Opinie o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BAĆ-POL S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BAĆ-POL S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAĆ-POL S.A. w Rzeszów

Czy wie ktoś coś na temat pracy jako specjalista ds kadr i rekrutacji? Stanowisko w Rzeszowie. Chciałam wyslac aplikacje ale po tym co tu czytam nie jestem pewna..

Teresa G

Na chwilę obecną (a ta już trwa od lipca 2017 r.) nie ma sensu zatrudniać się w Bać-Polu. Wszystko pada, towaru nie ma, klienci jak widzą PH z tej firmy to zamykają drzwi. Polecam Specjał z Krakowa.

@Teresa G

NIE ZYCZE SOBIE PODSZYWANIA SIE POD MOJA OSOBE,JESLI NIE MASZ ODWAGI ZEBY PISAC W SWOIM IMIENIU DUPKU TO SIE NIE ODZYWAJ TERESA G.

ccc

Bać Pol pada??? jest oferta pracy ale po co iść na rozmowę jak lada moment może firma nie istnieć..

Zbigniew
@ccc

Pada top mało powiedziane - leci na łeb na szyje ! Kto mądry ten za wczasu ucieka i szuka sobie lepszej pracy a w to miejsce przychodzą na razie nowi (magazynierzy czy PH) ale już za dużo niższe pieniądze

Roberto

Witam,a jak z towarem ,dostawcy realizują dostawy?

Pracownik Biurowy

Umówione spotkanie z dyr. personalnym, przedstawienie się, miła rozmowa ok. 15 min, było to już jakiś czas temu, praca w miłej atmosferze przez pierwsze miesiące, później dużo zmian w firmie, rotacja pracowników, nerwy, stres,siedzenie po godzinach,sądzę,że tak jak w wielu innych firmach, które ciągle chcą się rozwijać, niestety często kosztem pracowników.

nie było tutaj dziwnych pytań, było normalnie

jak widać przegląd opinii jest bardzo duży od bardzo dobrych po bardzo negatywne. ale..tak jest w całym życiu. nigdy nie jest idealnie. w Bać-Polu też. po pierwsze . nikt tam nie każe nikomu pracować na siłę. pensje jakie są to są i jest to zawsze pochodna możliwości firmy , położenie jednostki , zaangażowania pracownika , stanowiska , wyników w pracy. nic w życiu nie ma za darmo. po drugie. każdy właściciel musi otaczać się ludźmi zaufanymi czyli też tzw. dupo lizakami. ale są to decyzje właściciela i on odpowiada za firmę swoim majątkiem więc ma do tego pełne prawo. po trzecie. zamykanie lokalizacji. w każdej firmie nie ma 100% trafnych decyzji i niektóre placówki są deficytowe. nie znam na polskim rynku firmy która nie zamykała oddziałów/sklepów. tak się po prostu dzieje że czasem jest to najlepsze wyjście . po czwarte. traktowanie pracowników. oczywiście są sytuacje że panowie J.G , P.P są pozbawieni kultury i są po prostu chamscy ale z tym trzeba walczyć i pomimo tego że pracują od lat to nie znaczy że są nie do ruszenia. w ostateczności można ich oskarżyć o mobbing. ale takie marginesy są w każdej firmie. po piąte. kierowanie firmą. przy takiej skali firmy śmieszą opinie czy właściciel wie jak dana kierowniczka sklepu go prowadzi. to nie ta skala. można było wiedzieć na początku jak firma była na PTHW to właściciel miał czas żeby wszystko nadzorować. teraz jest to niemożliwe . po szóste. byłem kiedyś pracownikiem tej firmy to fakt. jak wszędzie były dobre i złe chwile. ale tych pierwszych zdecydowanie więcej. później pracowałem w kilku innych firmach i mam swoje porównanie. nie jest tam idealnie ale jest zdecydowanie więcej plusów niż minusów. kto chce dobrze pracować to każdy ma szansę na fajną karierę, trzeba chcieć i w to wierzyć . pokażcie mi firmę idealną . takiej nie ma. więc mam dwie rady. pierwsza do obecnych pracowników piszących negatywne opinie. jak tak bardzo jest tam Wam źle to co tam jeszcze robicie? ja jak nie do końca byłem zadowolony to złożyłem wymówienie czego i Wam życzę. nie płaczcie w internecie tylko albo starajcie się to firmę zmieniać albo idźcie do kadr z wypowiedzeniem. druga dla osób szukających opinii na temat pracy w Bać-Polu. nikt nie da Wam w życiu nic za darmo. i nigdzie nie jest idealnie. tam też i możecie trafić np na bardzo złych przełożonych jak bardzo dobrych . to taka trochę loteria. ale znając tą firmę sprzed lat jestem raczej pewien że jest dla nowych pracowników więcej szans niż zagrożeń. trzeba po prostu brać byka za rogi i realizować swoje cele zawodowe nawet te bardzo odległe. ta firma mimo wszystko daje na to szanse.

