Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Maniek

Jestem mechanikiem samochodowym i zależy mi na robocie w Niemczech. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chętnie bym z nimi wyjechał. Może ktoś cos podpowiedzieć?

Luiza

@K*** Myślę, że pisząc opinię wyłączyłaś myślenie. Dałaś firmie znak, że taki pracownik zupełnie nie jest im potrzebny!!

Mauricio
@Luiza

Ludzie przeciez ta K**** to jakiś troll, nie można być przecież aż tak tępym... Chociaż...

Walentina

Nie jest to ogromna korporacja z setkami pracowników ale może to i lepiej. Dają radę zdecydowanie. Widać indywidualne podejście jak sie przychodzi na rozmowe kwalifikacyjna zaufanie sie jeszcze bardziej podnosi mimo ze moze nie jest to firma znana jak adecco czy inne agencje. Sadze ze warto jednak zaufac jesli chcecie byc traktowani jak ludzie a nie jak "kolejna osoba", anonimowa... Muszą jeszcze popracować nad rozpoznawalnością marki ale myślę że wybronią się i wybiją się poziomem usług

Walentina

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Milutka

Winckler Personal jest profesjonalną agencją pracy, potrafią zorganizować pracę, dojazd i mieszkanie. Ale jak widać po wpisach to dla niektórych osób nie znajdzie się odpowiednich warunków do pracy. To jest straszne jak maruderzy obwiniają firmy o wszystko.

K***

Wszystko byłoby okej, gdyby nie jeden szczegół. Byłam na rozmowie u nich, poprosiłam o białą herbatę, na co pan recepcjonista odpowiada ze nie posiadają takiej i proponuje mi inną. "U nich liczą się ludzie", ale z odpowiedzią na potrzeby klienta to jak widać cienko jeśli chodzi o podstawowe rzeczy jak herbata.

Kazik
@K***

Hahahahahahaha czy to jakiś troll ? :D

Nicki Minaj
@Kazik

trolololololo lololo lololo lololololoooooooooo

Luiza

Winckler Personal świetna agencja , profesjonaliści w każdym calu.

Daniel

Witam. Czy firma ma również oddział w Krakowie? Czy trzeba umawiać się do nich na spotkanie?

Daniel

Mela

Winckler Personal są dobrą, profesjonalną agencją. Za ich pośrednictwem miałam okazje dostać dobra pracę i do dziś tu pracuję. Myślę, że osoby chcące pracować znajdą zalety.

Warsaw

Swojego imienia nie zdradzę, ale jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji w tej agencji. Starałam się o stanowisko menadżera ds. eksportu w firmie z branży paliwowej. Miałam wiele obaw co do rzetelności i wiarygodności firmy - w końcu nie jest tak widoczna jak popularny Manpower czy inne duże firmy rekrutacyjne, ale ku mojemu zaskoczeniu rekrutacja przebiegła na moje oko bardzo dobrze. Poczynając od relacji ze mną jako kandydatką, aż po wiarygodność firmy, w której docelowo miałam pracować (i w której rozpoczynam pracę za tydzień) aż po przedstawianie szczegółów na każdym etapie selekcji. W siedzibie firmy przy ul. Twardej wisi na ścianie certyfikat "Przyjazna rekrutacja", co według mnie zgadza się ze stanem rzeczywistym. W swojej karierze przerabiałam rozmowy o pracę z typowymi "bucami", którzy mieli radość z mieszania osoby ubiegającej się o pracę z błotem, próbowali zmniejszyć poczucie czyjejś wartości aby zbić z tropu i zmniejszyć pewność siebie, o braku bieżącego informowania o przebiegu rekrutacji już nie wspomnę. Tutaj doświadczenia były zdecydowanie przyjemniejsze no i efekt docelowy osiągnięty ;)

Iza

Winckler Personal bardzo dobrze radzi sobie z pozyskiwaniem pracowników do firm. Miałam okazję współpracować z nimi i miło wspominam ten czas. Powodzenia

Katja

Czy Winkler się rozdzielił na dwie spółki czy o co chodzi? Dlaczego mają executive search i rekrutacje ogólnie w Polsce na wyższe stanowiska a z drugiej strony oferują wyjazdy do opieki do Niemiec???? Ktoś wie???

miroslawa bart

Dziś dostałam powyżke jestem opiekunką w winklerze od 3 lat i znow mnie pozytywnie zaskoczyli ciesze sie pozdrawiam pani Dorotko i pani Marto bardzo serdecznie sciskam

Opw

Przyzwoita stawka i przyjazne dla klienta świadczenie usług. Firma dała sobie radę zarówno w odnalezieniu pracownika do mojej firmy na stanowisko prawnicze, jak i marketingowe. Jestem zadowolony

Edyta

Jak wygląda współpraca z Winckler Personal od strony technicznej?

Melak

Złożyłem cv na specjalistę rozwoju produktu i czekam na rozmowę. Jak przebiega rekrutacja? Może ktoś podpowie?

Janusz

Chwalę tę firmę bo zasługuje na to swoją pracowitością oraz uprzejmym podejściem do klientów. Na rynku dużo jest agencji ale trzeba być czujnym i sprawdzać ludzi czy zrobili wszystko dobrze. Ja współpracuję z nimi i nasza współpraca układa sie bardzo dobrze.

Zaciekawiona

Dziś dzwoniła do mnie jakaś pani z tej firmy, byłam zaskoczona telefonem gdyż wcale nie poszukuję pracy. Czy wiecie może skąd mają namiary na mnie? Dodam, ze konto na LinkedInie i Goldenline mam zablokowane dla nieznajomych, a facebook prowadzę pod fikcyjnym nazwiskiem.

A...
@Zaciekawiona

To się nazywa executive search/ headhunting :) Ja również zostałam "namierzona" przez tę firmę. Opinię zdecydowałam się jednak napisać dopiero teraz, by mieć możliwość oceny całego procesu i jego efektów. Miła i swoją drogą bardzo bystra pani zadzwoniła na mój komórkowy numer służbowy - brawo za trud i efekt uzyskania tego numeru - na swoim stanowisku posługuję się w większości stacjonarnym telefonem służbowym, a numer komórkowy posiadają jedynie kluczowi klienci, giganci biznesowi. W trakcie rozmowy opowiedziała o posadzie, którą chce mi zaproponować. Wydała się bardzo interesująca, toteż zdecydowałam się na spotkanie w siedzibie firmy. Zdecydowanie na plus był tutaj płynny przekaz informacji, zarówno między mną a koordynatorem rekrutacji, jak i - z tego co wnioskuję na podstawie obserwacji i doświadczenia z tą firmą - między Winckler Personal a moim przyszłym miejscem pracy. Tak, dokładnie - przyszłym miejscem pracy - od miesiąca jestem tu, gdzie przeniósł mnie Winckler i nie żałuję. Jeśli również wy chcecie zostać "złowieni", polecam uzupełnienie profilu na Goldenline i LinkedIn, rzetelną pracę oraz budowanie siatki kontaktów ;)

Mentorka

Winckler jest solidna firmą i warto pracować z takimi ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal