Polmozbyt

Olsztyn

Opinie o Polmozbyt

OLO 2010-04-14 21:16:54
zarobki raczej marne , atmosfera na zasadzie brązowego nosa kto głębiej wchodzi ten wyżej ląduje , ogólny wyzysk dziś pracujesz jutro nie aaaa i brak profesjonalizmu brak fachowców w swojej branży,więc jeśli chcecie trafić do cyrku za małą kasę -zapraszam
Czarna Mamba Zosi i Krysi 2010-05-21 17:31:44
Veni Vidi Vici. Opinie są różne w zależności jaką się pełni funkcję.Byłem ważną osobą i zarabiałem niezłe pieniądze.Do zarobków jako rzeczy przyjemnych można dodac fakt że byłem osobą penetrowaną przez podwładnych. Osoby penetrujące cacao robią to rzetelnie i z charyzmą miłe uczucie - serdecznie polecam!
? 2010-05-21 23:47:49
(usunięte przez administratora)Opinie są różne w zależności jaką się pełni funkcję.Byłem ważną osobą i zarabiałem niezłe pieniądze.Do zarobków jako rzeczy przyjemnych można dodac fakt że byłem osobą penetrowaną przez podwładnych. Osoby penetrujące cacao robią to rzetelnie i z charyzmą miłe uczucie - serdecznie polecam!
(usunięte przez administratora) Wielki szacun dla Venimus, vidimus et Deus vicit
Spoko ludzie Białystok jest z wami.
ALA 2010-08-17 00:13:49
Niezły cyrk, nie liczy się doświadczenie i umiejętności, ale powiązania
rodzinne i czy potrofisz wchodzić w tyłek.po wielu latach procy
możesz być potraktowany jako śmieć
ammokk 2010-09-08 11:07:21
Zgodzę się z kolegą brak jak dobrze liżesz masz tam kasę a jak masz honor dostajesz(usunięte przez administratora)
kazik 2016-04-20 23:19:12
Polmozbyt to autoryzowany dealer Hyundaia i Skody, ale nie pokoi mnie to, ze ich strona www nie działa, ktos wie co się dzieje z firmą?
Zostaw swoją opinię o Polmozbyt - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmozbyt