Opinie o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. w Radzewo

Mieczysław Nowy wpis

Serio obiecują zatrudnienie a potem nic z tego? Ktoś jeszcze miał taką sytuacje że mieli się skontaktować i zero odzewu? Może warto w razie co samemu zdzwonić?

kandydat Nowy wpis
@Mieczysław

Feedbacku też nie dają?

Ciekawee

Hahaa byłem na rozmowie w czwartek. W poniedzialek pojechalem na trase testową czy mi sie podoba czy nie. Mowie ok spoko. Dzwonie do kadrowej a ta mi mowi ze dzis ew jutro do mnie zadzwoni . Mijają dni a tu zero odzewu ani na sms ani na telefon ... smiech na sali ... Odradzam

Maniek Nowy wpis
@Ciekawee

To jest nic ziomek jeden jeździł tydzień i mu powiedzieli wypad i ani złotówki nie dostał hahahahaha

Ciekaaweee Nowy wpis
@Maniek

No to ladnie ja bym to zglosil gdzies bo to jest porazka

Dariusz

A można pracować zdalnie?

Firma obniża pracownikom etat na połowę, zmniejsza pensję, ale każe jeżdzić tyle samo ile wcześniej. Parodia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ona

Co wy mówicie o 14 godzinach pracy. Znam kolegów co jeżdżą 26 na dobę.

Czy Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz zapewnia kartę multisportu?

Dokładnie, tam na nic nie można liczyć

On

Można liczyć. Dużo pracy i brak kasy. Narobisz się a oni nie płacą.

Z nad morza

Tak karte multisport hahahaha do deptania kapusty hahahaha oni wypłaty nie zapewniają a karte mają zapewniać hahahah

Posrana firma i tyle.Najniższa krajowa a resztę pod stołem żeby uniknąć podatków.Najlepiej jak byś jezdził za darmo a dodzwonić się do szefostwa to jak wygrana w Totka.Rotacja faktycznie jak w Mc Donaldzie.Samochody na Katowicach to jakieś złomy w których wiekszość nic nie działa. Omijał bym szerokim łukiem ta pseudo firmę.

@Marek

Popieram temat

@Lolek

@Lolek A jak jest w Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz w chwili obecnej? Swoje aplikacje pracodawca każe kierować bezpośrednio na adres mailowy firmy https://ogorkiewicz.com/. Chciałabym się dowiedzieć na jaką formę zatrudnienia mogę liczyć w tej firmie? Jest to umowa o pracę czy zlecenie?

JO
@Marek

Samochody to tragedia. Mechanik w gumowcach. Mistrz. Nie potrafi nic. Nie dodzwonisz się nigdzie. Omijać firmę łukiem szerokim.

@Dominika

Formę zamkną. Auta nie długo będą sprawdzane. Policja i ITD będzie wzywana codziennie.

@Waldek

Przez kogo będą sprawdzane auta Gerwazy? Co Wy szykujecie? Wiesz coś więcej?

JO
@Dominika

Dużo ludzie wiedzą. A za traktowanie ludzi w tej firmie to szefostwu należy się nagroda. Auta to porażka i ty koleżanki z góry dobrze wiesz.

@JO

Wszystko tam to porażka, jest 18, wypłaty nie ma w dalszym ciągu. Szefostwo milczy, a ty żyj człowieku nie wiem za co...

On

Zwolnij się. (usunięte przez administratora). Ludzi mają za nic. A samochody to tragedia. Dzisiaj mijałem Sprintera a w nim jakaś młoda blondyna. Ludzie tam pracują po miesiąc lub trzy i mają dość. A te dwie kobietki co jeżdżą to gumowe ucha. Uważajcie. Tam każdy na siebie gada. Porażka. Zobaczcie na firmę Grześkowiak. Szanują ludzi, nowa flota i tam pracują latami.

gerwazy ogor

patologia i nic wiecej nie dbaja o ludzi dodzwonic sie do nich to szok patologia razy 5 kase tylko do siebie samochody i zaklad do zamkniecia gdzie pip i sanepid pytam moze uklady maja he

Zadowolony

Najgorsza firma jaka może być to taka, która nie wypłaca wynagrodzenia swoim pracownikom na czas. Chcecie pracować za free to tylko tutaj. Prosić się miesiąc w miesiąc o swoje pieniądze....

Zadowolony

Nic tylko płakać za takie podejście do sprawy???? życzę wizyty PIP

@Zadowolony

Trzeba to chyba zgłosić.

Waldek

Jeśli chcesz pracować jako kierowca daj sobie spokój. Stan techniczny tragiczny. Nie długo nie będą mieli czym jeździć. (usunięte przez administratora) O wypłatę trzeba się prosić. A to żeby była 10tego to zapomnijcie.

Dominika

Nigdy nie pracowałam na produkcji surówek i ciekawi mnie, jak jest w Ogórkiewicz. Jak wygląda taka praca? Co się tam robi? Powiedzcie coś na ten temat, dzięki.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz?

Janina

Oczywiście najlepiej jeszcze gdy są (usunięte przez administratora) wtedy będą pracować po 12-14 godzin za najniższą krajową

Czy pracownicy Produkcja Surówek Gerwazy Ogórkiewicz i Walenty Ogórkiewicz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Mariola

Tak bardzo chętnie pracownicy uczestniczą w różnych formach integracji.Najbardziej lubimy wyjazdy w góry na coroczną imprezę firmową albo wiosenną integrację nad morzem. Lubimy również ogniska i wycieczki organizowane co kwartał przez właścicieli którzy w ten sposób pokazują jak mi zależy na nas czyli na pracownikach. Paczki świąteczne nas po prostu zawstydzają są tak szczodre i zacne, że pracownicy odbierając je całując ręce naszych dobrodziei i nawet nie kryją łez

Wróż Zdzisław

Szukają przedstawiciela handlowego.Obstawiam kariera desperata w starej Corsie potrwa góra 60 dni

Niezadowolony pracow

Totalna paranoja. Kierowcy którzy muszą wypisywać 8 godzin jazdy na karcie kierowcy a w rzeczywistości jeżdżą po 12, 13. Wyjeżdżają w trasę o 4 rano, wracają okolo 16, po czym wyjeżdżają na kolejną nocna trasę. Nie zachowują odpowiedniej ilości godzin przerwy między trasami. "Szef" umawia się na dane pieniądze przy przyjmowaniu, nie wypłaca ich. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Landryna
@Niezadowolony pracow

Ja tam wiem ze lada dzien inspektorat tam bedzie bo nikt jeszcze tego nie zglosil bede pierwsza os.

R.K

Kupilem kilka razy surowki Ogorkiewicza i za kazdym razem byly zepsute,skisniete po mimo ze na naklejce z data przydatnosci waznosc siegala ok tygodnia. Te naklejki mozna zmieniac w nieskonczonosc.Powinien byc wydruk z data waznosci a nie jakies tam nalepki

dabas

Tam jest porażka zdrady ptkanie kobiet właściciele to babiarze.Patologia kasa Polska na surowy kwaśne . Wiza się po Okolicach jak psa ludzi traktują wypłaty marne.Madrzy nie są jak afera z zalaniem analizy to nic nie zrobią ważne że ich stać i ich może zalewacOgolnie bonzalesy.Na maksa strony place weźcie idźcie w cholerę inne firmy doksztalcajcie się bo łapy góry opuszczone bebifitow zero się nie da tragedia w (usunięte przez administratora) masakra patologia ta firma produkcyjną jak wszystkie tego typu w okolicy wyzysk i rzeźnik wiara ciała pomieszczeń zmęczeni życiem szok.Pomyslcie że stać was na co inne lepsze sprzątać biura prestiż niż taka patologia.

Simon

Firma prowadzona jak za komuny gdy wszystko robiło się byle jak a ludzie i tak kupią.(usunięte przez administratora)zatrzymali się na latach 90 tych i nie chcą zrozumieć i przyjąć do wiadomości że to nie czasy gdy dawało się prace za śmieszne pieniądz i ludzi miało się gdzieś. Fachowcy z tej firmy odchodzą do lepiej płatnych lub zarządzanych przez normalnych ludzi firm. W BOKU rotacja jak w Mc Donalds. Odradzam wszystkim.

Krakowiak

Witam.jawna porażka cała firma.W katowicach jeżdzą najgorszymi autami bez ogrzewania,hamulców i wiecznie świecących się wszystkich kontrolek na desce rozdzielczej. Wypłaty po terminie i jeszcze z łaską wypłacają.Szef burak jak ich mało nie potrafi rozmawiać z ludzmi i dzwoniac zawsze się rozłancza.Surówki mają przeklejane daty żeby jechały do klienta jako świeże.Towar dojezdza już zepsuty.Na Święta faktycznie bony w postaci starej kapusty i żebyś to sobie wzioł i sprzedał.Co do zarobków to dostajesz najniższą krajową i resztę do ręki pod stołem( Max zarobisz 2 tyś ) żeby unikneli podatków. Jak ktoś chce w obozie pracować to niech tam ciśnie.Pozdrawiam.

Lolek

Pracuje ponad 2 lata na stanowisku kierowcy. Sama praca nie jest zła niestety wynagrodzenie miesięczne 2200-2500 na miesiąc.W umowie wypłata do 10ego w realu poślizg nawet dość i trzeba się prosić o kasę. W tym czasie szef jak i szefowa nie są osiągalny. Księgowa twierdzi że nie ma pieniędzy bo szefostwo nie dowiodły. Czas pracy od 8-14 a nawet dłużej. Kwestia ilości klientów oraz długość trasy. Towar trzeba samemu załadować na samochód. Pracuje do końca umowy odchodzę bez żalu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wypłacać na czas wynagrodzenie i podnieść zarobki od 2 lat stoją w miejscu

@Lolek

Jak wnioskuję po Twojej opinii, nie rozmawiałeś z szefostwem na temat ewentualnej zmiany warunków pracy? A może się mylę i taka rozmowa miała miejsce? Jeśli tak, powiedz nam, czy jednak udało Ci się wynegocjować większe wynagrodzenie. Zawsze warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani danym aspektem pracy w firmie.

@Dominika

Rozmowa była i nie było opcji podniesienia pensji dobrze o tym wiesz. Nie udawaj Dominiki bo wiem kto pisze. A co z terminami co do wypłat? Też są wg. Ciebie na czas..? Kiepsko kłamiesz. W tym miesiącu zamiast 10ego były 20ego mogę wrzucić zdjęcie paska od wypłaty z datą. Niedługo 10 grudzień dopilnuj wypłat aby były w terminie. Najpewniej tu napisze kiedy była w grudniu pensja.

DZIOBAS
@Lolek

W grudniu dostaniemy też dwudziestego razem z przydziałem zgniłej kapusty deptanej .

@DZIOBAS

Na ,,Wuja" mi ta kapusta jak do tego czasu karpie wykupia i zoztana same plotki.Teraz szef z szefowa rozwozi surowki po Sremie osobiscie to zaoszczedza bo tak dobrze placa, ze kierowcy odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. - Radzewo

• Jak się pracuje w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.?

Produkcja Surówek G.W. Ogórkiewicz Sp. z o.o.