Opinie o Newmore Sp.z.o.o.o Kraków w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Newmore Sp.z.o.o.o Kraków. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Newmore Sp.z.o.o.o Kraków o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newmore Sp.z.o.o.o Kraków w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Newmore Sp.z.o.o.o Kraków otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

FUH BIZMAR Nowy wpis

OŚWIADCZENIE Niniejszym oświadczeniem informuję, że usunęłam ze stron internetowych facebook.com oraz Google, wszelkie moje komentarze i wpisy, wyrażające negatywne opinie o Waszej firmie. Ponadto pięciokrotnie zwróciłam się do administratora strony: Gowork.pl o usunięcie podobnych informacji – z zapewnieniem z ich strony, że te komentarze zostaną usunięte w najbliższym czasie. Niefortunne użycie moich komentarzy wobec Waszej firmy było wywołane złymi emocjami, które zostały wywołane nieporozumieniami i nieprawidłowościami w działalności gospodarczej między naszymi firmami, co nie powinno mieć miejsca Wyrażam ubolewanie, że doszło do takiej sytuacji i wyrażam nadzieję, że moje opinie nie naraziły Newmor Polska Sp. z o.o. na szwank i utratę renomy oraz zaufania potencjalnych Waszych partnerów gospodarczych. Moje nieodpowiednie zachowanie tłumaczę, nerwową atmosferą, jaka miała miejsce w okresie świątecznym, wskutek braku uregulowania płatności faktur i groźbą braku zabezpieczenia środków finansowych na utrzymanie mojej rodziny oraz innych zobowiązań finansowych w tym okresie. Jest mi niezmiernie przykro z powodu tego co się wydarzyło w naszych relacjach i bardzo żałuję, że doszło do takich wydarzeń i moich nieodpowiednich komentarzy, za co szczerze przepraszam. Mam nadzieję, że zaistniałe zdarzenie nie wpłynie negatywnie na naszą dalszą współpracę w działalności gospodarczej. Z wyrazami szacunku F.U.H. BIZMAR MARLENA SŁAWIŃSKA Z tego miejsca również proszę po raz kolejny , Admina strony o usunięcie mojego wcześniejszego wpisu o ktory prosiłam od 29 stycznia 2020r .

Mateusz Nowy wpis

Witam. Przeczytałem ze firma ma zaległości w wypłatach. To prawda ?

Fuhbizmar

Absolutnie nie polecam firmy(usunięte przez administratora) Uwyma ręce od wszelkich reklamacji ,zganiajac winę na podwykonawcę . (usunięte przez administratora)Sam nie wie która chemia do czego służy i niestety praca się odciąga oraz nie przebiega zgodnie z planem co jest powiązane z odbiorami które ciągną się miesiącami ,bo cały czas coś nie gra (usunięte przez administratora) A żeby załatać dziurę u podwykonawcy , "kąpią" po kilka stow podwykonawca ,zasłaniajac się brakiem odbiorow i reklamacjami. Odradzam serdecznie ,bo szkoda się pchać w koszta które inwestor płaci / zapłaci - inni podwykonawcy robią robotę a Newmor umyje ręce po wykonanej robocie . Niestety ale u nas spraw pociągnie dalsze konsekwencje z współpraca z tą firmą ,gdzie opinia tej firmy ulegnie dużej zmianie .

Newmor Polska Sp.z o.o. Nowy wpis
@Fuhbizmar

Szanowni Państwo, Zamieszony wpis stanowi pomówienie niemające odzwierciedlenia z rzeczywistym stanem sprawy. Informujemy, że odpowiednie konsekwencje prawne zostaną niezwłocznie wyciągnięte w stosunku do Autora wpisu. Newmor Polska sp. z oo.

Brałeś udział w rekrutacji do Newmore Sp.z.o.o.o Kraków. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
aweso

wiec najdluzej mozna tam wytrzymac w firmie rok? Dlaczego maja takie podejscie do ludzi?

5-letni HARDCOR

Z perspektywy 5 lat pracy w Never...może :) a 2 lat obecnej pracy w dużej korporacji powiem tak : te próby wprowadzenia standartów korporacyjnych do Never ... mora :) można nazwać krótko - krakowiaczek ci ja co szabelką wywija . Nie warto tracić swojego zdrowia (usunięte przez administratora) . A uwierzcie mi co jak co ale KASA to dla nich WSZYSTKO a NIC człowiek.

?

M - 2011-02-02 13:19:35 To musial sie zmienic viceprezes , w innym wypadku to stek bzdur . Takiej nerwowki jak w Newmor nie przezylem nigdy .Tam nie ma pracownikow ktorzy pracuja dluzej niz rok ! Dluzej zostaja tylko najtwardsi ! Uklony dla nich !dzieki, 3 lata- jestem hardkorem:)

Bug

Nie polecam, chyba, ktoś chce sobie zniszczyć nerwy. Takiej firmy jak ta to dawno nie widziałem. Stanowczo odradzam prace tam

Garrett

Pełen nieprofesjonalizm objawiający się już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Nigdy i za żadne pieniądze nie chciałbym tam pracować. Ogólna ocena: mierna ja nie niżej

uuobuzzz

Nie warto. Zwłaszcza, że jest coraz gorzej... Brak mi słów...

Witam. Czy mógłby Pan podać kilka argumentów ? Czy warto zaczynać u nich pracę ??

M

Zostaw merytoryczną opinię o Newmore Sp.z.o.o.o Kraków - Kraków

Newmore Sp.z.o.o.o Kraków