Noteć
@były pracownik

Fajnie że tak obszerna opinia się tu znalazła. Tyle dobrych słów o Baćpol-u świadczy, że firma jest solidna.

rozczarowana
@były pracownik

Pracowałam w Bac polu i z miesiąca na miesiąc było gorzej. Najgorsze jest to ze "góra" osoby z magazynu traktuje bardzo zle, nie licza się z ich zdaniem przy każdej okazji są traktowani z góry, Oddzial w Lublinie po zmianie kierownika upada coraz bardziej a kierownik dostal się tylko i wyłącznie do pracy po znajomościach z kierownictwem z głównej siedziby.... przykre ponieważ obecny kierowik nie zna się kompeltnie jak zarzadzac ludzmi obiecuje gruszki na wierzbie .... mi nie przedluzyli umowy mimo wielu prób dopytywania się byłam zbywana głupimi tekstami.. ludzie pracujący tam są super, jednak sposób zarządzania potęguje wiele konfliktów, już nie wspomnę o tym ze w zimie na magazynie nie dalo się wytrzymać bo było tak zimno..... nie polecam tej firmy trzeba się nadźwigać nadgodziny robić mimo że nie ma obowiązku się godzić na nie. można tylko odberać godziny nie ma płacenia nawet jeśli będzie obiecane...

Damian

Bać - Pol jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej. Zwalniają pracowników (nie przedłużają umów). Towaru nie ma, atmosfera w firmie jest tragiczna.

@Damian

Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to muszą wiele zmienić. Traktować współpracownika jak partnera nie jak konieczność. Menadżerowie muszą zmienić tok myślenia, bo wpłynie to niekorzystnie na całą firmę.

Edek

Oddział w Nowym Sączu został zlikwidowany?

Cotette
@Edek

Tak z dniem 31.01.2018 cały oddział przestanie istnieć

bolo12

A kim Pani Aneto jest Pani w firmie Baćpol ????? Po ostatnich wpisach widać że jest tajny wywiad,wewnątrz magazynu. Co do rotacji nie będziemy jechać po nazwiskach czy statystykach ,wykresiki ,tabelki to sobie w biurach robią ,a kto ?? Pani dobrze wie......

Aneta

Chętnie dowiemy się więcej o warunkach pracy i zatrudnienia w firmie, jednak bardzo proszę o przestrzeganie zasad regulaminu i zachowanie kultury wypowiedzi. Opinie zawierające wulgaryzmy są niedopuszczalne. Nie jest to również miejsce na wpisy, które w obraźliwy sposób opisują osoby z firmą związane.

PP

Tak sie rozdawalo,to teraz sie trzeba zamknac haha

Aneta

@fabsjesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach i pierwszych doświadczeniach odnośnie firmy? Jakie informacje udało Ci się zdobyć? Każda dodatkowa informacja będzie bardzo pomocna.

Noteć

czy na stanowisku przedstawiciela handlowego można w firmie zarobić jakieś godziwe zarobki? Jak sie wam pracuje, z tego co słyszałem to firma jest dobra i warto starać się o pracę. Może podpowiecie mi coś jeszcze?

fabs

Witam , Mam jutro rozmowę na stanowisku pracownika biurowego w oddziale w Częstochowie . Czy ktoś może coś powiedzieć o tym lub podobnym stanowisku ? Jak wyglądają zarobki i system pracy ?

Aneta

@bolo12czy dobrze rozumiem, że w firmie obecnie występuje duża rotacja? Jaka jest jej skala? Ile osób z firmy odeszło w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Piszesz również o zmianach. Jakie zmiany w firmie zaszły w ostatnim czasie?

bolo12

Po kilku wizytach w firmie - na C&C klientów na palcach policzyć coraz mniej,zmiany-zmiany na sklepie między pracownikami i nic. Na magazynie kto przyjdzie do pracy zaraz ucieka,strach przy spotkaniu z Guber........em mianowanym kierownikiem.

Rysiek

Czy BAĆ-POL potrzebuje aktualnie pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego? Nie mogę znaleźć żadnej oferty a chciałbym bardzo dostać się do firmy. Jakie warunki trzeba spełniać startując? Jakie wyposażenie ma ph?

Przemo

Spara w Jarosławiu dawno nie ma bo nikt nie umiał zarządzać takim sklepem. Była tak świetna ekipa,jednak była bardzo niedoceniana.Kierownicy,kierownicy regionalni,dyrektorzy,itp w tej firmie to kpina,widać to po tym ile sparów utrzymuje się na rynku... Pozdrawiam Przemko

Aneta

Firma BAĆ-POL S.A. szuka właśnie kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Systemów BI. Co myślicie o oferowanych warunkach? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

Arso

Dowiesz sie na rozmowie ile ci zproponuja zazwyczaj nie podają w ofertach stawek, chciaciaz ty jak aplikujesz na kupca to dostaniesz około 7 tysięcy tak myśle, przedstawiciel tez raczej złe nie ma bo zarabia tez na premiach

B.

Ludziom zatrudnionym w BP to chyba chociaż ZUS płacą, bo osobom zatrudnionym na umowę o pracę w spółkach powiązanych to nawet tego nie..

Zostaw merytoryczną opinię o BAĆ-POL S.A. - Rzeszów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAĆ-POL S.A.?

Kandydaci do pracy w BAĆ-POL S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAĆ-POL S.A.