Opinie o Winckler Personal w Brzeg

Winckler Personal jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, świadcząca od 2012 roku kompleksowe usługi rekrutacyjne, oparte na najwyższych światowych standardach, zdobywająca dzięki rzetelności zaufanie i uznanie kandydatów. Specjalizujemy się w doborze personelu średniego i wyższego szczebla z różnych branż. Doskonała znajomość rynku pracy oraz dotychczasowe doświadczenie czynią nas godnym zaufania partnerem w zakresie doboru personelu. Skupiamy się na takich działaniach, które poprzez wskazanie nowych możliwości, efektywnie wpływają na zmianę i rozwój ścieżki zawodowej naszych kandydatów. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem setki projektów rekrutacyjnych dla dużych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, w tym koncernów międzynarodowych reprezentujących większość sektorów rynkowych. Pracujemy z pasją! Odwiedź nas na www.wincklerpersonal.pl (Rekrutacje - Polska) oraz na www.wincklerpersonal.com (Opieka osób starszych - Niemcy)

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winckler Personal w Brzeg

Gosc2

To już wszystko jasne, kto zamieszczał te zjadliwe posty! Firma na P... najpierw przygotowuje grunt i wrzuca kłamliwe opinie o innej firmie na jej forum, a potem jak gdyby nigdy nic ma jeszcze czelność zamieszczać na forum Wincklera swoją reklamę. Gratuluję braku wyczucia....mam nadzieję, że Administrator portalu GoWork coś z tym zrobi, to chyba narusza regulamin tego forum, czyż nie?

koordynatorzy

Lubię atmosferę w Winckler Personal za: Szanowni Panstwo, przepraszam bardzo, ale jaka wiedze na temat firmy Winckler Personal posiada p. Malgorzata, p. Danusia, p. Weronika, p. Aneta, p. Barbara, p. Bożena, p. Gosc - jesli nie pracowali w naszej firmie?!! Informujemy, że jeśli pojawią się kolejne negatywne komentarze, które nie są poparte żadnymi dowodami (a nie są!), zgłosimy sprawę do odpowiedniego urzędu, gdyż komentarze są nieprawdziwe i wprowadzają osoby, odwiedzające portal w błąd. Informuje, szanownych odwiedzających portal gowork. pl, że jesteśmy rzetelną firmą i prosimy o zasięgnięcie informacji bezpośrednio w naszej firmie. Tak jak każda polska firma wyrabiamy formularze A1 i EKUZ i nie rozumiemy, skad na forum pojawiają się od kilku dni takie negatywne opinie, co więcej - bezpodstawnie. Osoby zainteresowane rzetelnymi informacjami zapraszam do kontaktu bezpośredniego z naszą firmą. Na każde pytanie chętnie odpowiemy. A osobę, piszącą w ostatnich kilku dniach same zdawkowe i nieprawdziwe informacje o naszej firmie - Serdecznie pozdrawiamy, bo wiemy, ze nigdy nie byla zatrudniona w naszej firmie, a przypuszczalnie jest przedstawicielka firmy konkurencyjnej. Droga konkurencjo, cieszymy się, że swój czas poświęcacie na pisanie negatywnych opinii innej firmie, a nie na obsługę bieżących swoich kontraktów. Rekomendujemy w tym czasie zadzwonić do swoich opiekunek na terenie Niemiec i zapytać się jak im się wiedzie czy dobrze się układa relacja z ich rodzinami, czy czegoś im nie brakuje, bo my tak robimy. Dbamy o nasze panie i panów, których zatrudniamy, dlatego wierzymy, że ktoś z naszych opiekunek/opiekunów pisze takie rzecy na portalu opiniotwórczym, bo z wszystkimi mamy stały kontakt i wiemy, że nie mamy osób niezadowolonych. Zawsze wychodzimy naprzeciw, zawsze staramy się wszystko załatwić tak jak życzy sobie opiekun/opiekunka i dbamy o ich dobre samopoczucie psychiczne. Drogie opiekunki i opiekunowie, pozostawiamy Wam do przemyślenia - co jest dla Was wartością - firma, która dla Was nie ma czasu czy firma, która ma czas i dba o Was? (usunięte przez administratora)

koordynatorzy
@koordynatorzy

Przesyłam jeszcze raz stacjonarne telefony kontaktowe dla opiekunek, bo wkradł się mały błąd: Tel. 22 631 11 10 lub 22 631 11 55

