Opinie o Eurostart w Opole

Firma Eurostart zajmuje się poszukiwaniem osób do pracy w Holandii w sektorze produkcyjnym.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurostart w Opole

PK

@Michal a to ile za to mieszkanie w Holandii się płaci?

Michal K Nowy wpis
@PK

Eurostart ma najdrozrze ceny z wszystkich agencji a poza tym warunki straszne grzyb od podłogi do sufitu w większości mieszkań. Brak wf,woda Jeziorna to nie liczne udogodnienia tego biura. Nie zmieniają zamków także czeste kradzieże. Słyszałem że 150euro tygodniowo i to wzrasta cały czas. Zarobisz 1200euro minus mieszkanie 600 minus żarcie minus ubezpieczenie minus dojazd wyjdzie Ci na czysto 100euro. Tam pracują sami alkoholicy

Jaki jest okres rozliczeniowy w Eurostart? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Michal K Nowy wpis

Zależy jak właścicielowi tego tureckiego agencji niewolnikami zechce się zapłacić i o ile będziesz mial(a) szczęście. Szczerze odradzam i nie polecam. Wiele osób znam co zostało oszukane przez tą agencje.

To firma nie jest Polska ?

Michal Nowy wpis
@Marta

Ta firmę prowadzi obleśny Turas Jamal. Kiedyś pracowała w biurze Polka Gośka która on i kilku koordynatorów ciągle ruchało. Ta Polka ma męża i 2 dzieci. Dobre opinie tu na portalu są od niej defakto. Omija lepiej jak ognia.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eurostart? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Michal

Witam.Mlode ładne kobiety dostają odpowiedź od razu tylko po tygodniu dostajesz info na SMS np że jutro masz wolne. Jak masz wolne dostajesz smsa od szefa EuroStartu albo jakiegoś koordynatora np Engine że co słychać? Może wybierzemy się do restauracji. Zależy jak zareagujesz to tak bedzie Twoja praca wygląda.Jesli nogi rozszerzysz to masz dalej pracę a jaknie to koniec.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Eurostart? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Marzena

Nie ma gorszego biura w Holandii od Euro Start. Ta turecka firma nie jest w stanie zaoferowac pracownikowi dobrych warunkow. Najnizsza srednia krajowa, ciezkie warunki pracy, a jak sie praca konczy, to zostajesz z niczym, bo nie zglaszaja do uvw. Pospidujac umowe w Euro Start podpisujesz formularz inblanko ze zwolnieniem, ktorego date zakonczenia pracy wpisuja sami. Koordynatorzy i pracownicy w biurze nie wiedza co jest w tresci kontraktu, wiec lawiruja miedzy praragrafami jak moga, ale do dnia kiedy ktos madry nie bedzie chcial z tym zrobic porzadku, bo duzo ludzi jest bezprawnie zwalnianych i zle traktowanych. Szukajmy pracy w dobrych biurach, a te zle omijajmy lukiem, uczmy sie z doswiadczenia rodakow i nie dajmy sie wykorzystywac kochani

Czym Eurostart zachęcają? Jakie mają dodatki?

Michal

Maja takie ze jak sobie sam płacisz to będziesz miał dodatek. Nie paląca ubezpieczenia i za dojazd muszę płacić a za chate najdrożej w Holandii ludzie płacą. Wykupisz ubezpieczenie w Polsce turystyczne np. Ono starczy Ci na 4dni w szpitalu nie daj boże a dzień w szpitalu to około 6 tys. Zl. Takze lepiej się ubezpieczyć w Holandii. Normalnie pracodawca zapewnia ale te dziady nie.

Michal

Pracowalem dla tych ludzi pol roku. Nie wypłacili mi pieniędzy za miesiąc. Poszedłem do adwokata próbował z rok czasu z nimi gadać. Dziady umowili się ze szklarniazem ze niby szkody narobiłem. Pieniędzy nie odzyskałem a nerwów było co nie miara. Dodam ze mam 2 dzieci. Rodzinę na utrzymaniu. Nie liczą się z tym te tureckie pazerne świnie. Omijać z daleka.

Elllo goaiak

Powiem wam tak najgorsza agencja pod księżycem nie polecam i odradzam proszę podajcie to dalej aby ludzie od nich się odsuwali biuro i wszystkie babochy z biura odwiedzimy się w sądzie zobaczymy kto wygra

Justyna

Czy firma obecnie prowadzi rekrutację? I gdzie można znaleźć aktualne ogłoszenia o pracę? Czy ktoś z pracowników podpowie?

J.K.

