Opinie o Nordhaus Nieruchomości w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nordhaus Nieruchomości. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nordhaus Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordhaus Nieruchomości w Bydgoszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Co wchodzi w socjal Nordhaus Nieruchomości?

Czy w firmie Nordhaus Nieruchomości są regularne szkolenia pracownicze?

Agnieszka

Tak. Regularne i najczęściej wyjazdowe kilkudniowe - ośrodek konferencyjno szkoleniowy nad polskim morzem.

Jacek
@Agnieszka

W pełni płatne przez pracodawcę?

Agnieszka Nowy wpis
@Jacek

tak

Dominika Nowy wpis
@Agnieszka

No to dla pracowników dość przyjemna sprawa, dobrze jest się integrować. ;) A co z jakimiś aktualnymi benefitami czy dodatkami? Mówiąc szczerze poprzednie opinie są dość stare...

Agnieszka Nowy wpis
@Dominika

Chętnie udzielę informacji o naszym programie pracowniczym ale najpierw proszę o podesłanie swojego cv. Pozdrawiam serdecznie!

czułybarbażyńca

Zdecydowanie odradzam .. spotkałem się z nachalną i absolutnie bezczelną obsługą ze strony krzykliwej pseudopośredniczki reprezentującej firmę. Nie tego się spodziewałem po marce

???
@czułybarbażyńca

Po marce? A jaka to marka?

Włodek

Kilka razy korzystałem z usług tego pośrednika - sprzedawałem i kupowałem nieruchomości. Profesjonalna obsługa. Stały kontakt z tym samym pośrednikiem, który jest niezwykle pomocny w każdej sprawie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i nadal z niej korzystam. Pośrednik zawsze odpowiada na zadwane pytania i pomaga rozwiązać każdy problem. Polecałem go kilku znajomym i wszycy także są zadowoleni, bo osiągnęli swoje i zrealizowali plany. Nadal będę polecał innym "mojego" pośrednika.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Nordhaus Nieruchomości? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Nikoś

Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy oraz pomoc koleżanek i kolegów to mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli pomocni pod każdym względem kultura pracy, oraz brak „wyścigu szczurów". Jeżeli chodzi o dyrektora oddziału w Bydgoszczy, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pomocny oraz bardzo wyrozumiały i cierpliwy do pracowników.

Iza

Witam, na jakie benefity można liczyć w firmie będąc ich pracownikiem? Najbardziej interesuje mnie kwestia prywatnej opieki medycznej. Czy jest ona zapewniana oraz czy można nią objąć także członków swojej rodziny?

Aplikan

Cześć wszystkim, byłem na rozmowie rekrutacyjnej na dział Specjalista ds. Sprzedaży. Opowiem od początku jak wszystko wyglądało. Początkowo siedział sam w jakimś pokoju. Przyszły dwie Panie. Jedna jak zrozumiałem była kierownikiem ze stażem około 7lat a kolejna, była chyba dobrą koleżanką - pracuje jak twierdziła około 1roku. Pierwsze pytanie to "co Pana/ią do nas sprowadza". Dla mnie retoryczne pytanie trzymając moje CV w ręku, aleee. Oferta dotyczyła tylko podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie. W myśl nie pracujesz nie zarabiasz. Dodatkowo z możliwością przejścia na umowę o pracę ale z rozmowy wynikało że to pusta obietnica (wszyscy pracują na umowie zlecenie). Osoba rekrutująca mnie nie przeczytała mojego CV ani listu motywacyjnego. Zadawała pytania, na które odpowiedz miała przed sobą. Jedna z Pań siedziacych ze mną na rozmowie przez cały czas nie odezwała się poza przywitaniem się i pożegnaniem. Praca w stylu zarobisz jak sprzedaż - akord. Możesz zarobić 1000zl albo 10 000zl. Wiadomo jak jest. Ocenę pozostawiam Wam. Ja jedynie powiem, że moje odczucie jest bardzo słabe. Rozmowa odepchnęła mnie bardzo daleko. Ogólnie pusta rozmowa rekrutacyjna, na moje pytania zawsze była odpowiedź omijającą je. Oczywiście do dojazdu do klienta może posłużyć Ci Twój własny samochód albo tramwaj.

@Aplikan

Praca posrednika nieruchomosci to specyfika .... to jest wolny zawód , nikt nikogo nie goni do pracy wiec trzeba wiedzieć po co sie przychodzi . Jesli ktos oczekuje stałego wynagrodzenia w myśl " czy sie stoi czy sie leży " ... musi iść do Urzedu .... w NH mozna zarobic duzo wiecej ale trzeba byc kreatywnym .... polecam ta firme . Doswiadczenie zdobyte w NH pozwoliło mi otrzymac bardzo dobra oferte pracy w bankowosci na kierowniczym stanowisku. Pozdrawiam

@Aplikan

Widocznie zrobiłeś słabe wrażenie , nie przekonałeś do siebie rekrutujących . Warto pomyslec o tym :)

@agnieszka a w jaki sposób?

