Opinie o PKS BYTÓW w Bytów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PKS BYTÓW. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PKS BYTÓW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS BYTÓW w Bytów

Karolcia420 Nowy wpis

Dziś o 20:25 z żukowa do kościerzyny był ostatni autobus. Byłam 10 min przed na przystanku. Po 10 minutach spóźnienia jechał autobus który niestety nie zatrzymał się na przystanku a machałam kierowcy

Czy urlop w PKS BYTÓW jest płatny 100%?

Xx Nowy wpis

Totalna tragedia pan od autobusu nie miły dla ludzi autobusy spóźnione a jak jakiś nie jedzie nawet autobusu zastępczego nie puszcza w niektórych nawet smierdzi paliwem

Czy PKS BYTÓW organizuje staże dla studentów?

Firma PKS BYTÓW poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bytów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Bytów
Bytów
CCC S.A.

autobus przyjeżdża 10 minut wcześniej, nie czeka na godzinę swojego odjazdu. krzyczy na tych na którzy przyszli na dobrą godzinę ale to on przyjeżdża szybciej. pozdrawiamy pana w okularach

Mogliby dodawać na stronie PKS odwołane autobusy. Nigdzie w internecie nie ma takich informacji można nawet kupić bilet na autobus który akurat tego dnia nie jedzie. Wchodzi człowiek na PKS i dopiero wtedy dowiaduje się że autobus odwołany.

Nieważne

Po co jakieś autobusy są wpisane skoro one i tak nie jadą, zawsze spóźniony autobus albo jego brak, Zaktualizujcie rozkład (usunięte przez administratora)bo szkodą słów na was

Wioleta

Firma niepoważna, nieprofesjonalna wręcz kpiąca że woich pasarzerów. Wiecznie spóźnione autobusy,nieczynna kasa biletowa,arogancka i lekcewarzaca postawa osób zarządzających.

Krasnal
@Wioleta

Akurat postawa Pani ortografii jest powalająca ????

Wanda

Pasażerowie jak zwykle niepocieszeni ale wiecie może czy zatrudniają kobiety na kierowców? Jakiego ewentualnego doświadczenia by wymagali i na jakie stawki można tutaj liczyć?

Sławek
@Wanda

3500 + na rękę.

Asik
@Sławek

Mam szanse podjąć pracę w biurze u nich.W ogłoszeniu napisano 3500,czy to jest netto czy brutto?

Krasnal
@Asik

W biurze ok. 4000 brutto

Paulina

Nie dość że spóźnia się to jeszcze wymusza pierwszeństwo w terenie niezabudowanym, totalna katastrofa.

Pasażer

Przyjechał pół godziny spóźniony i jeszcze nie wydaje biletów bo kasa fiskalna nie działa to chyba jakiś żart

Lidia
@Pasażer

No niestety. Takie uroki… no ale nic takie rzeczy się zdarzają. Pytanie jak czesto? Zdarzało się tak już wcześniej?

Pasażer

(usunięte przez administratora) totalne, grupa ludzi marznie od kilkudziesieciu minut i czeka na spóźniony autobus

student

Co innego w rozkładzie, a co innego naprawdę.

student

Zerowa obsługa klienta. Czekaliśmy 20minut na autobus, wreszcie zadzwoniłem na infolinę zapytać czy się pojawi i ewentualnie gdzie jest. Otrzymałem odpowiedź "będzie" i telefon się rozłączył. Dodatkowo nie ma żadnych ulg w zakupie biletów (przynajmniej wg kierowcy).

Xjxj

Nie polecam jechał kierowca z tabliczką, że jedzie przez daną miejscowość nagle zatrzymuje się 20 km od tej miejscowości i mówi że on tam nie jedzie i mamy wysiąść i radzić sobie same. (kierowca przed wyjazdem z pks bytów przeglądał bilety miesięczne wszystkie osoby z autobusu jechały w to samo miejsce) po zostawieniu osób dopiero zmienił tabliczkę z miejscowościami nie polecam

raza

Takie coś jak PKS w Bytowie to firma PUCUJ DZIADA jest (usunięte przez administratora) Płacom tylko dla swoich w miarę wypłaty , sami kradną prawie na żywca . (usunięte przez administratora) . Jak tam pójdziesz do pracy to zarobisz mniej niż sprzątaczka . A wyszydzanie i wyśmiewanie , i donosicielstwo to standard . STANOWCZO ODRADZAM

@raza

Potwierdzam, praca po wiele godzin i jakieś wymyślone pcp za które są płacone grosze czyli za 220 godzin zapłacone lekko ponad 2 tys.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PKS BYTÓW?

Pimpek

Donosiciele mają lepiej, najlepiej ci którzy piją kawki u kierownictwa.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w PKS BYTÓW?

Pimpek

Jedynie na święta, czyli 2 razy w roku.

Bruk

Rozkład na ich stronie to kompletna poraszka sprawdzając autobus do bytowa była godzina 14 czekając 30 minut na autobus nie doczekałem się go nie możliwe , żeby pojechał szybciej , ponieważ byłem tam 10 minut przed czasem...

Zostaw merytoryczną opinię o PKS BYTÓW - Bytów

PKS BYTÓW