Opinie o Polski Tytoń w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Tytoń. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polski Tytoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Tytoń w Radom

klient2

Ja też uważam, że jeśli ta pani kierowniczka tu pozostanie, oddział wytrzyma najwyżej parę miesięcy. To, że zatrudniła kilku swoich znajomych, to mnie nie powinno obchodzić, ale ta nowa przedstawicielka to porażka! Ja na tym tracę! Nie zna promocji, asortymentu, robi błędy, jest nieuprzejma! Wiem, że nie jestem jedyny, który rezygnuje z długoletniej współpracy. Do tej pory byłem lojalny. Dziękuję za taką współracę!

klient

a ja stawiam że jeszcze kilka miesięcy i oddziału Polski Tytoń w Olsztynie nie będzie dzęki nowej pani Kierownik,tylko szkoda przedstawicieli ale tylko tej zgranej trójki bo o tej czwartej nic nie wspomnę bo trudno powiedzieć że to jest Ph,widziałbym ją w roli dostawcy jak kiedyś.Pozdrawiam

ak

hehehe tak sobie to czytam i nie wierzę jakie bzdury można wymyślać, by komuś przypiąć łatkę :D Jaki poziom!!! Pewnie dlatego tam pracujecie!:D

sport

w Grudziądzu, a zresztą ona nie musi się tłumaczyć, a ty farow- weź się w końcu do pracy a nie kłamstwa rozsiewasz

kt

jeteś mono temtyczny to już wiemy poprosimy o nowości, ale ty masz chyba jakiś żal idź i jej powiedz a może urażona męska duma!!!!

moto

Każdy Dyro ma swój zaprzyjaźniony warsztacik.Poprzedni miał w Suponie a lewe fakturki brał jak wariat.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polski Tytoń? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Finansowych.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
jj

A myślałem że tylko szczecinek bez towaru jezdzi przez dwa tygodnie,z alkoholu jakieś 30 procent na stanie a o gazetce z nietytoniowka już nawet zapomniałem bo nie ma sensu o niej wspominać bo jak już coś jest to klient już dawno zamówił gdzie indziej

bzdury

nic dodać nic ująć :takie bzdury pisać to tylko stado głupich i leniwych baranów, zamiast pracować bzdury piszecie. niech każdy popatrzy na siebie. Weście się do roboty i róbcie wyniki, a takie pomówienia tylko niszczą waszą pozycję. ośmieszacie się tylko

a
@bzdury

Rób wyniki ciekawe jak asortymentu z gazetki niema,towar nie dojezdza do klienta na czas,gratisy do lekow nie docieraja leniwy baranie rób wyniki.

znajomek
@a

O!To wyzwisko jakoś mi brzmi znajomo-czyżby to pani kierownik z Olsztyna poczuła się zaatakowana i teraz się broni?

krystyna z gazowni
@bzdury

"weście"? sam(a) sie WEŹ...

zenek
@krystyna z gazowni

Krystyno z gazowni!! Super, że też to widzisz, że nasza kiero to zwykła prostacz..a, byki robi i jest chamska, bo nazywa swoich pracowników stadem głupich i leniwych baranów - też pamiętam, że używa takich zwrotów! Wiadomo,że to ona! Po tym co tu robi, myślę, że szanowna góra w końcu zrozumie kogo ma za fajerą ;-)

mag

a może warszawa

kt

typowe hasło w tej firmie "weź się do roboty" i jak sie nie podoba to czeka 100 osób na stanowisko. szanuja pracowników jednym slowem.

do roboty

Ej Wy tam w Olsztynie, wezcie sie do roboty zamiast pisac, bo zaraz Was wszystkich pozwalniaja! Sprzedaz Wam leci na leb! Prognozy sprzedazy kwalifikuja do zamkniecia ZS!

trzon
@do roboty

spadek sprzedaży to zasługa nowej pani kierownik która ma wy..bane

nowy
@trzon

To tak jak dyrektor w Żorach. Też ma wszystko i wszystkich w d..

do roboty
@trzon

Oczywiscie, ze wiemy, ze to jej zasluga i juz sie przygladamy temu. Kazdy jej ruch. Nieobecnosci w pracy - nieusprawiedliwione, czeste zwolnienia pracownikow, spadki sprzedazy, skargi od klientow, przerost zatrudnienia w magazynie i obecny niedobor w biurze, oczernianie poprzednika. A juz szczytem wszystkiego byla chec zwolnienia dlugoletniej pracownicy tuz przed emerytura i chwalenie sie tym wszem i wobec. Wszyscy o tym dobrze wiemy, ze to nie pozostanie bez konsekwencji. Czy lecaca na leb sprzedaz ja obroni?

GREEN
@trzon

To (usunięte przez administratora)jakoś mi znajomo brzmi. Że przytoczę klasyka " jak to się mówi na magazynie mają wy..bane". Faktycznie mieliśmy ale robiliśmy swoją robotę hehehe.

tron
@do roboty

nikomu tak się nie należy jak tej pani przed emeryturą za długoletnie leserstwo traktowanie klientów i współpracowników taka sama pracownica jak nowa pani kierownik trafił swój na swego hamidło

juras

Nagonka jest na Polski Tytoń, wszędzie się to dzieje. Świadczą o tym ogłoszenia o pracę bo ludzie mają dosyć i się zwalniają. Tak jak poprzednik napisał starych pracowników Dyrekcja traktuje jak szm.ty a z nowymi kawusię piją. Pan Prezes zasnął i trzeba go obudzić aby zobaczył że jeżeli nic nie zareaguje Firma pójdzie na dno. Pracuje się ciężko i za wszystko trzeba płacić, a nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest poniżanie pracownika, wyśmiewanie się z niego i brak zaangażowania Dyrekcji w pracę oddziału. Starzy pracownicy zostają a nowi odchodzą, urlopy od kilku lat nie są udzielane, a nadgodziny w roku szybko się wyczerpują i trzeba fałuszować listy obecności. Firma płaci 11 pensji w ciągu roku bo za 12 płaci się za braki. Zastraszanie pracownika jest obowiązkowe bo inaczej dzień by był nie udany. Rotacja jest ogromna w tej Firmie, nikt to jeszcze nie zauważył, ilość ogłoszeń na te same stanowiska, na okrągło. Zaoszczędziła by Firma na ogłoszeniach jakby doceniała pracę wykonywaną przez ludzi którzy w niej pracują.

wasyl
@juras

Juras czasami nie piszesz o Poznaniu??

juras
@wasyl

W Poznaniu,

zigi

A co się dzieje w Lublinie bo znowu jest ogłoszenie na ph?

zenek

oj biada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet bardzo!!!!!!!!!!!!!!!

STEFAN
@zenek

ZENUŚ, PANI DYREKTOR TO FAJNA LASKA, NIE CZEPIAJ SIĘ

nowy
@STEFAN

WSZYSTKIE INFORMACJE SĄ POTWIERDZONE I PARĘ OSÓB, KTÓRE NIE SĄ ZNAJOMYMI PANI KIEROWNIK - TO POTWIERDZI. WIDOCZNIE JESTEŚ KOLEŻANKĄ CZYLI NOWĄ PRZEDSTAWICIELKĄ ALBO ZNAJOMYM - CZYLI NOWYM KIEROWNIKIEM MAGAZYNU, ALBO SAMĄ KIEROWNICZKĄ. ALE TO DO SPRAWDZENIA.

biada...!!!! Obiecuję!!!! he,he!!!

biada!!!! tzw kierowniczcze!!!!!! he, he!!!! :)))))

jula

Jest jeszcze gorzej...

GREEN

Wydaje mi się że twój list nie wzruszy prezesa. Jestem jednym z magazynierów którzy zwolnili się we wrześniu ubiegłego roku z tej śmiesznej firemki. Wszyscy mieliśmy ponad dziesięcioletni staż ale nikogo to nie obchodziło bo tym na górze wydaje się że wezmą pierwszego lepszego z ulicy i taki człowiek ogarnie cały magazyn. A w magazynie pracowało nas czterech razem z kierownikiem z tym że jeden rozwoził jeszcze towar, czyli prawie go nie było. A kierownik magazynu nie lizał d.py tylko zasuwał razem z resztą pracowników i jakoś mogliśmy to ogarnąć. Pozdrawiam i współczuję starym pracownikom którzy jeszcze tam zostali.

pyrek

O to nasz umie wszystko kieruje magazynem koordynuje transport zajmuje się logistyką, robi kawę z ekspresu faktury wypisuje ale rzadko i pisze anglojęzyczne słowa fonetycznie. No pracuje na swoją wypłate.

mars

No to niech pani Ela trzęsie tyłkiem (wiem z nieoficjalnych zródeł,że jest następna w kolejce ),bo za bardzo szarżuje.Zostanie jej najwyżej hipermarket Tesco-na stanowisku kasjerki za 1200 PLN!!

@mars

niech wezmą sie za wszystkich dyrektorow oni i tak nic nie robia, telefon w reke i do przodu ,dzien schodzi, kasa wplywa za nic

szalony
@mars

przestań rozsiewac plotki to bardzo brzydko

mały

Podobno ma nie byc dyr w zakladach tylko kierownicy z mniejszą pensją.

anioł

Uwaga!!! Pan Prezes zwolnił Panów Dyr z ZS Szczecin,Zielona Góra. Czy reszta się boi. Zaczęły się oszczedności w PHP.

Lew

Wiecie może kto chce kupić akcje pracownicze PHP , czy firma płaci dewidenty z tych akcji

wraca konrad zrobi zadania za nas

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Tytoń - Radom

• Jak się pracuje w Polski Tytoń?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Tytoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Tytoń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polski Tytoń