GWARANT

Dzierżoniów

Opinie o GWARANT

xxx 2012-02-18 19:02
[usunięte przez administratora] nikomu nie polecam podjecia pracy w tej firmie,bo bedziecie pracowac za darmo!
włodziu 2012-07-16 20:01
Banda speców od opalenizny, którzy siedzą na wygodnych fotelach w biurze i są tak zarobieni, że wszystko co trzeba załatwić jest \\\"tak, tak, jutro a najpóźniej we wtorek\\\". Nie ważne czy chodzi o wypłatę czy pilne spotkanie. Firma, którą nawiedza pan co by chciał odebrać samochody bo są nie opłacane!! Wypłaty często się spóźniają, pieniądze nie zgadzają a umowy śmieciowe, [usunięte przez administratora] Kierownicy po chwili uciekają bo przy stawce 3,75zł to nie ma szans na poukładanie pracy i ludzi. Non stop ten sam problem- brak ludzi. Niektórzy pracownicy są namawiani i ściągani [usunięte przez administratora] i pracują po 48h bez przerwy...

Niestety ale w biurze jeszcze nie wiedzą jakie pismo jest gotowe w sprawie niewywiązywaniu się z kontraktu... Niedługo może być tak, że drzwi na jaki kolwiek przetarg będą zamknięte.
[usunięte przez administratora] Czasem warto dotrzymać danego słowa i nie palić mostu a w moim przypadku wysadzać go w powietrze.
Nie pozdrawiam
tomek 2013-01-15 08:26
Ludzie uciekajcie z tej firmy
Zostaw swoją opinię o GWARANT - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GWARANT