Opinie o Ost-West Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ost-West Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ost-West Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ost-West Sp. z o.o. w Gdynia

Halina Nowy wpis

Firma ma kategorię związaną ze spedycją ale za dużo komentarzy na jej temat coś nie widać. W tych ostatnich sprzed paru lat ktoś niby o niej wspominał ale bez szczegółów. Ogólnie to czy praca w biurze jest w ogóle dostępna? Nie udało mi się odszukać ofert a tutaj również cisza. W dodatku ktoś pytał o płatne nadgodziny, a obecnie w ogóle się zdarzają? Jak praca teraz jest zorganizowana?

A ten pseudo wiceprezes co to go kierowcy ganiali i musiał uciekać przez okno a jest w firmie od spraw terroru i paniki co ze spedycja nie ma nic wspólnego jeszcze pracuje?

Bart Nowy wpis

Firma rzetelna. Uczciwość i ciężka praca są naprawdę doceniane. Nie jest to miejsce dla kombinatorów. Jeśli podchodzi się do firmy poważnie, można oczekiwać stabilnej przyszłości.

Kamil Nowy wpis
@Bart

Stabilna przyszłość = częste awanse i podwyżki? Dobrze się rozumiemy? :)

Dominik

Myślę, że największym problemem jest po prostu brak chęci do pracy, ja nie mam powodu narzekać bo wszystko jest ok

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ost-West Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Wojtek

To prawda ze nie płaca za nadgodziny?

Daniel

Może ktoś z was słyszał o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś dodatkowe informacje o warunkach byłyby mile widziane.

Nik

Praca w spedycji Ost West-(usunięte przez administratora)przelozonych, zostawanie po godzinach za free, bycie pod telefonem 24h.

Edyta

Aktualnie dostępne są oferty pracy w Bydgoszczy na stanowisku pracownika biurowego. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego. Czy ktoś z was aplikował na podobne stanowisko? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej przeprowadzany jest test językowy? Ciekawi mnie też czy po zatrudnieniu istnieje możliwość skorzystania z kursów językowych oferowanych przez pracodawcę. Informacje na ten temat będą przydatne dla osób potencjalnie zainteresowanych pracą.

Nadel

A to zależy jakie przecież są ogłoszenia, aktualnie szukałem wszędzie i nic nie widze, chociaz dobrze byłoby mieć jakieś zapewnienie że może się pojawią, oczywiście pewnie tak nie będzie

xyx

a na jakie stanowisko chcecie?

Ciekawy

Kulawy. Chce sie tam przyjac ale na zagranice po kilka tygodni. Czy wiesz jak tam wyglada ta robota??? Moze masz jakis nr. Do jakiegos kierowcy co tak jezdzi?

Ciekawy

A jak jest tam na tych przezutach???

paweł

witam. Pracowałem w tej firmie 3 lata i musze przyznac że nie było żle, wiadomo są lepsze i gorsze dni , paliwo to temat Tabu teraz każda firma liczy sie z nim. Ci co umieja wprowadzić troche ekonomicznej jazdy to kierownik nie bedzie sie czepiać. Gdy się przyjmowałem miałem marne doswiadczenie a mimo wszsystko mnie przyjeli i w sumie jestem za to wdzieczny. Ten kto szanuje sprzęt i umie o niego dbac bedzie jezdzic nowym autem.

TIRowiec

Pracuję już tam ponad 3 lata i nie zapłaciłem za paliwo, ani grosza. ( usunięte przez administratora) Jak ktoś ma na prawej nodze worek cementu to jemu przepali. Ogólnie atmosfera bez zarzutu, ale i bez pochwał.

Zostaw merytoryczną opinię o Ost-West Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Ost-West Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ost-West Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ost-West Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.

Ost-West Sp. z o.o.