie na początek?

@Chętny

Drogi CHĘTNY! Dziękujemy za Twój wpis. Zachęcamy do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, w czasie której uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania oraz będzie Pan miał okazję zobaczyć miejsce pracy i omówić zakres obowiązków, który jest różny, w zależności od stanowiska, na które Pan kandyduje. Najlepiej na własne oczy przekonać się jak wygląda firma, w której być może będzie Pan pracował. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, w zależności od kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia kandydata, dlatego omawiane jest ono z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

Suluywan

Maszyny cnc zdezelowane mechanicy nie mają mocy przerobowej i chęci a dyrektor kawał dupka normy w górę wypłaty te same jego nie obchodzi jak wyrobienie ma iść w górę na spotkanie z szeregowymi pracownikami nie przychodzi bo nie chce z nimi rozmawiać

Czesław
@Suluywan

Dużo te normy poszły w górę? I ile teraz wpadnie na rękę bez nadgodzin?

@Suluywan

Dziękujemy za Twoją wypowiedź SULUYWAN . Zależy nam na tym, aby wypowiedzi na temat firmy były rzetelne, konkretne i prawdziwe. Ponadto prosimy, aby zgodnie z prawem, nie używać wulgaryzmów, nie obrażać żadnych osób. Rozumiemy, że ma Pan uwagi i spostrzeżenia, które mogą pomóc nam w poprawie organizacji pracy i wydajności produkcji, zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu i wysłania maila na rekrutacja@shlproduction.com. Każda obiektywna opinia jest dla nas cenna, dlatego zachęcamy wszystkich Pracowników do bezpośredniego kontaktu lub poprzez mail rekrutacja@shlproduction.com Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi. Serdecznie pozdrawiamy.

Sulywan
@Czesław

Wyrobienie ma iść w górę 20h w skali miesiąca w okolicach 23-24 zł na godzinę tyle dostaniesz na umowie

Zostaw merytoryczną opinię o SHL Production Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w SHL Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHL Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHL Production Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SHL Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SHL Production Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SHL Production Sp. z o.o.