Opinie o Deceuninck Inoutic w Jasin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Deceuninck Inoutic. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deceuninck Inoutic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deceuninck Inoutic w Jasin

Zul

Nie polecam pracy, ekstruzja dno …. Pracowałem tam, wszędzie bałagan , brak pojemników na profile a ty pakujesz 3 linii na raz, zawsze twoja wina !!!!!!! Nawet jeżeli nie masz w co pakować bo wozkowy olał i nie przyszedł do roboty ,,,, dno ,,,,

@Zul

A to często się zdarza, że ktoś olewa pracę i po prostu nie przychodzi? Jakie konsekwencje wyciąga wtedy firma od takiego pracownika? Kto przejmuje jego obowiązki?

Czy Deceuninck Poland sprzedaje wyroby do Rosji? Ktoś się orientuje w tym temacie?

Agatka

Hej dopiero co tu zaglądam i zastanowiło mnie to zapytanie. Co ono zmienia w faktycznych warunkach pracy osób zatrudnionych? Chyba, że to tylko czysta kwestia informacyjna?

Tak dla jasności to informacje o zamknięciu tamtej fabryki w Niemczech mają jakikolwiek wpływ na sytuację w firmie tej tutaj? Zastanawiam się z jakich przyczyn ktoś tu o tym pisze. W zasadzie pisaliście o świętach i na nich tematu się pokończyły. Co dzieje się teraz po nowym już roku? są do wprowadzenia jakieś zmiany?

Blabla

Coś tam.maja zatrudniać wszyscy liczymy na nadgodziny wszystko zależy od podstawy i wtedy można gadać ile można zarobić za nadgodziny i zależy jak często będziesz na nie chodził

Jomtambyl Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Sama praca w miarę ok ( okleina ) natomiast zarządzanie, dramat !!!!!!!! Tragedia !!!!!!! Kierownictwo zamiast skakać na piłce powinno wziąć się do roboty !!!!! , urlopy ? A Co to jest !!! Z dwutygodniowym wyprzedzeniem i jeszcze się nie dostaje !!! Miesiąc wcześniej i to samo bo (usunięte przez administratora) Sprzątaczka ma w tym samym terminie!!!!! Są firmy drodzy Panowie którzy zatrudniają steki osób na zmianę i.tysiace w całej załodze i potrafią zorganizować pracę z dnia na dzień jak ktoś jest w potrzebie , ale nie deceuninck,przypominam że dwutygodniowe poinformowanie o urlopie mialo ma celu zorganizowanie pracy podczas nieobecności proszacego.o urlop !!!!!!!! Taki byl zamiar !!!!!!!40 osób na zmianę i problem ... Patrząc na to kogo teraz firma zatrudnia, to woła o Pomstę do Nieba , wcale.sie.nie dziwię !!! Pozdrawiam i mam nadzieję że więcej tej firmy nie zobaczę na oczy ..

Co beton ma do awansu? A raczej jego braku? Piszecie o podstawowym wyksztalceniu a mnie w ofercie dla specjalisty ds. reklamacji „wyższe” pokazało się w mile widzianych. Czy faktycznie z podstawowym można aplikować? zaprosiliby na rozmowę?

Jak w Deceuninck Inoutic wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pif paf

Narazie jest porządkowanie magazynu pod towar z niemiec dostawy maja się zacząć podobno w maju bedzie sporo roboty i mam nadzieję że wlecą jakieś nadgodziny fakt z tą wigilia to był hit nikt głui nie jest ze był to dobry pretekst do tego żeby kasy nie wykładać na imprezę ciekawe czy gebelsom było by smutno że nas zamykają ? Po za tym spokój

@Pif paf

Towar będzie dopiero w maju? Nie żeby cos ale dopiero luty dochodzi. To co Wy macie na tym magazynie, że takie porządki trzeba uprawiać? Jak praca może wyglądać przez te najbliższe miesiące?

Niemcy

Tak, zamknięcie ma spory wpływ na naszą firmę. Od problemów z dostępnością surowca, przez zwiększenie zleceń produkcyjnych po liczne plany rozbudowy. Obecnie występuje delikatny problem z bieżącą dostępnością kolorowego surowca, a zlecenia produkcyjne powiększyły się 2-4-krotnie. Produkuje większość linii. Natomiast jeśli chodzi o głosy dotyczące dalszych planów to można usłyszeć o rozbudowie mieszalni, przenosinach części magazynu na CLIP'a, zmianie lokalizacji działu foliowania, aby w ich miejscu rozbudować dział wytłaczania.