Gosc
@koordynatorzy

Szkoda ze wczesniej panstwo takich zasad nie stosowaliscie hahaha padam ze smiechu

Gosc2
@Gosc

Wcześniej czyli dokładnie kiedy to było ??? Prosimy o konkrety, a jak nie, to proszę sobie naprawdę już darować te wpisy bez pokrycia i przenieść się na inne forum, bo już zaczynają być nudne te jednozdaniowe wypowiedzi bez żadnej realnej argumentacji.

Małgorzata

Darmozjad zyjacy z ciezkiej pracy opiekunek ich umowe to mozna w kiblu spuscic

Beata
@Małgorzata

zgadzam się z Panią sama robiłam i nie polecam oni mega wyzyskiwali i dalej oszukują a1 i ekuz tez to fikcja

@Małgorzata

Raczej nie z pani pracy, bo wątpię, żeby Winckler w ogóle zatrudniał opiekunki o takim poziomie słownictwa i kultury osobistej jakie pani prezentuje. Pewnie w ogóle żadna agencja nie chce pani zatrudnić i dlatego pisze pani tu i na innych forach tylko kłamliwie opinie pełne jadu. Wszedłem tu na chwilę wczoraj i widzę, ze robi się coraz ciekawiej....szkoda tylko dobrego imienia firmy i pań z biura jak to przeczytają, że ktoś ich tak bezpodstawnie obraża tutaj. A o co chodzi z tym A1 i EKUZ? przecież ja mam normalnie od początku umowy z nimi wyrobione bez tego chyba sie nie da pracować na stelli w Niemczech.

Lusia K.

No tak mało to chyba nie płacą, właśnie czytam sobie ich ogłoszenia na ich stronie i na fejsbuku i to raczej stawki jak wszędzie. Firmy chyba zmowę mają z tymi stawkami. Ja jestem na Gewerbe i raczej nie opłaca mi się przechodzić na zlecenie ale ja mieszkam w Niemczech na stałe i nie zależy mi na ZUS, bo emerytura i tak marna.

Programista Php

Profesjonalny proces rekrutacyjny, coś zupełnie nowego niż u konkurencji. Odmienność na + mimo że przez brak przewidywalności i troche inne pytania niż zwykle nie było tak łatwo. Mimo obaw, że to agencja i nie będą w temacie wielkie zaskoczenie i rozmowa ze specjalistą. Zaproponowane zarobki - bajka. Prawie 2 x wyższe niż w poprzedniej pracy...

Polecam doświadczać osobiście :)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Danusia

ja kiedyś z nimi pracowałam i nie polecam dużo opinii na gowork pochodzi niestety z tej firmy od pracowników w ogóle dużo moich znajomych od nich odeszło mało już kiedyś płacili nie jest to fair firma .

Ciekawa
@Danusia

Pani Danusiu a jeśli mogę spytać to jak długo pani u nich pracowała?

Weronika

ja również nie polecam są podejrzani opiekunki od nich odchodzą

@Weronika

Może jakieś statystyki, skoro jest pani taka doinformowana? Np. ile opiekunek odeszło od nich w ostatnim miesiącu? To pani jest dla mnie podejrzana pani Weroniko - podobnie jak pani Aneta ogólniki pani wrzuca niczym nie poparte. Przepraszam, ze tak się doczepiłem, ale jestem facetem i lubie konkrety i realne przykłady a nie jakieś ogólniki. Może to konkurencja pisze od której właśnie opiekunki do Winckler odchodzą? Ja bardzo lubię panie z biura i mojego podopiecznego w Bonn i nie dam o firmie powiedzieć złego słowa ;) Przy okazji pozdrawiam wszystkie panie z biura Wincklera!

