APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

poznaniak

Pracuje w APS od pół roku na projekcie Play i szczerze powiem nie miałem lepszej pracy. Elastyczny grafik, mili ludzie, super Team Menadżerowie, kasa zawsze na czas. Zdecydowanie praca do której chodzi się z przyjemnością. Co do zarobków to spokojnie utrzymuje się w Poznaniu, mam czas na wyjścia do kina, teatru, na basen itp. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, wszystko wytłumaczone wprost i od podstaw. Na każdy problem i pytanie odpowiedź wyczerpująca. Co do samej pracy to na każdą bardzo nietypową sytuację mam wsparcie od Mentorów. Jestem bardzo zadowolony, a potwierdzeniem tego niech będzie to, że miałem tu przyjść tylko na chwilę: miesiąc, góra 2 a pracuje już pół roku i nigdzie się nie wybieram :) Naprawdę polecam :)

Zleceniobiorca
@RF

W pracy nie ma podwyżek. Osoba świeżo po szkoleniu ma taką samą stawkę jak ta pracująca 3 lata i dłużej

Też całkiem niedawno zakończyłem współpracę, ale powód był jeden- przeprowadzka. Dla mnie atmosfera ok, zawsze było z kim pogadać i kogo spytać o jakąś nietypową sprawę. Klienci jak to klienci, taka robota po prostu, ale nie ma co się nimi stresować. Gdy wcześniej byłem kelnerem to dopiero wrzeszczący klient dawał się we znaki, więc telefon jest zdecydowanie lepszą opcją niż gastro - kto pracował tutaj I tutaj pewnie potwierdzi. Nigdy nie zdarzyło mi się czekać na przerwę tak długo. Z resztą jeśli masz potrzebę to zawsze możesz się wbić na odpowiedniego idla. Wyrabiałem jakąś tam premię, a gdy klient nie był zainteresowany przełączeniem na dział sprzedaży to nawet nie musiałem zbijać jego obiekcji… to tak zgrubsza. Więc jeśli szukacie czegoś w biurze, z elastycznymi godzinami (a nie 8-16) to taka infolinia może się sprawdzić. A i moje zdrowie psychicznie nie ucierpiało :)

Kasia Nowy wpis

Na szkoleniu do (usunięte przez administratora) dla portalu rezerwacyjnego atmosfera jest okropna. Ostatni raz tak poniżana i traktowana bez szacunku czułam się w szkole podstawowej. Team Leaderzy regularnie grożą zwolnieniem. Dla własnego zdrowia psychicznego nie polecam. Lepiej być bezrobotnym niż poniżanym.

j Nowy wpis
@Kasia

co konkretnie się stało?

PYTANIE

czy APS daje jakieś benefity, multisport, medicover etc?

Pracownik Nowy wpis
@PYTANIE

Nie

IM Nowy wpis

Na pewno nie? a co z oferta dla specjalisty ds. windykacji telefonicznej? Piszą przecież wprost „Karta Multisport dla pracowników i ich bliskich”. Do jakich innych stanowisk nawiązujesz w takim razie?

PYTANIE

Czy APS daje jakieś benefity, multisport, medicover etc?

N
@PYTANIE

Nic nie dają tylko śmieciowa umowę i oferują jeszcze brak szacunku oraz gwarancję, że po kilku miesiącach jedyne na co będziesz miał ochotę to uciekać w podskokach

Nivk

Aps sie skonczyl gdy zrezygnowali z obsługi znanej firmy telekomunikacyjnej

Honorka
@Nivk

Hej, czy możesz nieco rozwinąć ten temat? przyszłam tu z niedawna oferta dla specjalisty ds. windykacji telefonicznej. Chciałam wstępnie się rozeznać w warunkach tylko teraz nie wiem na ile będą one korzystne, skoro o jakimś końcu piszesz?

Zadzwoniła do mnie pani, zaprosiła na rozmowę, umówiliśmy się na konkretny termin, dostałem na maila zaproszenie do pokoju na teams. O równej godzinie się zdzwoniliśmy na kamerkach, opowiedziałem o sobie, dostałem kilka pytań czy widzę się jako konsultant oraz zapoznałem się z pytaniem, miałem 10/15 minut na przygotowanie się - miałem zaproponować kredyt i przekierować do doradcy. Ocena rozmowy i wynik od razu - na końcu informacja o szkoleniach, trybie pracy itp. Miło, lekki stres, ale nie ma czego się bać.

