HKL dekoracje okien

Szczecin

Opinie o HKL dekoracje okien

HKL Team 2013-04-02 10:44:58
Szanowna Pani,

Mail na który można wysyłać swoje CV to kadry(at)hkl.eu.
Potwierdzenie wejścia maila system powinien wysyłać z automatu. Jeżeli tak nie jest to sprawdzimy to.
Jednocześnie informujemy że po przejściu na nowy obiekt z pewnością będziemy zamieszczać ogłoszenia o pracę w lokalnych serwisach internetowych. Proszę się nie zrażać powyższymi wpisami. Praca w firmie HKL Dekoracja Okien nie jest załatwiana po znajomości.

Pozdrawiamy Serdecznie
HKL Team
Poszukiwany 2013-05-29 15:53:04
Z krytyki trzeba wyciągać wnioski,
a nie konsekwencje wobec krytykujących.
Ania 2013-08-23 17:25:37
To najlepsza praca jaką można dostać. Hkl oferuje dobre warunki pracy. CELUJĄCY!!!
anonim 2013-09-06 14:35:56
brak profesjonalizmu, brak zarządzania, zarobki minimalna krajowa. Odradzam współpracy.
### 2013-09-08 16:49:25
Nieprawda! Pracuję 7 lat i nie mam zastrzeżeń!
truskawaaa 2013-09-09 10:10:29
Witam
Orientuje się ktoś czy na dzień dzisiejszy są jakieś przyjęcia?
ani 2013-09-11 09:50:48
Nie do końca się zgadzam co do zarobków, i braku profesjonalizmu, ale często występują tu groteskowe sytuacje spowodowane słabym przepływem informacji w firmie.
Jest to słaby punkt większości dużych przedsiębiorstw. Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze. Prawda jest taka, jaka praca by to nie była, zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy :)
as 2013-09-25 11:42:58
jako pracownik fizyczny na produkcji 1700 brutto,
jak się sprawdzisz i wykażesz jest opcja podwyżki :)
2013-09-26 09:21:13
raczej niewiele zmieni :) lub zmieni wiele ale na krótko :)
2013-09-26 14:20:17
Czytaj to tak: podwyżki nie sa brane pod uwage, na pewno nie wczesniej jak po roku pracy. Kwestia tego, ze jak się o nią upomnisz to możesz zostać zwolniony.
Kasia 2014-01-29 20:32:01
w praktyce to na polu będziesz zbierał kamienie jako polecenie służbowe, zamiast produkować zlecenia :P hehe
mmm 2014-04-02 05:33:46
Nie jest po znajomości? A znajomi znajomych dzięki nim pracują a jak ty chcesz to cie nie przyjmą czytak nie odpowiedzą ci niczym w mojej poprzedniej pracy jesteś znajomym masz to, dobrze że keszcze przez spółkę nie przyjmują jak w mojej bylej znajomość-stała umowa bez znajomosci zasuwaj-ma zlecenie nie jestes komfidentem a dobrym pracownikiem to konfident tz lizus-cie tak Zgnoi że ty odejdziesz
mmm 2014-04-02 06:00:41
I jeszcze mój przyszły mąż tam pracuje i ciągle mi ględzi: jak fajnie, a weź jeszcze raz cv złóż, a może przyjedź do firmy i daj swoje cv. Jestem zdania że nie tu to gdzie indziej bo ile już się tego cv nasłałam ,nie spełniam oczekiwań i już, pójdę gdzie indziej do pracy, żadnej pracy się nie boję mogę i pracować w agryfie-animex
czlowiekcoswarty 2014-04-07 18:27:12
Bardzo chciałam tutaj pracować przez prawie miesiąc starałam się wysyłać cv drogą mailową, ppczta pantoflową do biura i nic :- w końcu dałam sobie spokój złożyłam cv do Dgs na Mierzynie a tam mimo ogromnej liczby chetnych (moje cv bylo wybrane z pośród 800 innych) dano mi szanse być jednym z pracowników i tu chyba zgodzę się z wypowiedzią powyżej ze praca tutaj to tylko wchodzi w rachubę jeśli masz dobrego znajomego, najlepiej w biurze to prace masz murowaną nie masz znajomości, nie masz nic. Lepiej dać sobie spokój szkoda zachódu i liczenie ze może jest jakaś szansa. Pewnie nawet nie czytają tych wszystkich cv co ludzi im wysyłają bo chyba jak by tak było to dali bu szansę ludzią którzy maja doświadczenie i checi ogromne do pracy.
