Opinie o Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. w Opole

Panzerkalmpfagen

Po prostu masakra. Kierownictwu odwaliło na pieniędzy. Co dzień więcej ludzi odchodzę z tej fabryki, a wysyłki również normy tylko się zwiększają. Kierownictwo nie reaguje na to że ludzi po prostu nie wystarcza, oni tylko zwiększają normy i krzyczą że ma być wyrobiona. Nie interesuje ich również to że nie wystarcza nawet ludzi żeby materiał podwozić. No i jasne że nawet ze względem na to że pracujesz za trójkę wypłata stoi na miejscu (3200 + 300 premii (jaką mogą zabrać). Odchodzą nawet ukraińcy. Już w ogóle nie szanują ludzi.

Marmolada

Jeśli chcesz pracować za około 3500zł w tym maksymalna premia 500zł brutto, uzależniona od wydajności, L4, dyscypliny i innych czynników. Atmosfera średnio pozytywna, raczej co raz gorsza. Masa formularzy i innych papierów do wypełniania. Praktycznie ciągłe przepisywanie tego samego z jednej kartki na drugą. Z opłacalnych bonusów to dofinansowanie do dziennego posiłku 7zł. Opieka medyczna kosztuje sporo i średnio jest opłacalna. Karta multisport z PZU, również wyniesie więcej niż w innych firmach. Pracując na 3 zmiany raczej nie ma się ochoty na jakieś dodatkowe aktywności. Nocki dają popalić. Tak jak zapylenie pyłem aluminiowym, oparami z olejów. Warunki w dłuższej perspektywie szkodliwe dla zdrowia.

SERT
@Kamila

Jak ktoś nie wyrobi normy po jej podniesieniu, to ma po prostu bardzo nieprzyjemna rozmowę prostujaca wśród innych pracowników którzy tez nie zrobili normy. Czyli po prostu przy wszystkich bo nawet najmniej szanujący się robol tam normy nie zrobi. Norma zalezy od widzimisię kierownictwa i nijak się ma do faktycznej mocy przerobowej zakładu. Nie wyrabia produkcja nie wyrabia logistyka. Nie mówiąc już ze pracujesz w kompletnym zaduchu i pyle oraz oparach śmierdzących olejów. To nie jest dobre miejsce do pracy.

Asia Nowy wpis

Chłopak może by poszedł na operatora wózka widłowego, bo ma już trochę doświadczenia. nie pracował jednak nigdy na kilka zmian a tutaj już w samym opisie oferty piszą by być na to gotowym. Trudno jest się przestawić?

Dzień dobry. w ogłoszeniu dla Inżyniera Produkcji zostało napisane, że występują przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy. proszę o ich wyjaśnienie, czy to jest w ogóle zmienne w czasie? spełniam warunki zastanawiam się czy nie wysłać dokumentów

Www Nowy wpis

Nie aplikuj tam, nie popełniaj tego błędu.

Robol

Firma Knauf to nic innego jak tylko zakład pracy przymusowej tam jest jeden wielki wyzysk na pracownikach produkcji,kierownicy nie mają do ludzi szacunku,brygadziści to sami nieudacznicy nic nie potrafią tylko robią zdjęcia i donoszą jeden na drugiego,najlepiej dać im bata żeby stali nad pracownikiem i krzyczeli NORMA!!!,planista produkcji to człowiek bez żadnych kompetencji na tym stanowisku swoim pupilkom daje najlepsze i najmniej męczące pracę,reszta charuje na jednym stanowisku tygodniami,a nawet miesiącami,a jak coś powiesz bo nie ma ludzi!,jak tak dalej pójdzie to będą jeździć po pracowników pod Białoruską granicę bo Polacy już pomału mają dość takiego traktowania i wyzysku,firma zeszła na (usunięte przez administratora).

Ona

No właśnie, jak ta kwestia normy wygląda, bo ktoś tu pisał niżej, że jest nacisk na to w pracy mocny, z tego co zrozumiałam? Ciekawa jestem, czy one obowiązują na każdym stanowisku, ja przyszłam, bo znalazłam ogłoszenie na automatyka w dziale utrzymania ruchu. Narzuca tempo pracodawca?

URowiec Nowy wpis
@Ona

W Utrzymaniu Ruchu nie ma norm, że w określonym czasie musisz zrobić jakąś rzecz. Może z wyjątkiem przezbrojenia maszyny, ale średnio to się ma do określonej normy czasu przezbrojenia, bo praktycznie zawsze są jakieś większe albo mniejsze problemy podczas przezbrojeń, które je przeciągają.