Czy widzę siebie jako konsultanta? Czy widzę siebie w pracy z klientem? Jakie mam hobby, zainteresowania?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do APS Poland S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

PRACOWNIK

to jak wygląda projekt niemiecki back office jest mało śmiesznym żartem, krótko mówiąc jesteś (usunięte przez administratora), który ma być dostępny od rana do nocy bo może pojawią się sprawy, zaczynasz o 8, masz konczyć o 16, co z tego już o 9:30 dostaniesz informację, zeby się wylogować, nawet 30 min nie pozwolą ci dopracować. Ja rozumiem umowa zlecenie, ale istnieje coś takiego jak zwykły szacunek do człowieka. Tu go nie ma. Pracuj kiedy ci łaskawie pozwolimy, a to jak wysoka wyplata bedzie nie wie tego nikt, bo sytuacja operacyjna jest dynamiczna XD może jak ktoś studiuje to mu starczy do 1, jak mamusia przeleje, ale jeśli ktoś ma do zapłacenia rachunki to nie wiem jak ma się utrzymać pracując w tej firemce, a naprawdę szkoda, bo baza merytoreyczna wiedzy jest dobra, szkolenia i pomoce też, jedyne czego brak to szacunku do pracownika, ale no według nich nie pracownika a zleceniobiorcy, który jest (usunięte przez administratora)

Pracuś
@PRACOWNIK

W pełni się zgadzam. Brak szacunku to najmniejszy minus tej pracy, ale zawsze powtarzam, że jeśli ktoś chce stabilizację zarobków na umowie zlecenie nie ma czego szukać. Tak jest niestety wszędzie

Michaśka
@Pracuś

To na których wszystkich stanowiskach można tutaj pracować jedyne na zleceniu? teraz jak są wystawione dwie oferty w sieci na Ostrowskiego to widzę w nich wpisaną umowę o prace

GG

A jest tu może jakiś dział IT? jak się w nim pracuje? przeglądam swoja okolice w Poznaniu jak na razie z ciekawości. Ktoś teraz niedawno pisał, że miewał problemy ze sprzętem, to kto się nim zajmuje? Do działu IT gdzie wystawiają ogłoszenia? Teraz widzę, że specjalistów ds. windykacji poszukają

lekko zdenerwowany

Niemiecki projekt zalando: Plusy: + wypłata na czas + tygodniówki + pomocni ludzie Minusy: - na początku pytają o zapotrzebowanie, mówią o 3 sick dayach w roku i dniach, w których rzekomo nie możesz wziąć wolnego. Jednak problem jest w drugą stronę. W styczniu (w poprzednich miesiącach rowniez, ale na mniejszą skalę) praktycznie regularnie występuje tzw. empty pool, tzn. że jak masz pracować pełną zmianę 8h, to przepracujesz czasem 6h, czasem 4 a czasem mniej. Dostaniesz mail, ze z powodu syt. operacyjnej skracają zlecenie i proszą o wylogowanie jak skonczysz zaczętą sprawę. Bez przepraszam, ani nic (przecież w customer care nalezy byc empatycznym, co jak widac nie dotyczy managerow, tutaj szacunku do swojego czasu zarezerwowanego na tą pracę nie uświadczysz, bo przecież jestes by byc dyspozycyjnym dla nich XD), proszą Cie o wylogowanie, albo nawet nie proszą (z powodu .... wylogujcie sie z pracy). Wiec jak planujesz pracować wyznaczoną liczbę godzin to przygotuj się na znacznie mniejszą i to bez zapowiedzi. Bo to często występuje. - wazne: musisz zawsze robic szybko, bo czas opracowania jest liczony do Twojego AHT i CPH, co przeklada sie na Twoje wyniki, niewazne ze jest malo zlecen danego dnia i każą sie wam zaraz wylogować, oczywiście dostajesz kasę za to, ile jesteś wylogowany - jest to umowa zlecenie i traktują czas swoich pracowników jakby nic niewarty, a Ty jako pracownik masz być zawsze uprzejmy, przepraszać itd, za to też jesteś oceniany - 3 min przerwy na kazda godzinę pracy

Gabi

Faktycznie grafik jest na plus, ale reszta nie. Przerwy 3 minuty na godzinę pracy, stary sprzęt, problemy z programem, dużo informacji - brak dobrych szkoleń i czasu, by je przyswoić nowości które wprowadzają (projekt lidl) pensja od tego roku to żart, a wymagania do spełnienia wygórowane.

Była pracownica

(usunięte przez administratora). Pracowałam na projekcie Zalando. Non stop nowe szkolenia, a potem, jak nie ma pracy to odsyłają do domu. W grafiku masz wpisane 8h, a po 1-2 h już do domu. Nie można nawet połączyć tej pracy z inną, bo nie wiesz, ile będziesz pracował. A jeszcze ciekawsze, że liczba "liderów" jest coraz większa.

KL

To jak wy teraz te prace zdalną oceniacie? kiedyś pisali, że jakiś przestarzały sprzęt jest dawany. Czy teraz od nowego roku cos innego w związku z tym wchodzi? Pojawiła się niedawno opinia dotycząca projektu zalando. Ja bym pierwszy raz się decydowała na cokolwiek takiego, nie mam wiec doświadczenia. jakie projekty polecacie? Chyba ze teraz nowe maja wejść i warto poczekać?

sprzęt
@KL

sprzęt jest ok jeśli nie jesteś studentem, który chce sobie dorobić i może z dnia na dzień zrezygnować z pracy to nie polecam, nie ważne jak bardzo będziesz angazować się w tę prace i czy będziesz dobrze praecował - jesteś tylko pionkiem na zleceniu bez możliwości negocjacji warunków pracy czy typu zatrudnienia

haha
@sprzęt

jak niby ok? na lidlu co chwila cos nie dziala, co chwile sa problemy przez ktore nie mozemy pracowac. Cala grupa szkoleniowa pazdziernikowa co chwile wzywala IT- a to monitory nie dzialaja, a to program X i Y dziala u kazdego gdzie indziej, vpn nie dziala. Jeden wielki zart.

QB

Czy dużo tu studentów się zatrudnia? od tej strony polecicie pracę? pokazał mi się wątek, w którym ktoś pisał, o jakimś pionku na zleceniu i jeśli nie jest się studentem to lepiej nie przychodzić. Każdy może się z tym zgodzić czy to może jeszcze od czegoś zależy?

Studenciak
@QB

Praca typowo dla studenta, którego jak zwolnią, nie załamie się i poszuka innego zajęcia. Jeśli umiesz radzić sobie ze stresem i szybko wykonujesz swoje zadania, ta praca może być spoko opcją

