Opinie o SANEK w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SANEK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SANEK o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANEK w Kielce

fester Nowy wpis

To co urzekło mnie w firmie i zrobilo największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie kazdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie. Co do branży to oczywiście zostali w tej o której piszesz @12. pozdro

gieniek Nowy wpis

i ustalił już ktoś co się stało z SANEK ? czy funkcjonuje dalej bez zmian, a może zmienił biuro w innej części, a może zmiana nazwy, czy jak wyżej wspomniane przebranżowienie się w inną działalność ? czy prowadzą jakiś nabór pracowników ? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje związane z tą firmą

janek Nowy wpis

ale przecież zawsze można spróbować się przebranżowić i zostawić pracowników, niektórzy i ta są potrzebni w każdej firmie jak np. księgowa, dział marketingu czy IT...

janek

no to jeśli wszystko jest zdjęte, telefon nie działa to nie znaczy, że firma upadła, mogła się przebranżowić, zmienić siedzibę, działalność

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SANEK spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
janekbaranek

Janek, a kto niby tam pracuje? Szyld zdjęty i numer telefonu dostępny na stronie nieaktywny. (usunięte przez administratora)

Fiodor

Orange niestety rujnuje wszystko co z TP zwiazane,teraz maja zwolnic wszystkivh swoich etatowych pracownikow,czyli dmów.Masakra i ruina

Tomo

Sanek nie miał problemów. Był jednym z kluczowych agentów TP. TP niestety zmieniło umowę, prezes nie chciał się na nią zgodzic wiec TP nie podpisała z nim umowy - oczywiscie prezes twierdzi ze to oni go zrujnowali itd.

saska

skad wiadomo, ze orange zerwalo umowe z sanek?

gosc

ale przeciez firma dziala wiec musza wyplacic chyba

marcin

Orange zerwało umowę z Sanek - stąd brak prowizji. Wstrzymali wypłąty na 90 dni.

gosc

to moze ktos cos wyjasni?< (usunięte przez administratora) dministratora)

teresa

Ciekawe obowiązki ma u nich telemarketer, zdobywanie serc i umysłów klientów, ciekawie brzmi, nie powiem.

friend

1 ha - 1 godzina:)

tajfun

po 6 ha na początek robisz. Jak lepiej idzie ci to mozesz 8 ha.10 min na 1ha jest przerwy.Ogólnie jest duzo stanowisk.Z tego co mowia to szukaja tylko 20 ludzi maks.

Moris

A jak to jest w przypadku studentów dziennych? Chcę sobie dorobić na utrzymanie i ważne jest dla mnie abym sama mogła ustalić sobie godziny pracy. Czy taka opcja jest możliwa?

tajfun
@Moris

Kwestia dogadania się z osoba ustalającą grafik.Są rożne zmiany.

Wycho

Firma jest fajna i placi wiecej niz sie umow podpisze. Sa nadgodziny i premia za wolne dni. Elastyczny czas pracy i wogole bajka, polecam wszsytkim Ps. Za zrobienie wyniku placa 1000zl dodatkowo i daja 3 dni urlopu.

?

Od 9zł brutto wzwyż (do chyba 13)od niedawna sa u nich stawka.

?

Jest stawka podstawowa.Jak masz lepszy wynik, to jest większa.maja być podobno do tego prowizje dodatkowe.Tak słyszałem...

jaaa

Ogolnie nie jest źle! warto sie tam zaczepic :) pracowałem tez w firmie przy rondzie kozienickim ( wiekszosc wie o jakiej firmie mowa) ;) i tu jest inna bajka! nie jest idealnie ale duzo mni9ejsza presja i ludzie normalni !! juz tam nie pracuje ale do dzisiaj wspominam dobrze. Nie było kiedys stawki godzinowej ale ponoc to sie juz zmieniło wiec teraz to juz luz :)

?

Normalna firma.Bez fajerwerków.Jak się przyłożysz to zarobić można.Za samo picie kawy przecież nie zapłacą; jak to w radomiu:)

Zostaw merytoryczną opinię o SANEK - Kielce

SANEK