lena 2014-04-11 10:47:29
witam,jestem bylym pracownikiem (wieloletnim).praca jest fizyczna z zagadnieniami technicznymi dla wytrwalych potrafiacych wystawac 10-12 godz,zarobki zalezne od ilosci produkcji tzw akord ,wielkim minusem firmy jest lamanie praw pracy a w szczegolonosci niezdrowe podejscie do pracownikow,gry typu "a ona powiedziala "itd sa na poziomie przedszkola i kierownictwa tej firmy,niewspominajac o mobbingu ktory jest norma :)minimalna szansa na jakikolwiek awans itp dla ludzi o mocnych nerwach
kasia 2014-07-17 16:34:37
Prawda jest taka,że pracować trzeba i ciężko znaleźć dobrą prace pod każdym względem.Jedno jest pewne,sama praca jest naprawdę super(usunięte przez administratora)
lena 2014-08-26 21:37:33
praca za minimum krajowe to raz a dwa wieloletnim poniewaz nie kazdy moze pozwolic sobie na skakanie z pracy do pracy gdy ma sie rodzine ,a rzeczy takie jak sie tam dzieja mozna ksiazki pisac ha ha hapozdrawiam
były pracownik 2014-11-01 14:19:40
To prawda! Kto pracował tam,to wie jak tam są ludzie traktowani!!! NIE POLECAM NAJWIEKSZEMU WROGOWI!!!
JK 2014-12-29 14:02:09
Ja, niżej podpisany Jakub Kaczmarczyk oświadczam, że w dniu 16.12.2012 r. o godz. 16:07 oraz 20.12.2012 r. o godz. 11:31 posługując się pseudonimami „Pan?” umieściłem na portalu Go.Work.pl wpis zawierający kłamliwe i nieprawdziwe pomówienia dotyczące Firmy HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie. Dokonując wpisu liczyłem na to, że czynię to anonimowo i w ten sposób uniknę odpowiedzialności za nieprawdziwe pomówienie. Moje dane zostały ustalone w toku postępowania karnego, jakie zostało wszczęte z wniosku HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie. Niniejszym przepraszam Zarząd HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie oraz wszystkich pracowników i współpracowników spółki za dokonanie wpisu zawierającego nieprawdziwe i oszczercze treści a tytułem zadośćuczynienia uiszczę 500 zł na wskazany przez spółkę cel charytatywny. Oświadczam, że Firma HKL jest dobrym pracodawcą, rzetelnie wywiązującym się ze zobowiązań finansowych oraz innych zobowiązań wynikających z zawartych umów o pracę. Zobowiązuję się, że nie będę więcej szkalował dobrego imienia firmy HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie w żaden sposób zarówno prywatnie jak też publicznie.
gp 2014-12-30 20:45:51
Oświadczam, że w dniu 04.04.2013 r. o godz. 17:13 oraz 05.04.2014 r. o godz. 22:47 posługując się pseudonimami „he he he” oraz „L.lka” umieściłem na portalu gowork.pl wpisy zawierające kłamliwe i nieprawdziwe pomówienia dotyczące Firmy HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie.
Chciałbym najmocniej przeprosić Zarząd HKL Dekoracja Okien sp. z o.o. w Szczecinie oraz wszystkich pracowników i współpracowników spółki za dokonanie wpisu, którego treść zawierała nieprawdziwe i oszczercze treści. Oświadczam, że Firma HKL jest dobrym pracodawcą, rzetelnie wywiązującym się ze zobowiązań finansowych oraz innych zobowiązań wynikających z zawartych umów o pracę. Grzegorz Petri
AJ 2015-01-03 13:12:32
pracowalam tam nie polecam ludzie awansuja moze i tak ale za kapowanie moja pierwsza i najgorsza praca w zyciu
Ja. 2015-03-10 08:31:01
Te przeprosiny wyżej to bzdura, wszyscy wiedzą że hkl nie jest dobrym pracodawcą , pracowałem tam,a teraz od dwóch lat jestem po sądach ciągany za coś czego nie zrobiłem. Dwie gwiazdki w opinii już mówi że coś z tą firmą nie tak.
18 miesiecy 2015-03-16 22:27:15
Za: Zawsze 10-tego przelew na koncie, dla dluzej pracujacych pracownikow niedawno funduja ubezpieczenie Medicover, karty do silowni, basenow itp. W porownaniu do poprzedniej mojej pracy - super.

Przeciw: czasem nadgodziny nie dpo przewidzenia, wiec pensja nie stała. Bez dramatu bo w gore, ale wkurza.

Malo nowych, bo pracuja tam ekipy z 10 letnim starzem. Na razie nie narzekam bo umowa o prace. Zadko zwalniaja kogokolwiek.
Nowy 2015-04-26 12:35:13
Jakie godziny pracy?
~moli~ 2015-08-11 13:39:24
dlaczego oszukujesz, ze jest pakiet socjalny, jak go nie ma... po co ludziom wciskasz kit i ile za to dostajesz premii?!
p 2015-12-04 14:45:54
Praca od poniedziałku do piątku, czasami zdarza się tylko w soboty. Praca od 6 do 14 (jeśli chodzi o produkcję). Wypłata zawsze na czas, dopłata do ubezpieczenia, do kart sportowych, imprezy firmowe. Raczej nie ma co narzekać, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Gość 2015-12-04 14:48:50
miła atmosfera, pomocni współpracownicy, także przełożeni. Może dlatego drzwi do dyr. nigdy się nie zamykają ;)
Anonim 2015-12-07 10:11:50
Wypłata zawsze na czas! W tych czasach to naprawdę ważne!
M 2015-12-07 18:30:12
Miła i przyjazna atmosfera. Współpracownicy bardzo pomocni i zawsze służą dobrą radą i pomocą. Do takiej pracy aż chce się chodzić.
Calineczka 2015-12-08 10:55:46
Firma od ponad 10-ciu lat na rynku, ciągle rozwijająca się i poprawiająca warunki pracy wszystkich pracowników. Wynagrodzenie na czas jest priorytetem. Dopłaty do karty FitProfit, ubezpieczenia grupowego,a dla pracowników z dłuższym stażem opieka medyczna Medicover. Ogólnie firma godna polecenia.
e-lisssa 2015-12-08 12:28:44
Wiadomo że idealnie nie jest, ale i tak dużo lepiej niż w wielu firmach w ktorych pracowałam. Szef po głowie nie głaszcze, ale premia świąteczna była i mam nadzieję że będzie :-), paczki dla dzieciaków też, wigilia pracownicza, imprezy integracyjne. Ogólnie nie ma na co narzekać.
gość 2015-12-08 12:42:29
Pracodawca finansuje połowę składki dobrowolnego ubezpieczenia grupowego i po dwóch latach pracy dodatkowo opłaca składki opieki medycznej Medicover.
Pracownica 2015-12-08 19:29:53
Jestem wieloletnim pracownikiem firmy HKL,chciala bym napisać coś o firmie (premi za ten wpis nie mam )Warunki w firmie są bardzo dobre (lepsze niż w poprzednim miejscu na UNIKONIE )Pensja na czas nowa ogromna hala produkcyjna z nowoczesnym wyposażeniem zapleczem dla pracowników szatnia prysznice oraz stołówka ,palarnia dla palaczy obiekt chroniony nikt obcy nie ma prawa sie kręcic po zakładzie ,miła rodzinna atmosfera, paczki na mikołaja od Prezesa firmy (usunięte przez administratora)Wigilia dla pracowników firmy nie tylko z biura , imprezy okolicznościowe , docenianie i wyróżnianie starych pracowników , fajne szkolenia dokształcające podobają mi sie godzinny pracy 8 godzin od pon-pia,ubezpieczenie w prywatnej placowce zdrowia kierownictwo firny zawsze ma czas dla pracownika a dzwi prezesa są zawsze otwarte dla pracowników.Prezes firmy i jego podwladni interesuja sie pracownikami i sprawdzają procesy produkcyjne firma ma dużo zalet bardzo chetnie polecam pracę w firmie HKL
Gość 2015-12-08 20:20:20
Z obserwacji wiem ,że firma HKL wciąż się rozwija i wdraża nowe projekty.
