Opinie o HKL dekoracje okien w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HKL dekoracje okien. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w HKL dekoracje okien o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HKL dekoracje okien w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Tragedia - nic dodać, nic ująć. Śmieszne zarobki, przełożeni bez wykształcenia albo co najmniej potrzebnej wiedzy. Podziwiam, że to jeszcze funkcjonuje a co więcej, że ludzie godzą się na takie warunki pracy. Kłótnie jak przedszkolu, a jak potrafisz się podlizywać to coś z tego wyjdzie. Oby ludzie przejrzeli na oczy :) Finger crossed ???? Dział 50

Macie już nowego administratora sieci IT? Może szykuje się powtórka naboru? ;) Zaznaczę tylko, że nie jestem technikiem absolwentem i że i przy stronie www firmy można byłoby porzeźbić, podnieść wyświetlenia etc. :3

Maciej Nowy wpis

W sieci jest info że szukają specjalisty ds. kadr i płac. Z wymagań to doświadczenie przynajmniej 5-letnie i umiejętność pracy pod presją czasu. To aż taki nacisk na terminy? Trzeba czasem zostawać po godzinach?

HR Nowy wpis
@Maciej

Panie Macieju, dziękujemy za Pana pytanie oraz zainteresowanie się naszą firmą. Rekrutacja na stanowisko "Specjalista ds. kadr i płac" z sukcesem została zamknięta kilka miesięcy temu.

Na minus : Jeżeli masz dzieci to nawet tam nie próbuj :D nie patrzą przychylnie na takie osoby jak muszą brać wolne bo jest np. okres chorobowy :D (który nie trwa wiecznie) Bardzo niskie wynagrodzenie Brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych Na plus : Od pierwszego dnia widać kto jest miły czy ogarnięty a kto udaje :) albo stara się myśleć, że taki jest ;] Jeżeli lubisz być zwykłym trybikiem (a są takie osoby) to w sumie spoko - przychodzisz, robisz i wracasz do domu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HKL dekoracje okien? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Żeby osiągnąć jakiś sukces w tej firmie musisz umiesz dobrze podlizywać się do kierownica bez tego nie zmożesz czegoś większego osiągnąć w danej firmie

Halina
@Karolina

Sukces? Chodzi o większe podwyżki, awanse? I co, jeśli tego nie robisz to jesteś po prostu ignorowany i możesz robić swoje, czy od razu zwolnienie?

Diana

Kierownictwo hkl dekoracja okien traktują swoich pracowników jako tania robocza siła , jak masz zdrowia to ty jesteś doceniany ale jak pójdziesz na chorobowy to odrazu zwalniają z pracy. Dyrektorowie ważne dostać dofinansowania a niż utrzymać przy pracy pracowników którzy poświęcili firmie 5 lat i staranie na niego pracowali . Ciągle nabierają ludzi i zwalniają . Chodzi tej firmie tylko o kasę z dofinansowania. Kierowniczka traktuje pracowników jako śmiecia . Mówić do pracownika „jeśli coś nie podoba to (usunięte przez administratora) z pracy”, moim zdaniem ona nie zasługuje na stanowisko „kierownika” Ludzi dostają umowe na dwa tygodnia co to ma znaczyć ? Przepracują dwa tygodni i odrazu ich zwalniają. Przychodzą dziewczyny im przy wejściu mówią ze musisz robić normę 10 sztuk(przykładów drewniaków) a jak nie będziesz robić to odrazu zwalniają. Co to za motywacja pracownika ze stronę brygadzistów „wstyd ze robisz tak mało sztuk” Także nie możesz nawet głowę odwrócić w prawo ponieważ brygadistka ci powie „ej koleżanko nie oglądamy się a pracujemy” (usunięte przez administratora) ciągle z wypłatami a później zwalają winne na program ze nie dobrze nalicza wynagrodzenia. Także naruszają twoi prawa pracownika wysyłając na inny dział dłużej czym na trzy miesiąca.

Marzena
@Diana

Z tego co piszesz to słabo to wygląda, ale tak w ogóle jak wyglądają kwestie finansowe? Może jednak opłaca się jakos zagryźć zęby i robić swoje? I co z tymi wypłatami niby robią, nie wypłacaja ustalonej kwoty?

Oliwia
@Marzena

Kwestia wyglada tak ze pracujesz na akord i nie wiadomo ile dostaniesz to jak rosyjska ruletka. Ktoś może pracować na fulla a ktos może cały dzień siedzieć na telefonie ale dostaniecie taką samą kwotę na końcu miesiąca.