Pracownik Produkcji

Zaniosłem podanie w odpowiedzi na ogłoszenie ze strony internetowej Urzędu Pracy. Po kilku dniach otrzymałem telefon z propozycją spotkania.

Uprzejmy, rezolutny człowiek przedstawił mi w zwięzłej wypowiedzi najistotniejsze sprawy dotyczące pracy na tym stanowisku, oraz zapytał jakie są moje oczekiwania.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy pensja w Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Magazynier, ich ogłoszenie jest 18 sierpnia na Pracuj.pl.

@zainteresowany

Jak wyglada atmosfera w pracy? Myśle czy nie aplikować, ale się zastanawiam jacy ludzie są? Bardziej mnie interesuje jak jest w biurach.

Dzień dobry chciałem się zapytać jak tam praca wygląda na magazynie? Jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? A praca jest jedno zmianowa czy na dwie zmiany się pracuje...

Zdziczały

Jakie warunki pracy? Są nadgodziny? Na jaką zmianę najlepiej trafić? Jaka jest maksymalna premia?

@Marmolada

Co skrywa się konkretnie pod pojęciem "wydajności" w firmie? Pisali wcześniej o normach i ilościach ale nie były podawane przy tym konkrety. Jakie są obecne normy, można je do czegoś porównać?

@Kamila

Zwyczajnie. Robisz na maszynie jakiś proces. Zakładana wydajność na godzinę to załóżmy 100 sztuk na godzinę. Minus przerwa I czas na sprzątanie to da załóżmy 730szt na cały dzień. Czyli te 730 szt to będzie 100% normy. Jeśli będziesz realizował miesięcznie normy na poziomie 90% i w niczym nie podpadniesz to dostaniesz aż 500 zł brutto czyli tyle ile w niedzielę ktoś ważny z firmy wyda na obiad. Bez urazy dla wszystkich.

@Kamila

Oczywiście gdy już osiągniesz zakładaną wydajność to może ona zostać z czasem podniesiona dzięki wspaniałym usprawnieniom polegającym na przyspieszeniu twoich ruchów.

Były robol
@Marmolada

Normy są podnoszone co jakiś czas.

@Były robol

Tak po prostu czy coś konkretnego może na nie wpływać? jeśli tak to co? wyniki są obserwowane? tabelki, te sprawy? a co jak ktos nie wyrobi po jej podniesieniu? będzie szkolenie?

SERT

oliwier

Dzień dobry interesują mnie widełki zarobkowe w firmie knauf interfer aluminium dla poszczególnych stanowisk: 1. Operator maszyny 2. OPERATOR CNC 3. AUtomatyk 4.Kontroler jakosci i np. jakie dodatki zmianowe, (%)

bole
@oliwier

mniej wiecej 5800 - 8000 brutto masz to na go work (usunięte przez administratora) pzdr

Surowiec

Jak oceniacie prace na stanowisku automatyk?

Panzerkalmpfagen

MagdaM

Witam. Jaki wymiar pracy i w jakich godzinach?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Brokelmann Polska aluminium sp. z o.o?

Taki sobie

Atmosfera jest taka, że masz (usunięte przez administratora)a dyrektor nie szanuje ludzi chyba, że pracują w górnej części budynku. Nie liczy się jakość tylko ilość.

@Taki sobie

A coś więcej na temat tej wspomnianej strategii? Jak to ostatecznie może wpłynąć na generowane zyski w firmie? faktycznie ilość ma takie znaczenie, z jakiej przyczyny rezygnuje się z jakości?

Robol
@Taki sobie

Zgadzam się 100%,pracuje na produkcji i wiem jak jest,pracowników mają za nic,tylko gonią do roboty bo trzeba zrobić normy,tam ważna jest ilość nie jakość Zgadzam się w 100 Zgadzam się w 100 Zgadzam się w 100%,tam nikt pracowników na produkcji nie szanuje,liczy sie tylko norma i ilość.

Brokelmann Polska aluminium sp. z o.o właśnie rekrutuje w mieście Opole. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Były

Brokelmann Polska ma w Polsce tylko jedną lokalizację w Opolu a od trzech lat firma nie nazywa się już Brokelmann tylko Knauf Interfer Aluminium Polska sp. z o.o .

Kamila

Barszczyk? W sensie, że biały? Już na Wielkanoc się tu w firmie szykujecie? :D W jaki sposób jest ona uwzględniana, odbywa się jakąś uroczystość z życzeniami itp? Albo jakiś mały zajączek wpada?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Brokelmann Polska aluminium sp. z o.o?

