Stalrem

Płock

Opinie o Stalrem

Zorientowany 2014-02-05 19:49:41
Firma bez rewelacji. Płacą najniższą krajową. Jak ktoś ma jakieś pytania proszę je tu zadawać. W późniejszym czasie przedstawię pełniejszy opis.
pytający 2014-04-07 11:32:29
jestem zainteresowany pracą u nich, na jakie stanowisko miałes mieć najniższą krajową? dają umowę o pracę czy dzieło?
zulu gula 2014-05-12 14:15:29
nie polecam, na rozmowie nie potrafią się określic jakie wynagrodzenie.
kpina 2014-05-17 18:43:33
(usunięte przez administratora) Pracownicy zmieniają się co chwilę, więc nie oczekujcie od nich profesjonalizmu. W sumie co się dziwić jak zarabiają tam mniej niż w marketach.
idz Pan 2015-02-18 23:52:04
Dziadowska firma, mistrz Darek co chwila zabiera kasę z wypłaty za niby pomyłki. Trzeba pogonić dziadka.
znajomy przedmówcy 2015-02-19 11:02:50
Trzeba przychodzić trzeźwym do pracy, to byś pracował do dziś a "mistrz" Darek nie świeciłby oczami przed klientami za Twoje niby pomyłki.
Znasz mnie 2015-02-19 11:18:02
Jeżeli poziom Twoich umiejętności jako montażysta jest taki sam jak poziom Twojej wypowiedzi to nie dziwię się, że już tam nie pracujesz. Z tego co wiem są montażyści, którzy pracują tam długie lata. Czuje, że różnica między Tobą a nimi jest taka, że oni coś potrafią. A pogonić to możesz do łazienki bo widzę, że masz ból du.y (Czyżby tak wybitnej klasy specjalista był bezrobotny?). Darek Cię nie docenił? Myślę, że nie śpi po nocach tęskniąc za Tobą. Wróć do Stalremu - kimkolwiek jesteś bo chowasz się za pseudonimem nie dając żadnych konkretów co do Twojej pracy tam. Czyżbyś ich nie miał? Czy może jesteś kolejnym niedorajdą, który ma pretensje do wszystkich, że nic nie potrafi?
P.S. A może ilość promili Ci przeszkadzała w pracy i stąd te pomyłki?
Melchior 2016-06-10 18:08:21
Szczerze to odradzam pracę w tej firmie...
Melchior 2016-07-11 14:10:52
Ostatnio z pracy w punkcie na Bielskiej odeszło trzech z czterech handlowców i jeden z dwóch montażystów. Więc jak odchodzi z firmy czterech na sześciu pracowników to chyba niedobrze świadczy o firmie
Melchior 2016-07-16 11:39:15
Atmosfera pracy, "specyficzny" szef, słabe zarobki a wymagania z górnej półki, praca w soboty 3 w miesiącu to norma (oczywiście bezpłatnie). Masz problemy z niskim ciśnieniem to praca w Stalremie jest dla Ciebie.
Baltazar 2016-08-15 13:31:58
Od kiedy w Stalremie jest specjalista ds. inwestycji??
Baltazar 2016-08-27 16:03:29
Widocznie jest nowe. Gdy ja tam pracowałem takiego stanowiska nie było.
grzesiek 2016-08-30 14:55:59
No to w sumie fajnie, że firma się rozwija i tworzy nowe stanowiska. W zasadzie to bardzo dobry znak moim zdaniem. Czy ktoś już w takim razie wie, jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym konkretnym stanowisku?
monter 2016-11-17 14:49:10
Darek pseudo krzywy palec nadaj się do pchania karuzeli a nie zarządzania firmą. Ucinanie kasy norma.
Darek idź lepiej na tą taksówkę tak jak kiedyś jeździłeś bo jeszcze w pysk dostaniesz od tych ludzi co się zwolnili którym popsułeś tyle zdrowia...
Zostaw swoją opinię o Stalrem - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalrem