Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

Opinie o Urząd Miasta Pruszcz Gdański

marian.kowalski52@wp.pl 2010-02-01 09:08:44
Dobrze by było aby w urzędzie pracowali ludzie nie zajmójący tylko fartowne stanowiska ,ale i naprawdę wykonywali swoje obowiązki.
Jak w referacie gopodarki komunlnej ludzie tam pracujący,jeżeli idzie oprace w terenie to doświadczenia,a co idzie za tym idzie- wiedzy to raczej niemają wystarczy popatrzeć na drogi i parkigi. Mało tego mówią że byli w danym terenie to ciekawe, gdy np .według urzędników z owego referatu drogi z Przy Torza na Sikorskiego nie ma gdyż została zasypana gdzieś pół roku temu a oni jerzdżą po terenii nie ma tam przjazdu.prawda jest taka że owych urządników nigdy tam nie było,dana droga jest przejezdna od czasu rzekomego jej zasypania,i najlepsze z tego jest o że właśnie odśnierzany jest ten wyjazd a nie reszta uliczek na Przy Torzu.Umowe na odśnierzanie skoro ktoś nie umie zawrzeć za pieniądzpodatników to niech sam weźmie łopatę i z zapracuje na swoją wypłatę
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta Pruszcz Gdański - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta Pruszcz Gdański