ex-worker

Pracowałem zdalnie na niemieckim projekcie zalando i szczerze jestem w stanie polecić tę firmę każdemu, kto chciałby sobie dorobić i ma trochę wolnego czasu. Niestety nie wszystko było tak kolorowe, wypada jednak zacząć od plusów: + szkolenie 2 tyg. o stałych godz., w pełni płatne + ludzie jak najbardziej mili, atmosfera bardzo na plus + wypłaty co tydzień (jak kto woli w sumie, ja czasem brałem po 2-3 tyg, gdy uzbierała się większa suma) + dostarczają sprzęt, działał bez zarzutu, zawsze też można prosić o wymianę, pomoc IT + bardzo elastyczny grafik, duża rozpiętość godz. do wyboru (PS. jak ktoś zamierza narzekać, że dwa razy w msc popracuje do 22 i trafi się jeden weekend, to nie wiem, czego tu szuka ;) ) + co do grafiku, biorą pod uwagę twoje preferencje, jak jednak wpadnie zmiana w dzień, który Ci nie pasuje, można prosić o jej przeniesienie, nigdy nie było z tym problemu, generalnie można pogodzić tę pracę z inną pracą, studiami itp. + sam deklarujesz ile godz. w miesiącu chcesz pracować + zawsze można było liczyć na pomoc merytoryczną, gdy nie ogarniało się jakiejś sprawy Co do minusów: - wspomniany wymiar przerw, jest to dokładnie 3 min na każdą godz., jak już ktoś wspomniał i nie mydlcie mi oczu o prawie pracy, to jest zwykłe zlecenie, ja akurat pracowałem najczęściej po 4-5 godz. dziennie, więc nie potrzebowałem aż tak bardzo przerw, ale w pełni rozumiem osoby pracujące po 7-8, zwłaszcza gdy wymagają, że będziesz robotem klawiaturowym i nie masz chwili oddechu... - no właśnie, od początku jest mierzona twoja produktywność, mówią wprost czy jesteś opłacalny dla firmy, wymagając, że będziesz w kilkadziesiąt sekund ogarniał nierzadko złożone sprawy, przy tym oczywiście dbając o jakość, by klient był zadowolony :) - po ok. miesiącu od szkolenia dostajesz już konkretne cele na dany miesiąc co do efektywności tj. ile spraw w ciągu godz. musisz opracować no i potem jesteś z nich rozliczany, nie jest to z mojej strony zarzut, szkoda tylko, że ja cele na dany miesiąc dostawałem (usunięte przez administratora) połowie miesiąca, to chyba nie wymaga dalszego komentarza, nie twierdzę, że każdy tak miał, mnie niestety tak traktowano... - szkolenie wyłącznie teoretyczne, z systemami stykasz się dopiero w pierwszym dniu pracy, a obserwowanie parę godz. podczas szkolenia, jak doświadczony pracownik opracowuje case'y to żadna praktyka - oznajmiając o zakończeniu ze mną współpracy, poinformowano mnie, że mam wprawdzie okres wypowiedzenia 2 tyg., ale i tak kasują wszystkie moje zmiany, uczciwe podejście co :) Generalnie firma ma też taką politykę, że woli zatrudniać multum ludzi, inwestować czas i pieniądze w szkolenie i sprzęt, a potem, gdy zapotrzebowanie na pracę jest mniejsze, skracać bez pytania zmiany czy po prostu zwalniać, szkoda Mimo wszystko nie zamierzam ani zachęcać, ani zniechęcać, niech każdy, kto przeczyta moją opinię, sam oceni, czy warto, na wszelkie pytania też chętnie odpowiem, pozdrawiam

Też były pracownik
@ex-worker

W pełni się zgadzam. U mnie też wypowiedzieli umowę czekając na początek miesiąca i kasując grafik na 2 tygodnie wypowiedzenia z cyt,"powodu braku zapotrzebowania". Tylko ja już to przewidziałam po skracaniu godzin od listopada, w grudniu miało być tyle pracy a skracali 8h do 4h lub 2 dni w tygodniu na deklarowane 5.

Ex
@Też były pracownik

Z tym skracaniem to przeginka i wyrzucaniem bez powodu, przykre, bo praca mogłaby być naprawdę fajna

Pracuję od jakiegoś czasu na projekcie Zalando. Nie ma co narzekać, bo jest dobra pensja. Ale od pewnego czasu zaczęły być problemy z wyrabianiem godzin. Na początku na rekrutacji jesteś pytany, czy możesz pracować minimum, powtarzam minimum 80 godzin, mówisz tak pewnie, obliczasz w głowie już swoją pensję, ale jak to na zleceniu bywa, twoje godziny mogą zostać w każdym momencie skrócone. I tak oto z 80 wyrabiasz może 50-60 itd. Osoby chętne zarabiania wielkich kokosów (mimo, że stawka wcale nie jest mała) nie mają czego tu szukać. Firma żyje z wyników, jeśli nie nadążasz, robisz out. Pracowałem już w korpo i jestem przyzwyczajony, ale niektórzy nie są w stanie wytrzymać psychicznie przeciążenia oczekiwań managerów. Jest to typowa praca na chwile, szanse awansu są nikłe, nie warto przywiązywać się do tego miejsca na długo. Jeśli chcesz szukać stabilnego zatrudnienia, to niestety tu takiego nie ma. Popracuję tu jeszcze trochę (o ile mnie nie zwolnią) i żegnam się. Więc czy polecam? Ciężko powiedzieć. Gdyby nie ucinanie godzin, wszystko byłoby w porządku. Teraz nie mam nawet jak poprawić wyników i będę świecić oczami przed managerem gdy ten spyta, dlaczego tak słabo. Norma.

R

Cześć, gdzie są dodawane oferty? teraz niedawno ktoś napisał, że widział cos do HR, ja jak patrzę na taki portal, który obserwuje czy tez sama stronkę www to niczego nie widzę. Mam problemy techniczne czy gdzieś jeszcze się ogłaszają? Są inne oferty? albo plany na nabory? jakie stanowiska?

Maciek

Cześć wszystkim. Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w kadrach lub HR? Niedawno widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji.

