Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

zainteresowany

witam mam pytanie, są ogloszenia o prace, zastanawiam sie czy aplikowac, prosze o info jaka atmosfera w pracy, targety i wyplata, pzdr

szukaj innej pracy
@zainteresowany

a jak myślisz dlaczego są wolne etaty? ludzie jeśli chcą być w jakikolwiek sposób docenieni głownie finansowo to zmieniają firmę. w tej instytucji dziś już nie da się zarobić, chyba że interesuje Cię średnio 1700 netto co miesiąc lub gdzieś chcesz rozpocząć karierę zawodową, ale nie polecam. odradzam zdecydowanie

nowy
@szukaj innej pracy

inwentaryzaccję rozlicza się w grupach asortymentowych, tak mówia przepsy skarbowe, za zgodą pracodawcy mozna rozliczyc inwentaryzcję wartościowo, ale jest problem z określeniem skąd się biorą nadwyzki, poczytaj sobie bałwanie a pozniej sie wypwiadaj. Pracuę w mgazynie w euro a pracowałem w pt, tutaj jest jeszce gorzej

@nowy

nowy- bałwanie, myślisz że jak pracujesz w euro to mądrzejszy jesteś od US? nie rozumiesz postu, to sie nie odzywaj, a po drugie to spadaj do swojego euro i nie rób tu zamieszania :) to ze kiedys pracowałeś w PT nie upowaznia cie do wyzywania innych, po drugie pajacu wiesz co to jest ZUZP ? a w PT jest i ponoc dziala, tylko zgodnie z ZUZP powinni płacić dodatek za II zmiany, ale jak zwykle nie ma komu się odezwać, bo każdy boi się o własną duszę, a pojedynkę to sobie mozna na...... :) i taka jest prawda :(

twardy

witam.jak sa rozliczane inwentury w waszych zakładach,czy doliczaja wam tez vat?

vat
@twardy

tak doliczany jest vat

@vat

inaczej, czy vat doliczają Wam tylko do niedoborów, czy Vat doliczaja do roznicy po skompensowaniu niedoborów z nadwyżkami? nam wzieli naliczyli vat tylko do grup asortymentowych gdzie byly niedobory i każą nam zaplacic ( vatu wychodzi 300% manka), skompensowali niedobor z nadwyzką, dodali vat od niedoborow i wychodzi ze nie jestesmy im dluzni 300zł tylko naliczyli prawie 1.000zł VAT-u (od niedoborów)co w sumie dało prawie 1.300 zł manka, przedtem liczyli VAT od kwoty zadłużenia, czyli od 300zł co dawało około 370 zł. kto miał inwenture w ostatnich 3 miesiącach niech sprawdzi i da znać, my sie nie damy :)

MARIAN
@xxx

A CZY WY NIE WIECIE GDZIE JEST SĄ PRACY PIP ITP SKRZYKNIJCIE SIĘ RAZEM WYNAJMIJCIE W MIARĘ DOBREGO PAPUGĘ I KO Z NIMI

nowy
@xxx

najgorsze jest to , jak brak wiedzy powoduje wyciaganie wniosków. poczytaj sobie bałwanie jak się rozlicza inwentaryzacje, jak się kompensuje grupy asortymentowe, a póżniej dopiero pisz .

@nowy

"nowy" nie wyzywaj kogoś od bałwanów, chyba że jesteś jednym z przydup.... , bo bałwanie są dwa sposoby rozliczania inwetury, korzystny dla pracowników i ich gnębiący :) inna sprawa to w tej firmie nie ma żadnych regulaminów a jak są to są nie przestrzegane :) i żaden pracownik ich nie widział. Po drugie jakim prawem wypowiadasz się nie znając się na sprawie ? Urząd Skarbowy jest po naszej stronie, tylko brak dobrej woli ze strony Pracodawcy , i tu jest kot pogrzebany! Z resztą poczekamy, zobaczymy jak w innych oddziałach wyliczycie inwentury :) i co w tedy zrobią magazynierzy ? czy tez jakis balwan bedzie wyzywal innych od balwanow ?