A przede wszystkim dba o załogę , która posiada b.dobre warunki sanitarne ,socjalne, a także świadczenia lekarskie.
Wiadomo, że są wzloty i upadki jak w każdej firmie w których jednak wychodzi się na prostą.
Gratuluję
Hela 2015-12-08 20:53:29
Pracuję w HKLu dobrych kilka lat. Dla mnie pełnią szczęścia po pracy w poprzedniej firmie jest wypłata wynagrodzenia w terminie. Szef może po głowie nie głaszcze, ale jest ok! Dyrektor zawsze pomocny w rozwiązywaniu naszych problemów. Bardzo doceniamy że mamy dopłatę do ubezpieczenia grupowego, do kart FitProfit, opiekę medyczną. Atmosfera przyjazna , współpracownicy życzliwi . Jest dobrze. Polecam firmę.
A... 2015-12-08 22:01:02
HKL to duża firma, jeden z większych i stabilniejszych pracodawców na szczecińskim rynku, o czym świadczą corocznie zdobywane nagrody i wyróżnienia. Jak pisali już przedmówcy nowoczesna hala produkcyjna i doskonałe warunki pracy to ogromny atut naszej firmy. Dla Pracodawcy poza oczywiście osiąganiem coraz to lepszych wyników finansowych, dzięki któremu możliwy jest ciągły rozwój firmy bardzo ważny jest kapitał - kapitał ludzki. Pracownicy nie są jedynie teorią ekonomiczną ale też częścią firmy, częścią jej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. W dzisiejszych, trudnych czasach nie każdy może w prywatnej firmie liczyć na szereg różnych pozapłacowych świadczeń jak wspomniane dofinansowanie ubezpieczenia na życie, bezpłatną prywatną opiekę medyczną, znaczne dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego. Koniec roku w firmie jest szczególnie miły, pokaźne paczki dla dzieci oraz wolna Wigilia i Sylwester pozwala na cieszenie się tym magicznym okresem w gronie rodzinnym.
Pracownica. 2015-12-09 07:09:50
Pracuję w HKL ponad dwa lata, dostałam kartę opieki medycznej, jest dopłata do ubezpieczenia a także karty FitProfit, wynagrodzenie jest na czas, atmosfera jest miła, sympatyczna, warunki pracy bardzo dobre. Polecam firmę.
Alina 2015-12-09 08:00:03
Jestem zadowolona z pracy w HKL, wynagrodzenie na czas, dopłata do ubezpieczenia, bardzo dobre warunki sanitarne, socjalne, atmosfera przyjazna, firma rozwojowa, polecam
Ździsław Dyrman 2015-12-09 08:20:51
Generalnie polecam, leci już piąty rok w tej firmie, godziny pracy sztywne, wypłaty na czas, spoko przełożeni, imprezy firmowe... Chyba tylko wyjątkowe lenie sobie tu nie poradziły i wylewają gorzkie żale na forum :)
zadowolona 2015-12-09 09:33:55
Fajni ludzie, praca czysta i w cieple. Pakiet sportowy zajefajny,a w szczególności basen po pracy, full wypas opieka medyczna, a najważniejsze to kasa na czas, więc ja jestem zadowolona.