Konsultant serwis filmowy

Jeśli zastanawialibyście się nad wysłaniem CV, nie róbcie tego. 24 min przerwy na 8h pracy… nie przestrzeganie kodeksu pracy; a nie można z tym nic zrobić, bo są to umowy zlecenie. Od początku w pracy nie warto jest się do czegokolwiek przykładać bo możesz poleciec w każdej chwili. Jeśli musielibyście iść do toalety i nie wyrobicie się w 5 min, musicie się tłumaczyć z zatwardzenia. Podsumowując… plus to wypłaty które są na czas; i nic więcej. Najśmieszniejsze jeszcze jest to, ze co jakiś czas są spotkania z TL co by się zmieniło xd a jak się rzuca propozycjami to wszystkie są niemożliwe do zrealizowania.

bhp
@Konsultant serwis filmowy

nie jest możliwe żebyście na 8h pracy przed komputerem mieli tylko 24 minuty przerwy bo zgodnie z prawem i BHP nawet na umowie zlecenie przysługuje po 5 minut przerwy na godzinę ciągłej pracy przed komputerem, co daje minimum 40 minut przerwy na 8h pracy, więc proszę nie wymyślać

@bhp

Taka prawda i to na każdym projekcie przerwa 24 minuty ba 8 godzin pomimo pracy przy kompie i złota rada od bhp to żeby sobie czasami popatrzeć gdzieś poz ekran. Typowe 'panie areczku przerwa 5 minut co godzine przy kompie to jest dla zarządu' także nie polecam wysylania cv do aps

@bhp

No właśnie- zgodnie z prawem którego się w APS nie przestrzega, bo jak usłyszalem kiedyś od TM "pomiędzy połączeniami można popatrzeć w okno i to też jest przerwa od monitora". Więc również proszę nie wymyślać i zadzwonić do HR z zapytaniem o czas przerwy w APS, bo nawet się z tym nie kryją że przerwy przypada 3 min na godzine.

bhp

I rozumiem, że żadna z zatrudnionych osób nic z tym nie zrobiła xD ? Zainteresowałem się tematem i doczytałem też, że mimo umowy zlecenie pracujecie na z góry ustalonych grafikach (?)

@bhp

Wielokrotnie było to zgłaszane do inspekcji pracy, która w odpowiedzi stwierdziła że nasza praca rzeczywiście ma znamiona zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i w tym przypadku należy indywidualnie wystąpić do sądu o ustalenie stosunku pracy. Ze względów finansowych (wowczas należy zapłacić zaległe składki itp) raczej nikt tego nie robi i tu koło się zamyka

@bhp

Który przepis kodeksu cywilnego tak stanowi?

była pracowniczka

Zakończyłam pracę na niemieckim projekcie po kilku miesiącach... oto moje przemyślenia: Plusy: - szkolenie 2tyg płatne tak samo jak praca, - stawka 37zł/h - wypłaty co tydzień, na czas Minusy: - szkolenie prawie całkowicie pomija aspekt praktyczny, wszystkiego nauczysz się dopiero w pracy pytając innych - praca ZDALNA na wielkim i przestarzałym sprzęcie stacjonarnym, choć na rozmowach obiecują co innego... - 3 min przerwy na godzinę.. jesli pracujesz 8h twoja całkowita przerwa to 24 min w ciagu dnia - w tym czasie wg pracodawcy mozna zjesc posilek (przygotowac go??), kilka razy skorzystac z ubikacji, ale chyba o odpoczynku juz nie mozna wspomniec... dodatkowo to niezgodne z kodeksem pracy... - grafik ELASTYCZNY tylko wedlug ogloszenia, nikt nie wspomina ze trzeba wyrobic okreslone normy w weekendy czy wieczorami na zmianach do 22.. Podsumowując, nie polecam. Pracownicy przychodzą i odchodzą non-stop, o czym mogą świadczyć ciągłe nowe szkolenia i rekrutacja...

RS
@była pracowniczka

To co było na tym 2 tygodniowym szkoleniu skoro później trzeba o wszystko dopytywać? W jakich godzinach się ono odbywało i czy było również w formie zdalnej?