Były

Tak, wszystkiego Cię nauczą.

Agata
@Były

Naprawdę? I ile trwa takie przeszkolenie? To jest już normalnie płatne i umowa już jest wtedy w firmie?

@Agata

Od pierwszego dnia pracy jest umowa o pracę na okres próbny. Pracownik szkoli nową osobę, wszystko zależy na jaki trafisz proces. Może to trwać od jednego dnia do kilku, czasami wystarczy godzina lub dwie jeśli proces jest łatwy.

Natalia
@Były

dzięki wielkie za wytlumaczenie, wydaje mi się że w wiekszości firm tak jest jak to opisałes ... a ta umowa to od 1 dnia, to szkolenie wprowadzające jest w godzinach pracy i normalnie płatne jak praca?

@Natalia

Tak płatne. Pierwszy dzień to jest szkolenie bhp, jest to Twój pierwszy dzień pracy, 8 godzin.

@Były

No a jeśli szkolenie trwa powiedzmy godzinę to co się robi przez całą resztę wtedy? Już normalnie można pracować?

Ex
@Kamila

Tak, szkolenia bhp masz 1h ,a potem masz kilka segregatorów bezsensownych papierow do przeczytania. Jak stare rozporządzenia od 2013. Kilka razy te same bzdury z BHP (ktore masz na szkoleniu) powielone kilka razy.

@Ex

Czyli nie podejmujesz się tego samego dnia jeszcze pracy? I za to i tak jest zapłacone? Aż nie wiadomo jak się do tego odnieść...

@Kamila

Nie podejmujesz pracy na hali produkcyjnej w dniu szkolenia bhp. Tak to jest Twój pierwszy dzień pracy i jest normalne płatny. Siedzisz i czytasz papiery bhp.

@Były

Nie wiem czy mi to nie uciekło i wolę dopytać, oni robią jakiś sprawdzian z tego bhp czy jak widzą że 8 godzin się w to patrzę to wierzą że już Wszystko umiem? i jeśli kładą na to tak spory nacisk to jak sytuacja z jakimiś wypadkami przy pracy wygląda itp.? Sporo osób chodzi na l4?

Grubaświnia

Ciekawe jaki barszczyk robi anetka z krzysiem i całą świtą klakierów pseudoniemieckich panu ludwisarzowi ? ja teraz jestem wielka pani z Opola i brokelman ale swąd nalanej maciorki zawsze pozostanie. Łi !!!Łi !!! Łi !!!

Sakmajdik
@Grubaświnia

O kogo chodzi ???

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Brokelmann Polska aluminium sp. z o.o? 15 grudnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator. Ktoś z Was aplikował?

Valeo

2600-2800 na rękę na okresie próbnym pewnie mniej.

ABC
@Valeo

Oczywiście tyle dostaniesz jak zrobisz normę!

@ABC

Ale jak? Bo nie rozumiem? Jest zapis w umowie, że jak nie wyrobisz normy to dostaniesz mniej pieniędzy? O ile mniej w takim razie?

Andrzej to J.E.B.N.I.E
@Andrzej

Bo część premii zależy od stopnia wykonania normy. Nie robisz normy obniżają premie.

@Andrzej to J.E.B.N.I.E

A można się dowiedzieć jakie tu aktualnie są normy?

Andrzej to J.E.B.N.I.E
@Kamila

W większości dość mocno wyśrubowane.

Tomi

Witam. Pół roku temu zwolniłem się z tej firmy. Opinie na temat firmy zostawiam bez komentarza. Chciałem tylko pozdrowić „Twardego” dzięki któremu szło tam wytrzymać pare miesięcy. Pomimo ciężkiej pracy fizycznej ten człowiek potrafił jakoś zachęcić ludzi do pracy. Jestem w szoku ze tak pozytywną osobę wszyscy którzy znajdują się „nad nim” starają się zmienić albo na siłę szukają problemów dotyczących jego Osoby oraz pracy która wykonuje. Mimo widocznego wykorzystywania swojego stanowiska poprzez pozostałych pracowników z tym człowiekiem rozmawiało się jak z równym za co go podziwiam i szanuje.

Zuzanna
@Tomi

A to inni jakoś demotywowali zawsze, że tylko on umiał was zachęcic co pracy?

trusiek
@Tomi

jest twardy

Zostaw merytoryczną opinię o Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 200 ocen.

Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o.