Opinie o Infatec w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Infatec. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Infatec o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infatec w Katowice

Jełopek Nowy wpis

Hahahahahahah, prima aprilis było 1 kwietnia hahahahahaha

Ciekawe Nowy wpis

Gdzie się podziały opinie (przynajmniej 3 ostatnio dodane)? Wczoraj było 61 opinii, dzisiaj 64, więc nowych (z datą 2016) powinno być więcej.Dziwne to.

Nick Nowy wpis

Będą zatrudniony w tej firmie zawsze dostawałem wynagrodzenie na czas, dodatkowo muszę przyznać, że warunki współpracy były jasne i zadowalające. Podejrzewam,że osoby które "nie dostawały" wypłaty albo nigdy tam nie pracowały albo były typowym przykładem lesera który chce dostać pieniądze na siedzenie na (usunięte przez administratora)

zajefajnie jest

Dziwnym zbiegiem okolicznosci , mi zajwsze wyplacajom na czas . Traktujo jak syna . Socjal nie raz urywa framugie . Nie rozumi waszych zali i frustracji . Zawsze mozna podejsc pogadac . A nie pisac w internetach

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Infatec? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
aha

Dla pracowników to nie mają pieniędzy żeby oddać wypłaty, ale na PR to mają (chociaż, w moim mniemaniu, największy PR mogą zrobić erodujące fugi systemowe) !

hmmm

Szanowni Państwo, miałem przyjemność współpracy z firmą Jacob Sp. z o.o., producentem systemu dociepleń z klinkierem Infatec, i z tej współpracy jestem bardzo zadowolony. Gdyby wyeliminować kilka słabych ogniw celowo działających( w moim mniemaniu) na niekorzyść Spółki, w dniu dzisiejszym firma byłaby potentatem w półce premium wśród systemów dociepleń z klinkierem. Kończąc tą dywagację wnioskuję, że całkowita dominacja sysetmu Infatec nad systemowymi rozwiązaniami dociepleń z klinkierem to kwestia czasu...Pozdrawiam wszystkich.

CUDA PANIE
@hmmm

Bo siem popłakam że one takie uczciwe so, łolaboga, tosz to cuda jakoweś

Oj, pachnie mi to "klakierstwem" i to nieudolnym.

tygrys Nowy wpis

Szanowny Kliencie Proszę sobie zobaczyć elewację INFATEC CH POGORIA w Dąbrowej Górniczej. Zobaczymy jak długo zadowolenie będzie trwało...

wykwity i wysolenia

Wszystkim wierzycielom INFATEC życzę spokojnych świąt i wytrwałości. Freda i Wiewiórę na pewno kara spotka :)

opiniotwórczy

Czyli tchórze dalej siedzą w swoich norach i oszukują wciąż ludzi !

opiniotwórczy

Co tam słychać u Rudej i jej konkubenta? Pospłacali cokolwiek komukolwiek ?

aleksy
@opiniotwórczy

Żarty się Ciebie trzymają?

Małgosia

"Nie płaca swoim prawnikom"? To prawnikom też nie płacą?

Kamil 3

O zarobki nie musisz pytać. Oni po prostu nie płacą swoim pracownikom !

Małgosia

To już tutaj szukacie pracowników?

Kamil 2

A jak myślisz? Bo chyba w cuda nie wierzysz?

wykwity i wysolenia

Oddali Wam już pieniądze, czy dalej oszukują ludzi ?

PIP

Opinie nieprzychylne firmie od razu są usuwane.

orzeszki_z_puszki
@PIP

Dokładnie. Ktoś wytknie Im błędy i Fredi od razu cały wystraszony. Zacząłby żyć uczciwie i oddałby pieniądze pracownikom. A tak powstają kolejne posty...

liptony

Bzdura! Oddajcie lepiej pieniądze pracownikom !

Haha

Patent na co?

No

To ci sami właściciele...

Taka Prawda

Najgorzej, że tacy ludzie mają się dobrze, bogacą się, kupują domy, samochody, opływają w dostatki i śmieją się z tych, którzy chcą normalnie, uczciwie żyć i zarabiać. I niestety nie ponoszą ŻADNYCH konsekwencji. (poczytajcie o ich firmie KRAFTPORT)

liptony

Hahahaha, dobrze napisane ! Bełkot w wypowiedzi, a bełkot to wszystko co ze sobą reprezentuje (usunięte przez administratora) Poza tym wierzyciele rozmawiają między sobą, więc co to za czarna magia poznać waszą kondycję finansową ? (usunięte przez administratora) Ohydni ludzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Infatec - Katowice

Infatec
3.9/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Bogedaina 2
    40-749 Katowice