Ja jestem nadal
@RS

Szkolenie śmiechu warte, prezentacja w power point lub filmiki na YouTube. Nie można nic poklikać wejść do systemu. Żałosne

@Ja jestem nadal

Zgodzę się, szkolenie nic nie warte. Prezentacje w PowerPoint to ja mogę sobie obejrzeć po pracy nawet, myślałem że na szkoleniu się SZKOLI....a sami nie mieliśmy dojścia do programów których używamy, nie mogliśmy sami na nic poćwiczyć, a właściwie potem jesteśmy pozostawieni sami sobie.

BA

Ano, to niby z tego wynika, że nawet sprzętu nie musza dawać a mimo wszystko cos tam udostępniają? To mnie teraz temat tych właśnie szkoleń interesuje o których tu piszą. Skoro ciężko o dostęp do informacji, to jak ludzie to ogarniają? Koledzy z podobnych stanowisk w razie czego dopomogą?

anonimek
@BA

sprzęt dają bo nikt normalny (a przynajmniej taką mam nadzieję) nie zgodziłby się pracować na swoim komputerze gdzie trzeba mieć mnostwo zainstalowanych ich programów. to nie tak ze logujesz sie na jedna stronke na przegladarce i to wszystko. komputery od nich to wielkie graty które ledwo działają. po szkoleniu albo ci ktos pomoze albo nie, zazwyczaj inni konsultanci bo wszyscy ci trenerzy, menedzerzy wiecznie sa zajeci i albo cie oleja albo napisza ze masz isc do kogos innego - ktos inny napisze ci to samo - i w sumie sie nie dowiesz albo dowiesz zle, bo oni tez czesto nie sa na biezaco albo pisza byle co byle bys sobie poszedl. zazwyczaj jakos sie dopytasz co potrzebujesz, ale za kazdym razem jest to okraszone stresem czy ktos ci odpisze, a co najwazniejsze czy poda poprawna informacje i ile to zajmie.

Ola

Dzwonią w sprawie rekrutacji raz i jak się nie odbierze piszą smsa, żeby oddzwonić w wolnej chwili w sprawie projektu a potem nie odbierają kiedy się do nich dzwoni ????

VH
@Ola

Czy ten temat był wykonywany dzisiaj? Zastanawiam się czy mają ten dzień uznany za pracujący? Może po Wszystkich Świętych trzeba będzie jeszcze raz to sprawdzić? :D A na co ta rekrutacja była? Jakie oferty można polecić? Ja dopiero co tu zaglądam, nie mam jeszcze doświadczenia z takiej współpracy

FP
@Ola

Godziny biura są zależne od świat? Widzę ze jedne z nich ktoś tu przytaczał… masz może już ten kontakt? Ja firma się interesuje w kontekście pracy jakoś od wiosny wiec chce obserwować opinie na bieżąco. Tu w ogóle cos się zmienia z czasem?

Service Desk Agent

Plusy: - wypłata co tydzień na czas - sprzęt wysyłany do domu - praca zdalna - 2 tyg. (100% płatnych) treningów Minusy: - 24 minuty przerwy na 8 godzin siedzenia przy komputerze, warto dodać, że przerwy są z góry ustalone w grafiku (1x 12 minut i 2x 6 minut) - call za callem, pomiędzy telefonami nie ma nawet sekundy przerwy, a połączenia są automatycznie odbierane - praca w KAŻDE święto - chory grafik: dostałem grafik, w którym w jednym tygodniu przychodzę 1szy dzień, na 1szą zmianę, 2gi dzień na drugą zmianę, potem 3 dzień znowu na pierwszą zmianę i tak na przemian, oprócz tego dostałem KAŻDY WEEKEND pracujący. Oczywiście było to zgłaszane do Team Leadera, ale w odpowiedzi otrzymałem, że grafik jest z góry ustawiany przez klienta i nikt nie ma na niego wpływu, mogę się próbować najwyżej z kimś "pozamieniać" - to wszystko na umowie zlecenie, gdzie to ja powinienem mieć jakikolwiek wpływ na to kiedy pracuję - śmieciowa umowa zlecenie Podsumowując: W życiu nie poczułem się tak poniżony przez pracodawcę, szczerze odradzam każdemu pracę w APS//Majorel. Moim zdaniem jest to współczesny (usunięte przez administratora) gdzie zleceniobiorca nie ma absolutnie nic do gadania.

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w APS Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APS Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 12 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APS Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w APS Poland S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APS Poland S.A.