Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Kornela

Wiecie może czy przyjmują na staże teraz? Czy tylko organizowali wakacyjne staże? Nigdzie nie mogę znaleźc informacji a strona nie chce mi się wczytać :(

Tysia

Ma ktoś może info na temat pracy dla księgowej z rosyjskim? Wiecie może co to za pracodawca? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tysia

Mario Bross

Szybcy i wściekli ;) No ale przynajmniej w 100 % skuteczni.

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
romko

nowa praca jest u nich - jako Mechanik samochodowy bez znajomości j. niemieckiego (diagnostyka komputerowa, naprawy i konserwacja).

w

Good job.

Tajemniczy klient ;)

Firma robi dobrze swoją robotę, dokonali niemożliwego.

Tajemniczy klient ;)

Firma robi dobrze swoją robotę, dokonali niemożliwego.

Guru

Staż lepszy bo tu masz tak jakby przygotowanie do zawodu

Happy!!

Super!!!!! Dostałam pracę u wymarzonego pracodawcy!!!!!!! Dzięki Winckler!

Happy!!

Super!!!!! Dostałam pracę u wymarzonego pracodawcy!!!!!!! Dzięki Winckler!

adrain

Ja się zastanawiam ciekawy tylko nie wiem czy dadzą umowę o pracę czy b2b?

Ciekawy

Inżynier R&D - ktoś z tutaj obecnych bierze udział w tej rekrutacji?

@Ciekawy

I wie jakie są szanse dla osoby z 3-letnim doswiadczeniem na takim stanowisku? Czy w ogole jakies sa?

Iza
@Ciekawy

Ja aplikowałam, miałam juz rozmowę, ale czekam na feedback od Pracodawcy. Trzymajcie kciuki- liczę, ze mnie zaprosza na rozmowę !!!!

Robi Łiljams

No niby tak ale ja nie znam języka chciałbym wyjechać i w takim wypadku nie moge z nimi znaleźć pracy bez jezyka tylko mają dla mechanika samochodowego bez języka i z tego co widziałem to czasem dla lakiernika ale ja bym chcial na produkcje, przy tasmie, nie rozumiem po co tam dobry język musi byc. Pani z Wincklera mówiła że niby dlatego że w całej firmie pracuje dosłownie kilku polaków i to w różnych działach wiec nie ma opcji zeby wyjechac i porozumiewac  się non toper "na migi" albo poprosić kogoś o tłumaczenie na niemiecki bo nie ma nikogo wokół takiego. no i tak wymaga pracodawca niemiecki mocno podobno.

Adi
@Robi Łiljams

Robi to żeś się popisał ksywką hahaha

amir

Ofert u nich pełno jest z tego co widzę i w PL i za granicą

amir

do nich sie warto nawet zglosic za wczasu jak wiemy ze bedziemy szukac później pracy nieważne czy w polsce czy za granicą. wiem z doswiadczenia. nawet jak ogloszenia byly juz nieaktualne to pozniej za jakis czas do mnie dzwonili i mowili ze jest praca dla mnie bo sie wczesniej zgłaszałem. nie wiem tylko jak zarejestrowac sie u nich tak ogolnie ale mysle ze wystaczy cvłkę wysłać do nich na maila z prosba o rejestracje u nich. poradzicie sobie kto szuka ten znajdzie

Hubi

Jesli w wymaganiach masz angielski to na bank rozmowa po polsku i angielsku, jak ktokowiek w ogłoszeniu wymaga jezyka to zawsze go sprawdzi na rozmowie albo przez telefon. Do sedna: czy jest tu ktoś kto rekrutował do nich na stanowiska z branzy IT? Warto sie zgłaszać? Prosze tylko o konkretne informacje. ;)

Hubi

Atom nie wiem mozliwe że masz racje ale trudno powiedzieć. Ja narazie wysłałem zgłoszenie przez formularz dołączony do ogłoszenia, wiec jeśli chcesz wiedzieć więcej i ciebie to interesuje to może po prostu do nich zadzwoń i sam zapytaj o to, pytaj u źródła: )

oglądam to samo ogłoszenie co ty saltim i właśnie sie zastanawiam czy się przypadkiem nie zgłosić. Piszą w ogłoszeniu że staż płatny, więc pewnie kilka groszy wpadnie. Na kokosy bym nie liczył bo jakby nie patrzeć to jest tylko staż a nie praca, ale po opiniach w internecie widzę że warto tam iść dla samej praktyki, podobno dużo się tu można nauczyć na stażu. więcej pisać nie będę, bo narobię sobie konkurencji w rekrutacji :P

Marta M.

Polecam. W Winckler Personal byłam na stażu, kilka miesięcy temu. Bardzo ciekawy staż no i atmosfera w biurze bardzo fajna. Na koniec dostałam bardzo dobre referencje, za co dziękuję Pani Oldze. Pozdrawiam cały zespół :)

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal