Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Opinie o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Aktualność
Sprawdzone i docenione przez producentów wielu branż systemy znakowania laserowego FOBA to rozwiązania umożliwiające realizację szerokiego spektrum zadań w zakresie oznaczania produktów. Dzięki długiej i konsekwentnej pracy poświęconej technologii laserowej, zaangażowaniu w realizację wymagających aplikacji, możemy śmiało powiedzieć, że FOBA to ekspert w swojej dziedzinie.
Dzięki nawiązanej przez nas współpracy z  producentem laserów firmą Alltec - właścicielem marki FOBA jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby znakowania przemysłowego w jeszcze szerszym zakresie. I na tym z pewnością nie poprzestaniemy!!! Dlaczego właśnie FOBA? Sprawdź!

• Systemy znakowania laserowego

• System wizyjny

Pozdrawiamy!
Zespół Promark Serwis

Drodzy Państwo, zauważaliśmy, iż kwestia rozwoju pracowników Promark Serwis wzbudziła Państwa szczere zainteresowanie, dlatego postawiliśmy odnieść się szerzej do Państwa komentarzy. Podstawą działalności Promark Serwis jest sprzedaż oraz serwis urządzeń znakujących i etykietujących takich producentów jak: Linx, Foba, Promark Produkcja oraz Evolabel. Rozwój kompetencji w zakresie wdrażania systemów znakujących w oparciu o dotychczasowe i nowe marki w naszym portfolio oraz dbałość o odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności naszych pracowników od lat wyróżniają naszą firmę na rynku. Kadra handlowa i techniczna stale rozwija swoje kompetencje i wiedzę z zakresu oferowanych przez nas rozwiązań m.in. na cyklicznych szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach organizowanych w siedzibach producentów. Dodatkowo nasi pracownicy mogą podnosić swoje kompetencje językowe dzięki darmowemu dostępowi do platformy językowej w zakresie j. angielskiego, j. hiszpańskiego oraz j. niemieckiego. Dostęp obejmuje także dodatkowe, bezpłatne konto, np. dla członka rodziny. Niezmiennie zachęcamy do podejmowania studiów uzupełniających – podyplomowych, które jesteśmy gotowi współfinansować, jeśli odpowiadają one profilowi zajmowanego stanowiska. Nie zapominamy także o innych kluczowych działach naszej firmy jak np. księgowość. W związku z wciąż zmieniającymi się przepisami zapewniamy comiesięczne szkolenia on – line prowadzone przez podmioty zewnętrzne pozwalające na zaznajamianie się z aktualnymi regulacjami. Odpowiadając na pytanie dotyczące podwyżek – zarząd firmy nie pozostaje obojętny na zmiany makroekonomiczne, w tym choćby wysoki poziom inflacji.

concreto

cześć Ja nie mam zastrzeżeń do tej firmy, faktycznie ich problem polega na tym, że mylą ich z Promark'iem sa, ale firma jest przede wszystkim uczciwa w kontaktach z pracownikami. jeżeli masz coś poprawić, masz informację czego konkretnie się oczekuje, masz środki do pracy, pomocnych kolegów, dobrą atmosferę, Szefa, który jada i integruje się z pracownikami każdego szczebla... długo by pisać, w skrócie polecam, pracowałem tam , mam prawo głosu :)

@Nowy

Praca przedstawiciela handlowego w Promark Serwis opiera się głównie na budowaniu trwałych relacji z Klientami oraz poszukiwaniu nowych potencjalnych odbiorców oferowanych przez nas rozwiązań. Podczas wizyt w zakładkach produkcyjnych, nasi handlowcy pełnią funkcję doradczą. Z tego względu dokładamy wszelki starań, aby nowo zatrudnione osoby zostały właściwie przeszkolone i pozyskały szeroką wiedzę na temat technologii znakowania oraz zasad działania urządzeń z portfolio Linx. O atrakcyjności zarobków świadczy fakt, iż ich część bazowa tzw. „podstawa” jest stosunkowo wyższa od powszechnie funkcjonujących na rynku, bonus natomiast jest uzależniony od wyników i wypłacany kwartalnie. Przedstawiciele mają do dyspozycji komfortowe samochody klasy Ford Focus, które mogą użytkować prywatnie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Markus Aurelius
@Dariusz

Atmosfera w tej firmie, oraz zarobki, to coś dzięki czemu pracownicy nie chcą stamtąd sami odchodzić. To jedna z lepszych firm na rynku, zarządzana przez sympatycznych i pomocnych ludzi. Zarobki są satysfakcjonujące. Polecam pracę tam.

Aktualność
Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony promarkserwis.net.pl, a w szczególności zakładki - KARIERA. Na bieżąco aktualizujemy informacje na temat prowadzonych rekrutacji!

Pozdrawiamy
Danielo

Firma z mojej persektywy ,uczciwa pod wzgledem wynagrodzenia , natomiast jest kilka osób które wprowadzaja bardzo nieciekawa atmosfere , i to jest nie dobre. Praca ,moza zrobic inaczej ,ale musisz tak jak ktos ci NAKAZUJE , brak swobody . Raczej nie polecam chyba ze na start .

@Danielo

Dziękujemy za opinię i docenienie uczciwości z jaką podchodzimy do wynagrodzeń. Przyjazna atmosfera w firmie jest dla nas równie ważna, dlatego dziękujemy za sygnał w tej sprawie, nie przejdziemy obok niego obojętnie. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

FZ Nowy wpis
@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

To fajnie, że atmosfera jest ważna, ale co robi firma, aby ona faktycznie była ok i jak reaguje konkretnie, właśnie jak pojawiają się takie sygnały o jakiś nieprawidłowościach? Jakieś sa działania np. imprezy firmowe, jakieś wydarzenia integrujące lub warsztaty odnośnie współpracy??

@FZ

Dziękujemy za pytanie. Imprezy firmowe, w tym wyjazdowe integracyjne, są na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń i odbywają się kilka razy w roku. W sytuacji pojawienia się w szeroko rozumianym Internecie anonimowych sygnałów o pogorszeniu atmosfery w firmie, przede wszystkim staramy się dowiedzieć, czy tę opinię podzielają nasi pracownicy. Po zebraniu informacji i zidentyfikowaniu ewentualnego potencjalnego problemu poruszamy tę kwestię podczas cyklicznych spotkań działowych, w trakcie których korzystamy z różnych narzędzi, takich jak ankieta lub "burza mózgów". Z doświadczenia wiemy, że najskuteczniejszą metodą rozwiązywania różnych problemów – także tych dotyczących atmosfery jest ROZMOWA, a zwieńczeniem wypracowanego konsensusu - dalsza satysfakcjonująca wspólna praca i odpoczynek. Pozdrawiamy, Zespół Promark Serwis

Jak wygląda sprawa grafiku w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX. Czy pracodawca idzie na rękę?

W Promark Serwis obowiązuje 8 godziny dzień pracy w trybie jednozmianowym. Każdy z pracowników ma możliwość zadeklarowania preferowanej godziny rozpoczęcia pracy, do wyboru: 7:30, 8:00 lub 8:30 pod warunkiem, że wybór nie koliduje z wykonywanymi obowiązkami. Pracodawca zawsze bierze pod uwagę indywidualne prośby podyktowane specjalnymi okolicznościami. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

Firma Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier Sprzedaży – Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju, która wynika m.in. z profilu działalności firmy Promark Serwis. Zarówno pracownicy działu handlowego i działu serwisu zdobywają bardzo szerokie doświadczenie zawodowe i na bieżąco poszerzają swoją wiedzę techniczną, do czego przyczyniają się także liczne szkolenia wewnętrzne. Ze względu na współpracę z globalnym producentem urządzeń Linx, mamy możliwość uczestnictwa w rozwoju nowych produktów. Pracownicy Back Office biorą udział w szkoleniach mających na celu poszerzanie kompetencji zawodowych w szczególności w zakresie finansów i hr. Pracownicy mogą także liczyć na współfinansowanie ze strony firmy studiów podyplomowych.

@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

O jaki konkretnie "rozwój nowych produktów" chodzi? I o jakie "szerokie doświadczenie zawodowe" ?? Bo właśnie profil działalności Promark polega na sprzedawaniu/wynajmowaniu drukarek jednej firmy, które owszem są czasem unowocześnianie, ale z perspektywy inżyniera to doświadczenie w Promark jest biedniutkie i niezbyt przydatne w innych miejscach.

Mańka
@Stefan

To te liczne szkolenia są czy ich nie ma? Mnie interesuje dział handlowy. Na jakie tutaj szkolenia można liczyć? Te szkolenia to się w godzinach pracy odbywają?

