Opinie o Sanfara Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sanfara Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanfara Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanfara Sp. z o.o. w Opole

Kasia Nowy wpis

To oni nie maja nadal strony internetowej?

wipo

doswidczenie to też można jako partner biznesowy zdobyć, ale wydaje mi się, ze tu licza się bardziej kontakty.

Kandydat Nowy wpis
@wipo

Z firmą która nie ma strony internetowej, i telefonu bym się bał taką umowę podpisać.

Administrator Nowy wpis

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Sanfara Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Ela Nowy wpis

Jeśli chodzi o benefity pozapłacowe, to oprócz wewnętrznych szkoleń nie ma nic, ani wczasów pod gruszą, ani innego socjalu. Wcześnie jeszcze było "karpiowe" itp. teraz już nawet tego nie ma

Agata

Sytuacja zwolnienia pracowników bo nie "pasują" jest nagminna, kilka osób już tak zostało potraktowanych. Jeśli ktoś jest "niewygodny", szuka się pretekstu żeby zwolnić i to z dnia na dzień. Kierownictwo nawet nie pozwoli dobrze się spakować, bo stoją nad pracownikiem i patrzą na ręce, bo może przypadkiem weźmie coś więcej. Następnie zostaje wysłany komunikat do pracowników, że dana osoba już "pożegnała się z nami w związku z... (i tu powód)", który jest oczerniający pracownika i mijający się z prawdą. Omijać firmę wielkim łukiem (córkę spółkę SINIS, REMIENIS, OŚWIECONY - również)

Grzegorz
@Agata

A mnie tu dobrze :) Bardzo dobrze :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sanfara Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Edyta

@Ola nie uważasz, że powód, który podałaś jest tylko domysłem. Tak naprawdę nie wiadomo co było powodem zwolnienia. Czy Twoja znajoma również uważa, że to był powód? Czy są jeszcze jakieś sytuacje zwolnień z firmy Sanfara Sp. z o.o., które uważasz za bezpodstawne?

@Edyta

właśnie. czy były inne takie sytaucje? Możecie je opisać?

Ola

Pan Kierownik zwalnia pracowników, a dokładniej pracownice bez powodu. Albo podaje powód wynoszenia danych z firmy, co naturalnie jest nieprawdą. Zwalnił ostatnio moją znajomą, bo wyszła za mąż, miała już umowę na czas nieokreślony, wiec bał się, że pewnie zaraz pójdzie na macierzyńskie, które zresztą się jej należy. Wolał takie rozwiązanie. Po prostu vrak słów do takiego traktowania.

Edyta

Aktualnie jest prowadzona rekrutacja na jakieś stanowisko? Na stronach nic nie ma napisane, a ktoś może będzie poszukiwał pracy w okolicy i zainteresuje go oferta.

nomad

podbierają handlowców.Nie polecam .

anno1990

Mnie z kolei interesuje praca w Opolu. Ciekaw jestem jaką oferują podstawę oraz ew. prowizję na stanowisku Doradcy KB. Żeby zacząć pracę musiałbym się przeprowadzić do Opola, więc kwestia zarobków jest tutaj istotna :) Wiadomo - mieszkanie kosztuje. Może ktoś mógłby podzielić się info?

Dzień dobry, serdecznie polecam pracę w SanFarze. Uczciwe warunki pracy i świetna atmosfera w biurze :)

Witam. Firma ruszyła z rekrutacją na stanowisko telefonicznego doradcy klienta w Opolu. Byłbym wdzięczny gdyby jakaś dobra dusza opisała warunki pracy: atmosfera, zarobki, rotacja itp. itd.

admin

Wiesz coś na temat firmy Sanfara Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanfara Sp. z o.o. - Opole

Sanfara Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.

Sanfara Sp. z o.o.