@Pif paf

A nadgodziny jak są aktualnie płatne? Skoro masz na nie nadzieję to chyba można spoko na nich dorobić? W związku z tą sporą ilością pracy będą jakieś zatrudnienia? Bo póki co widziałem tylko ofertę pracy dla specjalisty ds reklamacji.

Blabla Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Deceuninck Inoutic? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
30lecie? Eciepecie

Wtyd się chwalić że 'firma' obchodzi w tym roku 30-lecie... Pracownicy (robole) na początek tej pięknej podróży pełnej comiesięcznych niespodzianek otrzymali plecaki a skończyli w listopadzie na cukierku. TAK NA CUKIERKU (no dobra może dwóch) Grudniową wisienką na torcie jest wigilia/impreza która została odwołana. Dlaczego? Prawdopodobnie znów miał być godzinny stand up tylko że komik powiedział że potrzebuję co najmniej 3h na swoje show... Tyle jest śmiesznych rzeczy i spraw w tej firmie a to 30lecie więc trzeba wszystko podsumować. Więc jubileusz odwołany (-) W sumie... Zależy dla kogo bo biuro i tzw. góra pewnie dostanie w łapkę grubą klapkę. Robole którzy narzekają że popijawa odwołana są w sumie sami sobie winni. Dlaczego? Mieli wybór: impreza latem/ impreza wigilia w grudniu. No i wybrali mimo że było ryzyko że znów nadejdzie wielki Pan Covid19 i zniszczy plany. Ojoj nie tym razem. Tym razem mamy nowego bohatera. Zwią go... BOGEN (oklaski) .

30lecie? Eciepecie
@30lecie? Eciepecie

Tej a podwyżki? Nie ma nie będzie bo zima jest śnieżna więc nie mamy pieniędzy. Pomocnik niech robi za najniższą krajową na 3zmianach a operator z kilkuletnim stażem niech zarabia tyle ile nowy operator. Karawana wciąż jedzie. Pjona.

Sylwia

W listopadzie ogłosili, że fabrykę w Niemczech w Bogen zamykają i zwalniają pracowników. Fabryka nierentowna była.

święta święta
@30lecie? Eciepecie

To były jakieś cukierki? A na poważnie, jest to smutne, że jedyna impreza w całym roku jest odwołana, pozwólmy, że piknik w godzinach pracy pominiemy, bo kto mógł pójść to poszedł, a jak ktoś zastępstwa na hali nie miał to nie poszedł. Owszem Bogen zostało ostatecznie zamknięte , ale już od lat było wygaszane. Ponadto, wszyscy mniej więcej wiemy ile kosztuje takie przyjęcie, a w ramach tego dostaliśmy jakże wystrzałowe "prezenty"... Lepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie kosztów przyjęcia na pracowników i zasilenie konta. Przypomnę tylko, że budżet na imprezy i inne rzeczy zawarte w "ZFŚS" jest budżetem dla nas pracowników i należy się jak psu buda. A co do podwyżek to zobaczymy. W 2024 roku najniższa krajowa ma pójść 2 razy do góry. Szykuje się wzrost produkcji, toż to w grudniu nawet cofali urlopy, bo zlecenia z Bogen i trzeba robić dużo profili. Mamy dostać nowe narzędzia, maszyny, zlecenia, zapewne jakiś inny szrot z Niemiec nad którym nasza góra będzię się sp ... cieszyła.. Ale znając życie będzie z 300 brutto i cieszcie się, bo kryzys jest. Ale spokojnie ! Jeszcze trochę i będą regularne podwyżki, bo zrównamy się z najniższą :)

Igor

Czy ktoś się orientuje czy Deceuninck Poland sprzedaje/kupuje wyroby do/z Rosji?

Tak

Agatka

Co śnieżna zima ma do podwyżek tak w ogóle? ktoś przypisał to jako jeden z argumentów czemu ich w zasadzie nie ma… nie reklamował ktoś przypadkiem warunków pracy z tego tytułu? :D widzę ze specjalista od nich jest poszukiwany a już kiedyś cos pisali o podwyżkach stawek właśnie w tym zakresie. to ile teraz spec zarobi? jak teraz się dostane to wynagrodzenie które teraz będę mieć na umowie już przejdzie na cały kolejny rok?