@Marzena

Naprzyklad jak ja miałam taką sytuacje ze wykrywałam fakt ze chcą mnie oszukać na mojej wypłacie podchodzę i pytam o co chodzi z tą wypłatą i ze mi nie zgadza się z moimi podliczeniami a mi mówią „ No tak wyszło” a później o 19:00 dostaje od firmy plus 300 złotych na których oni chcieli mnie oszukać

Małgorzata

Ja bym się chciała dowiedzieć czy nadal pracujecie na dwie zmiany? :) Czy wrócił już system pracy z przed pandemii? Teraz szukam pracy, ale odpowiadałaby mi tylko jedna zmiana. ;)

Bla la
@Małgorzata

Jedna zmiana

Bożena
@Bla la

A tak z ciekawości czemu został ten tryb? I aktualnie na pracę na których stanowiskach kobiety tutaj mogą liczyć?

Ile jest zmian w HKL dekoracje okien?

Jedna zmiana (6:00 - 14:00).

Tymon

Beznadziejne warunki słabe zarobki szkoda czasu aby w ogóle tam jeden dzień przepracować masa Ukraińców pracujących przez agencję krojaca na maxa nie polecam

Prezes
@Tymon

Drogo kolego obywatelem Ukrainy się człowiek rodzi. RASISTĄ jednak staje się np pod wpływem wychowania w domu, w szkole lub na ulicy. Możesz być pewien, że Twoją sprawą zajmie się prokuratura, gdyż szerzenie rasizmu jest na szczęście w Polsce jeszcze karane Prezes Zarządu

Prokurator
@Prezes

Drogi prezesie.... A czy Tymon pisał coś o rasizmie...??? Czytajmy ze zrozumieniem.... Poza tym wyraził swoją opinię... A teraz ja wyrażę swoją....(usunięte przez administratora) trzaskać.... A szef HKL to chyba już za dużo kasy ma.... Ściąga ludzi z urlopów.Niedługo sam tam będzie robił...

Beata
@Tymon

Mam koleżankę,która pracuje w HKL na produkcji i mówi że zarabia 2.800 netto

@Prezes

Widzę że Pan Prezes nie umie pisać poprawnie . Może to obcokrajowiec pisał z Ukrainy za Prezesa .

Hanna

@Kisiel czyli największym minusem pracy w HKL dekoracje okien dla Ciebie, jest kontrola ze strony przełożonych? Przez jej istnienie uważasz, że firma wyzyskuje i nie szanuje pracowników?

Baba
@Hanna

Hanna, Otóż praca w akordzie grupowym polega na tym, że ludzie którym praca wydaje się być karą "jadą na garbie"uczciwie pracujących. Kisiel zapewne nie przepadał za pracą i albo się zwolnił albo jako najsłabsze ogniowo mu podziękowano. Nikt z szefostwa nie musi "filować" na kamerach bo supernowoczesny system produkcji pozwala dokładnie przeanalizować wydajność poszczególnych pracowników. My pracownicy jesteśmy szanowani. Pracujemy od 10 lat a i niektórzy od 18 od początku. Gdyby w tych głupotach co wypisuje Kisiel było choćby ziarno prawdy nikt by tak długo i wiernie nie pracował w HKL. Atmosfera zasadniczo jest fajna, firma organizuje od 18 lat co rok imprezy conajmniej raz w roku, dzieciaki zawsze dostają paczki s co toku na święta jest też dodatkowa premia. Każdy pracownik pracujący 10 lub 15 lat otrzymuje premie. Kimkolwiek nie jesteś lub nie byłeś Kisielu drogi takie pierdoły to ty możesz swoim dzieciom opowiadać. A jak ich nie masz to może lepiej... Baba - nie okropna i nie fałszywa. Zwyczajnie pracowita!!!

Mhm
@Baba

W każdej firmie znajdzie się banda ludzi, którzy będą tam siedzieć do śmierci. Z reguły same stare babski, które I tak już ciągną do emerytury.

To ja
@Mhm

... i kiedyś i Ty będziesz w takiej ,,bandzie” A pracę należy szanować, a nie tylko krytykować.

@To ja

Szanować, to trzeba pracownika, bo inaczej wcześniej czy później odejdzie. Ludzie nie porzucają pracy, tylko pracodawcę.

rp

Pracuję w HKL ponad dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z pracy po dwóch latach dostałem kartę opieki medycznej, jest dopłata do ubezpieczenia a także karty FitProfit, wynagrodzenie jest na czas, atmosfera jest bardzo miła, sympatyczna, warunki pracy bardzo dobre. Naprawdę polecam daną firmę.

Estera
@rp

Dopiero po 2 latach daja kartę medyczną? Dziwnie późno.

@Estera

Po 2 latach to tylko z dostępem do 4 lekarzy (internista, okulista, dermatolog, ginekolog). Nieco bardziej rozszerzony pakiet po 5 latach (dochodzi kilku lekarzy - chirurg, urolog, kardiolog, neurolog), a pełny pakiet dopiero po 10 latach pracy.

