Opinie o Acus w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Acus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acus o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acus w Warszawa

Jaka umowa obowiązuje w Acus podczas okresu próbnego?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Acus odbywa się również w języku angielskim?

były pracownik Nowy wpis

Tam już prawie nikt nie pracuje.

Patataj Nowy wpis

Tam angielski do niczego nie potrzebny, poziom firmy bardzo niski

trele-morele

Najgorszemu wrogowi NIE POLECAM! Pseudo firma z chimeryczną szefową, która nie szanuje ludzi. Niskie zarobki, zero socjalu, podwyżek a o awansie można zapomnieć. Jedyną premią może być co najwyżej jeszcze więcej pracy. Oczywiście i to nie zostanie docenione. Kiepska organizacja wewnątrz i międzydziałowa. Bardzo niezdrowa atmosfera. Ludzie straszą się i donoszą na siebie nawzajem. W całym tym bałaganie nikną ludzie, którzy swoją pracą naprawdę coś wnoszą do firmy. Porażka

@trele-morele

Potwierdzam w całości.

@trele-morele

Wypłaty nigdy nie na czas albo na raty!! Wstyd i kpina!! Problem powtarza się już od kilku lat !!

abc

Dalej szefowa jest wredna?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Acus. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Kapitalizm w najgorszym wydaniu. Wyzysk i upodlenie . Szefowa pojawiająca się po południu i żądająca cudów. Nigdy słowa dziękuję , plotki , podjudzanie

Roberto

Warto nie warto to chyba dopiero można oceniać po rozpoczęciu współpracy a najlepiej to ocenić po zakończeniu współpracy. Powiedzcie mi coś więcej na ten temat. bo zdecydowanie chciałym poznać kogoś kto już ma dosiadczenie a nie tak na pusto zaczynaćwspółpracę. opinie potrzebne na już i teraz. pozdrawiam

@Roberto

A co chces zrobić

Przestrzegam przed tą firmą, so to złodzieje..zamawiaja towar I za niego nie płacą

Barnaba

Czy jest jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum?

Anita

Jak może być dobrze jeśli sami sobie robimy takie małe piekiełko?

Dominika

@anonymous Twoja opinia jest negatywna, jednak nie wyjaśnia jej powodów dlaczego jest tak a nie inaczej. W związku z tym, mógłbyś ją rozwinąć poprzez krótkie opisanie swoich doświadczeń z Acus? Jak długo pracujesz lub pracowałeś w tej firmie? Jaka atmosfera panuje w niej na co dzień?

Kiepsko szkaoda pisania.

Dominika

@ralsio, w dziejszych czasach umowa o pracę to podstawa dla każdego pracownika niezależnie od wykonywanego stanowiska. Kwestie umowy z pewnością możesz omówić z pracodawcom. Może na forum są osoby zatrudnione jako sprzedawca? Możecie w skrócie opisać specyfikę pracy w Acus, jest kilka osób zainteresowanych informacjami z pierwszej ręki.

ralsio

Umowa o pracę na stanowisku sprzedawcy to już jednak coś @Szem

Klaudia

Cały czas jest oferta Przeciez można tak przez miesiąc dwa mieć za darmo pracownikow za darmo na zasadzie dni próbnych. I co chwile jakaś nowa osoba za free.to zwykle złodziejstwo jest i tyle .... Unikac

klaudia

Praktyki pracodawcy polegające na zlecaniu pracownikowi lub przyszłemu pracownikowi wykonywania pracy w ramach tzw. "próbnych dni pracy" bez wynagrodzenia, są, w świetle obowiązujących w Polsce przepisów prawa

christian

byłoby fajnie ocenić pracę po rozpoczęciu z tym, że jak skoro nie ma żadnych ofert.. hm albo ja już nie mogę znaleźć..poza tym jeśli chodzi o ten przedział zarobków podanych wyżej, może jakiegoś szału nie ma, użyje - jest przyzwoicie ale o jakich stanowiskach w ogóle mowa, skoro są konkretne kwoty..

Przemo

firma zrealizowała dziesiątki projektów doradczych, skutecznie pomagając przedsiębiorcom z całej Polski i jednostkom samorządu terytorialnego pozyskać środki finansowe na realizację projektów inwestycyjnych z funduszy Unii Europejskiej, gdzie sprawa pod wzgledem finansowym nie wygląda tak źle jak w naszych Polskich realiach wiec chyba warto wejsc we współprace z ta firma

tia

no to na czym teraz staneło z Acusem ? potrzebuje pracy ale nie chcialbym w jakies (usunięte przez administratora) wdepnac potrzebuje jakis informacji na biezaco takich najnowszych. tak wlasciwie to moze podzielicie sie jakimis opiniami, ale widze ze jest niestety tym slabo : ( oj kubel zimnej wody dostalem ostatnio

Zarobki

Salony 1500zl netto

miska

miska gaweł to miśka - kobieta

Zostaw merytoryczną opinię o Acus - Warszawa

Acus