Darek

Praca ja każda inna pracuje tam już 7lat i nie narzekam wypłata ok na te czasy pozdrowionka

Andzia
@Darek

No a co masz za tych siedem lat stażu? Chodzi mi o to, że nie narzekasz ani nic, ale czujesz się przy tym doceniony? W jaki ewentualny sposób? Widziałam opinie o tym, że nie ma czegoś takiego chyba jak podwyżki stażowe, czy to do dziś jest aktualne? nawet jeśli tak to czy inne przywileje za staż są przyznawane? pozdrowionka

Na jakie wsparcie w Deceuninck Inoutic mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Juan Chavez

Kolejna chce się zatrudnić po to, żeby po chwili zaciążyć parę razy pod rząd? Extra plan na życie, darmowa kaska, i te sprawy

@Juan Chavez

No i jak wtedy firma sobie z tym radzi? bierzecie kogoś na umowę o zastępstwo czy pozostali współpracownicy z działu przejmują część obowiązków? po tym komentarzu tez się tak zastanawiam, czy kobiety są mile widziane? Jaka macie atmosferę?

MarcinŚ

Coraz gorsze warunki pracy. Co z tego że dali podwyżkę skoro podnieśli stawki za reklamację i robią wszystko abyś je dostał. Brak motywacji do pracy ciągle tylko wymagają nie dając nic w zamian. Brak perspektyw, brak podwyżek za lata pracy jak w niektórych innych firmach. Pracy jest mniej i ogólnie kryzys więc szukają pretekstów aby pozbywać się pracowników. Tutaj czujesz się jak we więzieniu ciągle jesteś najgorszy i za coś karany jak więzień. Nie polecam.

Pati
@MarcinŚ

Czyli weszły jakieś podwyżki? Sumarycznie ile? I o co chodzi z tymi stawkami z reklamacji? Jeszcze nie do końca jestem w temacie, czy możesz więc wyjaśnić? O jakich sposobach mowa?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Deceuninck Inoutic? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zul

Nie wierzcie w wypłatę 5500 -6000 brutto Na umówię minimum reszta premii których nie dostaniesz !!!!!!!! A reklamacja A to A tam to ….. Nie pozdrawiam

Nie polecam
@Zul

Mobbing, słupki, reklamacje, straszenie, grożenie i ciagle negacje to właśnie kierownictwa tej firmy narracje.

ZenekR

Wraz ze spadkiem zamówień w pracy jest coraz gorzej. Wszyscy chodzą i szukają na siłe sensacji oraz powodów aby móc się do kogoś przyczepić. Siano nie jest złe jest ok. Ale brak możliwości rozwoju brak szacunku do pracownika (usunięte przez administratora)pojawiający się na dziale Foliowania jest słaby. A najgorsze z tego wszystkiego są Putinowskie zasady. Trzeba tylko czekać aż Polska pozbędzie się ich z naszego kraju inaczej nic się nie poprawi w tej firmie.

@ZenekR

Chyba nie znam za dobrze definicji tego określenia odnośnie zasad, o których wspominasz. W czym konkretnie się przejawiają i kto je ustala? jak konkretnie wpływają na warunki pracy?