Aneta

jakoś czytam te opinie i nie chce mi się wierzyć w te słodzikami

@Aneta

Trochę więcej wiary a mniej sceptycyzmu życzę, tym bardzie jeśli pani sama z nimi nie wyjechała (tak wnioskuję)

Aneta

Moja znajoma od nich odeszła i narzekała ze na wyzysk są nastwieni i to tylko otoczka że tacy są dobrze jako pracodawca

@Aneta

Zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka wszystkim nie dogodzisz. Ja tam nie narzekam, mam fajną stelle z Wincklera i stałego zmiennika, wiec chyba nie mają takich złych zleceń. Napisać można wszystko, ale proszę to jakimiś konkretami poprzeć, coś więcej napisać o stell i co właściwie było nie ok? Jak trzeba napisać coś więcej to nagle cisza, a wcześniej same ogólniki, żeby popsuć opinię dobrej firmie.

jadwiga z oławy

Kochani może komuś pomoże moja opinia niech strace 5 minut, ale moze zmienie czyjs los. Wyjechałam z firmą ponad tydzień temu na nowy kontrakt do Bonn. Firma wcześniej nie miała umowy z tą rodziną. Bałam się nie powiem, ale ostatecznie postanowiłam, że pojadę i zobacze. I .... jestem strasznie zadowolona!!!!! Bardzo fajna rodzina, tyle serdeczności nie zaznałam przez ostatni rok pracy w DE, a byłam w 4 miejscach /z 1 zjechalam, bo bylo okropnie/. Powiem tak, jak na pierwszy raz z polską firmą - to miałam dobrze przedstawione miejsce pracy i nawet charakter seniorki, co uwazam, jest bardzo wazne ! Pani z biura szukała osoby cichej i spokojnej bo taka jest podopieczna. I stszał w 10! Jest chemia, duzo spacerów, duzo pogaduch, sluchamy razem muzyki, pani jest mobilna z poczatkowa demencja. Dziekuje Paniom z biura za przedstawienie mi tej oferty i mojej osoby seniorce, bo bez Was i Pani Anneliese nie było by to miejsce tak cudowne dla mnie !!!!!! A jeszcze dopisuje nam pogoda ;)! Moje sugestie dla Winckler Personal: robicie wszystko jaknajlepiej, oby tak zawsze Lubię atmosferę w Winckler Personal za: obsługa

Ciekawa

Barbara a w czym oni cie oszukali że tak piszesz? Wyjechałaś z nimi? Ja właśnie czekam na oferte od nich i na razie mam dobre odczucia, ale dopiero mają zadzwonić z ofertą. Mi sąsiadka mojej córki ich poleciła co ma u nich stałą podopieczna od pół roku i nic złego nie mówiła na nich, a wręcz polecała.

Janek

Jak mają nowego klienta i tam wysyłają opiekuna po raz pierwszy, to może się trafić, że rodzina niemiecka nie podała im wszystkich informacjii. Ja też jechałem od nich na nową stelle i nie wszystko wiedziałem przed wyjazdem bo rodzina tego nie podała. Pani z biura dzwoniła na drugi dzien po moim przyjeździe i wypytywała czy wszystko sie zgadza, a potem jeszcze po tygodniu pytała dokładnie o wrażenie i obowiązki i chyba ponad pół godziny z nią rozmawialem. Także mój zmiennik miał już komplet informacjii. Ogólnie obsługa na plus i ja na razie nie szukam w innych agencjach.

