Opinie o i2 Analytical LTD w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy i2 Analytical LTD. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w i2 Analytical LTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i2 Analytical LTD w Ruda Śląska

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie i2 Analytical LTD? Czy można liczyć na pełen etat?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu i2 Analytical LTD?

Pracodawca Nowy wpis

Na pewno trzeba się zgłosić. Najlepiej na adres: kariera@i2analytical.com Stale poszerzamy zakres działań, dlatego niemal cały czas tworzymy nowe stanowiska pracy i prowadzimy rekrutację. W naszej firmie jest miejsce zarówno dla osób, które już doskonale się odnajdują w danej dziedzinie, jak i dla osób, które dopiero zaczynają (studia czy pracę zawodową). Wspieramy i zachęcamy całą kadrę do dalszej edukacji. Organizujemy wewnętrzne programy szkoleniowe. Poprzez organizację warsztatów szkoleniowych zachęcamy siebie nawzajem do stałego poszukiwania nowych rozwiązań i innowacji.

Honorata Nowy wpis
@Pracodawca

Czy można wysłać CV na przyszłość i ono pozostanie w bazach HR, a gdy pojawi się odpowiednie stanowisko, to można liczyć na telefon od was?

Pracodawca Nowy wpis
@Honorata

Niestety nie możemy tak zrobić. RODO nam nie pozwala. Możemy tylko prosić o obserwowanie naszych ogłoszeń.

Beata

Witam! Jakie warunki trzeba spełnić aby pracować w Państwa firmie? Jakie jest wymagane wykształcenie?

Czy w i2 Analytical LTD poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Cześć, oprócz pensji, premii i jasno zaplanowanej ścieżki kariery, każdy nasz pracownik może korzystać z wielu benefitów takich jak: - prywatna opieka medyczna, - szkolenia wspierające rozwój, - dofinansowany program sportowy, - akcje integracyjne i spotkania sportowe (lodowisko, sala gimnastyczna), , - dofinansowany posiłek, bezpłatna kawa, - extra premia na Święta, - bezpłatnie udostępniany zbiór książek, planszówek i gier (to pracownicy decydują które tytuły kupić), - a to jeszcze nie wszystko, bo są darmowe owoce, darmowy parking, warsztaty pszczelarskie, konkursy i wiele innych ciekawych akcji. Staramy się wsłuchiwać w pomysły pracowników i je realizować. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz: K.Kabzinska@i2analytical.com

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie i2 Analytical LTD? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w i2 Analytical LTD? Czy w ostatnim czasie w firmie zaszły jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy.

Geolab
@Zuzanna

Zaznaczam że jestem po technikum, w trakcie studiów zaocznych. Ja pracuję na laboratorium geologicznym w tej firmie. Praca? Dla mnie świetna, po 3 msc umowy zlecenia, zostałem zatrudniony na dobrych warunkach jak na osobę startującą w tej branży. Miła atmosfera? Jak najbardziej Ciężka praca? Bez pracy nie ma kołaczy ;). To ziemia czasami swoje waży Możliwość rozwoju? Owszem, szkoliłem sie na parę metod badawczych i są dla mnie w planach dalsze. Nie wiem jak z resztą sekcji, ale geologiczną jak najbardziej polecam :)

Geolab

Natalia
@Geolab

Dobre warunki to jakie ile zł brutto?

kas

z tego co wiem, to oczywiście trzeba mieć spełnione wymaganie doświadczenia na podobnym stanowisku, można zarobić koło 3200 zł to na pewno, pozdrawiam

@kas

Hahaha ile 3200 chyba netto po 2 latach pracy. Ludzie wykształceni i ambitni są niszczeni psychicznie. Ci którzy pracują dużej zarabiają tyle co stażysta na umowę zlecenie a pracy jest dużo więcej. Firma nie szanuje pracowników którzy ciężko pracują i zamiast ich zachęcać, ciągle tylko pretensje i więcej pracy. Za niedługo stażysta będzie więcej zarabiał niz doświadczony analityk. Tyle na temat tej firmy. Połowa ludzi gdyby miało tylko okazję to by się zwolnili.