jatoja

Pracując już jakiś czas w tej firmie można stwierdzić kilka rzeczy : - Wypłata zawsze w terminie, ostatnie kilka m-c jest nawet dzień szybciej niż "10". Pomijam wysokość poszczególnych przelewów. - Wyrównania/podwyżki/awanse - temat rzeka. W tym roku w marcu były aneksy z "inflacją" ok. 300 zł brutto z czego polowa w premię która jest mniejsza lub większa. Awanse i podwyżki na chwilę obecną spowodowane kondycją firmy i rynku - wstrzymane do czasu bliżej nieokreślonego. - Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym - chyba warto tutaj wspomnieć, że od kilku dobrych lat wynosi zabójcze 150zł brutto, za pracę po 12h na 2 zmiany, w 2 weekendy w miesiącu i wszystkie święta oprócz Wielkanocy i Bożego Narodzenia. I owszem jest to średnio 15dni w miesiącu czyli 180h miesięcznie. I owszem jest to oddawane w postojach wakacyjnych czy zimowych, ale godziny zrobić trzeba. - Benefity - dofinansowanie do karty multisport - 30-35zł (niezależnie od rodzaju karty) - w porównaniu do innych firm w okolicy śmiech na sali, wczasy pod gruszą - wypłacane po urlopie, a ich wysokość jest tak zawrotna, że często nie pokrywają strat związanych z potrąceniem premii uznaniowej /produkcyjnej za nieobecność wynikającą z urlopu. Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe - jest. Dofinansowanie do posiłków - 8zł dziennie- czyli bułka wielkości kajzerki z marketu. Jakość też często pozostawia wiele do życzenia czy też notoryczny brak sztućców. - "Możliwość rozwoju" - tutaj niestety wiele zależy od podejścia kierownictwa i osób władnych do podwładnych. Jeśli przełożony Cię lubi, wyręczasz go w pracy, strzelasz z ucha lub jesteście spokrewnieni masz o wiele większe szanse na wyższe stanowisko lub lżejszą/lepszą pracę niż "przeciętny zjadacz chleba dzielnie stawiający czoła wyzwaniom hali". Ale jeśli już pozwolą Ci podejść do egzaminu i go łaskawie przeprowadzą rzucając różne kłody pod nogi, to wyniki są ogłaszane 1-1,5mc później, potrafią zmienić treść instrukcji, żeby "oni" mieli rację, a w ekstremalnych przypadkach zapomnieć, że egzamin się odbył. Inną kwestią jest zatrudnianie osób, bez doświadczenia na danym stanowisku lub od razu po szkołach na stanowiskach o kilka "grejdów" wyżej niż pozostali, bardziej doświadczeni pracownicy. - Jeśli chodzi o szkolenia na obsługę różnego rodzaju urządzeń to w tej kwestii wiele zależy od konkretnego działu i przełożonego. Zdarza się, że pewne osoby po kilka lat pracują urządzeniami bez uprawnień, a w innych działach w miarę na bieżąco szkoli się ludzi. - Atmosfera w pracy - wszystko zależy od poszczególnego działu, przełożonych czy zmiany. Niestety w większości przypadków przez odgórne naciski wszystko sprowadza się do tego samego - przede wszystkim wynik ponosząc jak najmniejsze koszta. - Sprawą frustrującą wiele osób są także dojazdy do pracy - dla osób pracujących w systemie 3-zmianowym firma potrafi zorganizować busa, który codziennie wozi ludzi z Gniezna, bo pracownicy z Poznania, Swarzędza i okolic mają przecież paliwo za darmo :) - A największym problemem firmy są braki kadrowe we wszystkich działach oraz mierny przepływ informacji między działem personalnym, przełożonymi i szeregowymi pracownikami.

NIK
@jatoja

To nie prawda Komentarze te piszą z działu personalnego Zero prawdy Nie polecam pracy w tej firmie Premiie nie są płacone Same kłamstwa Złom !

@NIK

Firma nie poważna Usuwa komentarze Reszta komentarze pisze ktoś z hr Premii nie są płacone Podstawa to śmieszna Omijać to d n o Mimo tego zero szkoleń Brak obsady Robisz za 3 osób bo reszta na l4 Nie ma o czym rozmawiać Nie pozdrawiam

Małgorzata
@NIK

To powiedz jaka jest prawda. Bo przydałby się jakiś kontrargument żeby można było zweryfikować Twoja wypowiedź

NIK
@Małgorzata

Witam ! Po pierwsze - śmieszna podstawa na umówię Po drugie - premii tez niby wysokie ale jest 1500 powodów żeby dać ci premii 19 złotych 50 groszy( reklamacje wymyślone i td ) Po trzecie - 1 pomocnik na 3 maszyny jest to chore bez żadnych argumentów. Po czwarte - nie można obsługiwać 3 maszyny na raz i mieć wysoka jakość Co znaczy obsługa 3 maszyn Pakowanie profilu Robienie kontenerów Wymiana usczelek Zamykanie i spinanie kontenera I wszystko robi 1 osoba jednocześnie na 3 liniach Teraz zastanów się czy będzie jakość i premia Wystarczająco argumentów ?????

PZ
@NIK

Popieram każde słowo Nikt nie chce tam pracować Atmosfera jak w puszce Przy maszynkach pracuje 5 osób a 10 leniwych kierowniczkow siedzą za szyba i baczą na ciebe jak na małpę

Tytoty
@jatoja

Wszystko pięknie opisane. Trzeba jeszcze tylko dodać że pracownicy "lecący w kulki" zarabiają tak samo co pracownicy którzy gryzą ziemię by pokazać się z jak najlepszej strony. Ewidenty brak drabinki finansowej. Pracownik po okresie próbnym zarabia tyle samo PLN-ów co przysłowiowy Janusz pracujący np 4 lata.