Edyta

Na forum można przeczytać wiele pozytywnych opinii na temat współpracy z Winckler Personal. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat rekrutacji do firmy? Czy obecnie firma poszukuje pracowników? Skoro tak wielu z Was napisało coś o firmie pozytywnego to zapewne może to skutkować dużym zainteresowaniem wśród ofert tej firmy. Będą oni na pewno zainteresowani takimi informacjami z Waszej strony.

gabrysia1970

Moja znajoma jeździ z winckler i jest bardzo zadowolona, a jezdzila naprawde w wielu firmach ale w tej juz zostala. głównie ze względu na indywidualne podejscie do klienta, są naprawde niesamowici, jasne zasady-jasne warunki. poleca

Ana

Bardzo miła koordynatorka Pani Marta:-)

Beti
@Ana

i pani Dorota też miła ;) serdecznie ją pozdrawiam

życzliwa

Justyna, ja mam umowę zlecenie z nimi i chyba u nich tylko na umowę zlecenie można wyjechać do opieki, ale pieniądze są w porzadku za taki nakład pracy, moja seniorka jest mobilna i sporo jeszcze robi sama w domu. Zamówili mi nawet busik jaki ja impodałam, opłacili sami, kierowca przyjechał po mnie pod dom i zawiózł do Niemiec tez pod dom. A na miejscu mam fajny pokoik na poddaszu z balkonem i radio i internet a córka mojej podopiecznej daje mi co tydzien pieniądze na zakupy i kupuję co chce- jedzenie, i chemię do domu. Potem pokazuje tylko córce rachunki jak przyjeżdża, nigdy się nie czepiała, że coś nie tak kupiłam.

życzliwa

Tę firmę poleciła mi moja znajoma, która ma u nich stałą seniorkę do opieki. Zaskoczyli mnie juz na wstępie miłym i szczerym podejściem do mojej osoby, sprawdzanie języka było krótkie i zupełnie bez stresu a nie mówię po niemiecku zbyt dobrze, pani z biura oceniła mnie na komunikatywny. Od razu spytali mnie jakim zleceniem jestem zainteresowana i od kiedy i potem po dwóch dniach już miałam ofertę. Potem czekałam jeszcze 2 dni na akceptacje rodziny i dostałam się. Na razie jest wszystko dobrze na tym wyjeździe i chyba nawet przedłużę pobyt. Zawsze jak pani z biura zadzwoni to długo ze mną rozmawia i na różne tematy, nie tylko o zleceniu. Poprzednio byłam w innej dużej firmie na P z Warszawy i tak naprawdę każdy chciał ze mną jak najszybciej skończyć rozmowę i stale mnie przełączali i puszczali muzyczkę do telefonu, a w Winkler przynajmniej wiem, że się mną rzeczywiście interesują a nie zbywają.

Edyta

Czy ktoś ostatnio aplikował do Winckler Personal? Może podzielić się z nami wrażeniami na temat rozmowy kwalifikacyjnej? @Agnuś, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji w Winckler Personal? Napisałaś, że "była informacja na każdym etapie", więc zakładam, że etapów rekrutacji jest kilka. Czy mogłabyś krótko opisać każdy z nich? Twoja odpowiedź bardzo pomoże osobom, które chcą aplikować do firmy.

Agnuś

Fajny klimat rekrutacji, informacja na każdym etapie. Milo wspominam.

Edyta

@Bartek, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Co wpłynęło na Twoją opinię o firmie Winckler Personal? @Aneta Ar*****, dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Czy mogłabyś opowiedzieć nam o procesie rekrutacji w firmie? Napisałaś, że były 3 etapy. Mogłabyś krótko scharakteryzować każdy z nich? @Kandydowałam w 2017, czy w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat aktualnej sytuacji w Winckler Personal?

Bartek

Świetna firma to i zadowolenie na każdym etapie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Winckler Personal - Brzeg

• Jak się pracuje w Winckler Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Winckler Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winckler Personal?

Kandydaci do pracy w Winckler Personal napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winckler Personal
4.2/5 Na podstawie 610 ocen.

Winckler Personal