Xxx
@kas

Ciekawe kto w tej firmie zarabia takie pieniądze bo na pewno nie analitycy. Śmiech na sali

Zuzanna

@Pracownik, w jakim dziale i2 Analytical LTD pracujesz? Z Twojego komentarza wynika, że podwyżki w tej firmie rozkładają się w czasie. Czy dodatkowo do wynagrodzenia pracodawca oferuje jakieś premie? Jeżeli tak, to jakie rodzaje premii aktualnie funkcjonują w i2 Analytical LTD?

Aga

Podbijam

Zuz

Podbijam pytanie @Zuzanna. Też mnie ciekawią te kwestie.

gcz

Mam pytanie, orientujecie się ile zarabia Analityk laboratoryjny? i w ogole jak wygląda praca na tym stanowisku?

IT

A jak pracownicy działu IT w tej firmie ? Macie opinie ?

wyluzowana

Prawda jest taka, że do lepszej pracy to można się dostać, ale po znajomościach. Niestety, ale nasz fach nie jest dobrze opłacany. A co do do wypowiedzi "aha" odnośnie zarzutu równego traktowania osób "bez wykształcenia" i tych "z papierkiem" to zupełnie się z tym nie zgadzam. Dlaczego osoby, które nie mają tego w sumie bezwartościowego papierka, a pracujący tak samo jak inni, mieliby mniej zarabiać? to raczej nie byłoby sprawiedliwe.

świeżak

Czy Wy wszyscy nie rozumiecie dlaczego firma zatrudnia świeżaków po studiach? 1. Tylko taka osoba uwierzy w kity chociażby takie jak: - "u nas przerwa trwa maksymalnie 15 minut" - zgodnie z kodeksem 15 minut to MINIMUM... - "minimalny czas trwania lojalki to 3 lata, więc damy ci 3 lata" - no k.. m.. zgodnie z kodeksem 3 lata to maksimum, a nie minimum.. 2. Tylko świeżak po studiach może tyrać te 8 h (+ nadgodziny) na pełnych obrotach. Ktoś kto ma doświadczenie i zna swoją wartość dawno by rzucił tą pracą, bo ile można dzień po dniu wracać po takim zmeczeniu do domu? - dlatego też firma nie zatrudnia nikogo z doświadczeniem, bo wiedzą, że taka osoba prędzej zrezygnuje niż popracuje dłużej:) 3. Nadgodziny? Trochę tu śmierdzi, żeby PIP się tym zainteresował, bo jak widać po wielu sekcjach już dawno ludzie wyrobili ROCZNY LIMIT NADGODZIN. Do tego biorąc pod uwagę tygodniowy czas pracy łącznie z nadgodzinami, to się przykro robi widząc niektórych pracowników. Jeszcze co do nadgodzin - czy robisz nadgodziny w sobotę czy jesteś na drugiej zmianie i wychodzisz o 1 w nocy czy nie wiadomo co jeszcze, to i tak wszystkie nadgodziny do jednego worka. Kodeks pracy? A po co to komu w tej firmie:) 4. Kadra (ta z góry) nie chce specjalistów, bo się jeszcze skompromitują - stąd świeżak jest idealnym pracownikiem:) A od pani prezes to proszę się odczepić, bo za wiele to ona z branżą nie ma wspólnego - w końcu skończyła scenografię filmową:)

aha

ah Masz rację nikt nie daje pieniędzy za nic nie robienie ale czy jest ok wykorzystywać to ze na rynku nie ma konkurencyjności do tej firmy i ludzie po studiach nie mogą znaleźć pracy a oferuje mu się śmieszne pieniądze i co lepsze to nie przyjmuje się specjalistów bo firmy na to nie stać? I dlatego przyjmuje się na staże? To świadczy o firmie że przyjmuje byle kogo a nie specjalistów a jak to się ma do tego że ta osoba z kierunkowym wykształceniem zarabia tyle samo albo mniej od osoby która nie ma wykształcenia kierunkowego nawet wyższego? o to w tym wszystkim chodzi. Niestety Ci co mają te staże myślą że jak się wykażą bo się im taki kit wciska będą zarabiać lepiej a tutaj EWENTUALNIE albo kolejny staż, albo zwolnienie a to po to by nie inwestować w pracownika tylko go wykorzystać. "Macie szczęście, że w ogóle macie możliwość pracy po studiach, a nie dalsze życie na bezrobociu lub na garnuszku u rodziców." to podsumowuje firmę macie dziękować i2 że Was w ogóle zatrudnia i jej za to dziękować a firma nie doceni i nie nagrodzi bo takich naiwnych nie tylko po studiach jest więcej. Nadgodziny zgodne z kodeksem pracy śmiech ile to ludzi pracuje nadgodziny i nie dostaje za nie nic bo musiał zostać w pracy ze swojej winy bo wolno pracował więc koordynator, kierownik ich nie uznał ile to razy mówiono że dlaczego tyle nadgodzin ludzi zostają a pracy ogrom i macie coś z tym zrobić bo płacić firma nie będzie a premie które są obcinane przez pANIĄ pREZES chyba nie wiesz o czym mówisz