Czy pracodawca Nordhaus Nieruchomości motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Agnieszka

Oczywiście że tak. W razie pytań zapraszam do kontaktu z oddziałem biura NH Włocławek. Pozdrawiam

Kuba

Fajnie pracuje się w firmie tym bardziej, że jest to praca która sprawia mi dużo przyjemności

Paulina

@Filip na stronie firmy Nordhaus Nieruchomości jest zakładka Praca i tam znajdziesz ogłoszenie na AGENTA NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIKA http://www.nh24.pl/kariera Firma oferuje między innymi wysokie zarobki (do 60% prowizji biura), pakiet atrakcyjnych szkoleń, autorski program komputerowy i szeroki zakres reklamy i marketingu. Satysfakcjonuje Cie ta oferta?

Filip

Czy firma potrzebuje pracowników lub agentów?

Klient

Nie pracowałem w tym biurze, ale fakt, że NH Bydgoszcz zatrudnia pracowników, którzy nie posiadają nawet matury daje dużo do myślenia. Byłem chwilowo klientem tego biura - agentka [usunięte przez moderatora] która mnie obsługiwała - Pani bez matury, nie potrafiła dobrze złożyć jednego zdania, a jej ciągłe "weszełm" "poszłem" było nie do zniesienia. Zrezygnowałem z ich usług. Pośrednictwem winni zajmować się ludzie z wykształceniem, reprezentatywni, ludzie posiadający wiedzę branżową!!! Tego niestety nie dało się zauważyć u agentki tego biura podczas naszej krótkiej współpracy. Oczywiście nie wrzucam do jednego wora wszystkich pracowników tego biura. Niestety współpracy z agentką, o której mowa wyżej nie wspominam mile, i opinia o biurze jest taka a nie inna.

ew
@Klient

Akurat matura czy nawet wyzsze studia to zadna gwarancja na to czy ktos wyslawia sie poprawnie stylistycznie itd.tego uczy sie w podstawowce a nie szkole sredniej .Tak wiec jesli ktos opuscil mury szkolne z brakami to zadne studia tego nie naucza . A najmniej kultury i oglady - to sie wynosi z domu !

Paulina

@kamaf czyli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nordhaus Nieruchomości i okazało się, że rekruter o tym zapomniał? Może to była jakaś jednorazowa sytuacja. Zostałeś przeproszony i zaproszony na rozmowę ponownie? Czy ktoś miał podobną sytuację?

kamaf

Lekceważące podejscie do czlowieka juz na samym wstepie. Jakie swiadectwo wydaje o sobie firma kiedy umawiasz sie z nimi na rozmowe kwalifikacyjna, a oni o tym nie pamietaja?Nie polecam!!!!!!!!!!

Paulina

@Dominik a czemu ten Twój kolega nie załatwił tej sprawy z firmą Nordhaus Nieruchomości? Chyba najlepiej będzie, gdy on załatwi swoją sprawę sam z firmą? A Twój kolega pracuje tam czy sam się zwolnił? Nie opisujesz dokładnie sytuacji związanej z pracą w Nordhaus Nieruchomości, co powoduje, że są same niewiadome. Dlatego najlepiej opisywać własne doświadczenia.

Dominik

Proszę o odpowiedź jaka jest procedura gdy klient odmawia zapłacenia prowizji? Znajomy, który pracował w tej firmie wykonał pracę, znalazł sprzedawcę i nabywcę, poświęcił bardzo dużo czasu, płacił za służbowy telefon i paliwo do własnego auta. Doprowadził do zakończenia transakcji sprzedaży, ale swojego wynagrodzenia 2000zł nigdy nie zobaczył, bo firma nawet nie próbowała ściagnać prowizji od tamtego klienta. Czy pracownikowi nie należy się wynagrodzenie za wykonana pracę, tym bardziej, że ponosi straty z własnej kieszeni? Chciałem podjać pracę w tej firmie, ale zniechęciłem się po tym wydarzeniu i historiach o tych wekslach inblanco, które trzeba podpisywać.

Paulina

Nie odpowiedzieliście na moje poprzednie pytanie, a jest ono ważne, bo osoby szukające pracy chciałyby wiedzieć więcej o pracy w Nordhaus Nieruchomości. Firma szuka AGENTA NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIKA http://www.nh24.pl/kariera dlatego osoby wiedzące coś o pracy na tym stanowisku proszę o wypowiedzenie się na forum.

Paulina

Jak Nordhaus Nieruchomości prosperuje w obecnym roku? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Podzielcie się swoją opinią.

Szwajcarka

Moro San chyba tam pracowałeś i cie wylali ... hihihi zapewne za uczciwość .. ja sprzedałam w Nordhaus mieszkanie i tam także kupiłam ... sprawna i profesjonalna obsługa ... czasem lepiej jak jest dwóch ale uczciwych i profesjonalnych pracowników jak setka ale oszustów i złodzieji okradajacych swego pracodawce , niewazne jak sie on nazywa ...

Zostaw merytoryczną opinię o Nordhaus Nieruchomości - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Nordhaus Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Nordhaus Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordhaus Nieruchomości?

Nordhaus Nieruchomości