@Stefan

Moim zdaniem "liczne szkolenia wewnętrzne" to po prostu pan Jacek raz na jakiś czas opowiada co nowego w drukarce Linx. Raczej sugeruję przy rekrutacji szczegółowo i najlepiej na piśmie uzgodnić zakres szkoleń, bo raczej nie pamiętam żeby były jakieś ogólno - rozwojowe.

Znający firmę
@Stefan

Trochę tak ale przy okazji wiele można podejrzeć u klientów, jest trochę możliwości rozejrzenia się po świecie techniki

PH
@Znający firmę

Tylko podejrzenie u klientów tego i owego nie zależy raczej od pracodawcy. Czyli to prawda, że szkolenia tylko wewnętrzne są i to organizowane tylko w sposób jaki podano wyżej? Nie przychodzi nikt z zewnątrz, aby podszkolić pracowników? Ja nie lubię stagnacji, więc szukam firmy, która dałaby właśnie ten rozwój. Aha i czy wraz ze wzrostem kompetencji zarząd przyznaje podwyżki pracownikom?

Dziewczyny jaki styl panuje w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

W imieniu pracujących u nas Pań odpowiemy, że firma nie narzuca ściśle określonego dress codu. Panie stawiają na wygodę. Dominuje smart casual. Osoby, które mają bezpośredni kontakt z Klientami, czy Gośćmi zawsze dostosowują swój ubiór do sytuacji.

Irena

Te panie, które obsługują klientów też tak się ubierają? Czy to tylko jakiś żart? A panowie jak mają wyglądać w pracy?

@Irena

Pani Ireno, odpowiedziała Pani na mój komentarz, który niestety został skasowany - tak jak inne niewygodne dla Promark komentarze. Napisałem wtedy, że jeśli się jest kobietą (tak jak pytająca) najlepiej przychodzić do pracy w workowatych swetrach i t-shirtach z kreskówek, bo dyrektorka jest osobą mocno zakompleksioną i tępi eleganckie kobiety. Jeśli chodzi o mężczyzn i spotkania z klientami to panowie raczej ubierają się na luzie - często spotkanie wiąże się z wizytą na hali produkcyjnej klienta a tam raczej w garniturach się nie chodzi (często jest tam bródno, głośno a czasami nawet brzydko pachnie (np. produkcja kociej karmy). Więc ogólnie dla wszystkich: można zaoszczędzić na ładnych ubraniach jeśli ma Pani zamiar tam pracować.

ojtaktak
@Stefan

"kierowniczkę" można wyprowadzić z równowagi nie tylko t-shertem - czasem nawet nie trzeba nic robić, wystarczy że ciebie nie polugi - a wtedy lepiej samemu się zwolnić ......... nie wiem jakie teraz panują tam zwyczaje, ale, ale jeszcze zupełnie niedawno panowała tam totalna inwigilacja - wiedziałeś ile telefonów i kiedy musisz zrobić itp. - a jak nie to selavi ......... dla ludzi pracujących od-do może i to wygodne rozwiazanie, bo nie trzeba się starać i myśleć - wystarczy odbębnić targety i jakoś to bedzie - ale jak ktoś chce czegoś więcej - to niestety własna inwencja jest tam bardzo niemile widziana - dyrekcja wie przecież wszystko lepiej !!!! - jak dla mnie - to fajna fiorma na start, nauczysz się pewnych nawyków które kiedyś przydadzą się przy innych - bardziej ambitnych wyzwaniach - na długie lata - raczej nie polecach, chyba że pasuje ci w miarę wygodna wegetacja - no i co na plus - to wypłaty (jakie by nie były) punktualne - że mozna zegarki ustawiać

Znający firmę
@ojtaktak

Myślę, że coś jest na rzeczy

Czy można liczyć w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX na prywatną opiekę medyczną?

Dziękujemy za pytanie. Tak, pracownicy mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną świadczoną przez jednego z wiodących na rynku dostawców tego typu usług. Opieką mogą zostać objęci także członkowie rodziny i korzystać z licznych placówek w całej Polsce. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

UR
@Pracodawca

Miło to słyszeć. A czy jako pracownik musiałbym coś do tego dopłacać, by móc korzystać?