@Tytoty

Odnosisz się przy tym jedyne do stażu pracy, a co z kompetencjami lub jakimiś wynikami czy to też nie wpływa na to porównanie? Mimo różnic efekt ich pracy jest identyczny / porównywalny?

ASDFGHJ

Przez ostatnie pół roku atmosfera w utrzymaniu ruchu poleciała na łeb na szyje - może przez pojawienie się tajemniczego stanowiska DORADCY. Dumnie nazwany DORADCA przesiaduje w biurze u kierowników pijąc kawki i opowiadając o "kolegach" z działu - w cudzysłowie, bo kolegów, poza kółkiem wzajemnej adoracji to już nie ma. Sytuacja może i nie byłaby taka zła, gdyby pewnego pięknego poranka, podczas nieobecności kierownika działu, pana A. B., nie capił wódą :) Może wprowadzenie porannych badań alkomatem nie byłoby złym pomysłem? Komunikacją miejską w końcu mało kto dojeżdza Na ten moment zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza, że płacą nie wiele

Wałdi
@ASDFGHJ

Gdybyś miał taka pracę i kierownictwo, to też byś pił codziennie. Na trzeźwo nie da się wytrzymać Linie sypia się jak domek z kart

magazyn

hej mam zapytanie mam zapytnie jaka jest stawka na magazynie jak z premią ?? podwyżkami?? jakie kierownictwo i liderzy czy praca stała czy zwalniają ludzi?? proszę o konkretną odpowiedź jak się wychodzi na rękę w firmie ??

Marek z Gniezna

Witam wszystkich ,Mam pytanie odnośnie pracy możecie mi szczerze opisać jak się w tej firmie pracuje ? Straciłem prace miesiąc temu ,pracowałem w Firmie Velux-Gniezno. I potrzebuje szybko podjąć jakąś inna, jestem jedynym żywicielem rodziny zona chora jest na przewlekła chorobę. Był bym wdzięczny za rzetelne informacje ,prawdziwe. I czy przyjmujecie do pracy ?

Marek z Gniezna

Witam wszystkich ,Mam pytanie odnośnie pracy możecie mi szczerze opisać jak się w tej firmie pracuje ? Straciłem prace miesiąc temu ,pracowałem w Firmie Velux Gniezno. I potrzebuje szybko podjąć jakąś inna,jestem jedynym żywicielem rodziny zona chora jest na przewlekła chorobę. Był bym wdzięczny za rzetelne informacje ,prawdziwe. I czy przyjmujecie do pracy ?

Joanna

Najwięcej negatywnych opinii widzę na temat zarobków/premii oraz możliwości rozwoju. Z tego co piszecie to dodatki, premie nie są zadowalające. Czy widzicie może jakąkolwiek chęć zmiany tego stanu rzeczy przez kierownictwo, czy temat jest raczej przemilczany?

Pif paf
@Joanna

Witam ja osobiście do zarobków nie mam problemu premia ok jeśli ktoś zbiera 10-20 reklamacji za błędy to premi brak sami sobie sa winni najwięcej negatywnych informacji jest na temat magazynu i kilku osób tam.pracujących ale wiadomości sa usuwane

konduktor
@Joanna

Lider ma do dyspozycji premii 1000 brutto miesięcznie na uzasadnione przyznanie dodatkowego wynagrodzenia, a pod sobą około 40-50 osób. Niech będzie 45/1000 to daje 22.22…. Brutto. To jest jakaś żenada.

@konduktor

zawsze na jakąś czekoladę by było... a skąd taki brak funduszy na cokolwiek? a co ze świętami? wdziałam, że płacą dodatek za pracę, a coś w formie upominku jest?

Firma super Zarobki super Atmosfera w pracy super Ale kurka, znowu rekrutacja wciąż te same stanowiska Pewnie wiara rezygnuje od tego ze jest zbyt dobrze :)) Ja osobiście nie polecam tej firmy Z 1 dnia zatrudnienia byłem wprowadzony w błąd 1 gwiazdka dla tego garażu jest nawet zbyt dużo

Zostaw merytoryczną opinię o Deceuninck Inoutic - Jasin

• Jak się pracuje w Deceuninck Inoutic?

Zobacz opinie na temat firmy Deceuninck Inoutic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deceuninck Inoutic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 4 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deceuninck Inoutic