Sveiki,kadangi nemoku rasyti lenkiskai,savo kalba parasysiu ,dirbau beveik 3metus per Eurostart Pinigai laiku,kordinatore Gosia Labai faina,Deja dabar viskas pasikeite ,tai nera kalte kordinatoriu ,bet zmoniu ,ismokyt pagarbos.!Geros dienos .)

xxxxx

Witam .Pani Kordynator Magda to jakaś wredna baba nie miło się odzywa jak ktoś dzwoni i się pyta o pracę to każe zmieniać biuro jednym słowem pomyłka ta osoba .A jak się dzwoni na biuro to każą przychodzić że praca jest .Więc nie wiadomo komu wierzyć .Widocznie pani Magda nie nadaje się na kordynatorke

@xxxxx

@xxxxx Przypomnę tylko, że na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, gdyż nie jest to zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli takie sytuacje będą się powtarzać, takie posty będą usuwane. Co jesteś w stanie napisac na temat warunków zatrudnienia w Eurostart? Jaka atmosfera pracy panuje w tej firmie?

Paulina

Ja akurat pracowałam przez Eurostart w firmie Quality Queen i odbierałam całkiem fajne pieniążki.. Nigdy nie było sytuacji żebym musiała się prosić o swoje pieniądze albo żeby wypłacili za mało.

Krzysztof Haga

pracowałem teraz krótko w ęurostar mieszkam w hadze a nie mogę się doprosić swoich pieniędzy nie polecam tego biura wcale mieszkam prywatnie z żoną ale nigdy w życiu bym nie namówił do podjęcia pracy moich znajomych co do P.MAŁGORZATY to prawda wiecznie się zgłasza jej poczta.Jako koordynatorka powinna dbać o pracowników niestety jest inaczej .Jedynym koordynatorem w tej firmie co wszystko ogarnia jest Robert wielki szacunek dla niego .Panie z biura załatwią też co trzeba ale o finanse trzeba się upominać aczkolwiek ja nie podaruje teraz do jutra swoich i żony zarobionych pieniędzy i wszystko legalnie wobec prawa holenderskiego

Nie polecam tego biura .*....Zwalniają bez podania przyczyny .Brak organizacji .zero szacunku do ludzi .nie polecam tego biura Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zastanowić się czy warto dobrych ludzi zwalniać gdzie zawsze mógł na nich liczyć

@Marek

Pracowników, którzy pracują rzetelnie i sumiennie warto doceniać. Czy próbowałeś dopytać szefostwa, co było przyczyną Twojego zwolnienia? Jeśli tak, czy otrzymałeś informację zwrotną? Zachęcam do rozwinięcia myśli.

Justyna

Wszystko co napisałeś brzmi poważnie i niepokojąco. Aby zapobiegać nierzetelnym opiniom a także by ostrzec użytkowników przez nieuczciwym pracodawcą serwis GoWork.pl uruchomił nową funkcje. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie głównej w zakładce Opinie o Pracodawcach.

Mariola

Zakłamane biuro!!!!!! Kadra cała zakłamana a najbardziej pani Małgorzata W.Kłamie oszukuję nie wie co mówi i do kogo ciągle intrygi z jej strony fałszywa osoba i zakłamana.Ogulnie biuro masakryczne krętacze i (usunięte przez administratora) nie polecam tego biura nikomu nawet nagorszemiu wrogowi.Turek kordynatora Jamal chodzi jak grecki Bóg wydaje mu się że może wszystko jak się sprzeciwiasz to jesteś najgorszy .Nie możesz mieć własnego zdania .Polaków traktują jak zero ale nie biorą tego pod uwagę że gdyby nie my Polacy te biuro by nie istniało .Już nie wspomnę o mieszkaniach firmowych to jest jakaś porażka .Wysyłają raz w miesiącu Turasa grubego po kasę ale nie obchodzi go jak ludzie mieszkają dramat i tyle.Nie polecam tego biura .Chyba że ktoś chce pracować w patologicznym biurze to owszem polecam

@Mariola

Czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic neutralnego? Każda praca ma swoje plusy i minusy, nie uważasz? Pamiętaj także, wypowiadasz się na forum publicznym. Oskarżenie oszustwa to bardzo poważny zarzut. Szczególnie jeśli w swojej opinii umożliwiasz identyfikacje personalną danej osoby.

Justyna

@Olek, znalazłam kilka ofert pracy na serwisach z ogłoszeniami. Pewnie wiele się zmieniło od czasu dodania przez Ciebie opinii, czy mam rację? Pracą na jakim stanowisku byłbyś zainteresowany? A może podjąłeś już zatrudnienie? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Asia, czy próbowałaś podejmować rozmowy z kierownictwem odnośnie zaległe wypłaty?

Olek

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś wskazówki mile widziane.

Asia

Witam nie dostalam pueniedzy gdzie moge zglosic to

Justyna

Czy ktoś z Was wie, jak teraz wygląda sytuacja w Eurostart? Warunki zatrudnienia poprawiły się, czy raczej pozostały na analogicznym poziomie? Zachęcam Was do podzielenia się z użytkownikami forum swoimi opiniami dotyczącymi tego pracodawcy, gdyż mogą one pomóc osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurostart - Opole

• Jak się pracuje w Eurostart?

Zobacz opinie na temat firmy Eurostart tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eurostart
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • BRZOZOWA 7
    27-400 Opole