Opinie o Pizzeria Zielony Melonik w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pizzeria Zielony Melonik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pizzeria Zielony Melonik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Zielony Melonik w Szczecin

Alicja Nowy wpis

Czy pizzeria działa mimo pandemii?

starsze małżeństwo Nowy wpis

Pizza podana na tacy okrągłej bardzo starej brudnej i z ubytkami jednej warstwy sklejki . Ogólne wrażenie jak lokalu z czasów PRL. Co do pizzy nie polecam . Lokal ściany brudne tam , pająk tam , robaczek ochyda nie polecam !!!!!

Zainteresowana Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tej ciszy? Firma dobrze sobie radzi?

Iza Nowy wpis

Z niejednego pieca pizzę jadłam. Sama też potrafię zrobić. Po raz kolejny zamówiłam w Zielonym Meloniku i znów się nie zawiodłam. Przyjechała szybciej niż była obiecana, pomimo soboty i gorąca. Ciasto dopieczone, nie jest przesolone, chrupkie. Farsz pyszny,wilgotny, ser się ciągnie tak, jak powinien, papryczki idealnie dopieczone i w dużej ilości, zostawia świetny posmak...polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pizzeria Zielony Melonik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Dorota

Najsłabszą stroną pizzerii - dowóz do klienta ! z tego powodu kompletnie nie polecam tej pizzerii!!!

Raf

Tak czytam te posty i widzę, że osoby piszące nie mają racji.Pani blond kelnerka jest przemiła i pomocna a Pani na kuchni,którą widzę dosyć często gotuję świetnie a pizza jest wyśmienita.Nic tylko polecić tą pizzerie.I chyba z tego co zauważyłem,to nie narzekają na pracę i wynagrodzenie tam.POLECAM!!!

Jestem stałą klijętką tej restauracji i gorąco polecam wszystkim dania są codziennie inne zestawy świeże obsługa bardzo miła pizza najlepsza jaką kiedykolwiek jadłam niskie ceny obiady jak u mamy serdecznie zapraszam kasia

kesik

Hej, słyszalem, ze kelner/dostawca z napiwkami moze zarobic tutaj 2500 zlotych prawda to? Osobiscie lubię ich pizze.

Brzoskwinka

Wystroj bardzo ladny, lecz bylo strasznie goraco .. Jezeli chcesz cos tam zjesc to polecam pizze ,gdyz jest robiona na miejscu .Risotto zas gorzkie i z duza iloscia maki (ktorej nie powinno w ogole byc) . bylo okropneeeeeeeeeee!!!!!!!!!

DZ

Jedzenie obrzydliwe, zestawy obiadowe dowożone w stanie jak z miksera - sos w surówce, surówka w ziemniakach. Nieapetyncze, niesmaczne, a obsługa rzeczywiście kiepska. Jak takie lokale funkcjonują? Nie polecam!

głodny

Dziś zamówiłem jedzenie w pizzerii ZIELONY MELONIK o godz. 19:04 i do godz. 21:33 nie dojechało. Kilkakrotnie dzwoniłem i pytałem się co się dzieje i za ile czasu będzie zamówienie u mnie ale za każdym razem słyszałem ze kierowca wyjechał i jedzie już do mnie. Niestety po ponad 2,5 godzinie oczekiwania znudziło mi się czekanie a po rozmowie z jakimś Panem który na moje pytanie czy jedzenie będzie ciepłe odpowiedział że może filmik ma mi jeszcze nagrać. Nie ukrywam ale zachowanie Państwa personelu jest karygodne w dodatku czas oczekiwania na jedzenie ponad 2,5 godziny !!!!!!!!!!! Jestem bardzo nie zadowolony z usług tej pizzerii i mam nadzieję ze kierownictwo / właściciel/ zainteresuje się sprawą głębiej.

Piotrek

Nie polecam tej pizzeri, jedna z najgorszych pizz jakie jadłem w zyciu, ciasto w pół surowe, mielona szynka która chyba leżała w lodówce pół roku, ogólnie jeden wielki shit

bolek1

Bardzo nie mila atmosfera , niesprzyjająca pracy . Praca kelnerki polega na obsludze klienta(to zrozumiale) pranie, sprzatanie sali , kuchni , gotowanie roznoszenie pizzy , prasowanie , mycie po kucharzach naczyc , robienie pizzy . zakupy . przy okazji obsluga klientow w lokalu obok nalezacego do szefa , praca w godzinach od 11 do 22 oficjalnie nie oficjalnie trzeba sie przygotowac do pracy od 12-1 w nocy . jezeli zgodzisz sie na wykonanie tych wszystkich prac i czynosci i spodziewasz sie godziwej zaplaty to mocno sie mozesz rozczarować . Szczerze praca dla mocno zdesperowanych

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Zielony Melonik - Szczecin

Pizzeria Zielony Melonik
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • al. Bohaterów Warszawy 55
    71-070 Szczecin