Opinie o Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński?

Podwykonawca Nowy wpis

Po pięciu latach batali w sądzie wygrałem ,apelację również , pozostaje ustalić komornika który im skasuje moje pieniądze oczywiście z odsetkami . Czyli warto

trelio

Niestety nie płacą za wykonaną pracę. Sprawa trafia do sądu.

Dw
@trelio

On i tak jest bylym lawnikiem i ma uklady w sadzie i bylych wsi wiec i tak nie odzyskasz nic jedynie pozew zbiorowy może pomóc a pokrzywdzonych jest ok tysiąca ludzi

Kuba Nowy wpis
@Dw

Skąd wiesz że pokrzywdzonych jest aż 1000 osób? liczysz to jakoś??? To chyba jakaś mega duża firma jest ..hmm

Kuba Nowy wpis

Ciekawe dlaczego ktoś jest na tyle leniwy i tępy żeby kopiować cudze kretyńskie wpisy sprzed 7 lat....hmm może jego praca też pozostawia wiele do życzenia...;/

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Grażyna

Mam kilka pytań odnośnie pracy w Rubex. Trochę ciężko znaleźć w internecie jakieś konkretne informacje o nich. Na jaką umowę zatrudniają?

Niki

To jest forum dla pracowników więc kontrahenci powinni korzystać z adresu firmy!!

Jarek

Może wystarczy zadzwonić lub dotrzeć do siedziby żeby wyjaśnić wszystko?

Prosty

Skladam zawiadomienie o usuniecie mojego posta rubex nawet do gowork jezdzi zeby usuwali komentarze zwiazane z prawda

uczciwy
@Prosty

z 49 dodanych opinii pozostało zaledwie 9. Coś jest na rzeczy. Czyżby negatywne były regularnie usuwane?

hehe

Właśnie tak czułem, że nie wszystko co tutaj czytałem jest prawdziwe i dobrze, że firma dba o swój wizerunek i respektuje przeprosiny! Chciałem zatem zapytać czy będą jakieś przyjęcia?

@hehe

No nie wiem sprostowanie i przeprosiny po 3 miesiącach to jest podejrzane , haha

Piomar

W nawiązaniu do moich wypowiedzi zawartych w opinii zamieszczonej na niniejszej stronie internetowej w dniu 25 lutego 2016 roku o godzinie 14:30:34 przyznaję, że ww. opinia nie zawiera obiektywnych i rzetelnych informacji na temat firmy RUBEX. Wskazuje także, że użyte przeze mnie określenia dotyczące Włodzimierza Rucińskiego i firmy RUBEX są nieprawdziwe, niesprawiedliwe i krzywdzące dla Włodzimierza Rucińskiego. Za posłużenie się takimi określeniami w kontekście osoby Włodzimierza Rucińskiego i firmy RUBEX przepraszam. Przepraszam rónież, że przez publikację mojej opinii naraziłem na szwank dobre imię, cześć i reputację firmy RUBEX i osoby Włodzimierza Rucińskiego. Przemysław Marczak PIOMAR.

arsen

Jak się komuś nie chce pracować, to głupoty wypisuje jak tutaj w tych opiniach. Pracuję w tej firmie już ponad rok i mogę coś na jej temat powiedzieć. Na pewno jest to firma, w której trzeba pracować, a nie obijać się, więc jeśli komuś się nie chce pracować, to faktycznie źle trafił. Dużą wagę przykładają na samodzielnych fachowców wykazujących choć odrobinę zainteresowania tym czym się zajmują a nie odbębnić tylko dniówkę co za zwyczaj się spotyka wsród tzw "pseudo-fachowców" takie osoby zazwyczaj mają najwięcej do powiedzenia. Dla mnie najważniejsze jest to, że ta firma płaci wynagrodzenia swoim pracownikom i płaci zawsze w terminie - a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

PIOMAR

Kiedy Ci płacili w terminie? Od dwóch miesięcy już nie jestem ich podwykonawcą, a nadal nie zapłacili należności, wynoszące ok 20 tys. złotych. Moi pracownicy opłaceni, podatki zapłacone, Vat zapłacony a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie odbierają telefonów, gdy zajechałam na ostatnie miejsce ich pracy, Pan W. gdy mnie zobaczył, uciekł, zamknął się w samochodzie i odjechał jakby był poparzony. Radze omijać tych oszustów z daleka. Widze, że na tej stronie często bywają i sami się chwalą. próbujcie znaleźć portale, gdzie jeszcze nie dotarli i zobaczcie jaką naprawdę mają opinię. Nie wstydze się podpisać, bo pisze samą prawdę - PIOMAR.

Kamienice na Wólczańskiej też robiła poczytaj sobie o tym w internecie,a zarobki też nie ciekawe (najniższa krajowa na umowę o dzieło).Chcesz się przekonać to popracuj.

Jeszcze raz ja , chciałem sprecyzować swoją opinię: niejasne zasady rekrutacji nie wiadomo czy umowa o pracę czy zlecenie ,nie wiadomo za ile ,ciągła rotacja pracowników .Co "szefa "[usunięte przez moderatora] pozostaje bez zmian ,za długo tam miejsca nie zagrzałem i to jest moja ostateczna opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński - Łódź

Pphu Rubex Budownictwo-Remontowe Włodzimierz Ruciński
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Andrzeja Sacharowa 10/12 lok. 25
    92-525 Łódź