DEZERTER
@xxx

Chłopie,nawet się nie zastanawiaj!!Lepszej pracy i płacy nigdzie nie znajdziesz!Zacznij już od jutra,a nie pożałujesz

idzcie na swoje

to co teraz zarabiamy brutto to w bardzo wielu firemkach typu krzk mają netto. bierzcie dotacje na rozkrecenie jakiegokolwiek biznesu i kręćcie tam lody a nie dorabiajcie leni, którzy są nad Wami. Nie znam nikogo kto odszedł z tej firmy i by sobie finansowo nie poprawił.

qwa

nie rob nic to dostaniesz premie-takie zasady w tej instytucji

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
walek

no to nas PANI BASIA I RESZTA SPOLDZIELNI RADOMSKIEJ POZBAWILA PREMII NA SWIETA ----ZADANIA PMP ROBCIE PANI BASIU SAMI MY DZIEKUJEMY WESOLYCH SWIAT ZAZADZIE

a

Pan prezes mial zlikwidowac mafie a na zakladach ukladziki jeden musi (usunięte przez administratora)a drugi lezy ,dyrektorzy swiete krowy

adam

PH jak to PH zawsze narzekają ale jako pracownik "administracyjny" mam najgorsze zdanie o naszej firmie od lat. Nasze premie za zadania to 50% albo i mniej niz PH, zadań więcej, większa odpowiedzialność itp .... dość

zero
@adam

No to jak nie było kolesi, to więcej dla firmy, a jak był eden dla pracowników to chyba dobrze? Zresztą być może ja nic z tego nie rozumiem, kiedyś niby było dobrze, dzisiaj jest niby żle? No proszę to o jakiego wodza nam chodzi/

czy kiedys było inaczej

inaczej na pewno, czy lepiej? na pewno taniej dla firmy - bo mniej było kolesi napoleona poupychanych dla których my musimy zarobić na wcale nie małe wypłaty. najpierw były Quteki potem motorole a teraz wyżebrane od asseco tablety. na ten sprzęt też ktoś musiał zarobić

h

Pani Basia ładnie nam jasno napisala ze jak nie wyrobimy warunku w listopadzie ale wyrobimy w listopadzie i grudniu po 6 tygodnio sprzedazy czy jak to sie zwie to dostaniemy kase w styczniu niewiadomo ktorego roku ale jak wyrobimy w grudniu to nie wyrobimy w listopadzie i nie dostaniemy w styczniu bo w grudniu bedzie listopad i styczen wtedy bedzie w lutym.Ja juz nie daje rady, a kasy za camela dalej nie ma.

bbb

wloski strajk-wszystko z procedurami!!!

xxx

Sluchajcie zrobmy cos z tym warunkiem brzegowym, przeciez tak nie mozna...

css

jutro wale do dr z tzw prezentacja camela ss i prosze o kase

camell
@css

a to jeszcze za to nie zapłacili a kiedy to było w lipcu?! sami widzicie że firma bankrutuje skoro nie płacą przez 4 m-ce. ciekawe czy zus tez tak opłacają? lepiej żeby nie... daniny dla Państwa to obowiązek a dla pracownika zapłata za akcję to już insza inszość. najlepiej by nikt się nie upominał to by pasowało zarządowi znów by wzięli kasę dla siebie. spiszcie to na straty - jedyna pociecha, to że producent się dowie jak firma sobie leci i będą wiedzieli dlaczego tak słabo ich fajki się sprzedają!!!

amfa

dopinguje i trzymam kciuki byśmy nie dawali się robić w pana piotrusia. z tej roboty można wracać po 7 1/2h przez 1/2h liczyć kasę i strzałka do domku. do wypłaty czy masz 18.000 marży czy 8.000 zawsze zawsze wyplacą tyle samo, wiec ulżyjcie sobie i mówcie kontrahentom ze macie drogo albo brak asortymentu i odpocznijcie

wypompowany

panie kierowniku jak dziecko sie chowa? siedzi sie w domeczku a kasiorka leci i to niezla a my po 10h za 1600 netto,