@UR

Tak, w przypadku chęci skorzystania z prywatnej opieki należy dopłacić niewielką kwotę. Wysokości dopłat mogą różnić się ze względu na wybrany przez pracownika pakiet. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

Zadowolona

Pracuję w PS już parę dobrych lat i mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną. Mam świetnych współpracowników – bez wyjątku. Firma daje mi poczucie bezpieczeństwa nie tylko ze względu na punktualną pensję, ale wsparcie i zrozumienie, gdy czasem coś idzie nie tak. Żadna moja prośba, uwaga, czy sugestia nie została zbagatelizowana, pozostawiona bez odpowiedzi. Nie mam poczucia wegetacji czy braku "miejsca" na inicjatywę. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ nie zgadzam się z niektórymi opiniami, jakie pojawiły się na profilu. Uznałam, że powinnam zabrać głos. I dodam na koniec szpilki i koszule, na równi ze sneakersami mile widziane :)

RA
@Zadowolona

Dobra atmosfera to już większą część sukcesu, uważam, że zawsze trzeba spróbować a nie sugerować się wszystkimi opiniami bo jak wiadomo konkurencje też nie śpią. Piszesz, że nie masz uczucia wegetacji, a co z rozwojem? Firma dofinansowuje kursy albo szkolenia zewnętrzne swoim pracownikom?

Zadowolona
@RA

Tak. Przez cały rok korzystałam z opłaconego przez firmę kursu językowego. Jeśli ktoś chciałby podnieść swoje kwalifikacje, które będą przydatne na zajmowanym przez tę osobę stanowisku to jak najbardziej może poprosić o dofinansowanie kursu lub studiów.

Ssss

Jak wygląda praca na stanowisku inżynier serwisu ?na jakie zarobki można liczyć ?

@Ssss

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie! Praca inżyniera serwisu opiera się głównie na prowadzeniu samodzielnych prac instalacyjnych oraz serwisowych u Klienta. Inżynierowie stanowią ważne wsparcie merytoryczne dla pracowników działu handlowego w szczególności przy realizacji zaawansowanych technicznie projektów i wdrożeń. Informacji na temat zarobków udzielamy indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony - zakładki Kariera: https://promarkserwis.net.pl/kariera/ i śledzenia naszych aktualnych ofert pracy. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

• Systemy znakowania laserowego

• System wizyjny

Pozdrawiamy!
Zespół Promark Serwis

Co jaki czas w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX można ubiegać się o podwyżkę?

Czy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dziękujemy za pytanie. Nie mamy doświadczenia w tego typu współpracy.

Bożena
@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

To na jakie umowy można tutaj liczyć? Umowa o pracę i zlecenie?

@Bożena

Dzień dobry, nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o umowę o pracę. Umowy zlecenie podpisujemy z osobami, które świadczą nam różnego typu usługi.

Aleksandra
@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

szukam raczej dodatkowej-dorywczej pracy własnie na zlecenie ktora bede mogła wykonywac po swojej etatowej pracy, czy takie wlasnie osoby sa poszukiwane do swiadczenia jakis uskug ? macie jakies wolne miejsca teraz?

@Aleksandra

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Obecnie nie poszukujemy osób świadczących nam usługi na umowę zlecenie. Pozdrawiamy Zespół Promark Serwis

Irena
@Pracodawca

Nie udało mi się znaleźć waszych ogłoszeń - jakie rekrutacje są aktualnie prowadzone?

@Irena

Dzień dobry, informacja o nowych rektutacjach będzie dostępna na naszej stronie internetowej w przeciągu najbliżych dni - zakładka kariera. https://promarkserwis.net.pl/kariera/. Obecnie znajduje się tam ogłoszenie na stanowisko przedstawiciela handlowego. Pozdrawiamy, Zespół Promark Serwis

Hej jak wygląda praca Przedstawiciela Handlowego? Jakie zarobki ? Jakie auta? Prywatnie można użytkować?

@Nowy

Hello
@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

Moim zdaniem auta klasy Ford Focus to taki jakby standard we flotach małych firm i nie jest to żadna zachęta dla handlowców, bo większość dobrych handlowców ma prywatne auta lepszej klasy ;). Jakbyście obiecywali komfortowe auta klasy biznesowej jak Lexus IS 250 albo Skoda Superb, to na pewno klienci waliliby drzwiami i oknami.