A Ci co nie są,no cóż... to pewnie jakiś "Ptyś", który urlopu nie dostał, kiedy chciał i się sfochał.
rp 2015-12-09 09:47:46
Pracuję w HKL ponad dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z pracy po dwóch latach dostałem kartę opieki medycznej, jest dopłata do ubezpieczenia a także karty FitProfit, wynagrodzenie jest na czas, atmosfera jest bardzo miła, sympatyczna, warunki pracy bardzo dobre. Naprawdę polecam daną firmę.
pracownica 2015-12-09 11:10:49
Za wpis nie dostałam żadnej premii, więc proszę nie gadać! Lubię tu pracować, a pracuję już 14 lat i sobie chwalę. Przełożeni w porządku, szef czasem ciśnie, ale wiadomo, jak to Szef - musi. Kasa na czas, lekarz za darmo, praca 8h i soboty wolne. Paczki dla dzieci, imprezy firmowe. I czego tu więcej chcieć...?
zadowolona 2015-12-09 14:06:20
na przestrzeni kilkunastu lat w HKL-u dużo się zmieniło i to na plus,nie będę się powtarzać o pensji na czas i różnych profitach odnośnie ubezpieczenia na zdrowie ,paczek dla dzieci czy imprez firmowych,jest tu super rodzinna atmosfera ,cały czas coś jest zmieniane i udoskonalane,ja ogólnie bardzo lubię to co robię i nie boję się uczyć czegoś nowego na zupełnie nie moim stanowisku pracy,jak ktoś jest nauczony pracy i nie patrzy że inni za niego to zrobią to nie powinien narzekać na pracę w HKL-u,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
koolo.. 2015-12-10 07:37:18
zgadzam się z przedmówcami że dbają w tej firmie o pracowników, mamy ubezpieczenia na które firma w połowie nam dokłada, karty medyczne z czego jestem naprawdę zadowolona, są premie świąteczne, imprezy integracyjne, paczki dla dzieci, mamy też nowoczesną hale i warunki pracy są dobre. Ważne jest też to że można liczyć na kierownictwo w każdej sytuacji (naprawdę pomagają)
gal 2015-12-29 18:12:31
Taaa 6-14 przy dobrych warach tak to 10h a nawet i więcej
Anonim 2015-12-31 18:40:24
Tak hajs na czas wypłacaja ale wymiar godzin tak jak wyżej napisane niby 8 jak się wyrobisz a jak nie to po upływie nawet 10 każą zostawać do oporu , nawet na umowach próbnych nie przestrzegają opisu dużo minusów wymienić mogę jeszcze ...
Anonymous 2016-01-25 23:01:53
Mobing na początku dziennym, same kobiety które myślą, że są tam królewnami i na wszystko sobie pozwalają, umowa specjalnie zrobiona na akord, a nie na godziny, wiec czesto sa nadgodziny o ktorych dowiadujesz sie minute po zakonczeniu pracy, nie przestrzegaja wgl praw pracownika, w lato +40 stopni, zamykane zaluzje to normalne i okna, bo niby klimatyzacja ma dzialac, ktorej tak naprawde nie ma i jest puszka w lato. Ktos cos spier.... to zwali na ciebie. Jedyna dobra atmosfera pasuje wsrod mezczyzn, czyli mniejszosci, bo te "kobiety" to swiete krowy udajace, ze cos tam robia.
Gal 2016-04-05 18:45:01
No nawet Ukrainki juz przyjęli na jeden z działów , praca zbiorowa akordowa a na hajs przycinaja oporowi, jedynie co wypłata 10 , ale hajs się nie zgadza, niby 8h a siedzisz 10/11/12 ... Nie polecam
Pracujący 2016-04-07 13:06:37
Jak się nie zgadza, to do kadr idź chłopie. Może się kartą nie odbiłeś i tworzysz problem. Ja się odbijam i mi się zgadza. Nie przychodźcie, to więcej dla nas pracujących będzie.
uki 2016-05-11 09:47:01
Pracujący' wlasnie duża wieksozsc nowych tyko chyba potrafi narzekać, mało kto ze stałych pracowników narzeka na cokolwiek. Dokładnie jeżeli komus nie pasuje tam zatrudnienie to niech nie pracuje.
Zostaw swoją opinię o HKL dekoracje okien - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HKL dekoracje okien