WETERAN
@wypompowany

Rozumiem Twój żal,ale biadoleniem nic nie wskórasz.Nikt się nie przejmuje tym,ile przepracowałeś w firmie i jaki był w nią Twój wkład!!Tutaj rządzi kasa i nie ma sentymentów,bo każdy myśli tylko,jak napchać do swojej kabzy.Nie ma co-szukaj szczęścia gdzie indziej-Ty i wszyscy pozostali,życzę powodzonka.

jj

Łatwo powiedzieć ewakuujcie się... a jak przez parę ładnych lat poświęcałeś się dla zakładu , z mozołem budowałeś trasę a na końcu dowiadujesz się że w urządzeniu pokazuje ci że wykonałeś plany i zadania brzegowe i nawet należności miałeś na poziomie 6% ale na wydruku od P.Basi okazuję się że jednak wykonanie miałeś mniejsze , czegoś tam ci nie zaliczyli i warunek brzegowy nie został spełniony no i należności miałeś na poziomie nie 6% a 11,2% i premia poszła psu w dupę... cały miesiąc pracy dla zakładu marża na poziomie 18tyś i dostajesz wypłatę 1554zł boli jak drzazga w .....

wydruki ręcznie ociosane
@jj

te wydruki od jak ładnie napisałeś P.Basi to czysta fikcja. Tez kiedyś taki wydruk widziałem i bagatela w raporcie na urządzeniu było o prawie 1000zł marży więcej na NT jaku na(usunięte przez administratora)wydruku od dyrektorki. Te wydruki to sobie może zarząd w(usunięte przez administratora) wsadzić. Kroją nas na WSZYSTKI

joko
@jj

A dlaczego tak dobrze było za czasów, pani , o której piszesz? Czy nie wymagała? Czy za bardzo o ludzi -pracowników dbała? A może firmę przez pryzmat człowieka widziała? Dlaczego tak pozytywnie o niej niektórzy piszą? Nie miałem okazji jej poznać, ale ciągle o niej słyszę. Kim ona była?

WETERAN

Premia kwartalna była za czasów p.Janc-wtedy to była kraina mlekiem i miodem płynąca-wszyscy ,jak w komunie mieli dobrze.PH otrzymywali wysokie premie,a i pracownicy stacjonarni mieli premie kwartalne.Te czasy się skończyły bezpowrotnie,można tylko powspominać.Ja akurat mam sentyment do tamtych czasów,a teraz mnie już tutaj nie ma-w porę zawinąłem żagle i w nowej firmie mam super! NIE DAJCIE SIĘ ZWARIOWAĆ - ewakuujcie się!!!

krakus 3

a było wypłacone takie coś jak premia kwartalna?

hanys kierowca

A co to takiego ta premia kwartalna?

pyra kierowca

Dziękuję bardzo za premię kwartalną, jestem wdzięczny za docenienie moich nerwów odpowiedzialności materialnej, naprawiania wzajemnych błędów i pomyłek. Jeżdżenia po 10-12 godz. i skrupulatne rozliczanie z każdej minuty. Wszystko to zostało mi wynagrodzone w kwocie.. uwaga,mniej niż 200 do ręki!! Za kwartał!! A (usunięte przez administratora) mnie boli tak mnie tu ruch..ją!!

k...mać

pierwszy tydzień miesiąca minął, a nawet nie ma planów. a potem z kapelusza piszą bzdety. jak góra ma taki stosunek do targetów to niech się nie dziwi że pracownicy maja w d..pie wszystkie zadania. spec od zadań siedzi na urlopie bierze dużą kasę, na którą wszyscy muszą zachrzaniać. MNIEJ NIŻ ZERO REALIZACJI ZADAŃ

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń