Opinie o Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o. w Zawiercie

Hanna Nowy wpis

Z tego co czytam na tym forum, większość opinii co do wypłaty jest pozytywnych, natomiast nikt nie określił konkretnie jaka to kwota. Trochę czasu już minęło od ostatnich wpisów, może ktoś się orientuję ile na chwilę obecną proponują na rękę dla nowych pracowników?

Moni Nowy wpis
@Hanna

Najniższa krajowa, plus premie i nadgodziny

Kamila Nowy wpis
@Moni

Ile wynoszą nadgodziny? Na jakie premie można liczyć?

Moni Nowy wpis
@Kamila

Tego nie umiem określić, wiem tylko tyle że znajomi co pracowali i pracują, dostają premii tyle ile oni sami uznają. Nadgodziny masz liczone jak za najniższą krajową chyba, nie wypytuje ich o takie rzeczy , nie zagladam im do portfeli ale wiem że gdyby nie chcieli tam pracować to by już dawno poszli. Atmosfera musi tam być wesoła , ile razy przechodzi się obok firmy to słychać muzykę , siedzą w wolnej chwili na paletach i się śmieją ... Szczerze lepiej mieć pracę niz jej nie mieć ..

Były

Za wypłatę nie utrzymasz rodziny jeżeli jesteś facetem pracującym w Impulsie nie licz na to . Wyżej postawieni tam na dole ściemniaja jak tylko mogą , jak to mówią wyje...ne mają w tą firmę . Robole na produkcji wporzadku ale i tak mi ich szkoda muszą robić za minimalna na tych którzy ściemniaja . Uwolniłem się z tego i trafiłem lepiej .

Sponsorowany.pl

Firma sama w sobie jeżeli chodzi o wypłaty w terminie , urlopy ,umowy jest ok. Pojawiają się schody gdy już pracujesz na produkcji faworyzowanie osób Ty jesteś ok a ty jesteś nic . Towarzystwo niby trzyma się razem i uśmiecha a tak naprawdę jest zupełnie odwrotnie . Jako pracę na niedługi okres czasu polecam na dłużej odradzam .

Łucja
@Sponsorowany.pl

Co sugerujesz z tym towarzystwem? Obgadują? Donoszą? Powiedz coś więcej.

Magda

Jaka jest atmosfera między pracownikami a szefostwem?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Znajomy

Hej Ty (wielki) co rządzisz jak długo będziesz zmuszał tą panią co sprząta do pracy na produkcji przy kleju który jest zaliczany do szkodliwych substancji, czy wiesz na jakich warunkach ta pani jest zatrudniona podpowiem ci jako osoba chroniona i nie wolno ci zatrudniać jej na produkcji, obserwuję cie z boku i już czas aby zareagować na niewłaściwe przesuwanie do pracy na inne stanowisko oprócz sprzątania chyba że chcesz spotkać się z inspektorem pracy od zatrudnienia. Nie przestrzegasz przepisów BHP a czy wiesz jaka kara za to grozi,nie myśl że tej pani nie ma kto bronić sa jeszcze tacy póki co przemyśl to i postępuj zgodnie z kodeksem pracy bo inaczej słono za to zapłacisz,życzliwy obserwuję cię cały czas. Jeśli nie zmienisz zasad postępowania to naślę inspekcje pracy i sanepid ale sądzę że nie będzie takiej potrzeby bo poprawisz się czego ci życzę ,obserwator.

Karol

Pracodawca jak najbardziej ok, zarobki zupełnie przyzwoite więc można polecić pracę w firmie.

pracowalemigow

Ok pracowałem pora się wypowiedzieć. Szef hmm co można o nim powiedzieć prostak i kłamca obiecuje coś czego potem nie spełnia... Biuro- dziewczyna która tam pracuje bardzo miła sympatyczna załatwi wszystko co związane z prawem pracy itp. Reszta ? prawdopodobnie siedzą tam bo perspektyw na życie nie mają bo na pracy biurowej to nawet się nie znają? Wiecie wogóle co to Bindowanie? Ok schodzimy na dół Pracownicy: Magazynier- Kapuś:) ten szerszy :) Przy maszynie jest Pracownik roku 2018 myśli że jak ma staż to może się wykorzystywać kimś innym? uwaga na niego nie robi całkowicie nic. wykrojniki- spoko ludzie prawie wszyscy:) nie wiem jak ich nazwać dwóch braci co zmiany utrzymują żeby to szło spoko ziomy da się pogadać dogadać, Kierownik- jak by mógł to by wszedł szefowi w najgłębsze miejsce w odbycie. Jak chcecie sie dogadać o wolne to do szefa ten prostak ma swoje zasady śmieszne wolnego w czwarte piątek nie dostaniecie nawet jak by wam matka z ojcem umierali. taki typ siedzi na 4 literach całe dnie od 7 do 15 i patrzy się w monitor i dyryguje nie znajac się na rzeczy a i dodam jeszcze że pośpieszać to może za takie pieniążki w domu żonę o ile ją masz.......zarobki? NAJNIŻSZA KRAJOWA. A jest jeszcze pan który " udaje że coś naprawia" tzw kawosz siedzi zamkniety 8h w kanciapie i odręca śrubke i zakręca ją 8h:) ogólnie nie polecam tam robić za psi grosz

były pracownik Impuls shit

Krzysiu M..prezesie Impuls gowna, jesli to czytasz to wiedz ze jestes (usunięte przez administratora) złamanym.. Nawet jesli przesiadziesz sie do ferrari (na ktore i tak cie nie stac) to buractwo z ciebie nie wyjdzie... wiesnaku ze skarzyc. pracowalem w twojej pozal sie boze firmie i zwolniles mnie. Na chwile obecna dzieki swojemu sprytowi iszczesniu mam wiecej pieniedzy niz ty.. biorac pod uwage twoja pozal sie boze produkcje kartonow i ten wielki serwis samochodwy na Borowcu, gdzie nawet nie oddalbym starego roweru, bo twoj (usunięte przez administratora)k ma mniej wiecej takie samo pojecie o samochodach z wyzej polki jak ty buraku...