Jak wygląda ścieżka kariery w HKL dekoracje okien? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jaka ścieżka kariery? Jaki awans? haha, zapomnij :)

Mhmm

Jak doznalam wypadku w pracy to mój brygadzista nawet nie raczył się zainteresować. Nawet DO mnie nie podszedł. Ranę opatrzył elektryk. Przyszedł inny brygadzista z zupełnie innego działu pytać czy wszystko ok. Żenujące. Potem mnie zwolnili, bo tego dnia wygasala mi umowa przez agencję. Pozdrawiam cudownych brygadzistow od siedmiu boleści i resztę tego śmiesznego grajdołku. Nie polecam. Co do Ukraińców to byłoby ok gdyby nie to, że niektórzy pracują tam rok czy więcej I dalej nie potrafią się wysłowić. Jesteśmy w Polsce. ????

Parostatkiem w piękny rejs

Praca lekka i przyjemna, zaczynałam pracując tylko na jedną zmianę, teraz z racji pandemii wprowadzono dwie zmiany. Przy sumiennej pracy można zarobić ok. 2500zł. Rotacja jest, ale dlatego, że dają KAŻDEMU szansę, a nie każdy potrafi to docenić. Super polecam!!

@Parostatkiem w piękny rejs

Mi jakos nie dali szansy a pracowałam chodziłam do pracy staralam sie jak moglam i po tygodniu podziękowali mi to niby jaka szansa

ola

co się dzieje że jest taka rotacja może ktoś mi opisać jaka jest atmosfera w firmie i jakie wynagrodzenie?

aneta

dlaczego jest taka duża rotacja pracowników w firmie ? może ktoś mi opisać co się dzieje i jaka atmosfera jest?

Porażka, pod koniec roku szukają ludzi do bracy po jakimś czasie się okazuje że przez pierwsze 3 miesiące przyszłego roku przychodzą kontenery z Chin stali pracownicy palcem nie kiwają przy rozładunku tylko każą robić nowym osobom po czym się okazuje że nie mają zamiaru dać umowy na stałe i po okresie próbnym dowodzenia, porażka (usunięte przez administratora), przerwa 15 minut człowiek nie zdąży zjeść spokojnie bo minute czy 2 przerwe przedłuży i już problem mają, prezes buc nawet dzień dobry nie potrafi odpowiedzieć pracownikom

magazynier

DLACZEGO JEST taka duża rotacja pracowników co to znacz?

doxe

Nawet zliczyć nie mogę ile osób pracuje tam od początku firmy, czyli od 20 lat. Porozmawiajcie sobie z takimi ludźmi, a nie tymi, którzy chowają się pod osłoną Nicków i internetu. Tutaj wszyscy są wyszczekani.

Rzymianka
@doxe

Pewnie tam zostało z 20 osób wszyscy odchodzą. Każdy powinien się cenic a tam nie doceniają pracownika. Współczuję tym co zostali a opinia firmy tworzy się przez lata i teraz też

Załamany
@Rzymianka

Nie tyle cenić czy docenić pracownika,tak jak w innych firmach...jakieś benefity itp a tu co ? Nic :(

Załamany
@Załamany

**Co docenić**

@Rzymianka

Zgadzam sie nawet za pierwszym razem nie wytłumaczyli co i jak i po tygodniu zwalniaja

@doxe

Pod nickami wyszczekany? Popracowałem tam dwa tygodnie i samo to, że przez ten czas nie mogłem się doprosić o umowę mówi samo za siebie. Kadry działają okropnie, sama firma równie średnio. Kiedy rzuciłem pracę i pogroziłem sądem łaskawie wysłali pieniądze i uwaga nagle się znalazła umowa do podpisania, byli tak zdesperowani, że wysyłali mi ją poczta z gotowym znaczkiem, tylko do podpisania i odesłania, a i tak nie dostali. Jedyne co próbują robić to przekrety i można sobie uważać, że ktoś wylewa żale czy ściemnia, ale z jakiegoś powodu zostaje tam mało starych pracowników, a na innych firmach produkcyjnych w których pracowałem co piąty pracownik od początku powstania firmy siedzi, a co trzeci zapewne jest dłużej niż kilka lat. A tutaj? Rotacja rotacja :)

BARTEK

DLACZEGO TAKA DUŻA ROTACJA JEST W FIRMIE ???

@BARTEK

Musisz znac sie na czymś bo jak nie masz prawy to po tygodniu zwalniaja

Zostaw merytoryczną opinię o HKL dekoracje okien - Szczecin

• Jak się pracuje w HKL dekoracje okien?

Zobacz opinie na temat firmy HKL dekoracje okien tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HKL dekoracje okien?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HKL dekoracje okien

HKL dekoracje okien