ah

nikt nie daje pieniędzy za nic nie robienie. Jeżeli jesteś osobą, która myśli, że wystarczy, że do niej przyszedłeś(aś) i mają Ci za to zapłacić to zyczę powodzenia w innych zakładach pracy. Osoby, którym nie podoba się półroczny staż DLACZEGO SIĘ NA TO ZGADZAJĄ?!!! NIKT ICH NIE ZMUSZA DO TEGO!!! SAMI SIĘ NA TO ZGADZACIE, podpisujecie dobrowolnie umowy, a potem wielki LAMENT. Dlaczego więc nie macie pracy na pełnym etacie za 3000 zł, tylko klepiecie za 800. Odpowiedź jest prosta, nie jesteście atrakcyjni na rynku pracy dla pracodawców, a co za tym idzie brak kompetencji i konkurencyjności na rynku pracy.Umowę na zlecenie można zerwać z dnia na dzień, a i tak tkwicie w i2. a powiem Wam dlaczego: jesteście Świeżakami po studiach, którzy uważają, że jak ma się dyplom to pracodawca powinien Was błagać, żebyście przyszli do pracy.a tu zonk, teraz dyplom nic nie znaczy, bo mało jest ludzi, którzy w ogóle po studiach coś ze sobą reprezentują!!! FIRMA GRA W OTWARTE KARTY, wyraźnie tłumaczy jak ewentualnie będzie wyglądać Twoja przyszłość. Wkurzają mnie osoby, które non stop narzekają. Nikt ich nie trzyma w firmie. Macie szczęście, że w ogóle macie możliwość pracy po studiach, a nie dalsze życie na bezrobociu lub na garnuszku u rodziców. Moja opinia o i2. Zarobki przeciętne, płatne nadgodziny-zgodnie z kodeksem pracy i premie.

chemik
@ah

Drogi ah. Czasem podjęcie takiej pracy niestety jest konieczne żeby zdobyć jakiekolwiek doświadczenie. Bo do lepakieszej firmy nikt nie przyjmie świeżaka po studiach. Jest to przykre ale trzeba to przełknąc. Szkoda tylko, że pracodawcy mają takie podejście. To jest żałosne. Pozdrawiam

chemik_!
@ah

Drogi ah... nawet Świeżakowi po studiach należy się szacunek i możliwość rozwoju. Nie wiem jak w tym kraju ma być lepiej skoro to pracownik ma dziękować pracodawcy za możliwość pracy (SIC!) .

jo

bo 800zł na firmowy staż na 6 miesięcy później 1600zł na okres próbny na 3 miesiące a później 1800zł na kolejne 2 lata a premie raz są a raz ich nie ma. Wyzysk! Motywacja do pracy taka że masz robić wszystko szybko, nie ważne że dokładnie bo mają dużo próbek, ciągły brak ludzi do pracy i przyjmowanie byle kogo byle był a potem się go zwolni albo sam się zwolni. Prawdziwe laboratorium chemiczne nieeee wygląda to na pracę taśmową niestety niczego się nie nauczysz bo prawdziwych szkoleń pracowników tam nie ma bo jak mogą być przy małej ilości pracowników a dużej ilości pracy 5000szt tygodniowo

safalek

a można wiedzieć dlaczego nie polecacie? zastanawiam się czy wysyłać tam CV i szukam jakiś informacji na temat jak tam jest

meh

jak wyżej

crowley

Nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o i2 Analytical LTD - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w i2 Analytical LTD?

Zobacz opinie na temat firmy i2 Analytical LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

i2 Analytical LTD
1.5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Pionierów 39
    41-711 Ruda Śląska