Jak się pracuje z ludźmi z Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Sara

Promark Serwis jest firmą rodzinną. Fakt ten ma znaczący wpływ na panującą w firmie atmosferę i relacje pomiędzy pracownikami. Wzajemna pomoc i poszanowanie to podstawy naszej codziennej współpracy. Mimo iż konflikty nie są nam obce, zawsze dążymy do zgody i szybkiego wyjaśnienia nieporozumień. Wspólnie rozwiązujemy problemy, osiągamy cele i świętujemy zawodowe i osobiste sukcesy. Lubimy ze sobą pracować, a po godzinach wspólnie spędzać czas wolny :)

Tomasz
@Sara

To ile osób pracuję u Was w firmie, że jest taka dobra atmosfera?

@Tomasz

Dzień dobry, pozwolimy sobie odpowiedzieć na Pana pytanie. Liczba się waha i oscyluje wokół 40 osób.

Bożena
@Pracodawca

Macie teraz jakieś rekrutacje? Czy co jaki czas one się odbywają? Jakby można było się dowiedzieć, aktualnie poszukuję pracy

@Bożena

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi m.in. na naszej stronie www – (usunięte przez administratora) Jeśli chciałaby Pani być na bieżąco z ofertami pracy Promark Serwis to zachęcam do obserwowania naszego profilu na LinkedIn - (usunięte przez administratora)

@Bożena

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży przemysłowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnymi m.in. na naszej stronie www – https://promarkserwis.net.pl/kariera/przedstawiciel-handlowy/ Jeśli chciałaby Pani być na bieżąco z ofertami pracy Promark Serwis to zachęcamy do obserwowania naszego profilu na LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/promark-serwis-sp-z-o-o-/ lub na Facebooku - https://www.facebook.com/PromarkSerwis, tam informujemy o rozpoczętych rekrutacjach.

Rezygnacja po rozmowie

Negatywne odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej. Po rozeznaniu się w firmach-fabrykach które obsługują okazało się że nie warto, bo mała kasa a dużo stresu i konfliktów wewnątrz firmy.

Elżbieta
@Rezygnacja po rozmowie

A czemu miałeś negatywne odczucia po rozmowie? Co było nie tak?

@Rezygnacja po rozmowie

Szanowny Panie, dziękujemy za przekazane uwagi. Czy moglibyśmy dowiedzieć na jakie stanowisko prowadzona była rekrutacja, w której brał Pan udział? Wiedza na ten temat pozwoli nam udzielić informacji zwrotnej osobie prowadzącej rozmowę kwalifikacyjną.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Dziękujemy za pytanie. Umowę na czas nieokreślony można otrzymać po 15 miesiącach.

Aleksandra
@Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX

wczesniejsze umowy sa na okres okreslony - najpierw miesiac, potrzem trzy, potem 11 miesiecy czy jakos inaczej jest to liczone?

@Aleksandra

Pani Aleksandro, Kolejność umów wygląda następująco. Rozpoczynamy od umowy na okres próbny - 3 miesiące, następnie umowa na czas określony - 12 miesięcy. Jeśli wszystko jest w porządku i współpraca układa się pomyślnie, kolejna umowa jest na czas nieokreślony.

Czy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Tak, w momencie pojawienia się wakatu w pierwszej kolejności przeprowadzamy rekrutację wewnętrzną wśród naszych pracowników.

Czy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby zgłaszane przez pracowników wątpliwości były rozwiewane na bieżąco. Służą temu cykliczne spotkania, w czasie których omawiamy pojawiające się problemy.

Aktualność
Przedstawiciel handlowy – poszukiwany!

Jeśli:

☑ posiadasz doświadczenie w sprzedaży środków trwałych w kanale B2B,
☑ potrafisz budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z Klientami,
☑ interesujesz się nowinkami technologicznymi

nie zwlekaj, skontaktuj się z nami: biuro.handlowy@promarkserwis.net.plpoznaj szczegóły  aktualnych ofert pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w Promark Serwis.
Lokalizacje: Warszawa, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Koszalin, Szczecin, Kraków

Jak długo trwa proces awansu w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Dziękujemy za pytanie. Jest to uzależnione od kompetencji i zaangażowania danego pracownika, oraz zapotrzebowania na pracowników wyższego szczebla w danym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX - Warszawa

• Jak się pracuje w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Zobacz opinie na temat firmy Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX?

Promark Serwis sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor urządzeń znakujących LINX