bajkopisarz
@były pracownik Impuls shit

mam wrażenie że najwyżej czego się Mogłeś dorobić to garba i platfusa:) Bo Nikt normalny a tym bardziej człowiek z wyższej pułki nie pisał by takich bredni że ma więcej bo ktoś go zwolnił:) Nie bronie nikogo bo też pracowałem w tej firmie ale po słownictwie jakie stosujesz mam wrażenie że prawdopodobnie to słoma nie tylko z butów ci wystaje a żonę znalazłeś sobie w Żarkach na straganie:)

Iza

Czy tak dobrze sie pracuje, że zrobiliście sobie przerwę w pisaniu?

jerzyna2000

Praca w firmie Impuls na ogół nie jest ciężka nie pracuje się na akord tu nie mogę niż złego powiedzieć atmosfera jest w miarę OK natomiast da się odczuć ze np. Jesteś zwykłym robolem i nie masz nic do powiedzenia. Minusem jest wynagrodzenie, brak premi dodatków na święta czy na cokolwiek. Pracownik z 10 cio letnim stażem zarabia tyle co pracownik który tam pracuje dwa miesiące są oczywiście wyjątki dla niektórych którzy przychodzą sobie 10 po godzinie zaczepia pracy ściemniasz 3 H przy ustawieniu maszyny itd. Itp. Dużo też daje do myślenia praca i stanowisko Pana R. Konserwatora który jest tak dobry w tym co robi ze wlasna jego żona która również tam pracuje tego nie widzi jak on perfekcyjnie nic nie robi,sciemnia parzy kawkę za kawka, herbatkę za herbatka A maszyny jak się psuly tak popsute. BIURO... jedynie dwie osoby tam jeszcze coś robią reszta gra na komputerze w gry i zaprzepaszcza zakład. Szef duzo gada ciężko z realizacją ale ogólnie jest wporządku. Nie wroze Impulowi przyszlosci.

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, praca nie jest ciezka, ale zarobki niestety nie rozpieszczają...jak zresztą w wiekoszsci zkladów w Zawierciu

Patient

Pracowałem w tej firmie i na moje szczęście po dostałem wypowiedzenie:) szefostwo - para buraków ze Skarżyć którym wydaje sie ze mogą wszystko bo zarobili trochę pieniędzy. Brak premii, brak dodatków No ale Krzysiu musi mieć na nowe auto... kierownik produkcji.. kawał ch**a z którym nic nie da sie załatwić... brygadziście poniżej zera... polecam każdemu prace w tej firmie, jeżeli chcecie pracować nie dla siebie tylko na szefostwo i ich przydupasow..

sc

Przecież ich produkty są wysokiej jakości, dlatego są tak wysoko na rynku, ale może wiecie czy niedługo pokaże się u nich jakieś ogłoszenie pracy? Podobno nawet nie ma rotacji wśród pracowników. Dzięki.

taki ktoś

co wy tam wiecie.Masakra.

roman

ale nie dla wszystkich praca na akord to dobre rozwiązanie @jackson. Poza tym wydaje mi się, z ejeszcze dobrze byłoby konkretnie coś zdziałać w temacie jak np. dowiedzieć się czy na umowe zlecenie przyjmują czy nie za bardzo? bo jednak jakaś stabilizacja w życiu to by się przydała jednak. Pozdrawiam!

jackson

w sumie to jest właśnie racja. Tylko , że myślę, że lepszym rozwiązaniem zarówno dla Impulsa jak i dla samych pracowników byłaby praca na akord. Bo w tej chwili jeśli płacą takie grosze za godzinę pracownikom to nie wierzę , aby Ci mieli jakąkolwiek motywacje do tego , żeby starać się będąc w firmie...

?

5 zł na godzine

a jak wygląda sprawa wynagrodzenia w firmie IMPULS PACK OPAKOWANIA KARTONOWE? jakie są stawki godzinowe?

Xxx Zwyczajnie

XxX żal (usunięte przez administratora) ściska , chcielibyscie odrazu kokosów ale nie doceniacie tego ze wszyscy zaczynali jak wy ale jak to sie mowi Z wielka (usunięte przez administratora) wejdziesz wszedzie z wielki ryjem nigdzie....wiec Wy ,ktorzy tk obrazacie tą firme nie macie za grosz szacunku i nieumicie docenić ze wogole macie tą prace.... Kadra wyższa tez napewno na poczatku nie miala lekko ale widocznie miala wiecej pokory niz Wy skoro została doceniona. POZdrawiam ANONIM

murzyn

co wy (usunięte przez administratora)!! (usunięte przez administratora) to bardzo fajny gosciu i jaka praca taka placa rysiek robi bardzo duzo i zarabia odpowiednio 3600 brutto dokladnie ale slyszalem ze (usunięte przez administratora)tez jest zjego rodziny zpewnego zrodła ale jakos sie do tego nie przyznaje wkoncu nastepny (usunięte przez administratora) koles bardzo szczery zero (usunięte przez administratora) hahahaa pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Borowa 33
    42-400 Zawiercie

Przedsiębiorstwo Impuls Sp. z o.o.